Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2.Tu jau pats atzīsti,ka sabrukšanas process ir tikai sācies.Varbūt tu zini cik ilgi tas process turpināsies?Pagaidām nopietnas prognozes neviens neliek.Baidās ieraut zarā.Nu tad pucē vaļā savu. Varbūt tu tik tiešām būsi talantīgs Nostradamuss.
31.maijs 2022, 10:27 | links
 
osis [30.05.22]: Ar Vāciju,Franciju un Itāliju nav nemaz tik slikti kā izskatās.Bijušai KGBšniks stāsta par to,gan šinī video,gan iepriekšējos paskaidro par Vāciju,Franciju un Itāliju.https://www.youtube.com/watch?v=cC9zB98UGJU,Ja negribās,tad var no 34 min skatīties.Krievs liek visus savus līdzekļus lietā,visus!
krievs jau kurbulē savus piecdesmitajos gados ražotos tankus.
Sākums ar klausāms. Par krievijas ekonomiskajām perspektīvām. Par ,,milzīgo,, naftas eksportu uz Indiju, Ķīnu utt. Par USA un Ķīnas attiecībām nākotnē.
Kādā lietainā vakarā var paklausīties.
Šeit salabots links

https://youtu.be/cC9zB98UGJU
31.maijs 2022, 09:46 | links
 
Par naftu embargo tomēr pieņemts, nav tik bezcerīga nākotne ES. :))
31.maijs 2022, 09:18 | links
 
Ar Vāciju,Franciju un Itāliju nav nemaz tik slikti kā izskatās.Bijušai KGBšniks stāsta par to,gan šinī video,gan iepriekšējos paskaidro par Vāciju,Franciju un Itāliju.https://www.youtube.com/watch?v=cC9zB98UGJU,Ja negribās,tad var no 34 min skatīties.Krievs liek visus savus līdzekļus lietā,visus!
30.maijs 2022, 19:45 | links
 
Ja Eiropai būtu no sākuma bijusi skarbāka nostāja un lielāka vienotība,varbūt nemaz nebūtu pasācis šo ekspermentu.Par to brukšanu.Nu pa īstam vēl nekas nav sabrucis.Vismaz tik daudz lai izbeigtu māžoties vēl ne.

Bjorgvins, 30.maijs 2022, 16:46
ja tu neredzi ka sabrukšanas process sācies,tad bēdīgi ar tevi
30.maijs 2022, 17:50 | links
 
Ja Eiropai būtu no sākuma bijusi skarbāka nostāja un lielāka vienotība,varbūt nemaz nebūtu pasācis šo ekspermentu.Par to brukšanu.Nu pa īstam vēl nekas nav sabrucis.Vismaz tik daudz lai izbeigtu māžoties vēl ne.
30.maijs 2022, 16:46 | links
 
udens2, 30.maijs 2022, 09:14

nez, tas tā netīšam gadījies, jeb?
30.maijs 2022, 13:19 | links
 
 
Mjā,sūrā patiesība tā ir,ka Eiropā nav līderu.Nu tādi memļas.Baidens arī netiek līdzi mainīgajai situācijai. Gadi ņem savu.Izskatās,ka puķins savām izrīcībām ir izvēlējies pareizo laiku.Kāds maita analītiķis viņa bandā izrādās ir gudrs.Nu ja,vēl kolorādo vaboļu krāsas ir modē.Iespējams,5.kolona ir tuvāk nekā domājam.Pārbaudiet mīļoto sieviešu kleitas un apakšveļu.Var būt nepatīkami pārsteigumi.

Bjorgvins, 30.maijs 2022, 09:31
ko tad putins ir izvēlējies pareizu??Viss viņam jūk un brūk,un tas ir tikai trīs mēnešus pakarojot:D
30.maijs 2022, 09:33 | links
 
Mjā,sūrā patiesība tā ir,ka Eiropā nav līderu.Nu tādi memļas.Baidens arī netiek līdzi mainīgajai situācijai. Gadi ņem savu.Izskatās,ka puķins savām izrīcībām ir izvēlējies pareizo laiku.Kāds maita analītiķis viņa bandā izrādās ir gudrs.Nu ja,vēl kolorādo vaboļu krāsas ir modē.Iespējams,5.kolona ir tuvāk nekā domājam.Pārbaudiet mīļoto sieviešu kleitas un apakšveļu.Var būt nepatīkami pārsteigumi.
30.maijs 2022, 09:31 | links
 
30.maijs 2022, 09:14 | links
 
Tie reālie cipari un metodes gan jau pēc 5 gadiem.
30.maijs 2022, 08:40 | links
 

Nu arī
30.maijs 2022, 08:36 | links
 
usis [30.05.22]: Ukrainai palīdzība milit, hum, fin tiek sniegta ap 10 mljrd, 2/3 štati pārējo blakus valstis un sliktie itaļi, franči un vācieši tikpat daudz kā labie briti, zviedri, poļi, nu nedomāju ka sarunas, kkādi atsevišķu 3 kategorijas politiķu spriedelējumi, kas protams medijos tiek izcelti, kā jebkura šļura, tik ļoti jāņem pie sirds. Un ja kas, sarunas būs jebkurā gadījumā, ar 100000 līķiem, kā arī miljons, un ja ir viedoklis ka līdz miljonam iespējas nenonākt, hvz vai tik viennozimigi teikt, ka to lohi un nodevēji bīda.

Aga, pizģez, kāds "atbalsts"
30.maijs 2022, 00:44 | links
 
Ukrainai palīdzība milit, hum, fin tiek sniegta ap 10 mljrd, 2/3 štati pārējo blakus valstis un sliktie itaļi, franči un vācieši tikpat daudz kā labie briti, zviedri, poļi, nu nedomāju ka sarunas, kkādi atsevišķu 3 kategorijas politiķu spriedelējumi, kas protams medijos tiek izcelti, kā jebkura šļura, tik ļoti jāņem pie sirds. Un ja kas, sarunas būs jebkurā gadījumā, ar 100000 līķiem, kā arī miljons, un ja ir viedoklis ka līdz miljonam iespējas nenonākt, hvz vai tik viennozimigi teikt, ka to lohi un nodevēji bīda.
30.maijs 2022, 00:17 | links
 
Šobrīd sestās sankcijas apstiprināšana par naftas embargo parādīs vai ES ir nākotne vai nē. Šodien nepieņēma, rīt turpinās diskusijas.
29.maijs 2022, 23:59 | links
 
(Т)RUS не играет в хоккей!
Šis labs par PČ 2023!
Pieļauju, kāds no jaunās paaudzes nesaprot šo joku:)
29.maijs 2022, 23:57 | links
 
raihs [29.05.22]: Piekrītu. Bet vai UK nevarētu / nedrīkstētu rikoties līdzīgi, pat ja būtu palikusi ES? Tīri tehnisks jautājums, es nezinu atbildi.
Te man vairāk liekas Angļi to spēli vairāk izprot, vēl ar tiem kariem Sīrijās utt. domāju krievs ir piegriezies.
Vēl ja paskatamies uz netīro spēli, tad anglijā ir daudz konfiscētā krievu naudas. Tāpēc caur ieročiem var apgūt to. (Šim mazāk gribās ticēt, ticēsim labajam vairāk).
Un Angļiem nav tik lielas ekonomiskās saistības uz energoresursiem ar Utāniju.
Nav sasietas rokas.

Vismaz kara sākumā bija tā sajūta, ka eiropa apzinās krievijas scenāriju, lai nebūtu Nato ar krieviju jākaro, karos ar Ukraiņu rokām un Nato ieročiem. Bet kā redzam nekā.. Franči un Vācieši pimpji. Jau janvārī vāciešu kaut kāds deputāts izteicās Baltijas valstis uzņemt Nato bija kļūda.. Tā, ka nodoti jau esam pirms kara. :))
29.maijs 2022, 23:47 | links
 
Pilnīgs sviests, un pilnīgš čau

https://www.facebook.com/100007918694176/videos/503813614778039
29.maijs 2022, 23:25 | links
 
Avatars [29.05.22]: Man vairāk gribētos redzēt Latviju skandināvijas aliansē kā Nato bloks, bez vāciešiem un frančiem. Tagad tik izgaismojas kāpēc Angļi pameta ES, tas bija tikai loģisks rezultāts.
Piekrītu. Bet vai UK nevarētu / nedrīkstētu rikoties līdzīgi, pat ja būtu palikusi ES? Tīri tehnisks jautājums, es nezinu atbildi.
29.maijs 2022, 23:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager