Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kurjers6 [43m]: Šis čats no malas izskatās identiski kā krievu čati, kur iegājis kāds amerikānis :D
Visi klūp virsū vienam, visi dzīvo savā iedomu burbulī un ārpus savas noslēgtās informācijas telpas neko neredz :D
Bet vismaz interesanti. Jāsaka, ka palika vieglāk. Vismaz jādzer nav, te var nervus atlaist.
Paldies par diskusiju, kungi, novērtēju!

P.S. Es šim čatam sekoju tieši tik pat cik delfu live tekstam. Lasu katru ziņu. Interesanti pavērot viedokļus. Bez sarkasma.

BAigars, 5.marts 2022, 19:31
jā čaļi te ir konkrēti nozombēti,realitāte viņus vairs nepanāks:)Realitāte ir viss ko redzam apkārt, par to nevajag ironizēt. Bet teikt, ka vienīgā patiesība ir Latvijas medijos, vai amerikāņu ziņās, ir naivi, maigi sakot. Katrs šim kara cirvim spodrina savu pusi.

BAigars, 5.marts 2022, 19:37


Protams, tikai pasaki to cilvēkiem Ukrainā, kas tagad pagrabos sēž un viņiem uz galvas bumbas krīt. Katru rītu, kad saņem sms - "Mēs visi dzīvi", protams gribās ļoti ticēt RU mēdijiem, ka tur visi nacisti un noteikti to visi ir pelnījuši, jo negrib zem kremļa stabules dancot.

Kauns par tādu kā Tu, kas naudas dēļ ir gatavs pārmalt veselu tautu, tfu.
5.marts 2022, 20:38 | links
 

gaumīgi prot pasveicināt
5.marts 2022, 20:37 | links
 
BAigars [05.03.22]: https://www.instagram.com/p/Cauyc76A-eo/?utm_medium=copy_link


Šis jums :))) kā ananāsa gabals uz havajas picas :)
Vienkārši pis uz savu rašku, ja nesaproti kas ir NATO. Nesaprotu ko tu vēl te sēdi?....
5.marts 2022, 20:35 | links
 
Par spradzieniem Belgorodā, info no nexta live-telegram. Ir video no kameras
5.marts 2022, 20:33 | links
 
Cope321 [05.03.22]: Avatars [12m]: Krievs tikko izspēlēja nākošo kārti, belgogradā sprādziens!No kurienes info?
Ir video, bet komentāros tur nevarēja saprast vai vecs info vai kā. Skatīsimies..
5.marts 2022, 20:31 | links
 
BAigars [05.03.22]: https://www.instagram.com/p/Cauyc76A-eo/?utm_medium=copy_link


Šis jums :))) kā ananāsa gabals uz havajas picas :)
Tu kaifo.
5.marts 2022, 20:29 | links
 
Avatars [05.03.22]: Krievs tikko izspēlēja nākošo kārti, belgogradā sprādziens!
No kurienes info?
5.marts 2022, 20:24 | links
 
https://www.instagram.com/p/Cauyc76A-eo/?utm_medium=copy_link


Šis jums :))) kā ananāsa gabals uz havajas picas :)
5.marts 2022, 20:24 | links
 
Davis-Di [05.03.22]: Nekad dzīvē neesmu šnabi pircis. Varbūt tā ir problēma, tāpēc gribas kasīties. Tā vietā vajag kā jums iekapāt maximas šnabīti un būt kā pitoniem :))

BAigars, 5.marts 2022, 20:14

Nu redz pat retorisku piemēru nesaprati!
Sviests!
Holandes sieru ražo Holandē.
Zviedru galdu ved no Zviedrijas.
Boloņas mērci no Boloņas.
Havaju picu nevar saprast. No salām vai vietējās havajas.
Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!
Hip hip urā :DD
5.marts 2022, 20:22 | links
 
Krievs tikko izspēlēja nākošo kārti, belgogradā sprādziens!
5.marts 2022, 20:19 | links
 
Nekad dzīvē neesmu šnabi pircis. Varbūt tā ir problēma, tāpēc gribas kasīties. Tā vietā vajag kā jums iekapāt maximas šnabīti un būt kā pitoniem :))

BAigars, 5.marts 2022, 20:14


Nu redz pat retorisku piemēru nesaprati!
Sviests!
5.marts 2022, 20:15 | links
 
Labi, pietiek.
Neatbildiet man, jo es neprotu apstāties.
Esiet tie lielie, gudrie kungi, paignorējiet un mainiet tēmu.
Paldies par diskusiju, man patika!
Foršu vakaru!
Par mieru virs zemes!
5.marts 2022, 20:15 | links
 
Davis-Di [05.03.22]: Ai Dāvi, Dāvi.. labi saproti, par ko es runāju, bet foruma vairākums atbalsta Tavu viedokli, tāpēc vieglāk tēlot pareizo, ja?
Vēlreiz atgādinu savu nostāju. NATO pa manam ir 51% ASV. Viss notiek tā kā viņi grib. Un ja ASV piegādā ieročus no latviešu rokām, būsim reāli, tas ir tas pats NATO.
Bet labi, ir muļķīgi kādam censties pierādīt savu taisnību. A reālus faktus diezvai pasaulē kāds zin. Toties padiskutēt vienmēr forši :))

BAigars, 5.marts 2022, 19:57


Tu pat būtību nesaproti!
Ja jau ASV dominē un visi klausa, tad kāpēc Vācija neatļāva NATO ietvaros piegādāt ieročus un Ukraina slēdza tiešos piegādes līgumus ar valstīm?

Tu kad nopērc šnabi MAKSIMĀ, domā ka SKY vai RIMI to piegādāja tev! Absurds!

Es viss pasēju, nav jēgas te skaidrot vienkāršas lietas!
Nekad dzīvē neesmu šnabi pircis. Varbūt tā ir problēma, tāpēc gribas kasīties. Tā vietā vajag kā jums iekapāt maximas šnabīti un būt kā pitoniem :))
5.marts 2022, 20:14 | links
 
daddy_j [05.03.22]: Baigar, NATO ir 90% ASV, viņi arī sargā balto rasi Eiropā, tuvajos austrumos un Āzijā!! ASV izglāba pasauli WW2 (ok, paši uzvārījās), izglābs arī tagad!

Kas tev tur nepatīk??
Gribi sūkāt Putinam - visi ceļi vaļā!! Čemodāns-stacija-Krievija... Tikai paši krievi nez kāpēc uz Somiju bēg...
Krievijā vienreiz esmu bijis. Ne tajā nabadzīgākajā pilsētā - Rostovā pie Donas. Man nepatika. Drūms un zemā līmenī viss kā Kijevā, Daugavpilī vai Rīgà.
Ar Ventspili vai Eiropu nesalīdzināmas pasaules.
5.marts 2022, 20:13 | links
 
usis [05.03.22]: Cik esmu manījis tie kas stāsta par panākumiem pie dāmām, nu kā lai saudzigi saka, nu :)
Nekad neesmu teicis, ka man ir 100 dāmas bijušas vai kas tāds. Pat 10 nav bijušas manos 28 gados. Runa ir par to, ko tās, kas patīk man, saka par mani, kad iepazīstamies tuvāk. Par pirmo iespaidu utt. Un visām kā vienai tā ir bārda. Bez bārdas es varbūt joprojām būtu tikai 1 pliku meiteni dzīvē redzējis, nebūtu ne bērns, ne dzīve, kas man ir šobrīd :))
5.marts 2022, 20:11 | links
 
Uldis140284 [05.03.22]: BAigars [21m]: Uldis140284 [6m]: Bergson nomierinies, Tu jau skolas laikā nebiji īpaši gudrs. Labāk uzspēlē kādu spēli un nemēģini runāt par lietām, kuras nesajēdz! Un to rižo bārdu nodzen, izskaties kā sarūsējis āzis.(tavai dāmai arī nepatīk)Skolas laikā ar manām zināšanām viss bija labi, ne velti tiku gan RTU budžetā (ko gan katrs zābaks ar vidējo 7 var) gan RSU.

Par dāmām.. kopš man ir bārda, ar visām kurām man kaut kas ir bijis, tieši bārda ir tà, kas padara viņas gribošas. Tas nu ir fakts. Jā, ir kam nepatīk, it sevišķi jau kompelksainiem vīriešiem, bet ar izskatīgām dāmām šajā jomā viss ir labi.Nepaliec smieklīgs Bergson! Neesi sev uzdevis jautājumu, kāpēc tevi visur neieredz? Āmurs tu esi!
Mani visur neieredz? Smaidu :)
Tas, ka man patīk pameklēt kašķi, jā, to nekad neesmu slēpis.
Bet nevajag apmelot, lūdzu. Apskaties attieksmi pret mani darbā vai draugu lokā.
5.marts 2022, 20:09 | links
 
Ai Dāvi, Dāvi.. labi saproti, par ko es runāju, bet foruma vairākums atbalsta Tavu viedokli, tāpēc vieglāk tēlot pareizo, ja?
Vēlreiz atgādinu savu nostāju. NATO pa manam ir 51% ASV. Viss notiek tā kā viņi grib. Un ja ASV piegādā ieročus no latviešu rokām, būsim reāli, tas ir tas pats NATO.
Bet labi, ir muļķīgi kādam censties pierādīt savu taisnību. A reālus faktus diezvai pasaulē kāds zin. Toties padiskutēt vienmēr forši :))

BAigars, 5.marts 2022, 19:57



Tu pat būtību nesaproti!
Ja jau ASV dominē un visi klausa, tad kāpēc Vācija neatļāva NATO ietvaros piegādāt ieročus un Ukraina slēdza tiešos piegādes līgumus ar valstīm?

Tu kad nopērc šnabi MAKSIMĀ, domā ka SKY vai RIMI to piegādāja tev! Absurds!

Es viss pasēju, nav jēgas te skaidrot vienkāršas lietas!
5.marts 2022, 20:08 | links
 
Baigar, NATO ir 90% ASV, viņi arī sargā balto rasi Eiropā, tuvajos austrumos un Āzijā!! ASV izglāba pasauli WW2 (ok, paši uzvārījās), izglābs arī tagad!

Kas tev tur nepatīk??
Gribi sūkāt Putinam - visi ceļi vaļā!! Čemodāns-stacija-Krievija... Tikai paši krievi nez kāpēc uz Somiju bēg...
5.marts 2022, 20:01 | links
 
Cik esmu manījis tie kas stāsta par panākumiem pie dāmām, nu kā lai saudzigi saka, nu :)
5.marts 2022, 19:59 | links
 
Davis-Di [05.03.22]: Davis-Di [5m]: Davis-Di [3m]: Speciāli BAigars:
1. NATO nepiegādāja ieročus pat sākoties karam, jo to bloķēja Vācija.
2. NATO nav ieviesusi nevienu sankciju pret Krieviju vai citām valstīm.
3. NATO nepiedalās karā vēl joprojām!
4. NATO neražo ne ieročus, ne degvielu.

Tad nu lūk tavi iepriekšējie apgalvojumi ir 1:1 ar Krievijas propagandu, kas neiztur kritiku!Un, ja šos visus “NATO” nomaini ar ASV, tad arī šiem apgalvojumiem ir tāda pati patiesība?

4. Runa ir par ASV ietekmē esošajām teritorijām.

BAigars, 5.marts 2022, 19:44

Nē runa bija par taviem apgalvojumiem un klajiem meliem!
Tā kā nodzen bārdu!ASV spēj diktēt notikumus NATO lēmumos, tāpēc atļaušod bārdu atstāt.

BAigars, 5.marts 2022, 19:48

Nē nediktē, jo Vācija neatbalstīja ieroču piegādes NATO ietvaros un NATO nepiegādāja!

Ja jau savu vārdu nespēj turēt un atzīt, ka kļūdies, tad visiem skaidrs, kas tu esi ...!
Ai Dāvi, Dāvi.. labi saproti, par ko es runāju, bet foruma vairākums atbalsta Tavu viedokli, tāpēc vieglāk tēlot pareizo, ja?
Vēlreiz atgādinu savu nostāju. NATO pa manam ir 51% ASV. Viss notiek tā kā viņi grib. Un ja ASV piegādā ieročus no latviešu rokām, būsim reāli, tas ir tas pats NATO.
Bet labi, ir muļķīgi kādam censties pierādīt savu taisnību. A reālus faktus diezvai pasaulē kāds zin. Toties padiskutēt vienmēr forši :))
5.marts 2022, 19:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager