Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šmidzi mēs te runājam par krieviju jau no kopš 2010 vai kads dzirdēja? Krievija dara savu .. nemeklē utis kur tās nav...
Ja tev ir cits viedoklis saki.. noteikti tas ir labs.
27.decembris 2023, 00:43 | links
 
Shm_didzis [27.dec]: Suki padli latiši..

mjuniorss, 27.decembris 2023, 00:31

Manos laikos bija īsts mjuniors, nevis kaut kāda vāja kopija.
Zin kā vecīt., tu ari manos laikos biji manā frontē.. un es nav nostājies citā frontē.. tikai vēlos būt sadzirdēts. Bet ja nebūšu, es palikšu es tas pats..bet vai patriots kā toreiz,laikam nē.. dzive liek domāt ko citu.. es atrodos tur pat kur agrāk, bet jaunā vienotiba, kovidlaikā aizliedza barot savu ģimeni. Bet tas taču ir kovids! Nē kad nav maizes nav ari berniem ko teikt. Protams es atradu risinājumu, bet tad es sapratu saeima nav tu ināta manām ideloģijām. Šodiem jauna vienotība izvēlejās komunismu, marksimu, komunismu jeb progresīvos. Kariņš neizveidoja valdību, lait tiktu eiropā... Es jau tu zini neko sliktu nevēlu mūsu zemei.. vienkārši es zinu to ko zinu.. es par brāli nerunāju..
27.decembris 2023, 00:41 | links
 
Suki padli latiši..

mjuniorss, 27.decembris 2023, 00:31


Manos laikos bija īsts mjuniors, nevis kaut kāda vāja kopija.
27.decembris 2023, 00:33 | links
 
Aizmirsu nomainīt profilu. Latvietis ir tik glups, ka latvijā brīvi sāk runāt krieviski, jo domā, ka krievs ir dumš un nesaprot.. ka šeit ir latvija.. un izrāda sav gudribu.. es zin kā ir pa krievisk..
27.decembris 2023, 00:33 | links
 
Suki padli latiši..
27.decembris 2023, 00:31 | links
 
Cik gejisks šeit forums palicis... Vot manos laikos bija skaidrs.. krievs latvietis.. nē tagad kariņš, frīī, frīi palstsain..
40 reisi skaisti.. tas nav manos laikos mellenes lasīt, lai nākošo gadu džinsas nopirkt,lai iz skolu aiziet ..
27.decembris 2023, 00:30 | links
 
Krievijas zemūdens flote papildinās, kreiserim Maskava pievienojās desantkuģis.

https://x.com/michaeldweiss/status/1739606927925985720?s=20
26.decembris 2023, 14:48 | links
 
Te ir rezultāts tiem kuriem Rietumus un Eiropu nevajag:
https://youtube.com/shorts/ucJAcYyrW9E?si=nr5E-sWmeRnOdc6u

Protams tās nav viņu lielākās problēmas, šis vēl nav nokļuvis pirmajās rindās uz nošaušanu.
26.decembris 2023, 00:01 | links
 
Nu tev tas Kariņš ar Siliņu iegriezis tā ka matemātikas zināšanas pazudušas. Pēc tavas teorijas visa Latvija trīs reizes izceļojusi, vēl nav saprotams, kas to airbaltic apkalpo un kurš lidostā gaismu izlēdza.

jegersz, 23.decembris 2023, 20:40

Tieši tā. Pirmais komjaunieša Reira un Dombrovska izgājiens jau iespēra pa pautiem mazajiem. Šahiste izveidoja nodokli, ko varēja nomaksāt un kļūt atkal balti. Reira nākamais spēriens bija vēl stiprāks, vienvirziena biļetes pirktas uz nebēdu. Tagad, lai pensionārs strādātu balti, tam turpina spert un dīrāt ādu :D

Jaukus visiem Saulgriežus un asakainu 2024. gadu! :D
24.decembris 2023, 12:14 | links
 
Vispār jau vēsturiski Krima pieder Gireju dinastijas Čingizīdu dinastijai. Krimas hanistē valdīja neliela demokrātija - galveno hanu ievēlēja kurultajā (hanu kopsapulcē), pazīstamākie no Krimas haniem bijuši Mengli Girejs, Sahib Girejs un Devlet Girejs. Krimas pamatiedzīvotāji bija tatāri, polovcieši un pečeņegi. Un līdz pat 1700. gadam Krievija Krimas hanam maksāja meslus (nodevas), jo Krimas haniste ar Osmaņu impērijas atbalstu dominēja šajā reģionā, krieviem tur nebija nekādas teikšanas. Ukraiņu priekštečiem ar'.
24.decembris 2023, 11:13 | links
 
Oktobri,vai Tev pašam ir šaubu mākti jautājumi???

sidla5, 24.decembris 2023, 08:46


Patiesi-šaubu nav.
Novēlu visiem Priecīgus Ziemassvētkus un ne asakas jaunajā 2024. gadā!
24.decembris 2023, 09:57 | links
 
Oktobri,vai Tev pašam ir šaubu mākti jautājumi???
24.decembris 2023, 08:46 | links
 
Labvakar, ''medniek Z''.
Kam pieder Krimas pussala - Чей Крым?
Kā Jūs domājat?
23.decembris 2023, 23:36 | links
 
Ļoti pamācoša tabula. Tur korelē 2 grafiki, kuros LV veicas - aviācija un personīgie ceļojumi:
1)joprojām pilsoņi pamet Latviju, reizēm lidinās uz savu dzimto zemi, visādiem kariņiem un siliņām "jābūt klāt", tikai bez jebkāda pienesuma;
2)latvietis vulgaris naudu neiegulda biznesā vai savādāk valsts attīstībā, bet labāk notriec ārzemēs t.i. neuzticas tam, kas te darās

Inars, 23.decembris 2023, 19:44


Nu tev tas Kariņš ar Siliņu iegriezis tā ka matemātikas zināšanas pazudušas. Pēc tavas teorijas visa Latvija trīs reizes izceļojusi, vēl nav saprotams, kas to airbaltic apkalpo un kurš lidostā gaismu izlēdza.
23.decembris 2023, 20:40 | links
 
Tiem kam patīk gausties, ka viss ir slikti, tad te būs saldais auglis. Latvija Eksportā kaimiņus apsteidz tikai aviācijā.

jegersz, 22.decembris 2023, 12:12

Ļoti pamācoša tabula. Tur korelē 2 grafiki, kuros LV veicas - aviācija un personīgie ceļojumi:
1)joprojām pilsoņi pamet Latviju, reizēm lidinās uz savu dzimto zemi, visādiem kariņiem un siliņām "jābūt klāt", tikai bez jebkāda pienesuma;
2)latvietis vulgaris naudu neiegulda biznesā vai savādāk valsts attīstībā, bet labāk notriec ārzemēs t.i. neuzticas tam, kas te darās
23.decembris 2023, 19:44 | links
 
ja jums mīlīši no VID bail, tad jūs par laimi neko par VVD vai PVD nezinat...

daddy_j, 22.decembris 2023, 21:34


Tas viss ir tīrākie sīkumi, ja dzīvē sanākas satikties ar bāriņtiesas vecenēm, tās var izdrāzt jebkuru un viņas drāzīs, kā dēles piesūkušās un ne jau bērnu interesēs, bet labu atskaišu dēļ.
Labi, ka man nav ceļi krustojušies, bet tiem kam sievas ir pasistas šķiroties ne to tik vien izdomā, kā arī bāriņtiesas vecenes var uzēsties pat dēļ sadzīviskas bērna traumas, kas ir normāli bērnam, bet ne šo veceņu skatījumā!
22.decembris 2023, 23:18 | links
 
Zarazijs piemēram saka ka vislabākie proči valstij, nemaksā nodoklus lidz laikam sod proc zem banku kredīta. :)

usis, 22.decembris 2023, 15:25

Tas vairs nav aktuāli... Tu tagad izrauj no konteksta kādus vismaz gadus 4-5 vecu vēsturi. Jā, bija tāds periods, kad VID visai lojāli skatījās uz sezonāli/neregulāri rodošies nodokļu parādiem, līdz ar to, bija iespēja atkarībā no situācijas periodiski kavēt nodokļu nomaksu, šo naudu izmantojot kā īstermiņa apgrozāmo līdzekļu finansējumu. Pilnīgi likumīgi un uzskatāmi par normālu praksi un savdabīgu valsts atbalstu uzņēmējam, ja saprātīgā periodā tāpat viss tiek nomaksāts un valstij nav situācija, ka katra budžeta kapieka jadabū tieši noteiktajā datumā. Pēc tam, kaut kad pāris gadus pirms kovida, VIDs aptraka, sāka močīt inkasso utt. momentā un uz smieklīgām summām. Tiesiskums un kārtība, viss bumbās, tikai sausajā atlikumā daudzi no tiem, kas iepriekš ar kavējumiem utml., bet tomēr tos nodoklīšus maksāja un vilka, nošpļāvas un ielīda dziļāk pelēkajā zonā vispār neko nemaksājot vairs. Viss smuki un kārtībā, formālā nodokļu parādu summa valstī krītas, var smuku statistiku rādīt un stāstīt par bezkompromisu tiesiskumu.

zaraza, 22.decembris 2023, 16:01


ja jums mīlīši no VID bail, tad jūs par laimi neko par VVD vai PVD nezinat...
22.decembris 2023, 21:34 | links
 
jegersz [22.dec]: labākajā gadījumā melnos maisos, savādāk pūst, kaut kur Ukrainas zemē.
Tur arī vieta.
Pa dzīvi neesmu psihopāts, bet par viņiem izteikties savādāk nevaru.
22.decembris 2023, 21:31 | links
 
To Patrot kuri pēc utaino vārdiem, jau piecas reizes kā iznīcināti :D

RaimisD, 22.decembris 2023, 19:01


Pēc Utaino vārdiem viss ir iznīcināts un tūlīt pēc trīs dienām būs Kijivā!
Kā patika Putina kasjaks intervijā kur iztrūka 400k kareivju, laikam skaidrs ka tie ir labākajā gadījumā melnos maisos, savādāk pūst, kaut kur Ukrainas zemē.
22.decembris 2023, 21:22 | links
 
jegersz [22.dec]: Ukraiņi pievilkuši Patriot pie Hersonas un vienā piegājienā notriekuši uzreiz trīs SU-34, pārsteigums utainajiem.
To Patrot kuri pēc utaino vārdiem, jau piecas reizes kā iznīcināti :D
22.decembris 2023, 19:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager