Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
taisnība jau Tev ir. Tikai, ja būtu griba, tad viss tas ir risināms... Ne jau pirmo reizi pasaulē kaut kas tāds notiek... Būtu tik piķis un tehnika, strauji atrastos jau gatavi algotņi un instruktori, kas to visu māk lietot, formāli pierādāmi nesaistīti ar nevienu valsti. Bet nu, te tāpat kā daudzos citos pagātnes un tagadnes karstajos punktos, reālā interese ir stiept garumā. Jā, savu mērķi tas panāk, bet maksā par to ukraiņi...

zaraza, 3.maijs 2022, 21:11


Es domāju 40 vai 44 valstu aizsardzības ministru sanāksme Vācijā Ramštein bāzē par palīdzības sniegšanu Ukrainai un viņu lēmumi un komentāri pēc tam diezgan labi atspoguļo esošo palīdzības līmeni un kas būs.
3.maijs 2022, 22:10 | links
 
Viņi visur jūtas kā mājās, vienalga kur atrastos, pagājuši 30 gadi tāpat runājām krievu valodā, plus ka jaunieši liek mīksto krievu valodai, saka n,,,,, j vajag,,,

Batlers, 3.maijs 2022, 21:49


Kamēr pie mums visi liberāli attiecas un klusē, tikmēr citur viņiem vairs nav tik viegli : https://youtu.be/L8t1U3deNKk
3.maijs 2022, 22:06 | links
 
Latvijā pilsonību arī laikam vēl var dabūt tik īpašums jānopērk,,,
3.maijs 2022, 21:57 | links
 
Viņi visur jūtas kā mājās, vienalga kur atrastos, pagājuši 30 gadi tāpat runājām krievu valodā, plus ka jaunieši liek mīksto krievu valodai, saka n,,,,, j vajag,,,
3.maijs 2022, 21:49 | links
 
Un te gan kā mēs zinām ir iespēja uzlikt kreisos dekoderus un skatīties visu ko vien ienāk prātā un šī darbība ir aizliegta ar likumu un sodāma.
jegersz, 3.maijs 2022, 21:31

kopš kura laika internets/VPN ir aizliegts?
Un pat bez tehno-izvirtībām joprojām dauzdiem kanāliem ir bezmaksas kontents Yuotube u.c.

Bet par tulkojuma ķļudu varētu būt... Skatījos krievisko versiju (sorry, es lieliski saprotu angļu valodu, bet kundze, kas Tv patēŗe vaiŗak gan nē)...
Tika lietots termins "prosmotr"... Tur vispār krievu tulks brīžiem jocīgi uzvedas... Piemēram, kas griež ausīs, ka bieži piemin tos tekstus ko parsti tīri Krievijā liek - nu tur , piemēram, organižacija tāda un tada, atzīta par ekstrēmistisku KF... Vai nu joprojām uz Krieviju raida un cenšas kaut kādus tur rašas likumus ievērot...

zaraza, 3.maijs 2022, 21:39


Internets/VPN/proxy nav aizliegts, pat tors nav aizliegts, te runa tikai par kreisajiem dekoderiem.
3.maijs 2022, 21:43 | links
 
Un te gan kā mēs zinām ir iespēja uzlikt kreisos dekoderus un skatīties visu ko vien ienāk prātā un šī darbība ir aizliegta ar likumu un sodāma.
jegersz, 3.maijs 2022, 21:31


kopš kura laika internets/VPN ir aizliegts?
Un pat bez tehno-izvirtībām joprojām dauzdiem kanāliem ir bezmaksas kontents Yuotube u.c.

Bet par tulkojuma ķļudu varētu būt... Skatījos krievisko versiju (sorry, es lieliski saprotu angļu valodu, bet kundze, kas Tv patēŗe vaiŗak gan nē)...
Tika lietots termins "prosmotr"... Tur vispār krievu tulks brīžiem jocīgi uzvedas... Piemēram, kas griež ausīs, ka bieži piemin tos tekstus ko parsti tīri Krievijā liek - nu tur , piemēram, organižacija tāda un tada, atzīta par ekstrēmistisku KF... Vai nu joprojām uz Krieviju raida un cenšas kaut kādus tur rašas likumus ievērot...
3.maijs 2022, 21:39 | links
 
Es nupat skatījos Euronews, tur bija tēma par preses un vārda brīvības reitingiem, loģiski, ka tur Krievija utt. bija dziļā d, bet šoreiz cits jautājums...
Tika pieminēta Latvija, ka reitingā esot 2x kaut kādā vietā, bet tika izteikta frāze , ka Latvijā ir pieņemts liels sods par Krievijas TV kanālu skatīšanos... Es kaut ko garām esmu palaidis?! Par retranslācijas aizliegumu, weba vbloķēšanu utml. jā, bet par SKATĪŠANOS ?! Točno tā ir?! Reāli lielākais Eiropas ziņu kanāls tieši tāda tekstā to teica, katrs var apskatīties, tās ziņas jau parasti atkārtojas n-reizes...

zaraza, 3.maijs 2022, 21:17

Pieļauju izrauts no konteksta un lost in translation!
Oficiāli Latvijas teritorijā retranslēt aizliegtos kanālus ir aizliegts, tas attiecas arī uz satelīt operatoriem un klientiem no Latvijas šie kanāli nav pieejami!
Un te gan kā mēs zinām ir iespēja uzlikt kreisos dekoderus un skatīties visu ko vien ienāk prātā un šī darbība ir aizliegta ar likumu un sodāma.
Bet neesmu gan dzirdējis, ka daudz kāds ķertu šos likumpārkāpējus, kas lieto un tos kas uzstāda!

jegersz, 3.maijs 2022, 21:31

Tak atkodētāji ir, samaksā un būs TV aizliegtā.
3.maijs 2022, 21:37 | links
 
zaraza [39m]: bet vot bez skaļas pompas paklušam piegāzt UA ar effektīviem smagajiem ieročiemEs brīnos kamdēļ mēs tik daudz, ko, kad piegādās vispār uzzinām no masu medijiem. Tas taču pretiniekam dod iespēju reaģēt. Kamdēļ tas nav mega noslēpums.
Iespējams tas viss ir taktisks gājiens un tāds arī ir plāns, ka visi, tanī skaitā krievi to uztvers nopietni.
Iespējams ,jau tiek piegādāts un stipri jaudīgāks ,kā pieejamā infa stāsta.
Jiespējams dronu, raķešsistēmu operātori jau sen darbojas Ukrainā.
Nu nav iespējams apgūt pēc youtubēs šīs iekārtas, ko sūta no pasaules malām.
Es tā ceru

RaimisD, 3.maijs 2022, 21:10

Sākumā par piegādēm runāja tāpēc lai krievi zinātu, kas tos sagaida, tagad nereti ziņo tad, kad jau ir piegādāts, lai nesašautu pa ceļam. Vai saka, ka piegādās, bet nesaka cik un kad. Visam ir savs funktieris apakšā. Daļa haubiču jau ir Ukrainā, bet vēl nepielieto. Un tā ļoti slepeni piegādāt lielgabarīta tehniku diez vai varēs tik viegli.
Var paskatīties ikvakara Feigina - Arestoviča sarunu, tur daudz ko var uzzināt. Pēc minūtēm 20 jūtubā paredzēta tiešraide.
https://www.youtube.com/watch?v=MOifIuOhBiA
3.maijs 2022, 21:36 | links
 
zaraza [03.05.22]: Es nupat skatījos Euronews, tur bija tēma par preses un vārda brīvības reitingiem, loģiski, ka tur Krievija utt. bija dziļā d, bet šoreiz cits jautājums...
Tika pieminēta Latvija, ka reitingā esot 2x kaut kādā vietā, bet tika izteikta frāze , ka Latvijā ir pieņemts liels sods par Krievijas TV kanālu skatīšanos... Es kaut ko garām esmu palaidis?! Par retranslācijas aizliegumu, weba vbloķēšanu utml. jā, bet par SKATĪŠANOS ?! Točno tā ir?! Reāli lielākais Eiropas ziņu kanāls tieši tāda tekstā to teica, katrs var apskatīties, tās ziņas jau parasti atkārtojas n-reizes...
Jā, cipari tur bija palieli
500-700 eur figurēja.
Neņēmu to par pilnu.
Latgalē katra viensēta sēž uz raškas satelītiem.
400 kanāli par 1 dolāru mēnesī . Un kas tur ko kontrolēs
Skaitļos varu būt neprecīzs
3.maijs 2022, 21:34 | links
 
Es nupat skatījos Euronews, tur bija tēma par preses un vārda brīvības reitingiem, loģiski, ka tur Krievija utt. bija dziļā d, bet šoreiz cits jautājums...
Tika pieminēta Latvija, ka reitingā esot 2x kaut kādā vietā, bet tika izteikta frāze , ka Latvijā ir pieņemts liels sods par Krievijas TV kanālu skatīšanos... Es kaut ko garām esmu palaidis?! Par retranslācijas aizliegumu, weba vbloķēšanu utml. jā, bet par SKATĪŠANOS ?! Točno tā ir?! Reāli lielākais Eiropas ziņu kanāls tieši tāda tekstā to teica, katrs var apskatīties, tās ziņas jau parasti atkārtojas n-reizes...

zaraza, 3.maijs 2022, 21:17


Pieļauju izrauts no konteksta un lost in translation!
Oficiāli Latvijas teritorijā retranslēt aizliegtos kanālus ir aizliegts, tas attiecas arī uz satelīt operatoriem un klientiem no Latvijas šie kanāli nav pieejami!
Un te gan kā mēs zinām ir iespēja uzlikt kreisos dekoderus un skatīties visu ko vien ienāk prātā un šī darbība ir aizliegta ar likumu un sodāma.
Bet neesmu gan dzirdējis, ka daudz kāds ķertu šos likumpārkāpējus, kas lieto un tos kas uzstāda!
3.maijs 2022, 21:31 | links
 
Es nupat skatījos Euronews, tur bija tēma par preses un vārda brīvības reitingiem, loģiski, ka tur Krievija utt. bija dziļā d, bet šoreiz cits jautājums...
Tika pieminēta Latvija, ka reitingā esot 2x kaut kādā vietā, bet tika izteikta frāze , ka Latvijā ir pieņemts liels sods par Krievijas TV kanālu skatīšanos... Es kaut ko garām esmu palaidis?! Par retranslācijas aizliegumu, weba vbloķēšanu utml. jā, bet par SKATĪŠANOS ?! Točno tā ir?! Reāli lielākais Eiropas ziņu kanāls tieši tāda tekstā to teica, katrs var apskatīties, tās ziņas jau parasti atkārtojas n-reizes...
3.maijs 2022, 21:17 | links
 
RaimisD [03.05.22]: !Kamēr drukāji, pateici šo domu
Kamēr es drukāju
3.maijs 2022, 21:13 | links
 
jegersz [03.05.22]: Smago tehniku un artilēriju jau grūž un jau apmāca, bet apmācība prasa tomēr laiku, papildus ne visa smagā tehnika Ukrainā ir efektīva, piemēram tie paši abrami nafig nogrims jebkurā laukā.
Pēc Landlease var F35 paprasīt, bet uz viņu izmācīties nevar pāris dienās, tas tev nav datorspēles spēlēt!
Kamēr drukāji, pateici šo domu
3.maijs 2022, 21:11 | links
 
Smago tehniku un artilēriju jau grūž un jau apmāca, bet apmācība prasa tomēr laiku, papildus ne visa smagā tehnika Ukrainā ir efektīva, piemēram tie paši abrami nafig nogrims jebkurā laukā.
Pēc Landlease var F35 paprasīt, bet uz viņu izmācīties nevar pāris dienās, tas tev nav datorspēles spēlēt!

jegersz, 3.maijs 2022, 20:59



taisnība jau Tev ir. Tikai, ja būtu griba, tad viss tas ir risināms... Ne jau pirmo reizi pasaulē kaut kas tāds notiek... Būtu tik piķis un tehnika, strauji atrastos jau gatavi algotņi un instruktori, kas to visu māk lietot, formāli pierādāmi nesaistīti ar nevienu valsti. Bet nu, te tāpat kā daudzos citos pagātnes un tagadnes karstajos punktos, reālā interese ir stiept garumā. Jā, savu mērķi tas panāk, bet maksā par to ukraiņi...
3.maijs 2022, 21:11 | links
 
zaraza [03.05.22]: bet vot bez skaļas pompas paklušam piegāzt UA ar effektīviem smagajiem ieročiem
Es brīnos kamdēļ mēs tik daudz, ko, kad piegādās vispār uzzinām no masu medijiem. Tas taču pretiniekam dod iespēju reaģēt. Kamdēļ tas nav mega noslēpums.
Iespējams tas viss ir taktisks gājiens un tāds arī ir plāns, ka visi, tanī skaitā krievi to uztvers nopietni.
Iespējams ,jau tiek piegādāts un stipri jaudīgāks ,kā pieejamā infa stāsta.
Jiespējams dronu, raķešsistēmu operātori jau sen darbojas Ukrainā.
Nu nav iespējams apgūt pēc youtubēs šīs iekārtas, ko sūta no pasaules malām.
Es tā ceru
3.maijs 2022, 21:10 | links
 
Risinājums ievest nato karaspēku, paplašināt konfliktu, pamētāt taktisko ātomu hvz pa kurieni liktos simpātiskāka izvēle?

usis, 3.maijs 2022, 20:29

simpātiskāka nē, godīgāk jā... nu nav labi kaķim asti pa gabaliņam griezt... NATO karaspēku varbūt i nē, bet vot bez skaļas pompas paklušam piegāzt UA ar effektīviem smagajiem ieročiem, kaut to pašu 1% ko Zelenskis lūdza...
A riski... Nu atomu var dabūt i tā i šitā...

zaraza, 3.maijs 2022, 20:50


Smago tehniku un artilēriju jau grūž un jau apmāca, bet apmācība prasa tomēr laiku, papildus ne visa smagā tehnika Ukrainā ir efektīva, piemēram tie paši abrami nafig nogrims jebkurā laukā.
Pēc Landlease var F35 paprasīt, bet uz viņu izmācīties nevar pāris dienās, tas tev nav datorspēles spēlēt!
3.maijs 2022, 20:59 | links
 
Risinājums ievest nato karaspēku, paplašināt konfliktu, pamētāt taktisko ātomu hvz pa kurieni liktos simpātiskāka izvēle?

usis, 3.maijs 2022, 20:29


simpātiskāka nē, godīgāk jā... nu nav labi kaķim asti pa gabaliņam griezt... NATO karaspēku varbūt i nē, bet vot bez skaļas pompas paklušam piegāzt UA ar effektīviem smagajiem ieročiem, kaut to pašu 1% ko Zelenskis lūdza...
A riski... Nu atomu var dabūt i tā i šitā...
3.maijs 2022, 20:50 | links
 
Risinājums ievest nato karaspēku, paplašināt konfliktu, pamētāt taktisko ātomu hvz pa kurieni liktos simpātiskāka izvēle?
3.maijs 2022, 20:29 | links
 
Nu jenķi baigi ciniski to visu pasākumu dara... Tiešā tekstā pateica, ka grib lai Krieviju novājinātu... Nevis strauji ātri pārtraukt karu, izbeigt cilvēku slepkavības, atjaunot Ukrainu utt. a vot davai turpiniet "novājināt"... Tobiš dosim lendlīzu ...Ne par smukām acīm arī, tā tikai uz akciju ar atlaidīti... še davai ieročus utt. bet tā limitēti un dozēti, lai pārāk spēcīgi uzreiz nav, pamaļieties gaļasmašīnā, vājiniet Krieviju, malači... Kad visi spļauj asinis, tad uzvar tas, kam asiņu vairāk :( Pragmatiski,protams, bet traģiski :(
3.maijs 2022, 20:22 | links
 
Potapenko arī par gāzi
https://www.youtube.com/watch?v=H9MRW8xL3ZE
3.maijs 2022, 14:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager