Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Latvijai vajadzētu Austrijas variantu, kad katram saimniekam mājās ir seifs ar nelielu arsenālu.
25.februāris 2024, 19:53 | links
 
Ukraiņiem no tā nav vieglāk ka nav to formastērpu,jo izrādās ka ir gan tanki,gan lādiņi un baigi neliekas ka beigsies tik drīz

udens2, 25.februāris 2024, 19:24


Ja viss, kas ir, bija Krievijai uz papīra būtu realitātē, tādas Ukrainas vairs nebūtu.
25.februāris 2024, 19:36 | links
 
https://www.mil.lv/lv/par-mums
Un tie man domāt, ka nav aktuālie dati. + vēl NATO karavīri ar visu tehniku.

Latvijā fronte nebūs tūkstošiem kilometru gara, lai formētu uzbrukumu ar 2miljoniem rašistu karavīru un tie 2 miljoni ir tikai uz papīra, pirms diviem gadiem bija 1,1 miljons, tagad palielināja par šiem diviem gadiem ar mobilizētiem un brīvprātīgajiem un palielināja obligātā iesaukuma apjomu un viņu dienēšanas termiņu ...
Kad saka mobilizēt rašistu terpilas, tad no cik vairāku miljonu formastērpiem izrādījās ir pāris tūkstoši un pārejais uz papīra.

jegersz, 25.februāris 2024, 19:20
Ukraiņiem no tā nav vieglāk ka nav to formastērpu,jo izrādās ka ir gan tanki,gan lādiņi un baigi neliekas ka beigsies tik drīz
25.februāris 2024, 19:24 | links
 
Mūs armija pret krieviju diez ko daudz nevarēs,un maza starpība 6000 kareivju,vai 20000,bet tāpēc jau esam NATO aliansē,un sēt šaubas vai NATO iesaistīsies ir diezgan stulbi un bezjēdzīgi
25.februāris 2024, 19:21 | links
 
https://www.mil.lv/lv/par-mums
Un tie man domāt, ka nav aktuālie dati. + vēl NATO karavīri ar visu tehniku.

Latvijā fronte nebūs tūkstošiem kilometru gara, lai formētu uzbrukumu ar 2miljoniem rašistu karavīru un tie 2 miljoni ir tikai uz papīra, pirms diviem gadiem bija 1,1 miljons, tagad palielināja par šiem diviem gadiem ar mobilizētiem un brīvprātīgajiem un palielināja obligātā iesaukuma apjomu un viņu dienēšanas termiņu ...
Kad saka mobilizēt rašistu terpilas, tad no cik vairāku miljonu formastērpiem izrādījās ir pāris tūkstoši un pārejais uz papīra.
25.februāris 2024, 19:20 | links
 
udens2 [25.feb]: video lai tautai zustu ticība un iezagtos šaubas,nekas jauns
Kādu laiku, kara pirmajā gadā skatījos šo kanālu ,par prokrievisku to nenosauksi.

Ikdienā strādāju ar militārām struktūrām. Redzu tās organizatoriskās spējas. Jautājumu risināšanas taktiku. Personāla spriestspēju. Materiālo līdzekļu tērēšanas paradumus. Ir priekšstats par disciplīnu un kārtību. Materiālu vērtību uzskaiti un kontroli.

Reizēm man tādi ironiski teksti.
Man ir pamats baigās ilūzijas nelolot.
25.februāris 2024, 19:13 | links
 
video lai tautai zustu ticība un iezagtos šaubas,nekas jauns
25.februāris 2024, 18:52 | links
 
Vilnis62 [25.feb]: Tā arī nesapratu- tā ir divdomīga vai trīsdomīga informācija, kur būtu pat ļoti jāpiedomā mūsu valdībai.
https://www.youtube.com/watch?v=ieuf_iN1xkM
Bet tā, objektīvs video. Brīvā laikā der noskatīties, lai rozā brilles nokrīt .
25.februāris 2024, 16:35 | links
 
Vilnis62 [25.feb]: Tā arī nesapratu- tā ir divdomīga vai trīsdomīga informācija, kur būtu pat ļoti jāpiedomā mūsu valdībai.
https://www.youtube.com/watch?v=ieuf_iN1xkM

Jā, statistiski baigi bēdīgi izskatās, bet nav mūsu spēks piere pierē, iedos izdirsties krievam tā vai tā.

Par to aizsardzības joslas būvniecību, daudzi jau sāka berzēt rokas.
Dienvidu tilta , dzelzceļa būvniecības kontekstā var tik noprast cik ātri, efektīvi tas būs un cik tas maksās.
25.februāris 2024, 16:33 | links
 
Tā arī nesapratu- tā ir divdomīga vai trīsdomīga informācija, kur būtu pat ļoti jāpiedomā mūsu valdībai.
https://www.youtube.com/watch?v=ieuf_iN1xkM
25.februāris 2024, 14:47 | links
 
Ļaunuma uzvarai pietiek ar labu cilvēku vienaldzibu, apmērām tā teica...
16.februāris 2024, 23:09 | links
 
Pie krievu vēstniecības daži desmiti, pārējie 300000 labie krievi...

usis, 16.februāris 2024, 20:09


Tie 300000 pašu krievu acīs nav krievi! Tas ka daļa atbalsta Krievijas politiku un ir naidīgi noskaņoti pret Latviju vienkārši pierāda, ka ir okupanti!
16.februāris 2024, 20:36 | links
 
Pie krievu vēstniecības daži desmiti, pārējie 300000 labie krievi...
16.februāris 2024, 20:09 | links
 
Tad kad sākās karš,es tieši nodomāju,ka tagad Alekseju točna novāks,un uz tā visa fona pat neviens neiepīkstēsies.
16.februāris 2024, 16:34 | links
 
es atkal brīnos kā vispār šis tik ilgi izdzīvoja ja godīgi
svens76, 16.februāris 2024, 14:14


Jā es arī domāju ka viņu nomocīs gada laikā, kā redzams spēcīgs cilvēks ne tikai garā bet arī miesā. Izskatījas jau briesmīgi gan, kā cits cilvēks. Bet ko var gribēt pa vieniem izolatoriem, raškas cietumi jau nav kūrorts.
16.februāris 2024, 16:03 | links
 
es atkal brīnos kā vispār šis tik ilgi izdzīvoja ja godīgi

svens76, 16.februāris 2024, 14:14


varbūt vara cerēja, ka salūzīs, sāks grēkus nožēlot u.c. lojalitātes pazīmes sāks izrādīt...
16.februāris 2024, 14:31 | links
 
daddy_j [16.feb]: baumo, ka Navaļņijs nomiris kolonijā :((((

Archey, 16.februāris 2024, 13:26

Tā ziņās raksta, jā. RIP

Var tikai apbrīnot un pieminēt cilvēku, kurš dēļ savas pārliecības un citu iedvesmošanas bija gatavs doties nāvē (atgriezties Krievijā, kas ir tas pats)...neko citu jau nevarēja gaidīt...
es atkal brīnos kā vispār šis tik ilgi izdzīvoja ja godīgi
16.februāris 2024, 14:14 | links
 
baumo, ka Navaļņijs nomiris kolonijā :((((

Archey, 16.februāris 2024, 13:26


Tā ziņās raksta, jā. RIP

Var tikai apbrīnot un pieminēt cilvēku, kurš dēļ savas pārliecības un citu iedvesmošanas bija gatavs doties nāvē (atgriezties Krievijā, kas ir tas pats)...neko citu jau nevarēja gaidīt...
16.februāris 2024, 13:45 | links
 
baumo, ka Navaļņijs nomiris kolonijā :((((
16.februāris 2024, 13:26 | links
 
Nunu knariņš gan laikam vienam otram patīk,lēto vīnu cienītājs,ddd

Okergle, 15.februāris 2024, 22:05


Ir jau muļķi, kas jaunus profilus piereģistrē, lai tik kaut ko nolamātu.
Bet tad uz priekšu noliec to pašu Kariņu kur viņš bija slikts un labs! Savādāk izskatās lēto vīnu cienītājs esi tikai tu!

Ja palaidi garam, tad viņš nav ministru prezidents kādu laiku!
16.februāris 2024, 04:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager