Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Shm_didzis [13.11.21]: BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42
BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42

Pajoliņ luter, es visu mūžu esmu nodzīvojis Rīgas centrā un ļoti labi atceros, gan rindas pie veikaliem, gan kāda piedirsta Rīga izskatijās, visu pārējo, kā bija jāiet mātei līdzi rindā stāvēt, jo desu vai gaļu tikai pārdeva 500 g uz cilvēku.
Tā ka, pajoliņ, nedirs.
Viens precizējoš jautājums: kurā paligskolā mācijies?
13.novembris 2021, 16:22 | links
 
Vai tad kāds no Valmieras vai Liepājas brauca jums to Rīgas centru piedirst?
13.novembris 2021, 16:18 | links
 
BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42

BrunoL [35m]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD

Pablo, 13.novembris 2021, 15:42


Pajoliņ luter, es visu mūžu esmu nodzīvojis Rīgas centrā un ļoti labi atceros, gan rindas pie veikaliem, gan kāda piedirsta Rīga izskatijās, visu pārējo, kā bija jāiet mātei līdzi rindā stāvēt, jo desu vai gaļu tikai pārdeva 500 g uz cilvēku.
Tā ka, pajoliņ, nedirs.
13.novembris 2021, 16:06 | links
 
Tevocīti, īsi tautiska piebilde Tavam jautājumam par zociālajām aktivitātēm varas gaitņos:
Kaķa lāsti debesīs nekāpj!
13.novembris 2021, 16:05 | links
 
Šmiga, prieks par Tevi! Barontēva Dainu skapī jāizbrīvē vieta Jaunlaiku folklorai! Labi teikts!
Kādreiz teica: Ja tantei būtu riteņi, būtu tramvajs!
13.novembris 2021, 16:03 | links
 
Neticēsi, bet JĀ! Pēc mana lūguma un ieteikuma, vienā no pagasta ceļu krustojumiem tika uzstādīta ceļazīme- Dodiet ceļu!
Tēvocīti, neticu, ka ar esošo dzīves pieredzi esi tik naivs. Pat ministri, kuri jauc valdoš meldiņu tiek nomainīti, nerunājot par deputātiem, kur valdošās frakcijas pareizo balsojumu norāda ar īkšķi uz augšu vai leju.
Domāju, savu dzīves uzdevumu esmu godam veicis, pieliekot spēkus un zināšanas Latvijas energosistēmas sakārtošanā un uzturēšanā 40 gadu garumā.
Tagad kopju un saimniekoju savā īpašumā, un ja visi to sistemātiski darītu, nebūtu iemesls kampaņveida akstībām, ko dēvē par Lielo talku.
Nelielīšos, ir vēl realizēti šādi tādi projektiņi sabiedrības interesēs.

BrunoL, 13.novembris 2021, 15:50


Nu SUPER, vairāk tādu vīru, kuriem nav vienalga!!
13.novembris 2021, 15:55 | links
 
Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.

BrunoL, 13.novembris 2021, 15:19


Zini ir vecs teiciens: ja tantei pieliek pipeli, būs onkulis.
13.novembris 2021, 15:53 | links
 
Vienmēr var labāk :)
Pats kaut 1 priekšlikumu Saeimai, Ministru kambarim... da kaut pašvaldībai esi iesniedzis? :) Jeb tikai aroganti komentāri CL un Delfos? :)
13.novembris 2021, 15:21 | citēt | ziņot | links

Neticēsi, bet JĀ! Pēc mana lūguma un ieteikuma, vienā no pagasta ceļu krustojumiem tika uzstādīta ceļazīme- Dodiet ceļu!
Tēvocīti, neticu, ka ar esošo dzīves pieredzi esi tik naivs. Pat ministri, kuri jauc valdoš meldiņu tiek nomainīti, nerunājot par deputātiem, kur valdošās frakcijas pareizo balsojumu norāda ar īkšķi uz augšu vai leju.
Domāju, savu dzīves uzdevumu esmu godam veicis, pieliekot spēkus un zināšanas Latvijas energosistēmas sakārtošanā un uzturēšanā 40 gadu garumā.
Tagad kopju un saimniekoju savā īpašumā, un ja visi to sistemātiski darītu, nebūtu iemesls kampaņveida akstībām, ko dēvē par Lielo talku.
Nelielīšos, ir vēl realizēti šādi tādi projektiņi sabiedrības interesēs.
13.novembris 2021, 15:50 | links
 
Pablo ir tas Luters?
13.novembris 2021, 15:47 | links
 
A man viens jautājums, uldens2 nobanoja un nu tas ir udens2 :DDD diez, ko viņš ,, te lien atpakaļ,,?
Savādāk man maucās virsū ar šo jautājumu, tak pats to zin! :DDD
13.novembris 2021, 15:46 | links
 
mjuniors [13.11.21]: Bruni šeit var redzēt, kāds vidējais mūžs ir krievijā šodien pie mūsu tehnoloģijām
https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Valstu_uzskait%C4%ABjums_p%C4%93c_iedz%C4%ABvot%C4%81ju_vid%C4%93j%C4%81_dz%C4%ABves_ilguma
Paturpinot, padumjo laikos vid. Mūža vecums 62. Tagad krievijai 65-67. Matemātiski pieugums 3-5 gadi pēc psrs sabrukuma. Mums Latvijā 75 vid. (pirms pāris gadiem vēl bija 72) Matemātisks kāpums 10-13 gadi.
13.novembris 2021, 15:43 | links
 
BrunoL [13.11.21]: Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.
Viņš tak no dziļiem laukiem ar četru klašu izglītību un galvenais zin kā bija padomju laikos. :DDD
13.novembris 2021, 15:42 | links
 
Bruni šeit var redzēt, kāds vidējais mūžs ir krievijā šodien pie mūsu tehnoloģijām
https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Valstu_uzskait%C4%ABjums_p%C4%93c_iedz%C4%ABvot%C4%81ju_vid%C4%93j%C4%81_dz%C4%ABves_ilguma
13.novembris 2021, 15:38 | links
 
Nu ko, drīz būs bēgļu izmitināšanas bizness ar Golubevas svētību.
Jau ES iedeva nosacījumus.
Vienīgi ka šie te ilgi nesēdēs, aiztesīs uz Vāczemi ārti vien.
It kā būšot varinats izmitināt arī privātmājās (kā teikt, kam lielāks šķūnis, taam ielākas iespējas iepazīties ar autrumu kultūru)
13.novembris 2021, 15:38 | links
 
BrunoL [13.11.21]: Stāsts jau nav par to, vai bija labi vai slikti. Stāsts par to, ka pēc neatkarības atgūšanas, gudri vadot valsti un pareizi saimniekojot, mēs dzīvotu, kā minimums 10x labāk.
Bruno, no kļūdām mācamies un kļūstam labāki. Pēc matemātikas kā tu saki 10x biežāk pieļāvām kļūdas, nākotne mūs gaida 10x labāka.
P.s. par to medicīnu runājot, to teica ķirurgs Ērglis ne es, ka padomju medicinā atpalikusi bija par vairakiem desmitu gadiem salīdzinot ar veco eiropu. Un jā sabrūkot psrs ienāca mūsu vidē jaunas tehnoloģijas.
Man slinkums meklēt adresi, bet ir pieejami dati salīdzinot mūža ilguma datus eiropa un psrs. Un netikai psrs, visu valsu. Es te agrāk biju ielicis.. ja dikti interesē nākošo nedēļu ielikšu, pa gadiem ir redzamas visas valstis un rādītaji (ekonomiskie, medicinas utt).
13.novembris 2021, 15:29 | links
 
... kaut tautas vairākums velk galus kopā.

Pablo, 13.novembris 2021, 07:23

ir konkrēti piemēri??

es teikšu, ka "velk galus kopā" tāpēc, ka stulbi, tāpēc...

ņem ātros kredītus 200, 300 eur, lai jaunu telefonu nopirktu (kas vecajam vainas), pēc tam atmaksā 2-3x vairāk...spēlē kazino, cerot uz džekpotu... pilns ar tādiem... arī penši - sabrauc ciemos ar savām mašīnām, galds lūzt no cienasta, bet spriež, cik šodien pensionāram grūti...

daddy_j, 13.novembris 2021, 11:27


Nu gan tu iemauci naglai tieši pa centru. :)))
13.novembris 2021, 15:26 | links
 
muļķis pat baznīcā dabū pērienu... pēc bildēm spriežot, BrunoL nedzīvo slikti (pat kaķis stipri noēdies)... Pablo gan vaidziņi iekrituši, nabagam...
13.novembris 2021, 15:23 | links
 
Stāsts jau nav par to, vai bija labi vai slikti. Stāsts par to, ka pēc neatkarības atgūšanas, gudri vadot valsti un pareizi saimniekojot, mēs dzīvotu, kā minimums 10x labāk.

BrunoL, 13.novembris 2021, 15:14


Vienmēr var labāk :)
Pats kaut 1 priekšlikumu Saeimai, Ministru kambarim... da kaut pašvaldībai esi iesniedzis? :) Jeb tikai aroganti komentāri CL un Delfos? :)
13.novembris 2021, 15:21 | links
 
Šmiga, ja pieķer klāt visus tos kuri mitinās pieRīgas “sipi alkšņos”, uz visām debespusēm, varētu tuvu būt.
13.novembris 2021, 15:19 | links
 
mjuniors [13.11.21]: Vienīgais, kas man šajos laikos tā nepatīk ir straujais dzīves temps. Visu laiku jāskrien laikam līdz, inflācija, utt to liek darīt. Man laukos labāk tā pa mierīgo, skaties kā zāle dīkst..

.
13.novembris 2021, 15:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager