Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Avatars [09.05.22]: Kas jauns Rīgā pie okupeļa!? Vilciena biļetes nedāvina neviens..!?
Dzenā pamazām, pacmit protokoli sarakstīti. Pamatā par lentītēm.
Šodien darbinieks pirms šances nopircis ziedus (māsai dzimene) soļo pa brīvībeni ar liliju kātiem. Un nevar saprast ,ko viņam autiņi pīpina.
9.maijs 2022, 19:02 | links
 
Kas jauns Rīgā pie okupeļa!? Vilciena biļetes nedāvina neviens..!?
9.maijs 2022, 18:46 | links
 
Jācer, labas lietas ar šai pasaulē notiek.
9.maijs 2022, 17:46 | links
 

Cerams, drīz redzēsim šādi :)
9.maijs 2022, 17:16 | links
 

Kaut kā sūdīgi tas vova izskatās...
9.maijs 2022, 17:11 | links
 
No tevis sanāktu lielisks advokāts. Ar izdomu, temperamentu, agresiju.....
9.maijs 2022, 16:33 | links
 
Iekrita acīs, ka konkrētais sludeklis un vēl daži ir tikai krieviski.

Headhunter, 9.maijs 2022, 15:58


Ja jau raganu med­ības, a tas, ka mums copes tēmā ir vairāki uzņēmumu ar tiešu Krievijas pilsoņu kapitālu Tev acīs nekrīt? Daži pat ļoti patriotiski publiski komunicē... Papēti...A tas, ka dauzdviet tīrā latviešu valodā reklamē Krievijas zīmolu produkciju Tev arī neliekas nesmuki? Narval, Frapp, Pontoon21, Kosadaka, Zetrix utt. utjp?
9.maijs 2022, 16:29 | links
 
vajadzēs, būs i ķīniski, i čigāniski, tikai ne ss.lv, tur noteikumi nepieļauj citas valodas.

zaraza, 9.maijs 2022, 15:27


Esam patriotiski tikai tad, ja necieš maciņš, vai ne?

Headhunter, 9.maijs 2022, 15:51[/quote]

manā ieskatā patriotisms ( dzimtenes mīlestība) nav nekādā mērā saistīts ar infantīlu pseidonacionālismu vai šovinismu ( postulēt savas valsts vai tautas pārākumu par citām). Es mīlu šo zemi, ne pārāk mīlu tai virsū uzmunsturēto impotento valsts izstrādājumu, bet nu ir kā ir. Nav nekādu simpātiju pret jebkuru karu, imperiālismu utt., vai tas būtu krievu, amerikāņu, Eiropas vai papuasu man nav!
Jēgu nelietot jebkuru valodu, kuru pārzinu, neredzu, tas jau ir no sērijas par ezi un pliko pakaļu.
9.maijs 2022, 16:01 | links
 
i... a man te brauc virsū , ka sludinājumus lūk krieviski liekot... Teikšu krieviski - обидно :(

zaraza, 9.maijs 2022, 15:54[/quote]

Būtu gan latviski, gan krieviski, vispār nebūtu šo jautājumu cilājis. Iekrita acīs, ka konkrētais sludeklis un vēl daži ir tikai krieviski. Piedod, bet tas visu to asaraino stāstu par bezkaislīgo palīdzību padara baigi jau nu sūdīgu....
9.maijs 2022, 15:58 | links
 
A, kā veicas Crazy Fisham tagad kara laikā? Arī cietuši, vai arī viņiem visa ražošana/noliktavas utt ir ārpus Ukrainas?

_EKA, 9.maijs 2022, 15:45


Ražošana fiziski ir Ķīnā, loģistika no rūpnīcām iet pa taisno uz Eiropu un tīri tehniski it kā nav tik traki. Bet loģiski, ka jebkurš ukraiņu brends pašlaik ir cietis, tas taču nevienam garām neiet. Ir birojs Ukrainā, kur nekas vairs nenotiek, daļa darbinieku karo, daļa tāpat jāuztur, loģiski. Un grūti koncentrēties domāt par biznesa attīstību un taisīt jaunus kātus/mānekļus utt., ja katru brīdi uz galvas var raķete uzkrist... Riski ir un pastāv. Es tiešām ar visiem Ukrainas partneriem uzturu ļoti ciešu kontaktu, daudzu reāli varu sakut par tuviem draugiem, jūtu līdzi un palīdzu iespēju robežās... Konkrēti un taustāmi... a man te brauc virsū , ka sludinājumus lūk krieviski liekot... Teikšu krieviski - обидно :(
9.maijs 2022, 15:54 | links
 
vajadzēs, būs i ķīniski, i čigāniski, tikai ne ss.lv, tur noteikumi nepieļauj citas valodas.

zaraza, 9.maijs 2022, 15:27[/quote]

Esam patriotiski tikai tad, ja necieš maciņš, vai ne?
9.maijs 2022, 15:51 | links
 
Tā viš i, naudiņš nesmird, kad tik tauki aug.
P.S. Pamēģini ķīniski ielikt - baigi lielā auditorija.

Headhunter, 9.maijs 2022, 15:20

zini, ar šo es daudz vairāk es palīdzu pavisam konkrētiem ukraiņiem, saviem draugiem no Harkovas, kam pieder tirdzniecības zīme INTECH, kas stipri cieta šai karā un ļoti lūdza maksimāli tirgot un popularizēt viņu produkciju, nekā ar kaut kādu pseidopatriotisku kādas valodas noliegumu...

vajadzēs, būs i ķīniski, i čigāniski, tikai ne ss.lv, tur noteikumi nepieļauj citas valodas.

zaraza, 9.maijs 2022, 15:27

A, kā veicas Crazy Fisham tagad kara laikā? Arī cietuši, vai arī viņiem visa ražošana/noliktavas utt ir ārpus Ukrainas?
9.maijs 2022, 15:45 | links
 
Tā viš i, naudiņš nesmird, kad tik tauki aug.
P.S. Pamēģini ķīniski ielikt - baigi lielā auditorija.

Headhunter, 9.maijs 2022, 15:20


zini, ar šo es daudz vairāk es palīdzu pavisam konkrētiem ukraiņiem, saviem draugiem no Harkovas, kam pieder tirdzniecības zīme INTECH, kas stipri cieta šai karā un ļoti lūdza maksimāli tirgot un popularizēt viņu produkciju, nekā ar kaut kādu pseidopatriotisku kādas valodas noliegumu...

vajadzēs, būs i ķīniski, i čigāniski, tikai ne ss.lv, tur noteikumi nepieļauj citas valodas.
9.maijs 2022, 15:27 | links
 
Tā viš i, naudiņš nesmird, kad tik tauki aug.
P.S. Pamēģini ķīniski ielikt - baigi lielā auditorija.
9.maijs 2022, 15:20 | links
 
no SS.COM: Intech Tournament Jig Style X8 8-жильный шнур, производство Японии по заказу украинской торговой марки INTECH. Созданный с учетом потребностей и ......


Рыболовный магазин "JigLv" Avotu 17, рабочее время 10:00-19:00, понедельник-пятница.

Tovarišč Зараза, капец веикала носаукумс латвиски, ja jau lien dissā krieviem , tad jau arī jāraksta джиг лв, vai ne?

Headhunter, 9.maijs 2022, 15:03


veikala nosaukums vispār ir ANGLISKI, ja neesi pamanījis, tad kam tad es tur lienu ?! amerikāņiem? :D

sludinājumu lieku gan krievu , gan latviešu valodās, pamīšus... bet vispār, jā, nevar noliegt, ka sludinājumu apskates daudzums, respektīvi skaits cik cilvēku apskatās sludinājumu ir nospiedoši lielāks (un attiecīgi reklāmas sludinājums sasniedz savu mērķi) ir krievu valodā. Secinājums - tas ir krievu portāls, kur letiņu bāleliņam nav ko darīt :D
9.maijs 2022, 15:18 | links
 
no SS.COM: Intech Tournament Jig Style X8 8-жильный шнур, производство Японии по заказу украинской торговой марки INTECH. Созданный с учетом потребностей и ......


Рыболовный магазин "JigLv" Avotu 17, рабочее время 10:00-19:00, понедельник-пятница.

Tovarišč Зараза, капец веикала носаукумс латвиски, ja jau lien dissā krieviem , tad jau arī jāraksta джиг лв, vai ne?
9.maijs 2022, 15:03 | links
 

Laikam sākās... Gan jau ka cars paziņos šodien oficiali...
9.maijs 2022, 04:06 | links
 
Šodien, laukos dziļos onka ar brieža cepuri. Protams tagad to ieraugot sajutu riebumu, bet nu ko tur daudz onka nezin vai viņam po. Katrā ziņā nodomāju cik viegli var sadirst savu karjeru ja tu sāc izPausties citās lietās, ja tev sekotāji ir citu panākumu pēc.
8.maijs 2022, 23:52 | links
 
Tik vien kas Mairim būtu vajadzīgs, būtu turēt muti, un nelīst sab mēdijos! Viss! Easy-peasy! Un latvju Lāčplēsis gatavs! Tak nē, vajadzēja vispirms savu menta tupumu parādīt erudīcijas spēlē, un tad sākās tik-tok un instagram "šedevri"... Drausmīgi žēl un drausmīgi kauns... Ja otrreiz būtu brieža/Usika cīņa, tad fanotu par otro... Vai tiešām ir tik ļoti grūti turēt muti?!
8.maijs 2022, 23:04 | links
 
Sieva šim nebij krieviete? Tādas mēdz kapitāli izskalot smadzenes visai sakarīgiem letiņu večiem.
Karlis_K, 5.maijs 2022, 17:53

Ir, ir, Juļa)
Jā, tas process pretējā virzienā sastopams daudz retāk((((
8.maijs 2022, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager