Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
https://jauns.lv/raksts/arzemes/506170-donecka-navessods-piespriests-diviem-ukrainas-puse-karojusiem-britiem-un-marokanim

katik nenoķer brašo kareivi J.Jurašu, vot tad būs ziepes, kas vēlēšanās piedalīsies!!!!
9.jūnijs 2022, 22:13 | links
 
Persescope [09.06.22]: Praviets [19:37]: Davis-Di [18:56]: Polija ir nosūtījusi bez munīcijas un strelnieku ieročiem vairāk kā 240 tanku un 100 bruņmašīnu uz Ukrainu un pieņēmusi vairākus miljonus bēgļu. Ņemot vērā šos faktus, pravieša prokremliskie murgi liekas smieklīgi.Domā, ka Zelenska un Dudas gadsimta uzstāšanās Ukrainas radā arī bija feiks. Es nestāstu par pārvietojamo valsts robežsardzes stabu staipīšanu un fotografēšanos pie tā.... , kas tiešām ir nožēlojami smieklīgi. Vienmēr esmu ieteicis paplašināt redzēs loku. Daudzi no jums vēl olās nebijāt plānoti, kad es klausījos Amerikas balsi un citas rietumu stacijas dzelzs aizkara laikā. Ja jums nav kritiski zems pelēkās vielas daudzums, tad katram pēc viņa vajadzības ir tiesības uz visiem info līdzekļiem. Katram pēc viņa spējām un intelekta ir tiesības interesēties, analizēt info no dažādiem avotiem. Es tikai repruduceju un neuzdodos par politisko komentētāju, jo redzu, ka te ir nolasījušies oho vēstures un politzinātņu speciālisti. Kur nu man ar viņiem mērīties. Manas zināšanas ir novecojušas :). Zinu, ka domāt nav dots visiem, bet kāpēc jāaizliedz to darīt tiem, kas to vēlas. Es varu iztikt bez aizskārumu mētāšanās....man tas kaifu nesagādā, tādēļ varat necensties :).Rīga -maskava 16:20
Brauc uz savu mīļo zemīti
Neraža tas bija 7gadus atpakaļ, bet jebkurā gadījumā ,vacies prom.:)
9.jūnijs 2022, 21:03 | links
 
Praviets [09.06.22]: Davis-Di [18:56]: Polija ir nosūtījusi bez munīcijas un strelnieku ieročiem vairāk kā 240 tanku un 100 bruņmašīnu uz Ukrainu un pieņēmusi vairākus miljonus bēgļu. Ņemot vērā šos faktus, pravieša prokremliskie murgi liekas smieklīgi.Domā, ka Zelenska un Dudas gadsimta uzstāšanās Ukrainas radā arī bija feiks. Es nestāstu par pārvietojamo valsts robežsardzes stabu staipīšanu un fotografēšanos pie tā.... , kas tiešām ir nožēlojami smieklīgi. Vienmēr esmu ieteicis paplašināt redzēs loku. Daudzi no jums vēl olās nebijāt plānoti, kad es klausījos Amerikas balsi un citas rietumu stacijas dzelzs aizkara laikā. Ja jums nav kritiski zems pelēkās vielas daudzums, tad katram pēc viņa vajadzības ir tiesības uz visiem info līdzekļiem. Katram pēc viņa spējām un intelekta ir tiesības interesēties, analizēt info no dažādiem avotiem. Es tikai repruduceju un neuzdodos par politisko komentētāju, jo redzu, ka te ir nolasījušies oho vēstures un politzinātņu speciālisti. Kur nu man ar viņiem mērīties. Manas zināšanas ir novecojušas :). Zinu, ka domāt nav dots visiem, bet kāpēc jāaizliedz to darīt tiem, kas to vēlas. Es varu iztikt bez aizskārumu mētāšanās....man tas kaifu nesagādā, tādēļ varat necensties :).
Rīga -maskava 16:20
Brauc uz savu mīļo zemīti
9.jūnijs 2022, 21:00 | links
 
Ar240tankiem kaut ko var izdarīt, kā tik vēl munīcija pietiek,,,
9.jūnijs 2022, 20:19 | links
 
Poļi bez tankiem vēl naudu iedevuši,,, Slava Polijai,,,
9.jūnijs 2022, 20:00 | links
 
Polija ir nosūtījusi bez munīcijas un strelnieku ieročiem vairāk kā 240 tanku un 100 bruņmašīnu uz Ukrainu un pieņēmusi vairākus miljonus bēgļu. Ņemot vērā šos faktus, pravieša prokremliskie murgi liekas smieklīgi.
9.jūnijs 2022, 18:56 | links
 
Kas ir DuDu?

Ritvars16, 9.jūnijs 2022, 18:29[/quote]
kaut kas līdzīgs levitam,tikai polijā:)
9.jūnijs 2022, 18:33 | links
 
udens2 [12:37]: udens2 [9:31]: nu es jau uzreiz teicu ka nav ko priecāties par viņas varonību,ja tas notiktu tiešraidē tad jā,bet ja ierakstīts pasākums,tad skaidrs ka ar kaut kādu nolūku.Un nebiju kļūdijies:)Kā tu paspēj, gan te, gan powerā tik daudz laika veltīt muldēšanai? :d ar topiku nesaistīti, bet reāli interesē

OzoluEdgars, 9.jūnijs 2022, 11:23redzu ka aktīvi man seko,tad pieņemu ka velti vēl vairāk laika ja zini kurās dienās es kur postēju:)Da nē, vienkārši lasot tevi nevar nepamanīt. Identisku ūdeni lej gan tur, gan te.

OzoluEdgars, 9.jūnijs 2022, 15:52
Kur tev tik daudz laika lasīt manu ūdeni???Tā jau tik reti drukāju.
9.jūnijs 2022, 17:33 | links
 
udens2 [09.06.22]: udens2 [9:31]: nu es jau uzreiz teicu ka nav ko priecāties par viņas varonību,ja tas notiktu tiešraidē tad jā,bet ja ierakstīts pasākums,tad skaidrs ka ar kaut kādu nolūku.Un nebiju kļūdijies:)Kā tu paspēj, gan te, gan powerā tik daudz laika veltīt muldēšanai? :d ar topiku nesaistīti, bet reāli interesē

OzoluEdgars, 9.jūnijs 2022, 11:23redzu ka aktīvi man seko,tad pieņemu ka velti vēl vairāk laika ja zini kurās dienās es kur postēju:)
Da nē, vienkārši lasot tevi nevar nepamanīt. Identisku ūdeni lej gan tur, gan te.
9.jūnijs 2022, 15:52 | links
 
Krievija atļauj divpilsonību. Ukrainas ieņemtajās teritorijās tiek izdalītas Krievijas pases. Neviens nespiež atteikties no ukrainas pilsonības. Kādi būs rezultāti? Steigai ir pamats, jo Eiropas labākais prezis (pēc Vairas vārdiem) mutiski ir parakstījis kolonizācijas aktu ar Dudu. Jautājums - kad Ukraina tiks rakstiskā formā "nolieta" Polijai. Rada gadsimta nodevību sveica kājās stāvot ar aplausiem. Krievijas pretinieki taču nekad neatzīs kuriozu, ka Krievijas karaspēks ir atbrīvotājkaraspēks no koloniālisma.

Praviets, 9.jūnijs 2022, 13:42


Tu vienkārši esi stulbs ar propagandas izjātām smadzenēm vai tev par to maksā?
9.jūnijs 2022, 13:54 | links
 
udens2 [9:31]: nu es jau uzreiz teicu ka nav ko priecāties par viņas varonību,ja tas notiktu tiešraidē tad jā,bet ja ierakstīts pasākums,tad skaidrs ka ar kaut kādu nolūku.Un nebiju kļūdijies:)Kā tu paspēj, gan te, gan powerā tik daudz laika veltīt muldēšanai? :d ar topiku nesaistīti, bet reāli interesē

OzoluEdgars, 9.jūnijs 2022, 11:23
redzu ka aktīvi man seko,tad pieņemu ka velti vēl vairāk laika ja zini kurās dienās es kur postēju:)
9.jūnijs 2022, 12:37 | links
 
udens2 [09.06.22]: nu es jau uzreiz teicu ka nav ko priecāties par viņas varonību,ja tas notiktu tiešraidē tad jā,bet ja ierakstīts pasākums,tad skaidrs ka ar kaut kādu nolūku.Un nebiju kļūdijies:)
Kā tu paspēj, gan te, gan powerā tik daudz laika veltīt muldēšanai? :d ar topiku nesaistīti, bet reāli interesē
9.jūnijs 2022, 11:23 | links
 
nu es jau uzreiz teicu ka nav ko priecāties par viņas varonību,ja tas notiktu tiešraidē tad jā,bet ja ierakstīts pasākums,tad skaidrs ka ar kaut kādu nolūku.Un nebiju kļūdijies:)
9.jūnijs 2022, 09:31 | links
 
Rakstā gan bardaks ar ovsjaņikovs, tajā pat laikā ,,viņa,, .
Baigi neiespringu analizējot.
Bet doma skaidra
8.jūnijs 2022, 20:09 | links
 
udens2 [08.06.22]: https://www.youtube.com/watch?v=Ggo0AkfDQmY&;ab_channel=%D0%9A%D0%9B%D0%98%D0%A0%D0%98%D0%9A
Startā skaidrs ka kremļa žurka. Par baltu lapu čokā ieliek. A te par tādu gājienu 250 eur sods un brīva izbraukšana no valsts :)))
Te ,jau sāk savu kremļa uzdevumu.

,,Rusofobija ir nepieņemama. Krievu tautai nav jāuzņemas kolektīva atbildība par to, kas notiek Ukrainā. Vaina par to ir tikai un vienīgi Vladimiram Putinam,” raksta Ovsjaņikovs. ,,

https://newsbeezer.com/latvia/pirma-kanala-bijusi-redaktore-ovsjanikova-aicina-atcelt-sankcijas-pret-krieviju/
8.jūnijs 2022, 20:03 | links
 
 
Twitter dzīles:
"Tulkoju ukraiņu viešņai vārda:"Kariņš" nozīmi, teicu, ka kā karš, tikai mazāks , viņa pateica:
"Ā, skaidrs - SPECOPERACIJA" !!!

raihs, 7.jūnijs 2022, 20:11

ahahaa, labs))))
8.jūnijs 2022, 10:48 | links
 
raihs [07.06.22]: Twitter dzīles:
"Tulkoju ukraiņu viešņai vārda:"Kariņš" nozīmi, teicu, ka kā karš, tikai mazāks , viņa pateica:
"Ā, skaidrs - SPECOPERACIJA" !!!
Precīzāk būtu bijis tūlkot ,, voinuška'' viņa noteikti saprastu :)) bij tāda frāze no manas bērnības.
Viņas variants protams aktuālāks un ar humoru.
7.jūnijs 2022, 21:49 | links
 
Twitter dzīles:
"Tulkoju ukraiņu viešņai vārda:"Kariņš" nozīmi, teicu, ka kā karš, tikai mazāks , viņa pateica:
"Ā, skaidrs - SPECOPERACIJA" !!!
7.jūnijs 2022, 20:11 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager