Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jaunajā pasaules pārvaldes modelī kāds šobrīd covid aizsegā tiek veidots nebūs nekādu nacionalitāšu ne privātīpašumu ne valsts, viss būs savādāk.
Sīkāk var lasīt Klausa Švāba grāmatās.
Tā ka izbaudied vēl pēdējos gadus (varbūt gadu)

breksugans, 9.novembris 2021, 08:53

Kārtējais sazvērestību teoriju un dekadences piekritējs!

jegersz, 9.novembris 2021, 09:04


Tu uzskati Klausu Švābu par sazvērestības teorētiķi ??? Vispār tu zini kas viņš ir?
Tad tev pateikšu - Pasaules ekonomikas foruma dibinātājs, nevis TVnet redaktos.
9.novembris 2021, 09:13 | links
 
breksugans [09.11.21]: Jaunajā pasaules pārvaldes modelī kāds šobrīd covid aizsegā tiek veidots nebūs nekādu nacionalitāšu ne privātīpašumu ne valsts, viss būs savādāk.
Sīkāk var lasīt Klausa Švāba grāmatās.
Tā ka izbaudied vēl pēdējos gadus (varbūt gadu)
Tu šo tekstu izkopē un piespraud pie sienas. Pēc gada paskaties ko esi rakstījis un padomā esi gudrāks palicis.
9.novembris 2021, 09:06 | links
 
Jaunajā pasaules pārvaldes modelī kāds šobrīd covid aizsegā tiek veidots nebūs nekādu nacionalitāšu ne privātīpašumu ne valsts, viss būs savādāk.
Sīkāk var lasīt Klausa Švāba grāmatās.
Tā ka izbaudied vēl pēdējos gadus (varbūt gadu)

breksugans, 9.novembris 2021, 08:53


Kārtējais sazvērestību teoriju un dekadences piekritējs!
9.novembris 2021, 09:04 | links
 
Skaidrs. Jums jusu fantazijas un ha-ha ir svarigak par realitati.. Citiem vardiem jums pofig uz Latviju un latviesiem..

Llort, 7.novembris 2021, 15:19


Jaunajā pasaules pārvaldes modelī kāds šobrīd covid aizsegā tiek veidots nebūs nekādu nacionalitāšu ne privātīpašumu ne valsts, viss būs savādāk.
Sīkāk var lasīt Klausa Švāba grāmatās.
Tā ka izbaudied vēl pēdējos gadus (varbūt gadu)
9.novembris 2021, 08:53 | links
 
Kasta i? 7. novembra brīvdienas neviens neatcerās? Kādreiz 7. novembrī regulāri bija ledus un maucām hoķi.
7.novembris 2021, 21:28 | links
 
Psihoneiroloģisko slimnīcu pārprofilēja covid slimniekiem? Jo pilnmēness nav it kā!
7.novembris 2021, 16:46 | links
 
Llort [07.11.21]: Skaidrs. Jums jusu fantazijas un ha-ha ir svarigak par realitati.. Citiem vardiem jums pofig uz Latviju un latviesiem..
Nuja, tie ir lielākie Latvijas patrioti, kas saka, ka tā ir neizdevusies valsts.
7.novembris 2021, 15:39 | links
 
Skaidrs. Jums jusu fantazijas un ha-ha ir svarigak par realitati.. Citiem vardiem jums pofig uz Latviju un latviesiem..
7.novembris 2021, 15:19 | links
 
precīzāk nevar pateikt https://www.youtube.com/watch?v=jXgr_4rkxN4
7.novembris 2021, 14:42 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: Paņem Kristīni un Jordānijas pilsoni līdzi.Būs jautrāk.
+++
7.novembris 2021, 13:29 | links
 
Pablo.Atvainojos.Vienkārši drukas kļūda.Neķer kreņķi.Interesanti,tu pats nekad nekļūdies?

Bjorgvins, 6.novembris 2021, 20:02


Kāpēc jāķēmojas ar kaut kādu "Pablo", raksti vienkārši: luter, ...
6.novembris 2021, 23:40 | links
 
The Boxxer Series: Liverpool Super Lightweight Tournament

Kāds skatās?
6.novembris 2021, 22:13 | links
 
Paņem Kristīni un Jordānijas pilsoni līdzi.Būs jautrāk.
6.novembris 2021, 22:06 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: Pablo.Atvainojos.Vienkārši drukas kļūda.Neķer kreņķi.Interesanti,tu pats nekad nekļūdies?
Kļūdos, esmu arī tikai cilvēks un īpaši telefonā rakstot, blakus burti bieži drukājas.
6.novembris 2021, 20:24 | links
 
Llort [06.11.21]: Nē, sūtīji! Tāpēc ka es uzdevu neērtu jautājumu.
Un ja es aizbraukšu prom, vai Kristīne Čakste atcels zemes darījumu ar Jordānijas pilsoni?
Tikai tad, ja aizbrauksi.
6.novembris 2021, 20:23 | links
 
Nē, sūtīji! Tāpēc ka es uzdevu neērtu jautājumu.
Un ja es aizbraukšu prom, vai Kristīne Čakste atcels zemes darījumu ar Jordānijas pilsoni?
6.novembris 2021, 20:17 | links
 
mjuniors.Citāts labs.
6.novembris 2021, 20:04 | links
 
Pablo.Atvainojos.Vienkārši drukas kļūda.Neķer kreņķi.Interesanti,tu pats nekad nekļūdies?
6.novembris 2021, 20:02 | links
 
Llort.Tevi nesūtīja tālāk.Vienkārši,ja tev Latvijā ir tik slikti,grūti un drūmi un latvieši tik ļauni,tev ir iespēja laist uz laimes zemi.Tur pankūkas uz sētas mietiem kaltējoties.Tevi tur jau sen gaida.
6.novembris 2021, 19:57 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: Pablo.Diemžēl nākas secināt,ka tu ļoti pavirši lasi citu komentārus.Redzi,cilvēks te forumā plosās jau vairākas dienas un ir ļoti neapmierināts ar Latvijuun latviešiem.Nu es viņam silti ieteicu atrisināt problēmu radikāli un aizlaist uz laimes zemi.Nav tālu.Nevienu citu neesmu nekur sūtījis.Kaut gan reizēm vajadzētu.Tavs komentārs nedaudz prasījās pēc precizēšanas.Bet nu labi,kaut kā iztiksim.Cik sapratu,savu ne visai izdevušos komentāru tu precizēt neesi spējīgs.Bet kasīties gan tu gribi nejēgā.
Ar otro piegājienu, niku vismaz pareizi uzrakstīji. Es nekasos, ja manis sniegtajā atbildē tev kaut kas nav skaidrs, tad konkretizē tieši, kas. Nevis prasi paskaidrot to ko tu nesaproti kopumā.
6.novembris 2021, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager