Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udo,
kamer esmu prom,
iepazinies ar "nesarkano" teroru no iebrukuma Panama un ttl
normalam cilvekam pietiks ar atombumbam Hirosima un Nagasaki

Llort, 12.novembris 2021, 16:11

Tu muļķi par savu staļinu palasi kā vinš tavus mīļos krievus un citus badā nomērdēja miljoniem.
12.novembris 2021, 21:18 | links
 
Agrāk šeit bija tāds onkulis -Tonis.
Nav dzirdēts sen. ???

breksugans, 12.novembris 2021, 19:15


Feisbukā ar sen kā nav ko rakstījis, cerams ka viss ir ok
12.novembris 2021, 21:15 | links
 
O, jāā, "ekspluatatorus"...)))) Sviests.
12.novembris 2021, 20:14 | links
 
Llort [12.11.21]: "Es domāju, ka tik sarkani domājošu vairs nav, bet te"

luk ko nozimi dzivot starp BBC un "Panoramu" ...
tad nebrinies no citiem atklajumiem ...

labi, atvainojet, lotidaudz zivis jagatavo, gan vakardienas zandartus mazsalit, gan leilu lidaku dalit starp radiniekiem ... un atvainojet par gaumzimem, tie pazuda no mana Windowsa ...
Ēd LV maizīti bet dirs RU sūdu?
12.novembris 2021, 19:40 | links
 
breksugans [12.11.21]: Ceru ka tas sarkanais tampax liort nav vakcinējies,tad ir cerība ka dabīga atlase mūs atbīvos no šī mēsla

udens2, 12.novembris 2021, 17:52

Tā gan nevajag ne par vienu teikt, lai kāds būtu. Mēs neviens nezinām savu rītdienu. Šajās lietās vajag laikus piebremzēties.
Tas tā.
Antivaksera līmenis
12.novembris 2021, 19:37 | links
 
Agrāk šeit bija tāds onkulis -Tonis.
Nav dzirdēts sen. ???
12.novembris 2021, 19:15 | links
 
Ceru ka tas sarkanais tampax liort nav vakcinējies,tad ir cerība ka dabīga atlase mūs atbīvos no šī mēsla

udens2, 12.novembris 2021, 17:52


Tā gan nevajag ne par vienu teikt, lai kāds būtu. Mēs neviens nezinām savu rītdienu. Šajās lietās vajag laikus piebremzēties.
Tas tā.
12.novembris 2021, 19:12 | links
 
Nesagaidīsi, viņš ielikās savā kriokamerā, kopā ar zivīm :)
12.novembris 2021, 18:06 | links
 
Ceru ka tas sarkanais tampax liort nav vakcinējies,tad ir cerība ka dabīga atlase mūs atbīvos no šī mēsla
12.novembris 2021, 17:52 | links
 
KasparsZ [12.11.21]: Žēl, ka Tu, morālais kr..i, neesi man pa rokai. Dabūtu pa purnu!
Tajā brīdī viņš atcerēsies demokrātiju! :))
12.novembris 2021, 17:43 | links
 
Tas ir fenomenāli, kā katrs stulbenis pēc nesmukuma savārīšanas dienas beigās copes forumā mēģina iziet no situācijas ar attaisnojumu - nu kā, man taču ir zivis! It kā tas kaut kam būtu jebkādā veidā attaisnojums. :)
12.novembris 2021, 17:41 | links
 
"Tātad krievi nevis nožēlo savu senču zvērības..."

Par "zveribam" visskalak blauj kapitalisti. Bet fakti paliek fakti - sutija prom galvenokart ekspluatatorus. Pec tam cilveki baidijas naglu no kolhoza nozagt. Ne ta ka tagad... Parastie stradnieki dzivoja laimigi un parliecinati par ritdienu, katrai gimenei bija daudz bernu, iedzivotaju skaits atri palielinajas. Sodien viss otradi...

Llort, 12.novembris 2021, 15:11


Žēl, ka Tu, morālais kr..i, neesi man pa rokai. Dabūtu pa purnu!
12.novembris 2021, 16:47 | links
 
Principā man nekad nav skaidrs, ko tās urlas nedodas uz savu zemi, bet atļaujas bļaustities patriotu nedēļā.
mjuniors, 12.novembris 2021, 16:20


Kas tur neskaidrs, vate vēlas gan baudīt Eiropas labklājību, gan veco nekārtību atpakaļ slāvu gaumē (aizmīztas un aizdirstas kāpņu telpas, dzerstīšanos un loderēšanu darbā u.t.t.). Absurdi protams, bet komunistu idioti nekad nav izcēlušies ar prāta spējām, tikai demagoģisku murgošanu.
12.novembris 2021, 16:35 | links
 
Palasot komentārus, kas notiek Balkrievijā tur var redzēt kā plosās utainie aiz backas izgājieniem. Un vēl šodien utānija aizved savus kareivjus, kas laikam mūsu putina fani ekstazē un sāk plosīties arī šeit.
Principā man nekad nav skaidrs, ko tās urlas nedodas uz savu zemi, bet atļaujas bļaustities patriotu nedēļā.
12.novembris 2021, 16:20 | links
 
udo,
kamer esmu prom,
iepazinies ar "nesarkano" teroru no iebrukuma Panama un ttl
normalam cilvekam pietiks ar atombumbam Hirosima un Nagasaki
12.novembris 2021, 16:11 | links
 
ka vienmier
no opponentiem tikai apsaukasanas un apvainojumi
adios!
12.novembris 2021, 16:07 | links
 
"Es domāju, ka tik sarkani domājošu vairs nav, bet te"

luk ko nozimi dzivot starp BBC un "Panoramu" ...
tad nebrinies no citiem atklajumiem ...

labi, atvainojet, lotidaudz zivis jagatavo, gan vakardienas zandartus mazsalit, gan leilu lidaku dalit starp radiniekiem ... un atvainojet par gaumzimem, tie pazuda no mana Windowsa ...
12.novembris 2021, 16:05 | links
 
Un tu Llort esi pilnīgs āzis kas neko nezin par vēsturi un sarkano teroru.
12.novembris 2021, 16:05 | links
 
Mjaaa,un tādā sabiedribā mums jādzīvo kopā ar tiem komuņagu pēctečiem.
12.novembris 2021, 16:02 | links
 
kas ir labs kapitalisma? kad cilveks cilvekam vai bariba vai vilks? priecaties par to var tikai ekspluatatori, vai tie, kam patik but par kalpiem! nedod dievs mes dzivosim ka D. Koreja, kur sistemai delcilveki spiesti stradat 12-14 stundas diena! ej tu dirst, kapitalists ar tadu "pasakainu dzivi"!!! kad nav laika normali dzivot
12.novembris 2021, 15:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager