Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nogāze DR
17.janvāris 2022, 02:00 | links
 
Labrīt copmaņi,kāds ir saules baterijas salicis .Vēlos pļaviņā pie mājas ,skats DR ,uzlikt strēķīti,apakšā aitas lai zāli grauž.Padalās ar domu.Saprotu,ka 7 reizes jānomēra,tad jāgriež.Neturat sveci zem pūra.
17.janvāris 2022, 01:58 | links
 
Kā tad.Atved picu uzēst gribas.-D

udo733, 16.janvāris 2022, 18:13

kredītu paņēmi?

kurjers6, 16.janvāris 2022, 21:06[/quote]
Ar to viss ok uzmetīšu vel pa virsu.-D
16.janvāris 2022, 22:40 | links
 
Kā tad.Atved picu uzēst gribas.-D

udo733, 16.janvāris 2022, 18:13[/quote]
kredītu paņēmi?
16.janvāris 2022, 21:06 | links
 
Tu ej darbini savu kurjera ratus un mauc kalpot tālāk .Gudritis ibio atradies vates galva.

udo733, 16.janvāris 2022, 17:50

atšķirībā no tavas pie.irstās galviņas ,mana ir skaidra:)
un arī savu kalpošanu nevajag piedēvēt man,savos uzskatos esmu brīvs:)

kurjers6, 16.janvāris 2022, 18:08[/quote]
Kā tad.Atved picu uzēst gribas.-D
16.janvāris 2022, 18:13 | links
 
Tu ej darbini savu kurjera ratus un mauc kalpot tālāk .Gudritis ibio atradies vates galva.

udo733, 16.janvāris 2022, 17:50[/quote]
atšķirībā no tavas pie.irstās galviņas ,mana ir skaidra:)
un arī savu kalpošanu nevajag piedēvēt man,savos uzskatos esmu brīvs:)
16.janvāris 2022, 18:08 | links
 
Nu ne visi ir tādi čurātāji kā tu.Un ja nopietni tad nekāda kara starp rašku un NATO nebūs.Tukša pļūtīšana lai tik pievērstu uzmanību.

udo733, 16.janvāris 2022, 10:20

šobrīd viss liecina par pretējo,ka čurātājs tomēr busi tu pats:) pieredze rāda,parasti lielākie umņiki ,runātāji un sitēji,pie reālām problēmām ,pirmie kaut kur nosvīst:)tā kā savu patieso dabu esi parādijis:)

kurjers6, 16.janvāris 2022, 14:25[/quote]
Tu ej darbini savu kurjera ratus un mauc kalpot tālāk .Gudritis ibio atradies vates galva.
16.janvāris 2022, 17:50 | links
 
Domāju padalīšos ar savām sajūtām ,kas notiek Austrumos, bet palasot šo tēmu, paldies, paldies.Esmu mierīgs, ārdieties viens uz otru, Bet neatkarīgi no Jums, kariņš būs:(
16.janvāris 2022, 15:32 | links
 
Nu ne visi ir tādi čurātāji kā tu.Un ja nopietni tad nekāda kara starp rašku un NATO nebūs.Tukša pļūtīšana lai tik pievērstu uzmanību.

udo733, 16.janvāris 2022, 10:20[/quote]
šobrīd viss liecina par pretējo,ka čurātājs tomēr busi tu pats:) pieredze rāda,parasti lielākie umņiki ,runātāji un sitēji,pie reālām problēmām ,pirmie kaut kur nosvīst:)tā kā savu patieso dabu esi parādijis:)
16.janvāris 2022, 14:25 | links
 
Par PSRS teica:milzis uz māla kājām.Pats Putins teica,ka tam ar galvu nav kārtībā,kas domā uzbrukt NATO.Uzbrukt vājākam jā,bet kā dabū pa zobiem,tad meklē draudzību.Nopietna kara gadījumā,austrumus- Vladivostoku ar kuriļiem paņems Japāna,Sibiriju- Ķīna,autonomijas tatāri,udmurdi,kaukāzs gribēs neatkarīgas republikas.Putinam paliks Moskavija.Rietumos to anklāvu paņems vai nu poļi,vai vācieši.Mūsu ''vates'' arī grib līdzināties latviešiem,izvēloties pseidonīmus ''bērziņš'';''jānis'',bet tikums paliek vecais..
16.janvāris 2022, 12:13 | links
 
Esi mierigs neņemsim fraku.Kas var būt labāks kā legāli sarkano mēri iznīcināt.

udo733, 15.janvāris 2022, 11:59

esi reāls!legāli tu vari tikai degunu urbināt un kuli paraustīt!!:)bet ,ja sarkanais mēris reāli ienāks,tu nespēsi latvāņus plūkt ar ko pakaļu slaucīt:)tā kā nolaidies uz zemes,reāli izvērtē savus spēkus un lūdz bārdaino,lai uz zemes valda miers:)jo kamēr atskries "palīgi"tu jau būsi izvālēts:)tas būtu ticamākais variants....

kurjers6, 15.janvāris 2022, 23:40[/quote]
Nu ne visi ir tādi čurātāji kā tu.Un ja nopietni tad nekāda kara starp rašku un NATO nebūs.Tukša pļūtīšana lai tik pievērstu uzmanību.
16.janvāris 2022, 10:20 | links
 
kurjers6 [15.01.22]: Labrīt letiņi kašķīgie,vakardien meži nāk.paaudzēm apdarīti,lopi apčubināti,var ieklabināt.Jopcik,tūlīt jau jāmostās,zinu,jo tas ir mans.Ja būs sūdi,tad udo733 no kreisā flanga,Uldēns labā,senie labie ,kas ložu džingstoņu izsajutuši arī līdzās,atsitīsimies.Tikai džeki -neņemat fraku uz citām zemēm,sitamies ,kā Somi sitās.To arī visiem brokastīs novēlu,arlabunakti.

Vairis3, 15.janvāris 2022, 01:29
lielāko "sitēju" junioru aizmirsi pieminēt:)nez kapēc,bet man liekas,ka visi tevis pieminētie "supervaroņi"pirmie paņems vagu:)
Ir jau vēl te nepieminēti "karognesēji". Sen nav manīti. Cerams, jo labi iet nevis tādā sūdā ka uzrakstīt nevar
16.janvāris 2022, 03:09 | links
 
Nebūs karš. Kā arī sveiciens visiem pašnāvniekiem, kas pirmie frontē taisās mirt - sakārtojiet savas dzīves, ja jau tik ātri uz cinka kastīti taisās. Gribētos ticēt, ka kara tematika ir smalks gājiens, lai saņemtos/ novērstu domas no kārtējā depresīvā ekonomikas cikla, whatever kādi ir tā iemesli.
16.janvāris 2022, 02:12 | links
 
Nu nu vate šitā vāvuļoja arī 2014.gadā, tūliņ tūliņ naši ieņems Kijevu, nedēļas laikā :) Bet realitātē tukstošiem gruz 200 un vēl entie noraktie žogmalēs un samesti šahtās. Kamēr pie mums uzturēsies NATO spēki, var gulēt mierīgi, pat nelīdīs. Nekad tie mērgļi neuzsāks plaša meroga konfrontāciju ar NATO karavīriem, jo labi zin cik nevienmērīgs spēku/finansējuma samērs un atpalikusi tehnika.
16.janvāris 2022, 00:25 | links
 
Esi mierigs neņemsim fraku.Kas var būt labāks kā legāli sarkano mēri iznīcināt.

udo733, 15.janvāris 2022, 11:59[/quote]
esi reāls!legāli tu vari tikai degunu urbināt un kuli paraustīt!!:)bet ,ja sarkanais mēris reāli ienāks,tu nespēsi latvāņus plūkt ar ko pakaļu slaucīt:)tā kā nolaidies uz zemes,reāli izvērtē savus spēkus un lūdz bārdaino,lai uz zemes valda miers:)jo kamēr atskries "palīgi"tu jau būsi izvālēts:)tas būtu ticamākais variants....
15.janvāris 2022, 23:40 | links
 
15.janvāris 2022, 22:39 | links
 
Labrīt letiņi kašķīgie,vakardien meži nāk.paaudzēm apdarīti,lopi apčubināti,var ieklabināt.Jopcik,tūlīt jau jāmostās,zinu,jo tas ir mans.Ja būs sūdi,tad udo733 no kreisā flanga,Uldēns labā,senie labie ,kas ložu džingstoņu izsajutuši arī līdzās,atsitīsimies.Tikai džeki -neņemat fraku uz citām zemēm,sitamies ,kā Somi sitās.To arī visiem brokastīs novēlu,arlabunakti.

Vairis3, 15.janvāris 2022, 01:29

Esi mierigs neņemsim fraku.Kas var būt labāks kā legāli sarkano mēri iznīcināt.
15.janvāris 2022, 11:59 | links
 
Labrīt letiņi kašķīgie,vakardien meži nāk.paaudzēm apdarīti,lopi apčubināti,var ieklabināt.Jopcik,tūlīt jau jāmostās,zinu,jo tas ir mans.Ja būs sūdi,tad udo733 no kreisā flanga,Uldēns labā,senie labie ,kas ložu džingstoņu izsajutuši arī līdzās,atsitīsimies.Tikai džeki -neņemat fraku uz citām zemēm,sitamies ,kā Somi sitās.To arī visiem brokastīs novēlu,arlabunakti.

Vairis3, 15.janvāris 2022, 01:29

lielāko "sitēju" junioru aizmirsi pieminēt:)nez kapēc,bet man liekas,ka visi tevis pieminētie "supervaroņi"pirmie paņems vagu:)
15.janvāris 2022, 09:00 | links
 
Labrīt letiņi kašķīgie,vakardien meži nāk.paaudzēm apdarīti,lopi apčubināti,var ieklabināt.Jopcik,tūlīt jau jāmostās,zinu,jo tas ir mans.Ja būs sūdi,tad udo733 no kreisā flanga,Uldēns labā,senie labie ,kas ložu džingstoņu izsajutuši arī līdzās,atsitīsimies.Tikai džeki -neņemat fraku uz citām zemēm,sitamies ,kā Somi sitās.To arī visiem brokastīs novēlu,arlabunakti.
15.janvāris 2022, 01:29 | links
 
Badapīcka,tu esi romantisks optimists.Vismaz tajā jomā par cilvēku iespējām uz šīs planētas.Gan jau kādreiz nāks gaismā tie noslēpumi,kurus mēs pagaidām uzskatām par fantastiku.Lai tev veicās.

Bjorgvins, 14.janvāris 2022, 22:24

Nezinu, kur tu saskatīji romantiku) Nu, ja vērtē skalā, kur 0 ir pesimists un 10 optimists, tad caurmērā es esmu knapi 4.
p.s.Visādi "noslēpumu taisītāji" un mums šķietami nezināmu/ neizprotamu šteļļu bīdītāji aplauzīsies.
p.p.s. Izdošanos arī tev!
14.janvāris 2022, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager