Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
RaimisD [14:55]: https://sports.tv3.lv/cinu-sports/bokss/mairis-briedis-uzskatu-ka-uzvaras-piemineklis-nav-jaaiztiek/Video pašā apakšā. Interesanti, kāds ir viņa mērķis ? Kam viņš cenšas ieziepēties ?

RaimisD, 5.maijs 2022, 14:58

Nekam necenšās, tāda viņam ir pārliecība. Cerams, Austrālijā šo noliks uz lāpstiņām ar nokautu.
5.maijs 2022, 16:12 | links
 
RaimisD [05.05.22]: https://sports.tv3.lv/cinu-sports/bokss/mairis-briedis-uzskatu-ka-uzvaras-piemineklis-nav-jaaiztiek/
Video pašā apakšā. Interesanti, kāds ir viņa mērķis ? Kam viņš cenšas ieziepēties ?
5.maijs 2022, 14:58 | links
 
RaimisD [05.05.22]: Avatars [Vakar]: mairis briedis nu jau ir ne tikai antivakseris, bet jau okupekļa aizstāvis.https://sports.tv3.lv/cinu-sports/bokss/mairis-briedis-uzskatu-ka-uzvaras-piemineklis-nav-jaaiztiek/

Bieži neredzēsi , ka kāds sportists tā mērķtiecīgi un uzstājīgi censtos iznīcināt savu tēlu, savu karjeru pelnītu sūrā darbā. Mairis Iznīcina kaut mazākās ilūzijas, ka ir normāls džeks, tikai ļoti sapisies dzīvē.
Vate šams ir kapitāls.
Varbūt šis links strādās

https://sports.tv3.lv/cinu-sports/bokss/mairis-briedis-uzskatu-ka-uzvaras-piemineklis-nav-jaaiztiek/
5.maijs 2022, 14:55 | links
 
Novēlots apsveikums Latvijai! Godīgi nopirkts, ne zagts, meitas dizains un foto! :)
5.maijs 2022, 14:24 | links
 
Avatars [04.05.22]: mairis briedis nu jau ir ne tikai antivakseris, bet jau okupekļa aizstāvis.
https://sports.tv3.lv/cinu-sports/bokss/mairis-briedis-uzskatu-ka-uzvaras-piemineklis-nav-jaaiztiek/

Bieži neredzēsi , ka kāds sportists tā mērķtiecīgi un uzstājīgi censtos iznīcināt savu tēlu, savu karjeru pelnītu sūrā darbā. Mairis Iznīcina kaut mazākās ilūzijas, ka ir normāls džeks, tikai ļoti sapisies dzīvē.
Vate šams ir kapitāls.
5.maijs 2022, 14:23 | links
 
Avatars [04.05.22]: Es jau ar biju viņam sekotājs, bet ar covidu bij manāma tā vates smaka, karš visu izgaismoja, parādija. Es ar viņam FB pārstāju sekot. Tik šodien twiterī pamanīju, ka šis pērles atkal bēris. Mēsls!
Ko viņš tur atkal rakstījis? Es mēģināju sameklēt , bet rāda tikai kā pēdējo ierakstu to lineāro bokseru reitingu..
Man viņš arī personīgi vairs nesaista kopš pazaudējis mugurkaulu un smadzenes....
5.maijs 2022, 14:15 | links
 
Taisnība, taisnība par Maltu...mazi, bet lepni!
...tiesa, viņi ir uz salas un Krievija nav blakām :)

daddy_j, 4.maijs 2022, 21:45

nu piemērs bija iekš tā, ka ir Eiropas Savienības valsts, kurā ilgtermiņā , katru gadu vismaz 6-7 mēnešus, iebraucēju, kas savā vairumā nezin vietējo valodu un ar kuriem jārunā švešvalodā, , skaits ir gandrīz 2x vairāk nekā pamatiedzīvotāju. Un ne jau tikai banālu tūristu, bet arī darbinieku, biznesmeņu utt. Un neviens nebrēc, ka valoda un kultūra ar to ir apdraudēta, ka jāmācās visiem maltiešu valoda... Viņi nesaprot kur problēma... Savā starpā runājam dzimtajā valodā, ar to, kas nesaprot cenšamies atrast valodu, kurā saprot. Kultūru un valodu saglabā pati tauta - ģimene, kopiena, ar politiku un valsts funkcijām tam nav nekāda sakara... Tāda ir viņu nostāja...

zaraza, 5.maijs 2022, 12:10


nejauc pi ar PI :) iebraucēji-tūristi ir viens, bet vietējā 5 kolonna - pavisam, kas cits!!

TŪRISTI - ir bagāti (ceļ valstiņas IKP), laipni, nemāca dzīvot vietējos un citus tūristus (izņēmums - krievi tūristi, kuri arī Maltā (krievene) mēģināja ieviest savu kārtību autobusā - kuda ti leziš, par ko saņēma pasažieru svilpienus un pat banāna mizu :) )

5 KOLONA - ieviesta, iesūtīta, atstāta politiskajai nestabilitātei, iesaldētajam konfliktam, šovinistiski-prokrieviska, vienmēr opozīcijā (interfronte, LKS)... un kā redzams no Ukrainas piemēra, pat iemeslu karam izzīž no pirksta (UKR gatavojusies uzbrukt RUS)...

jāredz atšķirība starp LV un MT situāciju, tāpat kā atšķirību starp bēgļiem-migrantiem-labuma meklētājiem (90% jaunu vīriešu) un īstiem kara bēgļime (90% sieviešu, bērnu un pensionāru)

īsāk sakot - Malta nav labs piemērs tolerancei! :)
5.maijs 2022, 13:21 | links
 
Maltā ir tūristi, apm. 40% no iedzīvotāju kopskaita ,kas tur dzīvo patstāvīgi gadus 40 bet ar valsts valodu viņiem ir problēmas?
5.maijs 2022, 12:23 | links
 
Taisnība, taisnība par Maltu...mazi, bet lepni!
...tiesa, viņi ir uz salas un Krievija nav blakām :)

daddy_j, 4.maijs 2022, 21:45


nu piemērs bija iekš tā, ka ir Eiropas Savienības valsts, kurā ilgtermiņā , katru gadu vismaz 6-7 mēnešus, iebraucēju, kas savā vairumā nezin vietējo valodu un ar kuriem jārunā švešvalodā, , skaits ir gandrīz 2x vairāk nekā pamatiedzīvotāju. Un ne jau tikai banālu tūristu, bet arī darbinieku, biznesmeņu utt. Un neviens nebrēc, ka valoda un kultūra ar to ir apdraudēta, ka jāmācās visiem maltiešu valoda... Viņi nesaprot kur problēma... Savā starpā runājam dzimtajā valodā, ar to, kas nesaprot cenšamies atrast valodu, kurā saprot. Kultūru un valodu saglabā pati tauta - ģimene, kopiena, ar politiku un valsts funkcijām tam nav nekāda sakara... Tāda ir viņu nostāja...
5.maijs 2022, 12:10 | links
 

...
5.maijs 2022, 04:26 | links
 
Es jau ar biju viņam sekotājs, bet ar covidu bij manāma tā vates smaka, karš visu izgaismoja, parādija. Es ar viņam FB pārstāju sekot. Tik šodien twiterī pamanīju, ka šis pērles atkal bēris. Mēsls!
4.maijs 2022, 23:25 | links
 
mairis briedis nu jau ir ne tikai antivakseris, bet jau okupekļa aizstāvis.

Avatars, 4.maijs 2022, 21:40
Viņš tak ir arī vatņiks,es instā uzspeidu unfolow tam sūdagabalam,agrāk bij lepnums ka mums ir tāds labs bokseris,bet karam sākoties izrādās ka vates gabals
4.maijs 2022, 22:26 | links
 
4.maijs 2022, 22:22 | links
 
https://youtu.be/kKD_RNAmGcA
4.maijs 2022, 22:05 | links
 
Kā kurš svētkus sagaidīja, ceru ar prieku, man dēls slims tāpēc uz aptieku un caur veikalu uz mājām,,,
4.maijs 2022, 21:57 | links
 
Taisnība, taisnība par Maltu...mazi, bet lepni!
...tiesa, viņi ir uz salas un Krievija nav blakām :)
4.maijs 2022, 21:45 | links
 
Tieši tā. Valodu zināšana ir absolūts kapitāls, piebildīšu tikai, ka neatkarīgi no tā kāda ir politiskā kultūra valstī, aizspriedumi un fobijas. Valsts ir atbildīga par to kādas valodas tiek mācītas, t. sk. arī eksotiskās kā ķīniešu, japāņu un t. t. Gudri, domājoši docētāji maģistratūrā n-tos gadus atpakaļ aicināja apgūt kā perspektīvu ķīniešu valodu (pirms ek. uzplaukuma) . Par krievu valodas nemācīšanu tikai smīnēja, jo uzskatīja to par debilu attieksmi, protams, skaļi par to nerunājot. Tad jau lielā tēvijas kara laikā vācu valodu zinošie bija jāliek pie sienas, bet tādu stulbumu un izšķērdību ar valodu zinošajiem kadriem pat Staļins neatļāvās. Tieši pretēji tā bija pieprasīta , jo ienaidnieka valoda arī jāzin.
4.maijs 2022, 21:44 | links
 
mairis briedis nu jau ir ne tikai antivakseris, bet jau okupekļa aizstāvis.
4.maijs 2022, 21:40 | links
 
06Nākamajā dzīvē mēģini piedzimt par krievu, amerikāni vai ķīnieti un šādi jautājumi neradīsies :)

Padomā - cik 1.5 miljonu lielām nācijām ir sava valsts?

daddy_j, 4.maijs 2022, 18:55


Ja nemaldos, tad Tev savulaik bija kaut kāda profesionāla darbība siastībā ar Maltu... Nu man ar bija kādu laiku...
Lielisks piemērs....
Pamata nācija ~400 tūkstoši uz salas, kas mazāka par Rīgu... Tūrisma sezonas laikā valstī esošo cilvēku skaits palielinās gandrīz 3 reizes un miljons+ 2 valsts valodas - angļu un maltiešu, pie tam liela daļa labi zin itāļu (TV skatās no Sicīlijas) un arābu (arī blakām)... Es kādreiz speciāli šo jautājumu pacēlu, stāstīju cik grūti mums saglabāt valodu un identitāti, ka mēs tādi maziņi... Un jautāja kā viņiem iet... Šie uz mani skatījās kā uz jocīgu... Tipa a kur problēma? Mēs visās valodās runājam, bet īpašaās kultūras un valodas saknes un tradīcijas uzturēt ir ģimenes uzdevums, ne valsts...
4.maijs 2022, 20:43 | links
 
Man pagājušo vasar tēvam bija.Sēdēja pie Aiviekstes makšķerēja un garām brauca laivotāji spiningojot.Tēvs apjautājās kā ķeras uz ko šie atbildēja ka: na tvajom sabačem jazike gavariķ ņe buģem.

Ruu, 4.maijs 2022, 17:55


Kad beigsies šis karš un nāks gaismā visi kara noziegumi, krievu valoda būs tik toksiska, ka viņi slēps, ka vispār zina krievu valodu, kur nu vēl ka krievi! Tikai vajadzēs laiku, lai līdz tām sačakarētajām smadzenēm tā apziņa aizietu un tad viss tas mītiskais "ruskij mir" sabruks!
4.maijs 2022, 20:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager