Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
pasakās /par laimes lāci/
14.decembris 2021, 11:50 | links
 
es pag. vēlēšanās nobalsoju par "nodokļu čempioniem", kuri diemžēl (vai par laimi) palika un joprojām ir opozīcijā...

es šādu (tādu) MK un Saeimu negribēju...bet noteikti varēja būt sliktāk...

mēs nezinām, kā konkrēti mūsu iedomātie cilvēki būtu rīkojušies šajos neskaidrajos un mainīgajos apstākļos...

visa Eiropa un pasaule ir piemērs, uzliek un atceļ ierobežojumus, visur taustās, meklē, visur protestē... izņemot, protams, valstis, kur ir vadonis, kurš ZIN, kā ir pareizi... :)

daddy_j, 14.decembris 2021, 11:25

Un tas vadonis kas visus apmierina ir kur???
14.decembris 2021, 11:41 | links
 
es pag. vēlēšanās nobalsoju par "nodokļu čempioniem", kuri diemžēl (vai par laimi) palika un joprojām ir opozīcijā...

es šādu (tādu) MK un Saeimu negribēju...bet noteikti varēja būt sliktāk...

mēs nezinām, kā konkrēti mūsu iedomātie cilvēki būtu rīkojušies šajos neskaidrajos un mainīgajos apstākļos...

visa Eiropa un pasaule ir piemērs, uzliek un atceļ ierobežojumus, visur taustās, meklē, visur protestē... izņemot, protams, valstis, kur ir vadonis, kurš ZIN, kā ir pareizi... :)
14.decembris 2021, 11:25 | links
 
Kungi
Sāksim vispirms jau nu paši ar sevi.
Valdība (ministru kabinets) mums "uzrodas" no kurienes?
To veido Saeimā (parlamentā) ievēlētās partijas (deputāti).
Kā "uzrodas" deputāti Saeimā?
Kāds tos ievēl.
Pagājušajās vēlēšanās piedalījušies 54.56% balsstiesīgo.
Respektīvi nedaudz vairāk kā katram otrajam balsstiesīgajam Latvijā interesējis notiekošais valstī.
Ja balsojam par aktieriem, svarcēlājiem un vienkārši smukiem cilvēkiem, tad likumsakarīgi, ka saņemam Saeimu un Ministru kabinetu, tādu kāds tas ir.
Mēs tādu gribējām.
Un katram otrajam vienkārši bija vienalga.
14.decembris 2021, 10:24 | links
 
Mūzikas stunda:
https://www.youtube.com/watch?v=dayOgc3kAF0&ab_channel=Zemessardzesor%C4%B7estris

Bāc nevaru atrast kori pie Brīvības pieminekļa.
14.decembris 2021, 02:23 | links
 
Tas jau labi, ja mazāk pārbauda. Arī ES naudas kļūst ar katru gadu "sakarīgākas". Protams, tā cena ir pārdesmit gadi ar lielu zagšanas procentu. Taču ieguvums ir, ka naudas devēji beidzot sāk pievērst uzmanību tam, kā reāli izskatās šī reģiona vidējais zaglis un izpļekarētājs. Attiecīgi palielinās cerība uz jēdzīgākiem šķēršļiem. Nu cerēsim... :)
14.decembris 2021, 00:57 | links
 
Man pagaidām pelēks noskaņojums par nākotni. Ir sasniegti šī reģiona intelektuālie griesti. Moš aiznākošā paaudze kaut ko interesantāku piedāvās? Pat krieviskās partijas ir pabijušas spēcīgās lomās, pat piesaistīti dažādi pasaules pilsoņi. Un lieta, ko daudzi nepiemin - ļoti daudzi likumi ir kopēti no Skandināvu valstīm. Līdz ar to skandināvismam arī bijusi loma. Nu, beigās šitāda putra, ko īsti negribās pat aiztikt, jo ir vienkārši riebīgi ciešami. :)

abrakadabra, 14.decembris 2021, 00:33


Paaudzēm jāmainās, un jāceļ algas valsts pārvaldē, lai ir konkurence! Jo tas līmenis ir graujošs!

Pēdējais hīts LAD zvana pirms ES fondu pieprasītas pārbaudes: "Mēs divus no Jūsu noradītiem traktoriem neatrodam vai tie ir Jūsu?" Es atbildu: "Nu bet protams, varu tehnisko uzrādīt!", atbilde: "Nu labi, ar to pietiks, bet uz pārbaudi paņemiet tad tehnisko."
Kas tas bija, kā angļu mēlē saka WTF, viņiem tak pieeja pie CSDD un visam citām datubāzēm, kā var neatrast transportlīdzekļus kas man pieder vai nē! Zinot kā viņi pārbauda varu ielaminēt, ka man prezidenta limuzīns pieder un izies cauri, bet nu labi tik traki nav, drāž un čeko ar.
14.decembris 2021, 00:42 | links
 
Man pagaidām pelēks noskaņojums par nākotni. Ir sasniegti šī reģiona intelektuālie griesti. Moš aiznākošā paaudze kaut ko interesantāku piedāvās? Pat krieviskās partijas ir pabijušas spēcīgās lomās, pat piesaistīti dažādi pasaules pilsoņi. Un lieta, ko daudzi nepiemin - ļoti daudzi likumi ir kopēti no Skandināvu valstīm. Līdz ar to skandināvismam arī bijusi loma. Nu, beigās šitāda putra, ko īsti negribās pat aiztikt, jo ir vienkārši riebīgi ciešami. :)
14.decembris 2021, 00:33 | links
 
Gobzemam un kliķei pievērsta uzmanība liela, bet kad Saskanieši uztaisa 5 miljonu robu un ieķīlā visu Daugavpils siltumu, visiem vienalga, jo Rīgā tak RS pat sliedes ieķīlāja un tas bija ok!

jegersz, 14.decembris 2021, 00:17
lūk šīs ir lietas par kurām cilvēkiem būtu jāiet ielās,japurina knabs lai strādā utt.bet šeit viss ir otrādi,ielas iet un prasa kaut kādu brīvību,itkā kāds būtu to atņēmis

udens2, 14.decembris 2021, 00:23

Tieši tā, ja par katru tādu gadījumu sabiedrība protestēs un vienalga vai Vienotība, ZS, JKP, vai Saskaņa , tad purinās, taisīs paraugprāvas un nākamie neriskēs, bet tagad, kas - pilnīgs *pohujs*, TV pabļaustīsies un aizmirsīs, iedzīvotāji maksās!
Gobzemam deklarāciju VID pārbaudīs, nē, bet gatavs gāzt valdību ar likuma pārkāpuma metodēm?

jegersz, 14.decembris 2021, 00:30


Aizmirsu pieminēt Gobzema armani kepku :D
14.decembris 2021, 00:32 | links
 
Gobzemam un kliķei pievērsta uzmanība liela, bet kad Saskanieši uztaisa 5 miljonu robu un ieķīlā visu Daugavpils siltumu, visiem vienalga, jo Rīgā tak RS pat sliedes ieķīlāja un tas bija ok!

jegersz, 14.decembris 2021, 00:17
lūk šīs ir lietas par kurām cilvēkiem būtu jāiet ielās,japurina knabs lai strādā utt.bet šeit viss ir otrādi,ielas iet un prasa kaut kādu brīvību,itkā kāds būtu to atņēmis

udens2, 14.decembris 2021, 00:23


Tieši tā, ja par katru tādu gadījumu sabiedrība protestēs un vienalga vai Vienotība, ZS, JKP, vai Saskaņa , tad purinās, taisīs paraugprāvas un nākamie neriskēs, bet tagad, kas - pilnīgs *pohujs*, TV pabļaustīsies un aizmirsīs, iedzīvotāji maksās!
Gobzemam deklarāciju VID pārbaudīs, nē, bet gatavs gāzt valdību ar likuma pārkāpuma metodēm?
14.decembris 2021, 00:30 | links
 
Gobzemam un kliķei pievērsta uzmanība liela, bet kad Saskanieši uztaisa 5 miljonu robu un ieķīlā visu Daugavpils siltumu, visiem vienalga, jo Rīgā tak RS pat sliedes ieķīlāja un tas bija ok!

jegersz, 14.decembris 2021, 00:17

lūk šīs ir lietas par kurām cilvēkiem būtu jāiet ielās,japurina knabs lai strādā utt.bet šeit viss ir otrādi,ielas iet un prasa kaut kādu brīvību,itkā kāds būtu to atņēmis
14.decembris 2021, 00:23 | links
 
Viens pluss gan ir, mums vēl ir kur augt un tiekties. :)
14.decembris 2021, 00:22 | links
 
Un ne jau Kariņš vai Levits veido lēmumus. Tie tikai un vienīgi pieņem lēmumus, ko tiem dod padomnieki! PADOMNIEKI, KARL! Un tā ir vājprātā milzīga ierēdņu, parlamentāro sekretāru, padomnieku jūra, kas strādā visās zināmajās ministrijās. Es kautkad šepat biju savilcis skaitļus kopā par to faktisko valsts smadzeņu izmēru - vājprātā milzīgs skaitlis bija. Taču pandēmija pierādīja, kādi idoti kopumā ir sabiedrība. Līdz ar to jāizdara secinājums, ka šis, kas ir - ir pat ļoti labi daždien! :)
14.decembris 2021, 00:20 | links
 
.

Tāču varam arī nedaudz pafantazēt par protestu ar bļaušanu. Vot, ja sanāk liels bars, visi bļau un ir jāizvēlās līderis. Kuru bars izvirzīs par līderi? Kuru, bļeģ? Gudrāko vai to, kurš bļaušanai atradīs augstāko miskasti, kur pakāpties? :)

abrakadabra, 14.decembris 2021, 00:07
labāk laikam nevar pateikt,lieku laiku:)
14.decembris 2021, 00:19 | links
 
Gobzemam un kliķei pievērsta uzmanība liela, bet kad Saskanieši uztaisa 5 miljonu robu un ieķīlā visu Daugavpils siltumu, visiem vienalga, jo Rīgā tak RS pat sliedes ieķīlāja un tas bija ok!
14.decembris 2021, 00:17 | links
 
Kariņš ar Levitu nav jau labāki, kas tie par lēnumiem tiek pieņemti?? Ne viens ne otrs nemāk izteikties skaidrā latviešu valodā, pat nolasot.. smieklīgi.Kur nu vēl angļu vai krievu valodās;D
Thats it, es vairs neiesaistos šajā tēmā. Ne asakas kungi

ralflauren, 13.decembris 2021, 23:40


Kariņš ar Levitu nav jau labāki ... ne viens ne otrs nemāk izteikties ... Kur nu vēl angļu"

Jaunieti, tu atkal šauj garām, jo Kariņš un Levits ļoti labi runā angliski.
Maz esi dzirdējis, kā viņi runā? Vai tev tik zems angļu valodas zināšanu līmenis, ka nesaproti!

PS. ne viens, ne otrs man nepatīk, bet novērtēju kritizētāju!
14.decembris 2021, 00:14 | links
 
Protestiem ir divas formas. Skaļa, ar uzkāpšanu uz miskastes, lai labāka dzirdamība. Un otra - intelektuālā forma. Piemēram, iestājoties kādā nevalstiskā organizācijā, kas pārstāv tev interesējošo tēmu un piedaloties jaunu likumu apspriešanas sēdēs (ļoti viegli ietikt šādā shēmā, starp citu).

Tāču varam arī nedaudz pafantazēt par protestu ar bļaušanu. Vot, ja sanāk liels bars, visi bļau un ir jāizvēlās līderis. Kuru bars izvirzīs par līderi? Kuru, bļeģ? Gudrāko vai to, kurš bļaušanai atradīs augstāko miskasti, kur pakāpties? :)

abrakadabra, 14.decembris 2021, 00:07

Tieši tā..
14.decembris 2021, 00:09 | links
 
Vēl par Gobzemu, nesen bij te bilde ar viņu- idiotkrātija. Perfekti, cik viņu atceros viņš pat nav ne reizi izcēlies ar darbiem, ar viedokļiem. Nerunāju par histērisko pret, tas nav viedoklis virzībai, kā nākotnes politiķim.
No kurienes viņi uzrodas. Diemžēl, internets sabiedrību notrulina spriestspējā. Un pieņemu un redzot to komentāru līmeni, kas vairumā ir zem rakstiem, tad secinu internetā sēž dīktdieņi, idioti, follijgalvas, visziņi utt. Un tieši Gobzemam ir šī auditorija, kas nāk no šejienes. Īsumā, Gobzems ir iterneta surogāt produkts ko grib nominēt kā jaunā stila politiķi,. Tā pati Didrihsoe un kas vēl, kas patērē tikai interneta info- idioti.
(p.s. Pēc mana paša definīcijas arī es pie idiotiem ar vien kāju esmu :)) )
14.decembris 2021, 00:07 | links
 
Protestiem ir divas formas. Skaļa, ar uzkāpšanu uz miskastes, lai labāka dzirdamība. Un otra - intelektuālā forma. Piemēram, iestājoties kādā nevalstiskā organizācijā, kas pārstāv tev interesējošo tēmu un piedaloties jaunu likumu apspriešanas sēdēs (ļoti viegli ietikt šādā shēmā, starp citu).

Tāču varam arī nedaudz pafantazēt par protestu ar bļaušanu. Vot, ja sanāk liels bars, visi bļau un ir jāizvēlās līderis. Kuru bars izvirzīs par līderi? Kuru, bļeģ? Gudrāko vai to, kurš bļaušanai atradīs augstāko miskasti, kur pakāpties? :)
14.decembris 2021, 00:07 | links
 
Nu kā nav mērķa.. mērķis jr, protams šī protesta akcija nav ne tuvu lielvalstīm, bet kautkā taču ir jāsāk, kurš uzņemsies?
Izskatās, ka jums lielākajai daļai viss apmierina ;)
Kariņš ar Levitu nav jau labāki, kas tie par lēnumiem tiek pieņemti?? Ne viens ne otrs nemāk izteikties skaidrā latviešu valodā, pat nolasot.. smieklīgi.Kur nu vēl angļu vai krievu valodās;D
Thats it, es vairs neiesaistos šajā tēmā. Ne asakas kungi

ralflauren, 13.decembris 2021, 23:40

Šajos covid laikos liec kādu valdību gribi, visas viņas saņems negatīvu koeficientu, jo tiek ierobežoti ikdienas ierastie dzīves apstākļi- dikomforts.
Pastāvēs, kas mainīsies. /Rainis/ Šis ir aktuāls jebkuros laikos. ir pagājuši divi gadi, ir jāmainās pašiem. Un kopš ir covids no pirmā rudens vienkārši vairs nesekoju politikai. Tā ir pareizāk, jo žurālisti uzdod vienu un to pašu jautājumu katru dienu. Un ko, lai saka tie politiķi, vīruss neredzams un ar lēmumiem piedzīvo sakāvi. Tas jau bija paredzams jau no paša sākuma.
Jāmaina veselības ministrs, nevis tāpēc, ka labs vai slikts.. Bet lai tauta nolaiž tvaiku. Vēsturiski, slitos laikos ķēniņi tiek nomētāti ar akmeņiem. Elementāri, problēmā cilvēkiem vienmēr vainot ārējo vidi ne pašus. Paskataties uz Krievzemi, tur visu laiku kaimiņi un pat amerika vainīga, lai arī amerikāni neviens pat redzējis nav.
13.decembris 2021, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager