Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kamēr viens turpina būvēt,
otrs turpina pārdot ...

https://neatkariga.nra.lv/izpete/318574-arzemnieki-izperk-latviju
6.novembris 2021, 19:54 | links
 
Llort.Nu redzi,atradās labs cilvēks,kurš saprotami un pietiekoši lakoniski tev paskaidroja kas ir zemessardze.Priecājies un sit plaukstiņas.Vari dejot sirtaki.
6.novembris 2021, 19:52 | links
 
pusdienlaiks,
šeit visi prot lasīt un zina, kas ir rakstīts "uz žoga"
bet nav skaidrs par to, kas notiek aiz žoga

Bjorgvins,
viens otru sūta tālāk tikai kad beidzās argumenti
6.novembris 2021, 19:50 | links
 
Pablo.Diemžēl nākas secināt,ka tu ļoti pavirši lasi citu komentārus.Redzi,cilvēks te forumā plosās jau vairākas dienas un ir ļoti neapmierināts ar Latvijuun latviešiem.Nu es viņam silti ieteicu atrisināt problēmu radikāli un aizlaist uz laimes zemi.Nav tālu.Nevienu citu neesmu nekur sūtījis.Kaut gan reizēm vajadzētu.Tavs komentārs nedaudz prasījās pēc precizēšanas.Bet nu labi,kaut kā iztiksim.Cik sapratu,savu ne visai izdevušos komentāru tu precizēt neesi spējīgs.Bet kasīties gan tu gribi nejēgā.
6.novembris 2021, 19:39 | links
 
ta neviens neatbildeja uz jautājumu "ar ko nodarbojas "zemessargi"" ...

Llort, 6.novembris 2021, 18:21


Redzu, ka diskusija te bezjēdzīga, bet nu reku info -

https://www.zs.mil.lv/

Zemessardze ir lielākā un teritoriāli visplašāk pārstāvētā Nacionālo bruņoto spēku struktūra. Tā ir primārais instruments sabiedrības iesaistei valsts aizsardzībā, dodot iespēju Latvijas pilsoņiem un pilsonēm brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās aizsardzību.


Turās visi bezvalsts esošie, neapsakužu jūsu disonansi un izmisumu.

Pārējiem novēlējums novembrī - turpinām būvēt atpakaļ to valsti, kura tika brutāli nonesta 50 gadu vatņiku laikos.
6.novembris 2021, 19:12 | links
 
ta neviens neatbildeja uz jautājumu "ar ko nodarbojas "zemessargi"" ...
6.novembris 2021, 18:21 | links
 
"Taču viens ir skaidrs -ja tu šajā valstī dzīvo,tad ir jābūt lojālam pret šo valsti. Vienalga kas tu esi."

kopš kada brīža? pats izdomāji? turklāt, man nav skaidrs, kur mēs dzīvojam, visdrīzāk "we are living in America" (ka dzied "Rammstein") man jābūt lojālam svešiniekam, kam tikai viens dievs - nauda? tu nopietni? viņi tēvi un mani pārdos jebkura izdevīga brižā...

izprovocēt? pasaki, ka tev vienkārši nav atbildes un ari nav redzējuma, ka sargāt sevi un zemi, mēs sapratīsim.
6.novembris 2021, 18:15 | links
 
Skatos abi sarkanie tampaxi,nu tie kuriem tur ārā esot interesanti,sēž te:DD
6.novembris 2021, 17:19 | links
 
6.novembris 2021, 17:14 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: Paglo.Domāšana man ir sava,personīga un individuāla.To nevar iespaidot ne bijusī,ne esošā politiskā iekārta.Tāpat to nevar iespaidot valdošais bara instinkts.Bet to pārējo,nu to par lielajiem patriotiem,es īsti nesapratu.Izsakies skaidrāk.
Pirmajos divos teikumos pats atbildēji, jo cik lasu arī iepriekš rakstīto, visu laiku ,, kaut ko nesaproti,, .
Diemžēl var secināt, ka esi no tā baldošā bara, ja tev nesaprotamo un neaptveramo, uzreiz : brauc prom! To pašu te jau kuro gadu palīgskolas absolventi piesauc.
6.novembris 2021, 16:36 | links
 
Paglo.Domāšana man ir sava,personīga un individuāla.To nevar iespaidot ne bijusī,ne esošā politiskā iekārta.Tāpat to nevar iespaidot valdošais bara instinkts.Bet to pārējo,nu to par lielajiem patriotiem,es īsti nesapratu.Izsakies skaidrāk.
6.novembris 2021, 16:15 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: mjunior.Redzi ir klienti,kuri vienkārši ir slikti cilvēki un kuri mēģina visus piedirst un nesamaksāt.Tādus pārmācīt nav grēks.Un medaļai ir otra puse - klients vēlas saņemt kvalitatīvu pakalpojumu.Un samaksāt par to.Diemžēl nereti nākas saskarties ar amatnieku haltūru.Nav tik vienkārši viss šajā dzīvē. Llort.Redzi,pasaulē ir ļoti maz valstu ar mononāciju. Vistuvāk šādai valstij ir manuprāt Albānija.Laikam jau nebija viegli gadsimtu griezumā to izdarīt.Pārsvarā lielākoties valstis ir multinacionālas. Arī Latvija.Tā nu vēsturiski ir sanācis.Es redzu,ka tu mēģini mani izprovokacēt lai es pateiktu,ka Latvija tikai latviešiem.Tas nav reāli.Neviens nepārtaisīs krievu,baltkrievu,poli vai lietuvieti par latvieti.arī nav reāli.Taču viens ir skaidrs -ja tu šajā valstī dzīvo,tad ir jābūt lojālam pret šo valsti.Vienalga kas tu esi.Jā,Latvija nav sapņu zeme.Pat latviešiem.Bet latviešiem nav kur atkāpties.Bet tu,ja tev te nepatīk,vari maukt uz savu etnisko dzimteni.Un dzīvot pasakaini.Putins tevi sagaidīs kā pazudušo dēlu.Un laizīt varēsi viņam gan rokas,gan kājas,gan dirsu.Un vairāk te nesmirdini gaisu.
Tev pašam tak tas asinīs: padomju domāšana, ja nepatīk šī valsts un tev ir savs viedoklis, kas nesakrīt ar valdošo, aiziet lopu vagonos prom.
Un neIzmirsti, ka daudzi ir lielāki patrioti par jums, kuri mīl šo savu zemi , bet ne rsošo valsti ar tās ,, pakaļlaižas statusu,, un savienības nožēlojamo stāvokli.
6.novembris 2021, 15:00 | links
 
mjunior.Redzi ir klienti,kuri vienkārši ir slikti cilvēki un kuri mēģina visus piedirst un nesamaksāt.Tādus pārmācīt nav grēks.Un medaļai ir otra puse - klients vēlas saņemt kvalitatīvu pakalpojumu.Un samaksāt par to.Diemžēl nereti nākas saskarties ar amatnieku haltūru.Nav tik vienkārši viss šajā dzīvē. Llort.Redzi,pasaulē ir ļoti maz valstu ar mononāciju. Vistuvāk šādai valstij ir manuprāt Albānija.Laikam jau nebija viegli gadsimtu griezumā to izdarīt.Pārsvarā lielākoties valstis ir multinacionālas. Arī Latvija.Tā nu vēsturiski ir sanācis.Es redzu,ka tu mēģini mani izprovokacēt lai es pateiktu,ka Latvija tikai latviešiem.Tas nav reāli.Neviens nepārtaisīs krievu,baltkrievu,poli vai lietuvieti par latvieti.arī nav reāli.Taču viens ir skaidrs -ja tu šajā valstī dzīvo,tad ir jābūt lojālam pret šo valsti.Vienalga kas tu esi.Jā,Latvija nav sapņu zeme.Pat latviešiem.Bet latviešiem nav kur atkāpties.Bet tu,ja tev te nepatīk,vari maukt uz savu etnisko dzimteni.Un dzīvot pasakaini.Putins tevi sagaidīs kā pazudušo dēlu.Un laizīt varēsi viņam gan rokas,gan kājas,gan dirsu.Un vairāk te nesmirdini gaisu.
6.novembris 2021, 14:27 | links
 
Llort.Ko tu tā zemessargiem esi uzjājies? Pirmo reizi tādu vārdu esi sadzirdējis vai ?

Bjorgvins, 6.novembris 2021, 12:37


Otro reizi. Bet tas nav svarīgi, vai nē?

Arī esmu dzirdējs tādus vārdus: (devīzi) „Latvijai jābūt latviešu valstij!”

Piekrīti, vai nē?
6.novembris 2021, 13:32 | links
 
Internetā bija video, kur flīzētājs ar kvoldiņu pārgāja savam darbam. Tā, ka var paārstēt nemaksātājus.
6.novembris 2021, 13:14 | links
 
Llort.Ko tu tā zemessargiem esi uzjājies? Pirmo reizi tādu vārdu esi sadzirdējis vai ?
6.novembris 2021, 12:37 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: Pablo,tev neliekas,ka deputāti sevi ir apdalījuši?
Viņi tak piemaksas par ,, darbu komisijās,, komandējumos uz eksotiskām zemēm uz dažādiem samitiem par globālo sasilšanu, degvielas kompensācijas klusām pieliks. :DDD
6.novembris 2021, 11:55 | links
 
Pablo,tev neliekas,ka deputāti sevi ir apdalījuši?
6.novembris 2021, 11:44 | links
 
usi.kurjers6 tev ļoti precīzi deva atbildi par starpību. Nu man viens amatnieks stāstīja šādu gadījumu.Tiesa pats stāstītājs ir gadus 3 kā aizsaulē.Nesagaidīja covid.Labs amatnieks bija.Nu lūk - Ventspilī kādam oligarha pietuvinātam džekam bija privātmājā flīzējuši lielu telpu.Kad bijis gatavs,atnācis pieņemt darbu.Pirms tam esot teicis - būs OK,būs bonuss.Būs sūdīgi,nedabūsiet neko. Izvilka čurīti un pačurāja.Čuras aiztecēja uz vienu pusi.Kvalificētie flīzētāji nedabūja neko.Diezgan riskanta profesija.
6.novembris 2021, 11:40 | links
 
Bjorgvins [06.11.21]: Zēni,beidzat taču tos komatus viens otram dupsī bakstīt.Vakar "Panorāmā" pavīdēja svaigāka tēma. Tautas kalpi grasās sev,augstākām amatpersonām, pilsētu un mazpilsētu mēriem un visai ierēdņu armijai pielikt aldziņas.Kā pamatojums - citādi nenākot valsts pārvaldē īstie speciālisti strādāt. Strādājot vieni mudaki.Bet aldziņas tak mudakiem pieliks.Kur loģika?Pati ideja jau laba,bet tad parādīja prognozējamās aldziņas.Cipariņi kupli un krāšņi.Kā teiksim,mediķiem pielikt,tā ar mokām 5%,kā sev, tā caurmērā 60%.Jā,ne par velti ir teiciens - dzīres mēra laikā.Plaisa starp parastajiem mirstīgajiem un izredzētajiem vismaz dubultosies.Covid un lokdauna sačakarētie parastie mirstīgie var sajūsmā sist plaukstiņas. Kaut kā tā.Kas vēl ir interesanti - parasti tik acīgie foruma dalībnieki klusē,turpina apsūkāt nēģus,ar ko tie jāaplej - tēju,kafiju vai sojas mērci.Tāds iespaids,ka forumā sapulcējušies vieni ierēdņi.Es laikam viens no citas anštaltes.Vēl jau būtu mežavecis,bet to jau nocēla no trases.Es jūtu,ka viss aplaimotais ierēdņu bars metīsies man virsū.Nekas,man ir noturīga nervu sistēma.

Par to tak jau tautu labu laiku ,, zombē,, un sagatavo. Tak trīs bruņutransportieri iepirkti, vajag par sevi arī padomāt! :DDD tautas kalpiem tak grūta dzīve un iztikšana.
6.novembris 2021, 11:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager