Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Esmu pārliecināts ka ciemiņi ir vairāk nekā paši, ceru ka kļūdos,,,
27.aprīlis 2022, 20:22 | links
 
Mūsu kaimiņi te jūtas, kā mājās un vis viņiem ir kārtībā, tik Latvieši traucē,,,
27.aprīlis 2022, 20:17 | links
 
Jā, ar tekstiem jāapietas prātīgi, nedaudz ironiski, nedaudz sarkasma, un nedod dies paplašināti, ar komatiem, šķīst zibeņi.
:)
27.aprīlis 2022, 20:14 | links
 
jegersz [27.04.22]: badapiicka [18:05]: eu eu, johaidī, dpils atdevēji!! Es uz raŠŠu netaisos!!Nekas traks- pārvāktos uz Jēkabpili :)
Būsim reāli - dēļ Dēpils un Rēzeknes tāda žurka ždanoka tiek ievēlēta EP, saskaņa regulāri tiek Saeimā, krievu savienība eksistē, utt. Stabila Latvijas 5.kolonna+ Latvijas ekonomiski vājākais reģions. Kādēļ vājākais? Jautājums retorisks, bet atbildēšu - tādēļ, ka viskrieviskākais. Un tur, kur ir krievi, tur vienmēr ir "razruha"

raihs, 27.aprīlis 2022, 18:33


Aizbrauc uz Bolderāju, Ķengaragu, Vecmilgrāvi un tad uz Rēzeknes rajonu un padomā vēlreiz!
Rīgā arī Saskaņa valdīja vairāk kā 10 gadus no vietas.
Ādažos paej tālāk par savu ielu un papēti cik latviska publika tur jaunajos projektos dzīvo!

Ne tev dalīt zemes, ne aizstāvēt, tā ka būtu muti pieturējis, dēļ tādiem atdevējiem Ukraina Krimu, Donbasu un Lugansku zaudēja.
Tici man, es ļoti labi zinu Rīgu un tās etnisko situāciju :) Un labi, ka Rīga nav krievijas robežpilsēta.
Protams, nav jāuztver nopietni mani izteicieni par Daugavpils atdošanu, tas bija vairāk kontekstā ar ar ideju savākt Abreni... Es vairāk par to, ka visur, kur ir krievi, tur visur ir slikti...
27.aprīlis 2022, 19:49 | links
 
badapiicka [18:05]: eu eu, johaidī, dpils atdevēji!! Es uz raŠŠu netaisos!!Nekas traks- pārvāktos uz Jēkabpili :)
Būsim reāli - dēļ Dēpils un Rēzeknes tāda žurka ždanoka tiek ievēlēta EP, saskaņa regulāri tiek Saeimā, krievu savienība eksistē, utt. Stabila Latvijas 5.kolonna+ Latvijas ekonomiski vājākais reģions. Kādēļ vājākais? Jautājums retorisks, bet atbildēšu - tādēļ, ka viskrieviskākais. Un tur, kur ir krievi, tur vienmēr ir "razruha"

raihs, 27.aprīlis 2022, 18:33



Aizbrauc uz Bolderāju, Ķengaragu, Vecmilgrāvi un tad uz Rēzeknes rajonu un padomā vēlreiz!
Rīgā arī Saskaņa valdīja vairāk kā 10 gadus no vietas.
Ādažos paej tālāk par savu ielu un papēti cik latviska publika tur jaunajos projektos dzīvo!

Ne tev dalīt zemes, ne aizstāvēt, tā ka būtu muti pieturējis, dēļ tādiem atdevējiem Ukraina Krimu, Donbasu un Lugansku zaudēja.
27.aprīlis 2022, 19:41 | links
 
raihs [27.04.22]: Un tur, kur ir krievi, tur vienmēr ir "razruha"
Un drope nemērā. Brālēns bija uz pamatskolas salidojumu. Ludzas rajons. Trešdaļa veču neieradās, jo bija ,,nolikuši karoti,, diagnoze visiem viena, aknu ciroze. Un viņiem nebija pat piecdesmitnieks. Skumji protams. Dzēra aiz izmisuma. Kamēr bija meži ko zāģēt, vēl kkā. Pizģija viens no otra, kkā dzīvoja. Vairums sēdēja uz ,, kontrabasa,, cīgas, šmiga, soļķis. Bet to ar piegriezušu. Audzēt ar kko bija slinkums. Pabalstus kapeicniekus saņēma kkādus. Ražošanas nav. Pabraukājot pa turieni nāk virsū depresņaks.
27.aprīlis 2022, 19:39 | links
 
badapiicka [27.04.22]: eu eu, johaidī, dpils atdevēji!! Es uz raŠŠu netaisos!!
Nekas traks- pārvāktos uz Jēkabpili :)
Būsim reāli - dēļ Dēpils un Rēzeknes tāda žurka ždanoka tiek ievēlēta EP, saskaņa regulāri tiek Saeimā, krievu savienība eksistē, utt. Stabila Latvijas 5.kolonna+ Latvijas ekonomiski vājākais reģions. Kādēļ vājākais? Jautājums retorisks, bet atbildēšu - tādēļ, ka viskrieviskākais. Un tur, kur ir krievi, tur vienmēr ir "razruha"
27.aprīlis 2022, 18:33 | links
 
RaimisD [14:57]: Raksta kontekstā. Mēs atgūsim Abreni.
Tāds scenārijs būtu dikti labs.
https://www.la.lv/gordons-nevar-iet-un-nemt-svesu-domajot-ka-par-to-nekas-nebus-busAbsurds. Nah vajag? Tāpat jau vetes te pietiek. Manis pēc varētu Daugavpili arī atdot.

raihs, 27.aprīlis 2022, 16:00

eu eu, johaidī, dpils atdevēji!! Es uz raŠŠu netaisos!!
27.aprīlis 2022, 18:05 | links
 
RaimisD [27.04.22]: raihs [16:00]: Nah vajag? Tāpat jau vetes te pietiek. Manis pēc varētu Daugavpili arī atdot.:)
Latvietis praktiskai, ja ir iespēja paņemt, jāņem.
Nu tad es ņemtu teritoriju līdz Kolas pussalai- tur TĀDAS lašupes! Bet tās jau maitas somi savāks :)
27.aprīlis 2022, 17:34 | links
 
Viensētas līmenī nav jādomā par citām viensētām. Galvenais, ka pašam labi.
27.aprīlis 2022, 16:24 | links
 
raihs [27.04.22]: Nah vajag? Tāpat jau vetes te pietiek. Manis pēc varētu Daugavpili arī atdot.
:)
Latvietis praktiskai, ja ir iespēja paņemt, jāņem.
27.aprīlis 2022, 16:19 | links
 
RaimisD [27.04.22]: Raksta kontekstā. Mēs atgūsim Abreni.
Tāds scenārijs būtu dikti labs.
https://www.la.lv/gordons-nevar-iet-un-nemt-svesu-domajot-ka-par-to-nekas-nebus-bus
Absurds. Nah vajag? Tāpat jau vetes te pietiek. Manis pēc varētu Daugavpili arī atdot.
27.aprīlis 2022, 16:00 | links
 
Raksta kontekstā. Mēs atgūsim Abreni.
Tāds scenārijs būtu dikti labs.

RaimisD, 27.aprīlis 2022, 14:57


Paskaidro priekš kam? Lai būtu kāds reģions vēl nabagāks par Latgali? :)

Nē, nopietni? Latviešu tur nav, nu kādam varbūt bija īpašumi, bet pa lielam neredzu jēgu
27.aprīlis 2022, 15:39 | links
 
Raksta kontekstā. Mēs atgūsim Abreni.
Tāds scenārijs būtu dikti labs.
https://www.la.lv/gordons-nevar-iet-un-nemt-svesu-domajot-ka-par-to-nekas-nebus-bus
27.aprīlis 2022, 14:57 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=Fr-jrGgbOVk&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BBICTV

Bet Latvijā visi liberāli un pēc 24.feb iebraukušie 15000+ Krievi jūtas kā mājās.
27.aprīlis 2022, 11:02 | links
 
Ļoti forša filma par Ukrainas armijas virspavēlniecību.Tas arī izsaka visu šajā karā.

https://www.facebook.com/watch?v=947227935949617
26.aprīlis 2022, 22:03 | links
 
Arestovičs šovakar par to, ka krievi sapinušies melos un aizdomām par partizānu karu Krievijā.
https://www.youtube.com/watch?v=qben3H-mciQ
Vēl notiek tiešraide.
25.aprīlis 2022, 22:20 | links
 
usis [25.04.22]: Nebij nekā jauna, tiem kas nav skatījušies viņa kanālu, gan.
Jā, latviešu publiku pārsteigt ar apgalvojumu, ka 90% krievu ir "быдло", ir neiespējami - paši zinām. Lai vai kā, intervija spēcīga
25.aprīlis 2022, 22:10 | links
 
Nebij nekā jauna, tiem kas nav skatījušies viņa kanālu, gan.
25.aprīlis 2022, 21:48 | links
 
TV24 nupat sākās intervija ar Gordonu. Varetu būt interesanti
25.aprīlis 2022, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager