Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Cik esmu klausījies, tad modernu, kā balsta devu, rekonendē pēc jebkuras vakcīnas.
23.novembris 2021, 14:00 | links
 

Šis ir ļoti "spēcīgi"!
23.novembris 2021, 13:53 | links
 
daddy_j [23.11.21]: ...lai gan arī faizerim nav ne vainas, ja mirušos pēc statistikas uz 100k vakcinēto skatās

https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika
Pēc Phizera kā balstvakcīnu rekomendē Modernu. Tā arī izdarīju. Cik sapratu, ka man iešāva pusdevu, teica, ka es neesot riska grupa, un imunitātei pietikšot.
23.novembris 2021, 13:52 | links
 
...lai gan arī faizerim nav ne vainas, ja mirušos pēc statistikas uz 100k vakcinēto skatās

https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika
23.novembris 2021, 13:31 | links
 
Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti).

raihs, 22.novembris 2021, 16:53


man vēl aizvakar bija skaidrs, ka trešo poti vajag tādu pašu, kā pirmās divas... bet arī izbrīīnīja, ka var saņemt pēc brīvas izvēles, "mediķi" pat neko ieteikt nevar/negrib, bet izvēlētis liek!!

Es sāku domāt, ka trešo palūgšu Modernu ar "alus garšu" :)

oktobrī no pret Covid‑19 vakcinētajiem mirušajiem lielākā daļa vakcinējušies ar “AstraZeneca”
https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/apkopojums-oktobri-no-pret-covid-19-vakcinetajiem-mirusajiem-lielaka-dala-vakcinejusies-ar-astrazeneca/

tiesa, atšķirības zenekai, faizeram un jansenam nav lielas, izņemot modernu, kur tik 5...
23.novembris 2021, 13:17 | links
 
Izrādās ka Pabriks ne pa jokam gatavojas bēgļu sagaidīšanai. Cerēsim ka ES nepārmetīs par cilvēktiesību pārkāpumiem, kad šos laistīs ar ūdensmetējiem.
Šodien jau ziema.
23.novembris 2021, 10:47 | links
 
*Vai viss izdarīts? *
Šo jautājumu visupirms uzdod SEV !!
Tev līdzīgie, ņerkstēja par maskām, distanci, roku dezinfekciju un ierobežojumiem!
Tev un tavējiem memorī ūdens vispirms izskaloja smadzeni un tad Gaismas tīmeklis tur salēja savu antivakceru fuiņu vēl labu laiku pirms vakcīnu vispār sāka lietot !
Protams, ir veiksmīgakas vakcīnas,,arī tadas, ko vajag tikai vienu visam mūžam,, un arī efektivitāte sākotnēji tika cerēta lielāka, bet vakcīna IR un paliek cilvēces (medicīnas, zinātnes) pagaidām vienīgais realais līdzeklis cīņā ar vīrusiem !! vakcina jopt, ir tikai stimuls, bet galveno darbu izdara pats organisms izstradajot antivielas!!
Vīrusam ir poh, ko tu gribi, vai Krišjanis, ar Danielu,, ar viņu nevar sarunāt,,, tas ir šūnas parazīts, un zāles (pagaidām) ir bezspēcīgas, jo cīnoties ar vīrusu tik bojata organisma šūna !!
Blaknes, tā ir normala organisma reakcija uz švešo,,blakanes ir no visām vakcīnam,, arī zālēm, cik liela mērā tas ir ļoti individuāli,,ņemot verā, ka uz pasaules ir 8 miljardi rumpīšu, tad neizbēgami,, kāds var nomirt arī no C vitamīna !!
Blin, reāli tracina tava tumsonības propoganda !!!
23.novembris 2021, 07:08 | links
 
Varbūt tomēr vajag izlasīt?
22.novembris 2021, 20:16 | links
 
Un te viss raksts, tiem kuri prot lasīt, nevis mest sūdus uz ventilatora.

https://www.la.lv/vai-izdarits-viss-dzivibas-varda

Pablo, 22.novembris 2021, 19:21
bet tak visu laiku teica ka notiks šķirošana pie slimnīcu pārslodzes,šeit arī rezultāts,visiem nepietiek resursu.Sakam paldies antivax sliudinātājiem,kas iedzen lielu zārka naglu,tā jau nepārāk labajā medicīnas aprūpē
22.novembris 2021, 19:46 | links
 
Un te viss raksts, tiem kuri prot lasīt, nevis mest sūdus uz ventilatora.

https://www.la.lv/vai-izdarits-viss-dzivibas-varda
22.novembris 2021, 19:21 | links
 

Jūs uz sevi vairāk paskataties un varbūt palasiet, ko raksta no šodienas realitātes par un ap mums un vakcinētajiem mirušajiem.
22.novembris 2021, 19:19 | links
 
raihs [22.11.21]: Pablo [36m]: breksugans [35m]: Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti). Un tad nāca "vakara nagla"! Kamēr pēc šprices uz ķeblīša nogaidīju obligātās 5 minūtes, dzirdu vakcinācijas kambarītī jezgu! "Jūs taču neesat Guntis! Novelciet lūdzu masku! Tā, zvanu policijai!" Vārdu sakot, "Guntis" atsūtījis kaut kādu alkānu, lai šo nopotē viņa vietā, cerot uz to, ka maska palīdzēs nomaskēt fiktīvo personu! Pēc pāris minūtēm policija bija klāt, un vismaz man ar to izrāde bija beigusies! Izejot no kabineta, novēlēju ārstiem pacietību. Es šādu darbu(varēyu pat teikt, varoņdarbu) noteikti nebūtu spējīgs veikt!

raihs, 22.novembris 2021, 16:53

Guntis .... :)))))Izbrīna, ka ne Ivans. Tā būtu daudz ticamāk un iespaidīgāk!
:DDDDPiekrītu, bet diemžēl "Guntis".
Tas nemaina faktu, ka 80-85% no slimnīcās gulošajiem ir krievi! Un tas nav no izzīsts no pirksta-sieva kovid nodaļā latviski praktiski nerunā. Vissliktākās situācijas pie mums ir "viskrieviskākajās" pilsētās- Rīga, Daugavpils, Rēzekne... Arī pašā krievijā viņi nevakcinējas pat ar "svēto" sputņiku-5. To lieko hromosomu gēnos nevar likvidēt nu nekādi... Ļoti "īpaša" nācija!
Nu tad beidzot, Legzdiņam arī parāvā uz pilno klapi, ilgi cieties?
:DDDD
Jā, krievi nāk!
22.novembris 2021, 19:14 | links
 
Piekrītu, bet diemžēl "Guntis".
Tas nemaina faktu, ka 80-85% no slimnīcās gulošajiem ir krievi! Un tas nav no izzīsts no pirksta-sieva kovid nodaļā latviski praktiski nerunā. Vissliktākās situācijas pie mums ir "viskrieviskākajās" pilsētās- Rīga, Daugavpils, Rēzekne... Arī pašā krievijā viņi nevakcinējas pat ar "svēto" sputņiku-5. To lieko hromosomu gēnos nevar likvidēt nu nekādi... Ļoti "īpaša" nācija!

raihs, 22.novembris 2021, 18:48


Tur ar to lieko hromosomu viņi labi izgāzās, jo lieka hromosoma norāda uz debilitāti un citām atkāpēm no normas, bet nekādā gadījumā, kā gudrību.
22.novembris 2021, 19:05 | links
 
jegersz [12:38]: Un cilvēku neapmierinātība arī aug eiropā.

Pablo, 22.novembris 2021, 12:26

Neviena valsts un sabiedrība nav pasargāta no idiotiem, tikai to procentuālā attiecība ir dažāda.
Sabiedrība spēj akumulēt noteiktu daļu idiotu, bet ja to ir par daudz, tad visādi sūdi un debilismi lien ārā, kas var izpausties protestos, grautiņos un citās darbībās!Tieši tāpat, kā no idiotu valdības. :DDDD
Nu jau ir par daudz!

Pablo, 22.novembris 2021, 15:51

Aizveries, truleni, pablo. Trollis pretīgais.
22.novembris 2021, 19:03 | links
 
Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti). Un tad nāca "vakara nagla"! Kamēr pēc šprices uz ķeblīša nogaidīju obligātās 5 minūtes, dzirdu vakcinācijas kambarītī jezgu! "Jūs taču neesat Guntis! Novelciet lūdzu masku! Tā, zvanu policijai!" Vārdu sakot, "Guntis" atsūtījis kaut kādu alkānu, lai šo nopotē viņa vietā, cerot uz to, ka maska palīdzēs nomaskēt fiktīvo personu! Pēc pāris minūtēm policija bija klāt, un vismaz man ar to izrāde bija beigusies! Izejot no kabineta, novēlēju ārstiem pacietību. Es šādu darbu(varēyu pat teikt, varoņdarbu) noteikti nebūtu spējīgs veikt!

raihs, 22.novembris 2021, 16:53

Ar Jensen dabū ātrāku kaut mazāku efektivitāti, kā arī sertifikātu jau pēc 2 nedēļām, kas nav mazsvarīgi tiem kas tikai tagad saņēmušies. Pēc 8 nedēļām uzmauks pa virsu Modernu un esi tik pat pasargāts kā visi pārējie.
22.novembris 2021, 18:58 | links
 
Pablo [22.11.21]: breksugans [35m]: Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti). Un tad nāca "vakara nagla"! Kamēr pēc šprices uz ķeblīša nogaidīju obligātās 5 minūtes, dzirdu vakcinācijas kambarītī jezgu! "Jūs taču neesat Guntis! Novelciet lūdzu masku! Tā, zvanu policijai!" Vārdu sakot, "Guntis" atsūtījis kaut kādu alkānu, lai šo nopotē viņa vietā, cerot uz to, ka maska palīdzēs nomaskēt fiktīvo personu! Pēc pāris minūtēm policija bija klāt, un vismaz man ar to izrāde bija beigusies! Izejot no kabineta, novēlēju ārstiem pacietību. Es šādu darbu(varēyu pat teikt, varoņdarbu) noteikti nebūtu spējīgs veikt!

raihs, 22.novembris 2021, 16:53

Guntis .... :)))))Izbrīna, ka ne Ivans. Tā būtu daudz ticamāk un iespaidīgāk!
:DDDD
Piekrītu, bet diemžēl "Guntis".
Tas nemaina faktu, ka 80-85% no slimnīcās gulošajiem ir krievi! Un tas nav no izzīsts no pirksta-sieva kovid nodaļā latviski praktiski nerunā. Vissliktākās situācijas pie mums ir "viskrieviskākajās" pilsētās- Rīga, Daugavpils, Rēzekne... Arī pašā krievijā viņi nevakcinējas pat ar "svēto" sputņiku-5. To lieko hromosomu gēnos nevar likvidēt nu nekādi... Ļoti "īpaša" nācija!
22.novembris 2021, 18:48 | links
 
breksugans [22.11.21]: Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti). Un tad nāca "vakara nagla"! Kamēr pēc šprices uz ķeblīša nogaidīju obligātās 5 minūtes, dzirdu vakcinācijas kambarītī jezgu! "Jūs taču neesat Guntis! Novelciet lūdzu masku! Tā, zvanu policijai!" Vārdu sakot, "Guntis" atsūtījis kaut kādu alkānu, lai šo nopotē viņa vietā, cerot uz to, ka maska palīdzēs nomaskēt fiktīvo personu! Pēc pāris minūtēm policija bija klāt, un vismaz man ar to izrāde bija beigusies! Izejot no kabineta, novēlēju ārstiem pacietību. Es šādu darbu(varēyu pat teikt, varoņdarbu) noteikti nebūtu spējīgs veikt!

raihs, 22.novembris 2021, 16:53

Guntis .... :)))))
Izbrīna, ka ne Ivans. Tā būtu daudz ticamāk un iespaidīgāk!
:DDDD
22.novembris 2021, 18:36 | links
 
Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti). Un tad nāca "vakara nagla"! Kamēr pēc šprices uz ķeblīša nogaidīju obligātās 5 minūtes, dzirdu vakcinācijas kambarītī jezgu! "Jūs taču neesat Guntis! Novelciet lūdzu masku! Tā, zvanu policijai!" Vārdu sakot, "Guntis" atsūtījis kaut kādu alkānu, lai šo nopotē viņa vietā, cerot uz to, ka maska palīdzēs nomaskēt fiktīvo personu! Pēc pāris minūtēm policija bija klāt, un vismaz man ar to izrāde bija beigusies! Izejot no kabineta, novēlēju ārstiem pacietību. Es šādu darbu(varēyu pat teikt, varoņdarbu) noteikti nebūtu spējīgs veikt!

raihs, 22.novembris 2021, 16:53


Guntis .... :)))))
22.novembris 2021, 18:07 | links
 
Šodien biju "iešauties" ar trešo poti. 15 minūtes, ko pavadīju vakcinācijas kambarītī pie "Akropoles", bija vesela feļetona cienīgas. Vispirms - paši vakcinētaji nezināja, vai man balstvakcīna vispār pienākas. Tika pat uz kaut kurieni zvanīts(kaut gan manavakcina.lv skaidri un gaiši rakstīts, ka to var dabūt visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, un kam pagājis pusgads kopš pamatvakcīnas). Tad pārsteidza divi cilvēki, kuri nezināja, ar ko grib vakcinēties(man, piemēram, tagad nenāktu pat prātā "šauties" ar Jensen, kura pierādījusi savu neefektivitāti). Un tad nāca "vakara nagla"! Kamēr pēc šprices uz ķeblīša nogaidīju obligātās 5 minūtes, dzirdu vakcinācijas kambarītī jezgu! "Jūs taču neesat Guntis! Novelciet lūdzu masku! Tā, zvanu policijai!" Vārdu sakot, "Guntis" atsūtījis kaut kādu alkānu, lai šo nopotē viņa vietā, cerot uz to, ka maska palīdzēs nomaskēt fiktīvo personu! Pēc pāris minūtēm policija bija klāt, un vismaz man ar to izrāde bija beigusies! Izejot no kabineta, novēlēju ārstiem pacietību. Es šādu darbu(varēyu pat teikt, varoņdarbu) noteikti nebūtu spējīgs veikt!
22.novembris 2021, 16:53 | links
 
jegersz [22.11.21]: Un cilvēku neapmierinātība arī aug eiropā.

Pablo, 22.novembris 2021, 12:26

Neviena valsts un sabiedrība nav pasargāta no idiotiem, tikai to procentuālā attiecība ir dažāda.
Sabiedrība spēj akumulēt noteiktu daļu idiotu, bet ja to ir par daudz, tad visādi sūdi un debilismi lien ārā, kas var izpausties protestos, grautiņos un citās darbībās!
Tieši tāpat, kā no idiotu valdības. :DDDD
Nu jau ir par daudz!
22.novembris 2021, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager