Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Badapīcka,tu esi romantisks optimists.Vismaz tajā jomā par cilvēku iespējām uz šīs planētas.Gan jau kādreiz nāks gaismā tie noslēpumi,kurus mēs pagaidām uzskatām par fantastiku.Lai tev veicās.
14.janvāris 2022, 22:24 | links
 
Esot jau Ukraiņi izprovējuši kad neko tie dzelži nedod.

udo733, 14.janvāris 2022, 18:27

Nu, lai "ieinteresētā" trešā puse izmēģina. Karogs viņiem rokās...

Es par to, ka interese uzkarot, no visām pusēm ir milzīga. Atskaitot ES, kurai, lai "nezaudētu seju", nāksies noteikt Krievijai kārtējās sankcijas, kuras var ietekmēt gāzes cenu, utt., bla-bla-bla...

daddy_j, 14.janvāris 2022, 18:53

Nu Ukraiņiem nevar pārmest to kad grib atgūt okupēto teritoriju.
14.janvāris 2022, 20:31 | links
 
Esot jau Ukraiņi izprovējuši kad neko tie dzelži nedod.

udo733, 14.janvāris 2022, 18:27


Nu, lai "ieinteresētā" trešā puse izmēģina. Karogs viņiem rokās...

Es par to, ka interese uzkarot, no visām pusēm ir milzīga. Atskaitot ES, kurai, lai "nezaudētu seju", nāksies noteikt Krievijai kārtējās sankcijas, kuras var ietekmēt gāzes cenu, utt., bla-bla-bla...
14.janvāris 2022, 18:53 | links
 
Ja neesat pamanijuši tad Ukrainā karš jau rit no 2014 kad krievs tur iebruka.Tiešām ticat kad tur ogļrači karo ar lāpstām ?Krievs nevar noslēpt vairs to kad viņu armija ir Ukrainā un piedalās karadarbibā tapēc vajag to legalizet.

udo733, 14.janvāris 2022, 18:19

Krievijas oficiālā pozīcija - "mūsui tur nav" un separātisti ieročus pērk tirgū, tankus un pretgaisa aizsardzības sistēmas ieskaitot... :)

par dzelžiem - nu vajag vismaz 10 tankiem uzbliezt, lai saprastu...

daddy_j, 14.janvāris 2022, 18:23

Esot jau Ukraiņi izprovējuši kad neko tie dzelži nedod.
14.janvāris 2022, 18:27 | links
 
Ja neesat pamanijuši tad Ukrainā karš jau rit no 2014 kad krievs tur iebruka.Tiešām ticat kad tur ogļrači karo ar lāpstām ?Krievs nevar noslēpt vairs to kad viņu armija ir Ukrainā un piedalās karadarbibā tapēc vajag to legalizet.

udo733, 14.janvāris 2022, 18:19


Krievijas oficiālā pozīcija - "mūsui tur nav" un separātisti ieročus pērk tirgū, tankus un pretgaisa aizsardzības sistēmas ieskaitot... :)

par dzelžiem - nu vajag vismaz 10 tankiem uzbliezt, lai saprastu...
14.janvāris 2022, 18:23 | links
 
udo 733.Vispār tev kaut ko skaidrot ir bezjēdzīgi. Tikpat kā ūdeni zemē noliet.Bet labi.Ja tu par Putina pielūdzējiem,tad viņu diemžēl ir daudz.Krievijā tas ir vairāk,kā puse iedzīvotāju.Nu tas būtu apmēram skaidrs.Ja cilvēkam propoganda ilgstoši skalo smadzenes,tad rezultāts būs.Un daudziem jau neko nevajag.Viņi jau piedzimuši šovinisti un citu tautu nīdēji.Un krievi ir vīlušies demokrātos un liberāļos. Navaļņijam arī nekas nav sanācis.Pats redzēju pārraidi,kurā labi baroti,labi situēti,izglītoti jaunieši no Navaļņija štāba zākāja krievu tautu par dumjiem.Un nosauca par bidlām. Udo 733,ja tevi kāds nosauks par lopu,diez vai tu sekosi viņa politiskajam kursam.Un Latvijā tādu Putina fanu varētu būt apmēram 20% no iedzīvotāju skaita.Teiksim,agrāk runāju ar cilvēku,nu pilnīgi adekvāts.Tagad galīgi ieciklēlies. Putins elks.Visa tā integrācijas programma galīgā dirsā.Par velti Aldermanei bargu aldziņu maksāja. Tā ka udo 733,tev vēl ilgi būs jātrinās ar viņiem vienā tramvajā.Kas attiecas uz manu necilo personu.Man diemžēl nav nekāda sakara ar kokvilnu,vati,vates izstrādājumiem,Kremli,Balto namu,Bekingema pili un citiem valdošajiem namiem.Puķes un ornamenti uz manis neaug.Nesastāvu nevienā sabiedriskā organizācijā.Neesmu sastāvējis un nesastāvu nevienā politiskajā partijā.Esmu ļoti individuāls indivīds.Mani uzskati ir personīgi,Gan objektīvi,gan subjektīvi.Varbūt pareizi,varbūt nē. Man poh.Tā ka udo vari nemocīties.Tu ne tur vati meklē.

Bjorgvins, 14.janvāris 2022, 12:17

Es ar čekas pundura fanu te diskutēt netaisos .Tas kas tu esi ir sen skaidrs.
14.janvāris 2022, 18:22 | links
 
Ja neesat pamanijuši tad Ukrainā karš jau rit no 2014 kad krievs tur iebruka.Tiešām ticat kad tur ogļrači karo ar lāpstām ?Krievs nevar noslēpt vairs to kad viņu armija ir Ukrainā un piedalās karadarbibā tapēc vajag to legalizet.
14.janvāris 2022, 18:19 | links
 
mm, kas tie par lietussargiem?

badapiicka, 14.janvāris 2022, 17:56

metāla rāmis, lai tanka augšu aizsargātu pret džavelinu, kurš nāk uz dzinēja siltumu

daddy_j, 14.janvāris 2022, 18:08

Neko tie dzelži uz jumta neaizsargā.Tie ir domāti lai krievs neapčurājas jau pirms iekāpj tankā.
14.janvāris 2022, 18:14 | links
 
mm, kas tie par lietussargiem?

badapiicka, 14.janvāris 2022, 17:56


metāla rāmis, lai tanka augšu aizsargātu pret džavelinu, kurš nāk uz dzinēja siltumu
14.janvāris 2022, 18:08 | links
 

krievi ir sametinājuši virs tanciņiem "lietusargus", nu pastīsies, ko tie džavelini spēj...



daddy_j, 14.janvāris 2022, 17:43[/quote]
mm, kas tie par lietussargiem?
14.janvāris 2022, 17:56 | links
 
Tevi visvairāk uztrauca vārds vajadzēja. Nu saproti,liekas,ka nevienam tas karš nav vajadzīgs.Ir iespēja sarunāt,ka davai nekarosim.A nekas nesanāk.Karš atnāk un viss.Nav pat loģiska izskaidrojuma,ka karš būtu vajadzīgs pat kara iniciātoram.nu sanāk,ka karš ir tāpēc ka vajag. Jautājums - kam?Reizēm liekas,ka cilvēki te galīgi nav pie lietas.

Bjorgvins, 14.janvāris 2022, 17:34

Nē, nevis uztrauca, bet gan es nepiekrītu tādam skaidrojumam.
Karu izmanto dažādu mērķu sasniegšanai. Būtu dikti jauki, ja tādas parādības kā karš nebūtu. Bet nav tāda "atnāk un viss", tāpēc arī teicu, ka tas nav nekāds gadalaiks. Nav tā, ka karojot visi ir kaut kādi zombiji terminatori, kuri neko nesaprot, neapzinās un tikai izpilda kaut kādas mistiskas darbības. Karš neizceļas stihiski, tam ir dažnedažādi- gan pavisam stulbi, gan ne tik iemesli.
Cilvēki ir pat ļoti "pie lietas", cilvēks ir tam visam pamatā- bet tad man nāktos runāt par to, ko vairums šejieniešu uzskata par "pasaku grāmatu")
14.janvāris 2022, 17:53 | links
 
Ir iespēja sarunāt,ka davai nekarosim.A nekas nesanāk.Karš atnāk un viss.Nav pat loģiska izskaidrojuma,ka karš būtu vajadzīgs pat kara iniciātoram.nu sanāk,ka karš ir tāpēc ka vajag. Jautājums - kam?Reizēm liekas,ka cilvēki te galīgi nav pie lietas.

Bjorgvins, 14.janvāris 2022, 17:34


Vuj, Bjorgvin...Tu tāds gudrs puika... Ukrainā (tāpat, kā Gruzijā 2008. gadā) karš ir neizbēgams...diemžēl... ABAS puses (+ iesaistītās) GRIB uzkarot... ukraiņi ir dabūjuši no ASV džavelinus - ~400 palaišanas iekārtas un 4000 raķetes, + no turkiem sazin cik bairaktarus (vienu separātistu haubici jau iznīdēja!!) nagi niez izmēģināt...

krievi ir sametinājuši virs tanciņiem "lietusargus", nu pastīsies, ko tie džavelini spēj...

+ krievam nekas nav pretī gejropu "vēzītī" nolikt, ziema pateicīga, gāzes trūkst, tā ka šie (mēs) daudz sprēgāt nevar... savukārt sarunāsa ar amīšiem krievs var izvilkt džokeri-ķīnu...
14.janvāris 2022, 17:43 | links
 
Labi badapīcka.Cunami,zemestrīces un vīrusi neatnāk reizē ar gadalaika maiņu.Viņi nav prognozējami,kā teiksim vizbulīšu ziedēšana vai lapkritis.Tieši tāpēc,ka šīs katastrofas - cunami,zemestrīces.epidēmijas,nu vēl varētu pievienot vulkānu izvirdumus,plūdus un ugunsgrēkus, ir neprognozējamas es izmantoju salīdzinājumam ar kara izcelšanos.Es gan neteicu un necentīšos pierādīt tev,ka visi šie minētie notikumi ir vienas izcelsmes.Viņus vieno tas,ka visi viņi ir neprognozējami un pilnīgi nevajadzīgi un nevēlami cilvēcei.Diemžēl arī karš sākas sākas spontāni.Sen vairs nav modē vecmodīga kara pieteikšana.Nu nav tā,ka visiem zināms ka karš sāksies rīt 08.30.Nu ko,no rīta padzers kafiju,paņems šaujamos un ies uz ierakumiem.Nu nebūs tā.Tevi visvairāk uztrauca vārds vajadzēja. Nu saproti,liekas,ka nevienam tas karš nav vajadzīgs.Ir iespēja sarunāt,ka davai nekarosim.A nekas nesanāk.Karš atnāk un viss.Nav pat loģiska izskaidrojuma,ka karš būtu vajadzīgs pat kara iniciātoram.nu sanāk,ka karš ir tāpēc ka vajag. Jautājums - kam?Reizēm liekas,ka cilvēki te galīgi nav pie lietas.
14.janvāris 2022, 17:34 | links
 
Ak, šie jokdari... Viņi visi tur "joko"- žiriki, solovjovi, peskovi, lavrovi.... Amizanti, ka tie impēristi paši nemaz īpaši neslēpj(as) savus nodomus, bet šeit vietējie sovjeto-rusofīli tieši otrādi- "Nē, tas viss ir feiks, to visu zapads, gosdeps un natovci pravacirujut, ja gribētu- jau sen tā būtu, nevajag riet, vajag draudzēties"bla bla bla. Klasika. Tā nu kaut kā ar to sviestu jādzīvo.

badapiicka, 14.janvāris 2022, 16:55


...vasjka (vovka) klausās, bet dara savu... mums bi tādu prezidentu (premjeru), kurš tik daudz darītu valsts (un nenoliedzami, arī savā) labā... :)
14.janvāris 2022, 17:13 | links
 
udens2, 14.janvāris 2022, 14:20

Ak, šie jokdari... Viņi visi tur "joko"- žiriki, solovjovi, peskovi, lavrovi.... Amizanti, ka tie impēristi paši nemaz īpaši neslēpj(as) savus nodomus, bet šeit vietējie sovjeto-rusofīli tieši otrādi- "Nē, tas viss ir feiks, to visu zapads, gosdeps un natovci pravacirujut, ja gribētu- jau sen tā būtu, nevajag riet, vajag draudzēties"bla bla bla. Klasika. Tā nu kaut kā ar to sviestu jādzīvo.
14.janvāris 2022, 16:55 | links
 
14.janvāris 2022, 14:20 | links
 
badapīcka.Es redzu tu ļoti uzmanīgi seko maniem komentāriem.Tas ir jauki.Jautājums labs.Uzskatu par pienākumu atbildēt.Sākšu tā nestandarta variantā.Ebrejiski.Ar pretjautājumu.Badapīcka,vai tu vēlies karu?Es piemēram nevēlos.Visticamāk tu arī ne.Ja tu gadījumā vēlies karu,tad uzraksti.Es tev atvainošos.Miljardiem cilvēku nevēlas karu.It kā jau visai cilvēcei tāda izprieca nav vajadzīga.Tiek pieliktas milzu pūles,lai novērstu militāros konfliktus.A kari notiek.Notiek ,un viss.Neatvairāmi. Kā cunami,kā zemestrīces,kā visādas epidēmijas.Tas tev neliekas dīvaini?

Bjorgvins, 14.janvāris 2022, 10:16

Nē, nesekoju, es vienkārši pārlasu komentārus, dažreiz kaut kas iekrīt acīs.
Pag, tu atkal šķūrē uz citu pusi))- nav runa par kara gribēšanu vai negribēšanu. Un cunami/zemestrīce it nemaz nav liekams vienā maisā ar karu. Karš nav kaut kāds gadalaiks, kurš pienāk neatkarīgi ne no kā, gaidi vai negaidi, gribi vai negribi, pat, ja uz zemslodes nebūtu neviena cilvēka, gadalaiki mainītos. Jā, kari notiek. Bet tu teici- "notika tāpēc, ka tā VAJADZĒJA". Un es izteicos tieši pret tādu traktējumu.
14.janvāris 2022, 12:49 | links
 
udo 733.Vispār tev kaut ko skaidrot ir bezjēdzīgi. Tikpat kā ūdeni zemē noliet.Bet labi.Ja tu par Putina pielūdzējiem,tad viņu diemžēl ir daudz.Krievijā tas ir vairāk,kā puse iedzīvotāju.Nu tas būtu apmēram skaidrs.Ja cilvēkam propoganda ilgstoši skalo smadzenes,tad rezultāts būs.Un daudziem jau neko nevajag.Viņi jau piedzimuši šovinisti un citu tautu nīdēji.Un krievi ir vīlušies demokrātos un liberāļos. Navaļņijam arī nekas nav sanācis.Pats redzēju pārraidi,kurā labi baroti,labi situēti,izglītoti jaunieši no Navaļņija štāba zākāja krievu tautu par dumjiem.Un nosauca par bidlām. Udo 733,ja tevi kāds nosauks par lopu,diez vai tu sekosi viņa politiskajam kursam.Un Latvijā tādu Putina fanu varētu būt apmēram 20% no iedzīvotāju skaita.Teiksim,agrāk runāju ar cilvēku,nu pilnīgi adekvāts.Tagad galīgi ieciklēlies. Putins elks.Visa tā integrācijas programma galīgā dirsā.Par velti Aldermanei bargu aldziņu maksāja. Tā ka udo 733,tev vēl ilgi būs jātrinās ar viņiem vienā tramvajā.Kas attiecas uz manu necilo personu.Man diemžēl nav nekāda sakara ar kokvilnu,vati,vates izstrādājumiem,Kremli,Balto namu,Bekingema pili un citiem valdošajiem namiem.Puķes un ornamenti uz manis neaug.Nesastāvu nevienā sabiedriskā organizācijā.Neesmu sastāvējis un nesastāvu nevienā politiskajā partijā.Esmu ļoti individuāls indivīds.Mani uzskati ir personīgi,Gan objektīvi,gan subjektīvi.Varbūt pareizi,varbūt nē. Man poh.Tā ka udo vari nemocīties.Tu ne tur vati meklē.
14.janvāris 2022, 12:17 | links
 
Labi kad tu tautai izskaidro kas ir putinasosa pielūdzēji vatņiki.-D
14.janvāris 2022, 10:30 | links
 
badapīcka.Es redzu tu ļoti uzmanīgi seko maniem komentāriem.Tas ir jauki.Jautājums labs.Uzskatu par pienākumu atbildēt.Sākšu tā nestandarta variantā.Ebrejiski.Ar pretjautājumu.Badapīcka,vai tu vēlies karu?Es piemēram nevēlos.Visticamāk tu arī ne.Ja tu gadījumā vēlies karu,tad uzraksti.Es tev atvainošos.Miljardiem cilvēku nevēlas karu.It kā jau visai cilvēcei tāda izprieca nav vajadzīga.Tiek pieliktas milzu pūles,lai novērstu militāros konfliktus.A kari notiek.Notiek ,un viss.Neatvairāmi. Kā cunami,kā zemestrīces,kā visādas epidēmijas.Tas tev neliekas dīvaini?
14.janvāris 2022, 10:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager