Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
abrakadabra [01.11.21]: Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.
Tārtad, šo tavu rakstīto var uzskatīt par neīstu? Tie ir meli, kas rakstīti sēžot uz trotuāra malas?
Ja tā tas nav un esi reāls, tad kādas problēmas iekopēt vienu vienīgu savu augsta līmeņa rakstu un slēgt tēmu.?! Nevis izvairīties ar muļķīgiem komentiem! Vecīt! Ko tu te tēlo?!
3.novembris 2021, 13:47 | links
 
meža veci nobanoja,uzradās lutiņš:D nebrīnos ja personības dalīšanās šitam šizītim:)
3.novembris 2021, 13:28 | links
 
Šitie faktu un definīciju pirmrindnieki man mūždien atgādina Ģenerāli no Parks and Recreation skeča.
- Nepareizi komati - cietums!
- Pēdiņas ne tur - cietums!
- Nav makšķerēšanas atskaišu - cietums!
- Par krāšņu atskaites - cietums!
- Neiedevi definīcu dajebkam pēc pieprasījuma - cietums!

:)))

https://youtu.be/eiyfwZVAzGw


Un tam pēdējā laika visaktīvākajam "izcilniekam" var pārprasīt, vecīt, moš apsēdies tomēr uz trotuāra malas un padomā, kādēļ raujies kājās pie katras pavicinātas sarkanas lupatas virtuālā vidē, kur nekas nav īsts un varbūt tomēr nomierinošo deva jāpalielina?
3.novembris 2021, 13:24 | links
 
:D:D:D:D
Pajoliņš luters atka iegājis astrālī
:D:D:D:D
3.novembris 2021, 13:09 | links
 
pārlasi savus tekstus un pacenties bez kļūdām drukāt,pirms citiem piesienies:))
3.novembris 2021, 12:52 | links
 
udens2 [03.11.21]: Neticēsi, dzīve ,, tur ārā, ir interesantāka. :DDD

Pablo, 3.novembris 2021, 09:16Cik saprotu tad esi iebāzts atpakaļ palātā:DPabaudīji dzīvi tur arā un pietiek:DDD
Arī komatus neesi iemācijies salikt! :DDDD Palīgskola ir un paliek, no tās ietemes nekur neaizmuksi.
3.novembris 2021, 12:37 | links
 
Neticēsi, dzīve ,, tur ārā, ir interesantāka. :DDD

Pablo, 3.novembris 2021, 09:16
Cik saprotu tad esi iebāzts atpakaļ palātā:DPabaudīji dzīvi tur arā un pietiek:DDD
3.novembris 2021, 12:22 | links
 
Archey [24m]: ble, atkal sākas šitā diršanās ... veči, vai tad nevar normāli un konstruktīvi pamuldēt par politiku vai kādām citā nejēdzībām? :) lūdzu, davaj bez šitiem mēsliem ... tnxLūdzu definē, kas Tavā izpratnē var tikt uzskatàma par "kādām citām nejēdzībām"!

nelietotaajs, 3.novembris 2021, 09:34


da neko es nedefinēšu, vnk gribās, lai cilvēki nerej viens otram virsū, bet normāli diskutē ... a nejēdzības ir jebkas, par ko interesanti lasīt un iesmiet :)
3.novembris 2021, 10:03 | links
 
"Pēkšņi šodien bija nākusi apgaismība, ka "patiesības varot būs dažādas" un ka "vienkārši nevajagot kult ūdeni valdības virzienā". Pīīīīīzģec, veči. :)"
Piem. Vai šāda pašizdomātu citātu piedēvēšana citam, tādā veidā šo personu apmelojot un diskreditējot, var tikt uzskatāma par nejēdzību?
3.novembris 2021, 09:39 | links
 
Archey [03.11.21]: ble, atkal sākas šitā diršanās ... veči, vai tad nevar normāli un konstruktīvi pamuldēt par politiku vai kādām citā nejēdzībām? :) lūdzu, davaj bez šitiem mēsliem ... tnx
Lūdzu definē, kas Tavā izpratnē var tikt uzskatàma par "kādām citām nejēdzībām"!
3.novembris 2021, 09:34 | links
 
ble, atkal sākas šitā diršanās ... veči, vai tad nevar normāli un konstruktīvi pamuldēt par politiku vai kādām citā nejēdzībām? :) lūdzu, davaj bez šitiem mēsliem ... tnx
3.novembris 2021, 09:28 | links
 
mjuniors [03.11.21]: Luters savā elimentā izrauj teikumu no konteksta un cep "sensāciju".
Man interesanti paliek, tik ilga noturība un pazušana no šejienas. Kur noslēpums, zāles, izolācija!?
Neticēsi, dzīve ,, tur ārā, ir interesantāka. :DDD Bet, ko tad tu ar saviem dubultajiem standartiem un citu nolikšanu tā te uztraucies. Te tak par politiku un ekonomiku ,, vīri runā,,. :DDDD
3.novembris 2021, 09:16 | links
 
udens2 [03.11.21]: lutiņs pat vasarā cītīgi strādājis un ievācis prinskrīnus,cītīgs stukačš:)))
Un to raksta padomju atrauga un to laiku valdošo metožu slavinātājs. :DDD
Es tikai pievienoju FAKTUS.
P.s Latviešu valodas gramatika joprojām tev ir problemātiska.
3.novembris 2021, 09:13 | links
 
Luters savā elimentā izrauj teikumu no konteksta un cep "sensāciju".
Man interesanti paliek, tik ilga noturība un pazušana no šejienas. Kur noslēpums, zāles, izolācija!?
3.novembris 2021, 09:11 | links
 
lutiņs pat vasarā cītīgi strādājis un ievācis prinskrīnus,cītīgs stukačš:)))
3.novembris 2021, 09:07 | links
 
udens2 [02.11.21]: Neatminu kurš, bet te kāds bija ielicis to antivaheru Šindlersarakstu. Sadaļu pārtīt ir smags darbs, bet ticu, ka daudziem tā adrese ir azotē. Lūdzu atgādiniet!

Jurik, 2.novembris 2021, 20:28


https://jauns.lv/raksts/zinas/469992-krievu-spiegs-un-vina-interesantie-facebook-draugi-no-latvijas?utm_source=nra.lv&;;utm_medium=widget-include&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Bebrs, 2.novembris 2021, 20:38visur kur var uzkurināt kādas nekārtības,vatņiki būs klāt un urķēs to sūdu.Bezcerīga valsts,pat nezinu kam jānotiek lai viņiem kāda gaiša doma rastos,pašlaik tik sūdu smaku vien māk izplatīt

Tas ka urlēns kurina starpnacionālo naidu te par vatņikiem rakstot un admins ,, izliekas neredzam,, sīkums laikam kaut ,, vatņitniece,, ir mūsu iekšlietu ministre.
Bet tas ka viņš brēc te, ka kāds nāks un ,, uzkurinās,, sevi nemaz neredz, un viņu nebano ne dzēš, par uzsaukumiem uz vardarbību.
3.novembris 2021, 08:15 | links
 
abrakadabra [02.11.21]: Var jau arī savādāk pateikt. Mani dzēš dēļ mazā "pļeģ". Nu i, lai dzēš ar visām atskaitēm. Tur, kur pašpasludinātais interneta tiesnesis parādās, jādzēš palagiem ja ne jāslēdz periodiski veselas tēmas. Saņemies! :)
Nu pag... abra...
Tad tev ir vai nav tie augsta līmeņa raksti par copi? Tak ieliec kaut vienu, lai miers pilsētā.
Citādi tu sāc līdzināties vienam pilsonim no jūras un Varkaļa, kurš arī kaut ko sarunā, bet kad jāatbild, sāk stostīties.
Ja tev nav to rakstu, tā arī pasaki. Biedri tevi sapratīs un piedos!
3.novembris 2021, 05:32 | links
 
Var jau arī savādāk pateikt. Mani dzēš dēļ mazā "pļeģ". Nu i, lai dzēš ar visām atskaitēm. Tur, kur pašpasludinātais interneta tiesnesis parādās, jādzēš palagiem ja ne jāslēdz periodiski veselas tēmas. Saņemies! :)
2.novembris 2021, 22:40 | links
 
cento [02.11.21]: nelietotaajs [17m]: abrakadabra [Vakar]: Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.Abra...
Iekopē jebkuru vienu savu augsta līmeņa rakstu par copi, ko, kā saki, esi rakstījis kādā no dažādajām tēmām! Ļoti interesē palasīt!Piezvani, pajautā!
Varēja jau te ielikt. Domāju, ka ne man vienam būtu interesanti palasīt augsta līmeņa rakstu par copi!
Bet ok. Iedosi nr.?
2.novembris 2021, 21:29 | links
 
nelietotaajs [02.11.21]: abrakadabra [Vakar]: Un es rakstu dažādās tēmās par copi - pie tam augstā līmenī, nevis pačatot. Jā, reti, bet augstā līmenī rakstu.Abra...
Iekopē jebkuru vienu savu augsta līmeņa rakstu par copi, ko, kā saki, esi rakstījis kādā no dažādajām tēmām! Ļoti interesē palasīt!
Piezvani, pajautā!
2.novembris 2021, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager