Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Te nu jāsaka paldies par ieteikumiem, bij ierāvis kļūdu tekstā, tie mošķi jau cepti, par brīnumu kvalitatīvi, un aplaistīt joprojām aktuāli, un varētu teikt pat steidzama paliek tā izvēle.
5.novembris 2021, 22:13 | links
 
"Valoda, it īpaši, viedokļa izteikšanas ziņā,....."

Tu esi komatu karalis? Augsta līmeņa!?:)

Cienītais abra..! Kas gribēja, tas saprata! Ar glītrakstīšanu tu vari nodarboties rakstot savus augsta līmeņa rakstus par makšķerēšanu. Šeit ir copes portāls nevis literātu klubiņš!
Paturi savu žulti pie sevis un neārdies atkal, kā par tiem tīkliem Daugavā!
5.novembris 2021, 22:12 | links
 
Laikam jau tomēr jāsaka.... Pravieti! Stop!
5.novembris 2021, 22:06 | links
 
Depresīvajam pelēcības kalngalam varētu ieteikt vienu. Vecīt, raksti vismaz kirilicā, jo reāli nav saprotams nekas, ko raksti. Valoda, it īpaši, viedokļa izteikšanas ziņā, nav vienkārši salikt lietvārdus un darbības vārdus vienā rindā un beigās it kā pielikt punktu.

Lūk, piemērs, ja es krieviski uzrakstītu, ņinužno pisaķ jesļi ņēčeovo i golova pustaja kak kartonnaja korobka i sam vobše, kažeca, ģebil, prosto šķitaja potomu što ņioģin ģialog, nezaveršalsa kak to v konstrukķivnom plaņe. Droši vien padomātu, ka esmu idiots, vai ne?

Taču, ja saku, kompadre, piši, suk*, kak to argumeņķirovanno. Iļi složno eto? V ķekstah veģ dušu nado pokazivaķ, iļi ostaļnije podumajut što plastmasovoje vedro pišet. Šādā gadījumā taču pēkšņi saproti savu kļūdu komunikācijā, vai ne? :)
5.novembris 2021, 22:02 | links
 
Ka es esmu gatavojis...
Uz oglem apcepts, māla trauka vai pīlē, apliets ar tējas uzlējumu, plus laurulapa, pipariņi, sāls... sutina apm 10-15 min. Tad ņem arā, nedaudz saspiež, liek traukā, pārlej ar šķidrumu, kurā sutinājās, uzliek slogu un ledusskapī!
Nākamā dienā perfekti.

P.s. ja grib visu sabojāt, uzlej pāris karotes sojas mērci!
5.novembris 2021, 21:57 | links
 
a "zemessargiem" man ir jautājumi -
ar ko jūs nodarbojaties un ka to varēja sanākt: Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmazmeita Kristīne Čakste esot pārdevusi teju piecdesmit hektārus lauksaimniecības zemes, par pircēju izvēloties kādu Jordānijas pilsoni.

Llort, 5.novembris 2021, 21:43


Vai tad zemessargiem tas ir jāregulē?
5.novembris 2021, 21:56 | links
 
Var arī savādāk pateikt. Tas vispār kopumā par marinādēm. Katrai sastāvdaļai uz mēles ir jāgaršo debešķīgi pašai par sevi - un tad rezultāts būs attiecīgi labāks. :)
Kungs būtu derīgs dienestam, ja pateiktu, kur svaigus nēģīšus šoreiz dabūja. Savādāk, dienestam nederīgs.
5.novembris 2021, 21:44 | links
 
a "zemessargiem" man ir jautājumi -
ar ko jūs nodarbojaties un ka to varēja sanākt: Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes mazmazmeita Kristīne Čakste esot pārdevusi teju piecdesmit hektārus lauksaimniecības zemes, par pircēju izvēloties kādu Jordānijas pilsoni.
5.novembris 2021, 21:43 | links
 
Ja es pareizi saprotu, tad nēģiem to "uzlējumu" vissliktākajā gadījumā taisa no "melnās tējas un vegetas buljona".

Ja man būtu teikšana - es aplietu ar visaugstākās pieejamās kvalitātes buljonu (kaut vai BIO dārzeņu buljona kubiks), vismaz dažas ēdamkarotes uz puslitru biljona visaugstākās klases sojas mērces (LV diemžēl laikam tikai Kikomann ar super garšas īpašībām izceļās).
5.novembris 2021, 21:41 | links
 
zini, bet
viņš nav klauns
viņs neatrodas nekāda palatā
un neviens viņam neatslēgs wifi

kāpēc?
tāpēc, ka tas viss ir tikai tavas fantāzijas
5.novembris 2021, 21:39 | links
 
Viņi to gadiem nav sapratuši, un tagad nesapratīs. :DDDD

Pablo, 5.novembris 2021, 20:58

Un to saka klauns,kas desmitiem reižu nobanots un lien atpakaļ:DNekas ,gan palātā atslēg wifi:D
5.novembris 2021, 21:19 | links
 
Mani šobrīd nodarbina drusku aktuālāks temats, ar ko lai humāni aplaista nēğīšus, ir ieteikumi?
5.novembris 2021, 21:05 | links
 
Llort [05.11.21]: Llorts parasti pēc tādiem postiem uz kādu laiciņu pazūd :DDD

raihs, 4.novembris 2021, 21:22

Tu brīnīsies, bet ārpus mistkastei ir dzīve!
Viņi to gadiem nav sapratuši, un tagad nesapratīs. :DDDD
5.novembris 2021, 20:58 | links
 
Llort [05.11.21]: Llorts parasti pēc tādiem postiem uz kādu laiciņu pazūd :DDD

raihs, 4.novembris 2021, 21:22

Tu brīnīsies, bet ārpus mistkastei ir dzīve!
Tu to dzīvi ārpus "miskastes" ieraugi tikai tad, kad tevi te kārtējo reizi noliek uz lāpstiņām
:)
5.novembris 2021, 20:51 | links
 
starp citu, "zemessargi" šeit ir?

Llort, 5.novembris 2021, 20:19

Kas vatei atskaites jānodod!?
5.novembris 2021, 20:44 | links
 
starp citu, "zemessargi" šeit ir?
5.novembris 2021, 20:19 | links
 
Llorts parasti pēc tādiem postiem uz kādu laiciņu pazūd :DDD

raihs, 4.novembris 2021, 21:22


Tu brīnīsies, bet ārpus mistkastei ir dzīve!
5.novembris 2021, 20:16 | links
 
Tu tēmē uz to , ka dzērāji zog miljonus vērtu lauksaimniecības tehniku!? Nez vai...
5.novembris 2021, 16:43 | links
 
Te komentāros var redzēt zema intelekta personu stereotipus, ka lauki ir izmiruši, visi dzer un nav ko nozagt.
Vidējam lauksaimniekam tehnika sētā ir vairāku simtu tūkstošu vērtībā, lielākiem jau miljonos, jā ir daudzi mazie lauksaimnieki, bet arī to tehnika pārsit daudzu pilsētnieku īpašumu vērtību!
Jā laukos dzērumā braukā, bet viņus pa naktīm arī vieglāk izķer, tai pašā Rīgā rīta stundās es domāju ir daudz reiz vairāk dzērušo pie stūres, kā laukos, jo ja uztaisītu ablavas uz Rīgas Daugavas tiltiem tad pārsistu dzērajšoferu skaitu vienā dienā pretī nedēļas skaitam laukos!
5.novembris 2021, 12:41 | links
 
90 procentu pārkāpumu ir neuzmanība,nezināšana,nogurums.Policija ir domāta pārējiem desmit procentiem!
Lai to spētu izvērtēt ir jābūt zināšanām un pieredzei.Ja uzstādijums ir sodīt ,tad konflikts starp sabiedrību un policiju ir neizbēgams!
5.novembris 2021, 10:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager