Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors.Tu pieminēji,ka pēc statistikas vidējais vecums ir 75 gadi.Varētu būt.Taču to labo statistiku rada sievietes.Ir baigi daudz ņipru tantuku vecumā 80 - 90 gadi.A veču ta nav.Cik nav nācies bērēt pazīstamu džeku,caurmērā 60 -70 gadu.Lūk tāda sūdīga statistika un perspektīva.Piemērs - tikko aizgāja SAB priekšnieks.60 gadu.

Bjorgvins, 13.novembris 2021, 16:51


Tev ar pirms runā derētu statistikas datus apskatīt!
https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika#miruso-skaits-ar-apstiprinatu-covid-19-infekciju-dzimuma-un-vecuma-sadalijums

Vīrieši 48,26% un Sievietes 51.74%
13.novembris 2021, 16:55 | links
 
udens2 [14m]: Vakcinētie 30%, nevakcinētie 70% ir slimnīcā

Pablo, 13.novembris 2021, 14:10šie procenti ir tikpat ticami cik viena tante teica,es jau ari no lutera neko citu negaidīju
:DUrlēn, kā tad ar to avotu?
:DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 16:45



https://www.spkc.gov.lv/lv/covid-19-statistika
13.novembris 2021, 16:52 | links
 
mjuniors.Tu pieminēji,ka pēc statistikas vidējais vecums ir 75 gadi.Varētu būt.Taču to labo statistiku rada sievietes.Ir baigi daudz ņipru tantuku vecumā 80 - 90 gadi.A veču ta nav.Cik nav nācies bērēt pazīstamu džeku,caurmērā 60 -70 gadu.Lūk tāda sūdīga statistika un perspektīva.Piemērs - tikko aizgāja SAB priekšnieks.60 gadu.
13.novembris 2021, 16:51 | links
 
udens2 [13.11.21]: Junior, nesalīdzini nesalidzināmas lietas. Zinātne pa 40 gadiem strauji attīstījusis. Diagnostika, medikamenti utt. Tik maza piebilde- Latvijā mirstība 2,5x lielāka nekā vidēji Eiropā, jauno un moderno medikamentu nepieejamības dēļ. Mediķi saka- lai sasniegtu Eiropas līmeni, valstij papildus jāiegulda 200mil., lai Baltijas valstu 60mil.
Stāsts jau nav par to, vai bija labi vai slikti. Stāsts par to, ka pēc neatkarības atgūšanas, gudri vadot valsti un pareizi saimniekojot, mēs dzīvotu, kā minimums 10x labāk.

BrunoL, 13.novembris 2021, 15:14Lai dzīvotu 10x labāk,ir jābūt 20x gudrākiem,kur varēja rasties gudri cilvēki psrs?Nebij te ne kembridžas,ne kādas citas pasaules līmeņa universitātes.
Te bija normālas skolas un augstskolas kā LU un RTU, bet tev jau to nesaprast, ja reiz Kembridža tev arī ir ar mazo burtu. Un tā ir pilsēta, bet augtskola ir Kembridžas universitāte.
:DDD
13.novembris 2021, 16:49 | links
 
Uldi, ar kādu auto pārvietojies pašlaik?

BrunoL, 13.novembris 2021, 16:39
bmw
13.novembris 2021, 16:46 | links
 
udens2 [13.11.21]: Vakcinētie 30%, nevakcinētie 70% ir slimnīcā

Pablo, 13.novembris 2021, 14:10šie procenti ir tikpat ticami cik viena tante teica,es jau ari no lutera neko citu negaidīju
:D

Urlēn, kā tad ar to avotu?
:DDD
13.novembris 2021, 16:45 | links
 
Shm_didzis [5m]: Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?

BrunoL, 13.novembris 2021, 16:18

Pilna Rīga taču utainajiem migrantiem no sovoka bija piedzīta, mājas, kurā es dzīvoju kāpņutelpu, (blakus šņabene), tāds utainais padomju proletariāts katru dienu piedirsa, piemīza un piepīpēja – varēja aizrādīt, lūgt, lamāties vai uzlikt atslēgu, tāpat atslēga bija salauzta un pilna trepene.Tu tak nekur tālu no viņiem neesi,, aizgājis,,. Tevi skatos tas smagi ietekmējis un esi ietekmējies. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 16:41


Jā mani tas tiešām ietekmēja – man jau bērnībā/ jaunībā bija skaidrs, ka nekad nebūšu tāds kā tie utainie sovoku migranti.
13.novembris 2021, 16:44 | links
 
Junior, nesalīdzini nesalidzināmas lietas. Zinātne pa 40 gadiem strauji attīstījusis. Diagnostika, medikamenti utt. Tik maza piebilde- Latvijā mirstība 2,5x lielāka nekā vidēji Eiropā, jauno un moderno medikamentu nepieejamības dēļ. Mediķi saka- lai sasniegtu Eiropas līmeni, valstij papildus jāiegulda 200mil., lai Baltijas valstu 60mil.
Stāsts jau nav par to, vai bija labi vai slikti. Stāsts par to, ka pēc neatkarības atgūšanas, gudri vadot valsti un pareizi saimniekojot, mēs dzīvotu, kā minimums 10x labāk.

BrunoL, 13.novembris 2021, 15:14
Lai dzīvotu 10x labāk,ir jābūt 20x gudrākiem,kur varēja rasties gudri cilvēki psrs?Nebij te ne kembridžas,ne kādas citas pasaules līmeņa universitātes.
13.novembris 2021, 16:43 | links
 
Shm_didzis [9m]: Shm_didzis [26m]: BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42
BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42

Pajoliņ luter, es visu mūžu esmu nodzīvojis Rīgas centrā un ļoti labi atceros, gan rindas pie veikaliem, gan kāda piedirsta Rīga izskatijās, visu pārējo, kā bija jāiet mātei līdzi rindā stāvēt, jo desu vai gaļu tikai pārdeva 500 g uz cilvēku.
Tā ka, pajoliņ, nedirs.Viens precizējoš jautājums: kurā paligskolā mācijies?

Pablo, 13.novembris 2021, 16:22

luter, nezutraucies, nebūšu mācījies ar tevi vienā skolā, es mācījos Rīgas 7. vidusskolā.Tur bija palīgskolnieku klase, vai latviešu valodu bastoji?
:DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 16:39


pajolīt luter, ne viens, ne otrs – man latviešu valodā bija labas atzīmes un palīgskolnieku klases nebija.
13.novembris 2021, 16:43 | links
 
Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?

BrunoL, 13.novembris 2021, 16:18


Piemēram Talsos bija patīkami iebraukt, praktiski tikai latvieši un viss pārsvarā tīrs. Bet tikko aizbrauc uz vietu, kur daudz sovoku proletariāts, tā uzreiz viss piedirsts.
13.novembris 2021, 16:41 | links
 
Shm_didzis [13.11.21]: Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?

BrunoL, 13.novembris 2021, 16:18

Pilna Rīga taču utainajiem migrantiem no sovoka bija piedzīta, mājas, kurā es dzīvoju kāpņutelpu, (blakus šņabene), tāds utainais padomju proletariāts katru dienu piedirsa, piemīza un piepīpēja – varēja aizrādīt, lūgt, lamāties vai uzlikt atslēgu, tāpat atslēga bija salauzta un pilna trepene.
Tu tak nekur tālu no viņiem neesi,, aizgājis,,. Tevi skatos tas smagi ietekmējis un esi ietekmējies. :DDD
13.novembris 2021, 16:41 | links
 
Shm_didzis [13.11.21]: Shm_didzis [26m]: BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42
BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42

Pajoliņ luter, es visu mūžu esmu nodzīvojis Rīgas centrā un ļoti labi atceros, gan rindas pie veikaliem, gan kāda piedirsta Rīga izskatijās, visu pārējo, kā bija jāiet mātei līdzi rindā stāvēt, jo desu vai gaļu tikai pārdeva 500 g uz cilvēku.
Tā ka, pajoliņ, nedirs.Viens precizējoš jautājums: kurā paligskolā mācijies?

Pablo, 13.novembris 2021, 16:22

luter, nezutraucies, nebūšu mācījies ar tevi vienā skolā, es mācījos Rīgas 7. vidusskolā.
Tur bija palīgskolnieku klase, vai latviešu valodu bastoji?
:DDD
13.novembris 2021, 16:39 | links
 
Uldi, ar kādu auto pārvietojies pašlaik?
13.novembris 2021, 16:39 | links
 
Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?

BrunoL, 13.novembris 2021, 16:18


Pilna Rīga taču utainajiem migrantiem no sovoka bija piedzīta, mājas, kurā es dzīvoju kāpņutelpu, (blakus šņabene), tāds utainais padomju proletariāts katru dienu piedirsa, piemīza un piepīpēja – varēja aizrādīt, lūgt, lamāties vai uzlikt atslēgu, tāpat atslēga bija salauzta un pilna trepene.
13.novembris 2021, 16:38 | links
 
Vakcinētie 30%, nevakcinētie 70% ir slimnīcā

Pablo, 13.novembris 2021, 14:10
šie procenti ir tikpat ticami cik viena tante teica,es jau ari no lutera neko citu negaidīju
:D
13.novembris 2021, 16:37 | links
 
BrunoL [10m]: Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?No Maskavas, saproti no tās puses..

mjuniors, 13.novembris 2021, 16:27

Skritība ar senu joku:
Podporučiks Rževskis pamostas pēc vētrainas uzdzīves. Sauc sulaini:
Jakov padodad mundieri!
Sulainis: Jūsu formastērps apvemts!
Rževskis: Nu svoloč Maļinovskij, jā jemu dam!
Sulainis: Daiķe, daiķe kak sļedujet, on i vam v štani nasral!
13.novembris 2021, 16:37 | links
 
Uldiņ, tajos laikos mersis bija GAZ 24; VAZ 2107 un tiem kuri šeftejās VAZ 2104; GAZ 24 vagons
un nopietnākām tūrēm RAF Latvija. Ar Latviju nokapāju tuvu ļamam. Mašīnai ne vainas. Katru sezonu nomaini stūres pirkstus un pierihtē bremzes.
Tā kā katram laikam savi plusi un mīnusi. Tāpat tad cilvēki cēla mājas, ballējās un lustējās. Tad, kā saki, stāvēja pēc desas rindā, tagad- pie ārsta speciālista, izmeklējumiem un operācijām. Tā arī cits nesagaida. Nerunāju par C19 laiku.

BrunoL, 13.novembris 2021, 14:49
jā,tajos laikos nekā cita nebij kā tie krievu mēsli,kas līdzīgi auto,un to nevarēja saukt par labu dzīvi ja tev pat nav iespējas nopirkt normālu auto,tagad katram ir iespēja tikt pie lepna auto,tad lepnākais bij volga,tiesa gan kauns,ka tāds sūds jāsauc par lepnu auto
13.novembris 2021, 16:37 | links
 
Shm_didzis [26m]: BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42
BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42

Pajoliņ luter, es visu mūžu esmu nodzīvojis Rīgas centrā un ļoti labi atceros, gan rindas pie veikaliem, gan kāda piedirsta Rīga izskatijās, visu pārējo, kā bija jāiet mātei līdzi rindā stāvēt, jo desu vai gaļu tikai pārdeva 500 g uz cilvēku.
Tā ka, pajoliņ, nedirs.Viens precizējoš jautājums: kurā paligskolā mācijies?

Pablo, 13.novembris 2021, 16:22


luter, nezutraucies, nebūšu mācījies ar tevi vienā skolā, es mācījos Rīgas 7. vidusskolā.
13.novembris 2021, 16:33 | links
 
Pablo [13.11.21]: Viens precizējoš jautājums: kurā paligskolā mācijies?
Luters odnoklasnikus meklē..
13.novembris 2021, 16:30 | links
 
BrunoL [13.11.21]: Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?
No Maskavas, saproti no tās puses..
13.novembris 2021, 16:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager