Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tā, Sven, tev jānoskaidro, kur bračkas Lisovski noķēra smukos kimlakus! Pačuksti tikai man, pārējiem gan nē! :D Rīt jābrauc copēt, kamēr tu traumās šancēsi! Šodien, beidzot, tiku pie Radziņa kunga, redzēju, ka rīt tev iekrīt maiņa :P
15.janvāris 2024, 14:13 | links
 
Pareizi būtu copmaņiem sadoties Baltijas ceļā ap MikroTik biroju, izkārt transparentus un bļaut skaļruņos: "Riekstiņ, dod mums praktisku.lv!". Bet es sociopāts tamā burziņā līst negribu.
15.janvāris 2024, 14:06 | links
 
cibins [15.jan]: Apzināti pašreizējā brīdī dot naudu uz Krieviju par izdzīvošanai ne īpaši (un sevišķi pohujistiem) nepieciešamiem copes piederumiem, kas varbūt ir mazliet lētāki vai kādu asarīti drusku labāk redzēsi:)? Var jau teikt, ka no naftas cisternas varbūt raķete sanāks, bet no praktika tikai magazīna kalašņikovam, bet priekš kam?:)
tai pat laikā rivertečam uz kārbas rakstīts manufactured in čaina, bet katrs jau mēs interpretējam pēc savas gribas un saprašanas:) jo visi jau blakus ražošanā stāvējuši:)nolemti!
15.janvāris 2024, 13:53 | links
 
Apzināti pašreizējā brīdī dot naudu uz Krieviju par izdzīvošanai ne īpaši (un sevišķi pohujistiem) nepieciešamiem copes piederumiem, kas varbūt ir mazliet lētāki vai kādu asarīti drusku labāk redzēsi:)? Var jau teikt, ka no naftas cisternas varbūt raķete sanāks, bet no praktika tikai magazīna kalašņikovam, bet priekš kam?:)
15.janvāris 2024, 13:37 | links
 
Davis-Di [15.jan]: Es protams atvainojos, bet uzdevu tik vienu jautājumu par apgalvojumu :D
Bet tēma aizgāja citās sliedēs un uz jautājumu atbildi nedabūju.
Copmaņiem jābūt drusku ietiepīgiem un sturgalvīgiem, savādāk pie savas zivis netiksi :D

Visvieglāk ir pohujistiem, paņem polšu aiziet uz tuvāko peļķi rausta - labi, nerausta arī labi. Tādi te gan CL neuzturas, jo arī pohuj :D
pohujistiem pohuj, nenoķers vienā dienā, mauks atkal otrā dienā, līdz zivs būs laukā:) nevajag iespringt uz vienkāršām lietām
15.janvāris 2024, 12:56 | links
 
Es protams atvainojos, bet uzdevu tik vienu jautājumu par apgalvojumu :D
Bet tēma aizgāja citās sliedēs un uz jautājumu atbildi nedabūju.
Copmaņiem jābūt drusku ietiepīgiem un sturgalvīgiem, savādāk pie savas zivis netiksi :D

Visvieglāk ir pohujistiem, paņem polšu aiziet uz tuvāko peļķi rausta - labi, nerausta arī labi. Tādi te gan CL neuzturas, jo arī pohuj :D
15.janvāris 2024, 12:47 | links
 
Jurik [15.jan]: Nu vēl ir PRO ciniķu kategorija, kurus pat it nemaz par sociopātiem galīgi nenosauksi. Savādāk viņi nemaz izdzīvot nevar. Vārdā nevienu nesauksim. Ja tāds nebūtu - vai nu pa čorno dzertu vai arī, remontējot klientu, trīcošām rokām empātiski raudātu līdzi ciešot sāpēs. Ja būtu uber reālists - tad arī neko nedarītu, jo, kā teica viena dāma no augstceltnes pie Vanšu tilta - tie tā pat nosprāgs.

Ainas Poišas cienīgi sanāca..
PRO formulējums par PRO ciniķi:))++++
15.janvāris 2024, 12:43 | links
 
Jurik [15.jan]: Nu vēl ir PRO ciniķu kategorija, kurus pat it nemaz par sociopātiem galīgi nenosauksi. Savādāk viņi nemaz izdzīvot nevar. Vārdā nevienu nesauksim. Ja tāds nebūtu - vai nu pa čorno dzertu vai arī, remontējot klientu, trīcošām rokām empātiski raudātu līdzi ciešot sāpēs. Ja būtu uber reālists - tad arī neko nedarītu, jo, kā teica viena dāma no augstceltnes pie Vanšu tilta - tie tā pat nosprāgs.

Ainas Poišas cienīgi sanāca..
arī jābūt ciniķim lai kaut ko sasniegtu, sociopātiem tādā ziņā grūtāk
15.janvāris 2024, 12:41 | links
 
Nu vēl ir PRO ciniķu kategorija, kurus pat it nemaz par sociopātiem galīgi nenosauksi. Savādāk viņi nemaz izdzīvot nevar. Vārdā nevienu nesauksim. Ja tāds nebūtu - vai nu pa čorno dzertu vai arī, remontējot klientu, trīcošām rokām empātiski raudātu līdzi ciešot sāpēs. Ja būtu uber reālists - tad arī neko nedarītu, jo, kā teica viena dāma no augstceltnes pie Vanšu tilta - tie tā pat nosprāgs.

Ainas Poišas cienīgi sanāca..
15.janvāris 2024, 12:38 | links
 
badapiicka [15.jan]: Izlasīju "eholotes" sadaļā svaigākās lapas (nespamošu tur) un jā- piekrītu!- visvieglāk dzīvot ir ciniķiem(viņiem gan vairāk tīk dēvēt sevi par reālistiem vai tml.) un sociopātiem))
ciniķiem- reālistiem visvieglāk:)
15.janvāris 2024, 12:25 | links
 
Izlasīju "eholotes" sadaļā svaigākās lapas (nespamošu tur) un jā- piekrītu!- visvieglāk dzīvot ir ciniķiem(viņiem gan vairāk tīk dēvēt sevi par reālistiem vai tml.) un sociopātiem))
15.janvāris 2024, 12:14 | links
 
Un vispār, es centīšos ieturet sav jauno imidž..
mjuniorss, 13.janvāris 2024, 08:25


Atrobījies vai ar ātro palīdzību aizveda?
15.janvāris 2024, 02:22 | links
 
Kā ar putniem cīnies? Gadus atpakaļ bij miers, tagad visu notīra, pat ērkšķogas nolasa.

usis, 14.janvāris 2024, 13:45


Tieši otrādi jau gatavojamies uztaisīt un uzstādīt ~50 būrīšus cielavām un pelēkajam mušķērājam, jo tas ir visefektīvākais veids pret kaitēkļiem, ja nelieto ķīmiju.
Cidonijas neviens neēd, lauku peles gan iekožas dažreiz, bet neēd.
Zaķi dzīvo cidoniju laukos lielu daļu vasaras, pārtiek no āboliņa, kas ir starprindās sasēts, cidonijas un arbūzus neaiztiek.
Arbūzus ragainie, cūkas un lapsenes ēd, bet tas uz kopējo apjomu, ka noēd pārsimts kg ir niecīgi un ar dabu jādalās, pašam vieglāk dzīvot tad.
14.janvāris 2024, 14:09 | links
 
Kā ar putniem cīnies? Gadus atpakaļ bij miers, tagad visu notīra, pat ērkšķogas nolasa.
14.janvāris 2024, 13:45 | links
 
Un nevar gribēt, lai Latvijā audzēti arbūzi būtu tādi paši, kā dienvidos.. Kaut gan- ir vairākas saimniecības, kuras pie mums audzē arbūzus, esot gana labi, bet nu, visiem neizpatiksi))

badapiicka, 14.janvāris 2024, 00:03


Var, var būt tik pat labi kā dienvidos - saldi un kraukšķīgi, sulīgi ka vēlams vannā ēst :) , bet tev ir garāks audzēšanas process un vairāk apstākļu kuru dēļ viss var aiziet greizi un palikt arī bez ražas.
Tas ka visiem neizpatiksi tas ir skaidrs, ja vietējie arbūzi maksā 1,5€-2€/KG tev tirdziņā kāds noteikti pateiks ka redz Maximā esot par 0,49€, bet es saku tu pagaršo šo un aizej nopērc Maximā, smejaties vai nē, bet ir ar nodurtu galvu atgriezušies un nopirkuši Larbūzu, ar tekstu tas Maximē esot bezgaršīgs.
14.janvāris 2024, 13:14 | links
 
Paēdušai pelītei miltiņi rūgti!
14.janvāris 2024, 12:50 | links
 
Saldums un aromāts ir atkargs no šķirnes, gaismas daudzuma, temperatūru summas, mēslojuma, un uz citiem kultūraugiem arī tas attiecas.
Labu kartupeļu sēklu pērk pie sēklaudzētāja, kur ir dokumenti vai etiķete uz vietas saimniecībā vai Rāmavā, kad ir izstāde pavasaros. Bet ne katru gadu viņi piedalās.
Es pagajušajā gadā nopirku Cenuklubā un Senukai. pavisam 4 škirnes mazajos iepakojumos. Izauga labi.
Nez šitam ķēmam, kas te tās pases ik pa laikam piedāvā varētu būt arī kartupeļu sēkla tirgošanā? :)
14.janvāris 2024, 12:11 | links
 
Tagad tirgū no lielzemnieka nopērkot, tāds pats ūdeņains kā visi citi. Rudenī tirgū no viena nopirku maišeli, vārot plīsa miza, garšīgi, miltaini kartupeļi, kā jaunībā, kad tādu karstu ar tikko kultu sviestu virsū, neko klāt nevajadzēja.
Pavasarī pāris vagas jāiemet, tik laba sēkla jāatrod :)

Inars, 14.janvāris 2024, 00:09


Jā, jā...tirgū, ko meklēsi - to atradīsi. Ja Lauru, tad lauru, ja Adrettu, tad Arettu, bet patiesībā Figettu :)

man arī šogad savējie kartupeļi nekādi likās ūdeņaini un garša so-so...apēdām (man tonnas nav kur glabāt)... tagad veikala - izrādās vēl sliktāki :(
14.janvāris 2024, 09:30 | links
 
Manā skatījumā sulīgākie saldākie ir astrahaņas .

Un Latvijas zemenes uzskatu par stipri pārvērtētām. Smalkas, skābas . Smarža nu tā.
RaimisD, 13.janvāris 2024, 16:51

Krievos, kad učebkā vēl biju, mūs aizsūtīja uz Šķirotavu vagonu izkraut :D Garšīgi arbūzi bija.

Par zemenēm daļēji tiesa, ir mums lielas, tumši sarkanas ogas, kuras var turpat dobē saēsties, bet lielākoties jā, prasās saldākas.

Visam vajag pamainīt zemi un sūdu uzmest. Kartupelim it sevišķi. Kautvai, atceros, ka stādījām Adretu - miltains garšīgs kartupelis. Tagad tirgū no lielzemnieka nopērkot, tāds pats ūdeņains kā visi citi. Rudenī tirgū no viena nopirku maišeli, vārot plīsa miza, garšīgi, miltaini kartupeļi, kā jaunībā, kad tādu karstu ar tikko kultu sviestu virsū, neko klāt nevajadzēja.
Pavasarī pāris vagas jāiemet, tik laba sēkla jāatrod :)
14.janvāris 2024, 00:09 | links
 
Davis-Di [Vakar]: Es tev piedāvāju tikai demonstrāciju ar starpību ... man atmiņa laba mēģināšu atgādināt rudenī, tas gan sasodīti aizņemts laiks.Dāvi, ja izdomā tādu degustāciju-tirdziņu uzrīkot. Tad noteikti piesakos uz pāris ogām;)

Melonēs, arbūzos sauktu sevi pat par garšas ekspertu :D
Manā skatījumā sulīgākie saldākie ir astrahaņas .

Mans uzskats, ka Latvijas klimatā vasaras vidū bez niknas ķīmijas neko saldu izaudzēt nevar, pat vasaras beigu- rudens augļi stipri atpaliek no dienvidu augļiem

Esmu siltumnīcā mēģinājis izaudzēt arbūzu, nu štrunts greipfrūta lielumā vien izauga. Pat nemēģināju to garšot, skats neuzrunāja. Baidījos ka neparauj.

Un Latvijas zemenes uzskatu par stipri pārvērtētām. Smalkas, skābas . Smarža nu tā.
Un vēl cena reiz trīs pret poļu.
Vēlās rudens jā, smalkas bet saldas.

Un domāt ,ka agrajām Latvijas zemenēm ķīmijas nav, tas šķiet pārāk naivi.

Nezinu vai kāds vispār mēra, pieskata zemeņu sastāvu no instancēm. Importa augļus tos gan pārbauda uz ,,piedevām"

RaimisD, 13.janvāris 2024, 16:51

Nu, nez... Es neteiktu, ka Latvijas zemenes ir mazas, nu ok- cik tad lielas tev vajag?))
Un nevar gribēt, lai Latvijā audzēti arbūzi būtu tādi paši, kā dienvidos.. Kaut gan- ir vairākas saimniecības, kuras pie mums audzē arbūzus, esot gana labi, bet nu, visiem neizpatiksi))
14.janvāris 2024, 00:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager