Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
jūs te veči par niekiem... katkādi eksāmeni...phe

https://nra.lv/latvija/448925-militarais-eksperts-skaidro-kas-notiks-latvija-kara-gadijuma.htm

"Lietuvā izdotajā grāmatā apkopti vērtīgi padomi, ko darīt, ja tiešām Lietuvā sakas karš, piemēram, ieteikts maksimāli ātri evakuēties, nodrošinoties ar pārtikas un ūdens krājumiem. Evakuācijas laikā jāturas tālāk no bruņotiem cilvēkiem, jāpārvietojas tikai dienas laikā. Ja evakuēties nav iespējams, sarūpējiet ieroci un palieciet mājās un ierīkojiet slēpni."

vot šito vajadzētu apskatīt sīkāk, kā krīzes brīdī sarūpēt normālu ieroci un munīciju...

daddy_j, 28.februāris 2024, 15:55


Nu pagaidām Pucjka vēl plāno Moldovu savāk, tad gan jau Gruziu, un kad būs tā kārtīgi pierijies, gan jau sāks virzities uz mūsu pusi. Tagad galvenais drošības struktūrām vajadzētu visādus rosļikovēnus un stepaņenkas ierobežot, lai te neizdomā kaut kādu maskavas referendumu izveidot. Faktiski viņi drošībniekiem jātur uz grauda 24x7.
28.februāris 2024, 17:20 | links
 
jūs te veči par niekiem... katkādi eksāmeni...phe

https://nra.lv/latvija/448925-militarais-eksperts-skaidro-kas-notiks-latvija-kara-gadijuma.htm

"Lietuvā izdotajā grāmatā apkopti vērtīgi padomi, ko darīt, ja tiešām Lietuvā sakas karš, piemēram, ieteikts maksimāli ātri evakuēties, nodrošinoties ar pārtikas un ūdens krājumiem. Evakuācijas laikā jāturas tālāk no bruņotiem cilvēkiem, jāpārvietojas tikai dienas laikā. Ja evakuēties nav iespējams, sarūpējiet ieroci un palieciet mājās un ierīkojiet slēpni."

vot šito vajadzētu apskatīt sīkāk, kā krīzes brīdī sarūpēt normālu ieroci un munīciju...
28.februāris 2024, 15:55 | links
 
Biju jau stāstījis par savu komisijas apmeklējumu.
Ielikšu atkārtoti jautrākai dienai.

Pie neirologa, ne psihiatra jāpiezīmē . Man uzdod jautājumus.

Kā vispār pa dzīvi, mierīgs esi ?
Es.
Jā , pamatā mierīgs.
Ārsts.
A kad cilvēki televizorā kvadrātiem skrien virsū, kā tad ?
Es
Pilnīgā pauzē. Ko lūdzu ?

Kādas Jūsu domas, ko viņš jautā ?

Izrādās.
Normālā valodā jautājums skanētu šādi.

,,Kādas emocijas, kad skaties basketbola spēli pa televīziju"

Dakterim garlaicīgi, troļļo un vēro reakciju tā jau nedaudz apjukušajiem klientiem:)

Cilvēkam tīri tā, gribējās par basīti papļāpāt :)))

RaimisD, 27.februāris 2024, 10:45

Nav jau pareizi pašam "spīdēt" pie speciālistiem, bet gadās.
Es pie narkologa priekš medību šaujamā.
Man to atļauju uz "briežu nāvi"
Kādai mātei?
28.februāris 2024, 13:15 | links
 
:) gandrīz vai tā: Kādas jums izjūtas ir kad nometat kaimiņu no 5 stāva "))

FishMV, 28.februāris 2024, 11:11


A, KOO?? pats vainīgs!! :)
28.februāris 2024, 12:08 | links
 
Biju jau stāstījis par savu komisijas apmeklējumu.
Ielikšu atkārtoti jautrākai dienai.

Pie neirologa, ne psihiatra jāpiezīmē . Man uzdod jautājumus.

Kā vispār pa dzīvi, mierīgs esi ?
Es.
Jā , pamatā mierīgs.
Ārsts.
A kad cilvēki televizorā kvadrātiem skrien virsū, kā tad ?
Es
Pilnīgā pauzē. Ko lūdzu ?

Kādas Jūsu domas, ko viņš jautā ?

Izrādās.
Normālā valodā jautājums skanētu šādi.

,,Kādas emocijas, kad skaties basketbola spēli pa televīziju"

Dakterim garlaicīgi, troļļo un vēro reakciju tā jau nedaudz apjukušajiem klientiem:)

Cilvēkam tīri tā, gribējās par basīti papļāpāt :)))

RaimisD, 27.februāris 2024, 10:45


:) gandrīz vai tā: Kādas jums izjūtas ir kad nometat kaimiņu no 5 stāva "))
28.februāris 2024, 11:11 | links
 
Biju jau stāstījis par savu komisijas apmeklējumu.
Ielikšu atkārtoti jautrākai dienai.

Pie neirologa, ne psihiatra jāpiezīmē . Man uzdod jautājumus.

Kā vispār pa dzīvi, mierīgs esi ?
Es.
Jā , pamatā mierīgs.
Ārsts.
A kad cilvēki televizorā kvadrātiem skrien virsū, kā tad ?
Es
Pilnīgā pauzē. Ko lūdzu ?

Kādas Jūsu domas, ko viņš jautā ?

Izrādās.
Normālā valodā jautājums skanētu šādi.

,,Kādas emocijas, kad skaties basketbola spēli pa televīziju"

Dakterim garlaicīgi, troļļo un vēro reakciju tā jau nedaudz apjukušajiem klientiem:)

Cilvēkam tīri tā, gribējās par basīti papļāpāt :)))
27.februāris 2024, 10:45 | links
 
Un pie narkologa vēlams neiet paģirainam.
Zināms ļaužs savulaik gāja kārtot papīrus un kamēr gaidīja, atvilkās viens tipiņš. Acīmredzami paģirains un sūdzējās, ka mistisku iemeslu pēc nākot jau kuru reizi, bet nevarot dabūt papīru :)
27.februāris 2024, 09:11 | links
 
Kaujas ierocu atlauju var dabut tikai tie kas ne bija kriminali tiesati.

Tomas, 27.februāris 2024, 08:35


Lielākā daļa šodienas apsardes firmas ir bijušie 90g reketieri, kas tagad legāli iekasē nodevas :D, un ir bruņoti :D
27.februāris 2024, 09:10 | links
 
Kaujas ierocu atlauju var dabut tikai tie kas ne bija kriminali tiesati.
27.februāris 2024, 08:35 | links
 
Jā ,man nav bijusi taisnība.
Tirgus tik ātri pielāgojas jaunajiem apstākļiem, ka nespēj izsekot, ja neesi ar to cieši saistīts.
Tiešām ir pieejami jaunās paaudzes gāzes ieroči kas nopērkami bez speciālas atļaujas.
26.februāris 2024, 22:19 | links
 
jegersz [17:31]: Nemaldini tautu. Plaukšķinātāju var nopirkt ar ID karti vai pasi, tas ir tīri gāzene, piparu gāze vai trokšņu patronas, jeb E kategorijas ierocis, patreiz atbilstoši jaunajiem standartiem sertificēti nav daudz, bet pietiekoši.
Ja grib ko vairāk par plaukšķinātāju, jeb A vai B klases ieroci, tad gan apmēram viss kā jau minēji un process ir garāks.Plaukšķinātāju bez kaujas ieroča atļaujas nevar ne nopirkt, ne glabāt, kur vēl nēsāt.

,,gāzes ieroči no 2019. gada 10. aprīļa, stājoties spēkā jaunajam Ieroču aprites likumam, tika pielīdzināti šaujamieročiem. Līdz ar to šādas gāzes pistoles tiek pakļautas tādiem pašiem noteikumiem kā šaujamieroči, tas ir, personām, kuru īpašumā ir gāzes pistoles, kuras iespējams pārveidot tā, ka no tām var izšaut ar lodi, jāiegūst šaujamieroča glabāšanas un nēsāšanas atļauja."

Tici man, es zinu ko runāju. Pielikumā bildīte.

RaimisD, 26.februāris 2024, 18:18



IV nodaļa
Ieroču atļaujas
14. pants. Fiziskās personas, kurām ir tiesības iegādāties, glabāt, nēsāt un pārvadāt ieročus, to sastāvdaļas un tiem paredzēto munīciju, kā arī speciālos līdzekļus

(3) Fiziskajai personai, kura sasniegusi 18 gadu vecumu, ir tiesības:

1) iegādāties, glabāt, nēsāt un pārvadāt pašaizsardzībai klasificētus E kategorijas gāzes ieročus un signālieročus un minētos ieročus un to munīciju pielietot pašaizsardzībai;
26.februāris 2024, 21:39 | links
 
Gāzes ieročiem kuri ražoti pēdējos gados,lai nopirktu,vajag tikai ID karti un piķi !
26.februāris 2024, 20:47 | links
 
jegersz [26.feb]: A vai B klases ieroci, tad gan apmēram viss kā jau minēji un process ir garāks.
Uz B5 kategorijas ieroci process ir tieši tik garš kā aprakstīju. Ja visu normāli samenedžē, pa nedēļu, divām var tikt galā. Izmaksas līdz 200eur. Jā + gaidīšanas laiks kamēr tevi pārbauda datu bāzēs un vispār . Man tas ieilga uz pieciem mēnešiem. Laikam nepatika mans dzīves veids 90-2000šajos
26.februāris 2024, 18:29 | links
 
jegersz [26.feb]: Nemaldini tautu. Plaukšķinātāju var nopirkt ar ID karti vai pasi, tas ir tīri gāzene, piparu gāze vai trokšņu patronas, jeb E kategorijas ierocis, patreiz atbilstoši jaunajiem standartiem sertificēti nav daudz, bet pietiekoši.
Ja grib ko vairāk par plaukšķinātāju, jeb A vai B klases ieroci, tad gan apmēram viss kā jau minēji un process ir garāks.

Plaukšķinātāju bez kaujas ieroča atļaujas nevar ne nopirkt, ne glabāt, kur vēl nēsāt.

,,gāzes ieroči no 2019. gada 10. aprīļa, stājoties spēkā jaunajam Ieroču aprites likumam, tika pielīdzināti šaujamieročiem. Līdz ar to šādas gāzes pistoles tiek pakļautas tādiem pašiem noteikumiem kā šaujamieroči, tas ir, personām, kuru īpašumā ir gāzes pistoles, kuras iespējams pārveidot tā, ka no tām var izšaut ar lodi, jāiegūst šaujamieroča glabāšanas un nēsāšanas atļauja."

Tici man, es zinu ko runāju. Pielikumā bildīte.
26.februāris 2024, 18:18 | links
 
Headhunter [10:35]: Starp citu, kā tagad ir ar atļaujas dabūšanu, lai vismaz mājās ir kāds paukšķināmais? Sarežģīts tas process? Vai arī tas ir pieejams tikai medniekiem un tiem, kam darbs saistīts ar stroķa nēsāšanu?Plaukšķināmajam vai kaujas tagad viena atļauja.
Izej ārstu komisiju.
Noliec eksāmenu.
Izej pirmās palīdzības sniegšanas kursus.
Nomaksā nodevu.
Tad tavu personu kādus pāris mēnešus pārbaudīs dienesti un atļauja uz kaujas ieroča nēsāšanu, glabāšanu rokā.

RaimisD, 26.februāris 2024, 10:51


Nemaldini tautu. Plaukšķinātāju var nopirkt ar ID karti vai pasi, tas ir tīri gāzene, piparu gāze vai trokšņu patronas, jeb E kategorijas ierocis, patreiz atbilstoši jaunajiem standartiem sertificēti nav daudz, bet pietiekoši.
Ja grib ko vairāk par plaukšķinātāju, jeb A vai B klases ieroci, tad gan apmēram viss kā jau minēji un process ir garāks.
26.februāris 2024, 17:31 | links
 
90, jā, tā esot bijusi hohma, kad jūrmalnieki piereģistrēja visus savus obrezus!
26.februāris 2024, 12:27 | links
 
Tāda jau bija tā doma, turēt mājās, ja nu kas. Apkārt to kluci staipīt nav nekādas vēlēšanās. Romantiku ar ieroča apkārt taipīšanu izdzīvoju jau 90-tajos, Zemessardzē.....
26.februāris 2024, 11:12 | links
 
Starp citu, kā tagad ir ar atļaujas dabūšanu, lai vismaz mājās ir kāds paukšķināmais? Sarežģīts tas process? Vai arī tas ir pieejams tikai medniekiem un tiem, kam darbs saistīts ar stroķa nēsāšanu?

Headhunter, 26.februāris 2024, 10:35


Varbūt nebūšu gluži precīzs terminoloģijā, bet ir 2 varianti - turēšanas un nēsāšanas atļauja.

Pirmajā gadījumā drīksti ieroci turēt mājās, vest uz šautuvi, bet apkārt vazāt citādi - to ne. Tas ir būtībā vienīgais reālais variants. Kā jau teica, izej dakterus, nokārto papīrus un pērc nost. Ja neesi jucis un neesi taisījis aizdomīgus fokusus, gan izdosies.

Otrajā gadījumā ir iespēja staigāt apkārt ar ieroci, bet to dabūt ir stipri grūti un vajagot pamatojumu. Iesaku necerēt.
26.februāris 2024, 11:03 | links
 
Headhunter [26.feb]: Starp citu, kā tagad ir ar atļaujas dabūšanu, lai vismaz mājās ir kāds paukšķināmais? Sarežģīts tas process? Vai arī tas ir pieejams tikai medniekiem un tiem, kam darbs saistīts ar stroķa nēsāšanu?
Plaukšķināmajam vai kaujas tagad viena atļauja.
Izej ārstu komisiju.
Noliec eksāmenu.
Izej pirmās palīdzības sniegšanas kursus.
Nomaksā nodevu.
Tad tavu personu kādus pāris mēnešus pārbaudīs dienesti un atļauja uz kaujas ieroča nēsāšanu, glabāšanu rokā.
26.februāris 2024, 10:51 | links
 
Starp citu, kā tagad ir ar atļaujas dabūšanu, lai vismaz mājās ir kāds paukšķināmais? Sarežģīts tas process? Vai arī tas ir pieejams tikai medniekiem un tiem, kam darbs saistīts ar stroķa nēsāšanu?
26.februāris 2024, 10:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager