Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
it ka protat lietot inetu

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Llort, 16.novembris 2021, 10:06
Nu pēc grafikiem tur viss labi,pretēji tavam teiktajam
16.novembris 2021, 12:02 | links
 
troļliem par melu postiem maksā, nevis par patiesību...

daddy_j, 16.novembris 2021, 09:40

Vorens Bafeds, Bils Geitss, Dž.Soross, Alberts Bourla, u.c.
Rokfelleru fonds, Geitsu fonds, PVO, ANO, Hopkinsa universitāte
Jā,...nezināju...Šie visi noteikti ir troļļi.
Ko nu es esmu lasījis, ārprāts. Troļlu gramatas, konferences un intervijas.
Vo bļ...vo bļl... ko lai tagad dara.

breksugans, 16.novembris 2021, 11:44
domā tas ir slikti,ja būs jauna pasaules kārtība??
16.novembris 2021, 11:59 | links
 
raihs [7:55]: Es kā topošais prezidents gribu tev, docent, aizrādīt, ka pulkstenis ir jau 7:40,un ka šorīt tu esi aizgulējies! Citreiz esi tik mīļš un liec divus modinātājus, un lai ap 6:00 rīta "iedirsiens" jau būtu nopublicēts! Saprati?Būsi, ko sajaucis Legzdiņ! Ko un kā darīt, vari savai sadaļas idiotu varzai diktēt, bet zinot tevi redzu pēc uzdoto jautājumu būtības atbiles tā arī nav!
:DDD
Balsojiet par idiotu prezidenta kandidātu!

Pablo, 16.novembris 2021, 10:29
luter,kur komati???Saņemies lupatlasi
16.novembris 2021, 11:56 | links
 
..pusdienlaiks beidzies...
16.novembris 2021, 11:50 | links
 
 
Vai rik Tonis nav reinkarnējies...
16.novembris 2021, 11:47 | links
 
Vajadzēs pāriet uz TVnet un Panorāmu.
16.novembris 2021, 11:46 | links
 
troļliem par melu postiem maksā, nevis par patiesību...

daddy_j, 16.novembris 2021, 09:40


Vorens Bafeds, Bils Geitss, Dž.Soross, Alberts Bourla, u.c.
Rokfelleru fonds, Geitsu fonds, PVO, ANO, Hopkinsa universitāte
Jā,...nezināju...Šie visi noteikti ir troļļi.
Ko nu es esmu lasījis, ārprāts. Troļlu gramatas, konferences un intervijas.
Vo bļ...vo bļl... ko lai tagad dara.
16.novembris 2021, 11:44 | links
 
raihs [16.11.21]: Es kā topošais prezidents gribu tev, docent, aizrādīt, ka pulkstenis ir jau 7:40,un ka šorīt tu esi aizgulējies! Citreiz esi tik mīļš un liec divus modinātājus, un lai ap 6:00 rīta "iedirsiens" jau būtu nopublicēts! Saprati?
Būsi, ko sajaucis Legzdiņ! Ko un kā darīt, vari savai sadaļas idiotu varzai diktēt, bet zinot tevi redzu pēc uzdoto jautājumu būtības atbiles tā arī nav!
:DDD
Balsojiet par idiotu prezidenta kandidātu!
16.novembris 2021, 10:29 | links
 
it ka protat lietot inetu

https://www.worldometers.info/coronavirus/
16.novembris 2021, 10:06 | links
 
troļliem par melu postiem maksā, nevis par patiesību...
16.novembris 2021, 09:40 | links
 
“Jūs domājat ka visi 100% savakcinēsies, iestāsies brīvā svētlaime? Ha, hā, vakcinēs uz vella paraušanu un paralēli būs ierobežojoši noteikumi.”

Norvegijā – gandriz visi vakcineti, bet saslimstibai paslaik ir rekords, mirušo skaits liels, salidzinams ar pirms vakcinacijas laikiem
Danija – tads pats,
Somija – tads pats,
Un ttl un tml

Llort, 16.novembris 2021, 09:16


Vairāk valstis rindā nevarēji nosaukt? Skaidrs ka skaitļus nesaproti un salīdzināt nespēj.
Somijā vairāk kā trīs reizes lielāks iedzīvotāju skaits, bet inficēto gadījumu skaits ir divas reizes mazāks, nāves gadījumu trīs reizes mazāk, kā pie mums!

Austrijā lokdauns tikai nevakcinētiem!
16.novembris 2021, 09:39 | links
 
“Jūs domājat ka visi 100% savakcinēsies, iestāsies brīvā svētlaime? Ha, hā, vakcinēs uz vella paraušanu un paralēli būs ierobežojoši noteikumi.”

Norvegijā – gandriz visi vakcineti, bet saslimstibai paslaik ir rekords, mirušo skaits liels, salidzinams ar pirms vakcinacijas laikiem
Danija – tads pats,
Somija – tads pats,
Un ttl un tml

Llort, 16.novembris 2021, 09:16

kāpēc melo??
16.novembris 2021, 09:34 | links
 
Llort [16.11.21]: “Jūs domājat ka visi 100% savakcinēsies, iestāsies brīvā svētlaime? Ha, hā, vakcinēs uz vella paraušanu un paralēli būs ierobežojoši noteikumi.”

Norvegijā – gandriz visi vakcineti, bet saslimstibai paslaik ir rekords, mirušo skaits liels, salidzinams ar pirms vakcinacijas laikiem
Danija – tads pats,
Somija – tads pats,
Un ttl un tml
71% vakcinēto, saslimstība uz pusi mazāka kā šeit.
16.novembris 2021, 09:24 | links
 
“Jūs domājat ka visi 100% savakcinēsies, iestāsies brīvā svētlaime? Ha, hā, vakcinēs uz vella paraušanu un paralēli būs ierobežojoši noteikumi.”

Norvegijā – gandriz visi vakcineti, bet saslimstibai paslaik ir rekords, mirušo skaits liels, salidzinams ar pirms vakcinacijas laikiem
Danija – tads pats,
Somija – tads pats,
Un ttl un tml
16.novembris 2021, 09:16 | links
 
breksugans [Vakar]: Man pēdējā laikā krietni sāk mainīties attieksme pret EU... Atgādina brežņeva cccp... Nav mugurkaula, nav nostājas... Tikai intereses... Šitā uzmest/pazemot Poliju- ar 2% no izmaksām!!! Laikā, kaf Polija sargā Vāciju no mērkaķu invāzijas!!!

raihs, 15.novembris 2021, 21:48

Neuztraucies, Latviju vēl ne tā uzmetīs. 100%. Atceres šito ko uzrakstīju. Nopetni.
Info no īpašiem avotiem.Nu...ko lai saka... Cik diez "īpaši" tie avoti cilvēkam ar niku "brekšugans", un piecas pamatskolas līmeņa gramatikas kļūdas pāris teikumos... Toties kompetents viedoklis jsunās pasaules kārtības organizēšanā! Nu nē, 2x dienā es bildi nelikšu!

raihs, 15.novembris 2021, 22:17

Nu, nu.... lai jau tā būtu....man tava bilde neko neizsaka, bet procesa turpinājuma sekas kas iesācies to redzēsiet tuvākajos gados.
Un tad vairs tava bilde toč nederēs nevienam.
Pārējiem kas te ņirdz - neceriec ka es info sagrābstos no kaut kādiem Krievu blogeriem vai Pļaviņiem, vai līzvērtīgiem.
Un tie kas cer ka nākošgad būs vēlēšanas, naivi cerēt, 80% iespēja ka nenotiks, un Šlesers & Co varēs sapņot tālāk par savu politisko karjeru.
Neesat ievērojuši Levita toni, kad atbrauc no kārtējās ANO sanāksmes.
Jūs domājat ka visi 100% savakcinēsies, iestāsies brīvā svētlaime? Ha, hā, vakcinēs uz vella paraušanu un paralēli būs ierobežojoši noteikumi.
Un tas notiek visā pasaulē.
Pašam bļ... bija jāvakcinējas tikai tādeļ, ka ārsts pateica lai nerādos bez vakcīnas. Nu pof..., tāpat nevakcinēts nekur vairs turpmak ne-iz-dzī-vos.

breksugans, 16.novembris 2021, 08:36
nu rauj vaļā,kāda tad būs tā jaunā pasaules kārtība pēc tiem diviem gadiem??
16.novembris 2021, 09:14 | links
 
Es kā topošais prezidents gribu tev, docent, aizrādīt, ka pulkstenis ir jau 7:40,un ka šorīt tu esi aizgulējies! Citreiz esi tik mīļš un liec divus modinātājus, un lai ap 6:00 rīta "iedirsiens" jau būtu nopublicēts! Saprati?

raihs, 16.novembris 2021, 07:55

savukārt,es,atvainojoties,ka neaicināts ,gribu bilst,ka prezidents no tevis būs tieši tāds pats kā jebkurš no tevis iepriekš minētajiem 705 nespējniekiem:)jo pamatojoties uz tevis iepriekš teikto ,ka te smird un ir labākas vietas ,kur "apgrozīties",un acimredzamo nespēju reāli aizvākt savu pakaļu no vietas kur smird,secinu,ka prezidents no tevis būs tieši tāds kā jebkurš no tiem 705.
16.novembris 2021, 08:41 | links
 
breksugans [Vakar]: Man pēdējā laikā krietni sāk mainīties attieksme pret EU... Atgādina brežņeva cccp... Nav mugurkaula, nav nostājas... Tikai intereses... Šitā uzmest/pazemot Poliju- ar 2% no izmaksām!!! Laikā, kaf Polija sargā Vāciju no mērkaķu invāzijas!!!

raihs, 15.novembris 2021, 21:48

Neuztraucies, Latviju vēl ne tā uzmetīs. 100%. Atceres šito ko uzrakstīju. Nopetni.
Info no īpašiem avotiem.Nu...ko lai saka... Cik diez "īpaši" tie avoti cilvēkam ar niku "brekšugans", un piecas pamatskolas līmeņa gramatikas kļūdas pāris teikumos... Toties kompetents viedoklis jsunās pasaules kārtības organizēšanā! Nu nē, 2x dienā es bildi nelikšu!

raihs, 15.novembris 2021, 22:17


Nu, nu.... lai jau tā būtu....man tava bilde neko neizsaka, bet procesa turpinājuma sekas kas iesācies to redzēsiet tuvākajos gados.
Un tad vairs tava bilde toč nederēs nevienam.
Pārējiem kas te ņirdz - neceriec ka es info sagrābstos no kaut kādiem Krievu blogeriem vai Pļaviņiem, vai līzvērtīgiem.
Un tie kas cer ka nākošgad būs vēlēšanas, naivi cerēt, 80% iespēja ka nenotiks, un Šlesers & Co varēs sapņot tālāk par savu politisko karjeru.
Neesat ievērojuši Levita toni, kad atbrauc no kārtējās ANO sanāksmes.
Jūs domājat ka visi 100% savakcinēsies, iestāsies brīvā svētlaime? Ha, hā, vakcinēs uz vella paraušanu un paralēli būs ierobežojoši noteikumi.
Un tas notiek visā pasaulē.
Pašam bļ... bija jāvakcinējas tikai tādeļ, ka ārsts pateica lai nerādos bez vakcīnas. Nu pof..., tāpat nevakcinēts nekur vairs turpmak ne-iz-dzī-vos.
16.novembris 2021, 08:36 | links
 
Viss sen skaidrs un zvaigznēs ierakstīts :)

Trešā deva palielina imunitāti, tāpēc pēc ceturtās devas jūs esat aizsargāts. Kad 80 % no iedzīvotāju ir saņēmuši piekto devu, ierobežojumus var samazināt, jo sestā deva aptur vīrusa izplatīšanos un neļauj vīrusam izplatīties. Es esmu mierīgs un ticu, ka septītā deva atrisinās mūsu problēmas un mums nav iemesla baidīties no astotās devas. Devītās devas klīniskā fāze apstiprina, ka antivielas saglabājas stabilas pēc desmitās devas. Vienpadsmitā deva garantē, ka nav jaunu mutāciju, tāpēc vairs nav nav iemesla kritizēt ideju par divpadsmito devu.

Bebrs, 15.novembris 2021, 21:28


Labais!! :)
16.novembris 2021, 08:16 | links
 
Es kā topošais prezidents gribu tev, docent, aizrādīt, ka pulkstenis ir jau 7:40,un ka šorīt tu esi aizgulējies! Citreiz esi tik mīļš un liec divus modinātājus, un lai ap 6:00 rīta "iedirsiens" jau būtu nopublicēts! Saprati?
16.novembris 2021, 07:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager