Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un, Jāni, ja gadās braukt uz manu galu brauc ciemos! Pirti izkurināšu un nosponsrēšu vakaru ar saviem krājumiem. Būtu patīkami uzņemt ciemos!
24.novembris 2021, 23:44 | links
 
raihs [24.11.21]: Starp vietējiem "ģēnijiem" Oļegs Auzers-slavens juvelieris. Covid. Esot agresīvi aģitējis pret vakcīnām. Mani neuzrunā teiciens - "par mirušajiem tikai labu, vai neko"... Pat būdams 18gadīgs puišelis nupat pēc skolas, paklausījos viņu un sapratu-idiots... Un desmitiem cilvēku pēc tam gadu gaitā to apstiprināja...
Man,Jāni, tieši tādas pat sajūtas par apkārtējiem..
Esmu daudz domājis par to, kur problēma. No visām pusēm, arī to, ka nu neprotu piekrist, pieņemt citādu viedokli (kompromisam), bet tas nestrādā! Labi, bet kāda vella pēc un kur rodas cilvēkos tāda visziņu ekspertu sajūta, virusulogi, vakcīnu ražošanas speciālisti utt., Plus detektīvi kur ir tā slēptā sāls, sazvērestības utt. Kaut kā trūkst cilvēkos tās disciplīnas, vīrs un vārds, cieņa, džentelmeniskums..
24.novembris 2021, 23:40 | links
 
Starp vietējiem "ģēnijiem" Oļegs Auzers-slavens juvelieris. Covid. Esot agresīvi aģitējis pret vakcīnām. Mani neuzrunā teiciens - "par mirušajiem tikai labu, vai neko"... Pat būdams 18gadīgs puišelis nupat pēc skolas, paklausījos viņu un sapratu-idiots... Un desmitiem cilvēku pēc tam gadu gaitā to apstiprināja...
24.novembris 2021, 23:33 | links
 
Intuitatīvi šodien jau laikus nopirku mazos spilvas marinētos gurķīsus. Skatos mazie bērnudārza žuliki veiksmīgi ir tikuši klāt apēdušu!
No sērijas gadās arī tā..
24.novembris 2021, 23:32 | links
 
Bjorgvins [24.11.21]: Man nepatīk runāt par covid.Es to parasti atstāju speciālistiem.Bet kaut kas neiet kopā.Ne tik senā vēsturē Pavļuts un Kariņš dziedāja tādu smuku dziesmu - ir jāsasniedz70%vakcinēto,tad būšot pūļa imunitāte sasniegta.Tad mēs dzīvošot skaisti un droši.Un par covid varēšot aizmirst.Tā kā visi iespējamie dati ir publiski piejami tad veidojas šāda situācija - apmēram 15% ir pārslimojošo un pilnībā potēto ir 62%.Varbūt jau 63%.Kopā ,ņemot vērā visādas pielaides,vismaz 75%.Tīri smuks cipars. Tikai neviens politiķis vairs nelieto terminu -pūļa imunitāte.Kas noticis?kas par herņu?Atkal auzās?Un cipari.kurus katru dienu ziņo no covid frontes arī nav priecīgi.Tas,ka palielinās vakcinēto īpatsvars saslimušo vidū vēl varētu būt loģiski izskaidrojams - nevakcionēto paliek mazāk,vakcinēto vairāk.Bet kā ar mirušajiem?Kaut kā sūdīgi izceļamies uz kaimiņu fona.Vai nu Latvijas tauta ēd sūdīgu pārtiku,dzer draņķi,maz veselīgi izkustas svaigā gaisā.Vai nu tomēr ir galīgā dirsā veselības aprūpes sistēma.
Atbilde pāris vārdos- slimnīcās 85% krievvalodīgo...
24.novembris 2021, 23:28 | links
 
Usi, un vispār kur nākošnedēļ jālaiž copēt?!
24.novembris 2021, 23:26 | links
 
Bjorgvins [24.11.21]: Man nepatīk runāt par covid.Es to parasti atstāju speciālistiem.Bet kaut kas neiet kopā.Ne tik senā vēsturē Pavļuts un Kariņš dziedāja tādu smuku dziesmu - ir jāsasniedz70%vakcinēto,tad būšot pūļa imunitāte sasniegta.Tad mēs dzīvošot skaisti un droši.Un par covid varēšot aizmirst.Tā kā visi iespējamie dati ir publiski piejami tad veidojas šāda situācija - apmēram 15% ir pārslimojošo un pilnībā potēto ir 62%.Varbūt jau 63%.Kopā ,ņemot vērā visādas pielaides,vismaz 75%.Tīri smuks cipars. Tikai neviens politiķis vairs nelieto terminu -pūļa imunitāte.Kas noticis?kas par herņu?Atkal auzās?Un cipari.kurus katru dienu ziņo no covid frontes arī nav priecīgi.Tas,ka palielinās vakcinēto īpatsvars saslimušo vidū vēl varētu būt loģiski izskaidrojams - nevakcionēto paliek mazāk,vakcinēto vairāk.Bet kā ar mirušajiem?Kaut kā sūdīgi izceļamies uz kaimiņu fona.Vai nu Latvijas tauta ēd sūdīgu pārtiku,dzer draņķi,maz veselīgi izkustas svaigā gaisā.Vai nu tomēr ir galīgā dirsā veselības aprūpes sistēma.
Zinot aizgājējus. Man teiksim ir zināms prieks. Un nacionālai partijai principā depils nebūtu jāvakcinē piespiedu kārtā. Tur pat viņi paši saka, dabiskā atlase. Viņi šādi vairojas.. Mums citadi pieņemts..
24.novembris 2021, 23:25 | links
 
Nezinu kā jums, bet Latvijā točna negribu nevienu satikt, reāli besij ar to kovidu. Aizej uz veikalu ziemas riepas pasūtīt, čoms, šis ar sāk skaidrot epidēmijas kļudas. Doma pirmā neiesaistīties sarunas un ātrāk prom. Zb, eksperti uz katra stūra.
24.novembris 2021, 23:22 | links
 
Man nepatīk runāt par covid.Es to parasti atstāju speciālistiem.Bet kaut kas neiet kopā.Ne tik senā vēsturē Pavļuts un Kariņš dziedāja tādu smuku dziesmu - ir jāsasniedz70%vakcinēto,tad būšot pūļa imunitāte sasniegta.Tad mēs dzīvošot skaisti un droši.Un par covid varēšot aizmirst.Tā kā visi iespējamie dati ir publiski piejami tad veidojas šāda situācija - apmēram 15% ir pārslimojošo un pilnībā potēto ir 62%.Varbūt jau 63%.Kopā ,ņemot vērā visādas pielaides,vismaz 75%.Tīri smuks cipars. Tikai neviens politiķis vairs nelieto terminu -pūļa imunitāte.Kas noticis?kas par herņu?Atkal auzās?Un cipari.kurus katru dienu ziņo no covid frontes arī nav priecīgi.Tas,ka palielinās vakcinēto īpatsvars saslimušo vidū vēl varētu būt loģiski izskaidrojams - nevakcionēto paliek mazāk,vakcinēto vairāk.Bet kā ar mirušajiem?Kaut kā sūdīgi izceļamies uz kaimiņu fona.Vai nu Latvijas tauta ēd sūdīgu pārtiku,dzer draņķi,maz veselīgi izkustas svaigā gaisā.Vai nu tomēr ir galīgā dirsā veselības aprūpes sistēma.
24.novembris 2021, 23:20 | links
 
raihs [24.11.21]: Nu...nīkuļi, ko lsi saka... Es ap 250-350g katru vakaru, jau ļoooti daudz gadus.
Šāds režīms man bija studiju laikā.. Un līdz rītam. Jāsaka, kolēģi nepabeidza neviens. Es gan. Tā, ka.. Esmu setificitēts arī šajā jomā! :))
24.novembris 2021, 23:16 | links
 
Šodien ļoti garda pudelīte tikusi. Maigs, aromāta nav..
24.novembris 2021, 23:14 | links
 
usis [24.11.21]: Kāds tev tolks ceļot, pat mājās iedzert nesanāk.
:)
Vot, lūk kāds esmu. Mājās kā vienmēr zolīds un skaidrā. :)) A tautās.. Tāpēc radusies interese paceļot!
24.novembris 2021, 23:10 | links
 
usis [24.11.21]: mjuniors [8m]: Cik tagad vispār ir sarežgīti ceļot? Esmu potējies utt. Karantīnas ar jāsēž?Kāds tev tolks ceļot, pat mājās iedzert nesanāk.
:)
Vo!
24.novembris 2021, 23:10 | links
 
Nu...nīkuļi, ko lsi saka... Es ap 250-350g katru vakaru, jau ļoooti daudz gadus. No rīta uz trenažieru zāli...
Ceļojumos līdzi neko nepaņemsi, bagāžas svars neatļauj. Ceļot tagad jau var, parasti prasīta tiek vakcinācija, + 72h tests.
24.novembris 2021, 23:09 | links
 
mjuniors [24.11.21]: Cik tagad vispār ir sarežgīti ceļot? Esmu potējies utt. Karantīnas ar jāsēž?
Kāds tev tolks ceļot, pat mājās iedzert nesanāk.
:)
24.novembris 2021, 23:07 | links
 
Cik tagad vispār ir sarežgīti ceļot? Esmu potējies utt. Karantīnas ar jāsēž?
24.novembris 2021, 23:01 | links
 
raihs [24.11.21]: mjuniors [11m]: Izdzērt vairāk tāpat nevarēsi :).
Man parasti krājumi top uz 10L. Būs jāatjauno medinieks.Bļaķ, tas gan... Tories man ir ļoti patīkama "drošības spilvena" sajūta, ka ja kaut kas slikts notiktu, vismaz uz gadu esmu nodrošināts...
Zinot, ka tu brauc celojumos ilgi, cik līdzi ņem?! :))
24.novembris 2021, 22:59 | links
 
udens2 [24.11.21]: bla alkāni:)es kādus 2 vai 3 mēnešus neesmu dzēris
Tas gan, es litru jau mēnesi dzeru! Šonedēļ otrā reize, pārāk bieži jau. Tas laikam pilnmēness un tumšā laika iespaidā. :))
24.novembris 2021, 22:56 | links
 
bla alkāni:)es kādus 2 vai 3 mēnešus neesmu dzēris
24.novembris 2021, 22:53 | links
 
mjuniors [24.11.21]: Izdzērt vairāk tāpat nevarēsi :).
Man parasti krājumi top uz 10L. Būs jāatjauno medinieks.
Bļaķ, tas gan... Tories man ir ļoti patīkama "drošības spilvena" sajūta, ka ja kaut kas slikts notiktu, vismaz uz gadu esmu nodrošināts...
24.novembris 2021, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager