Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šis jautājums izmeklēšanā nu nekādi nepalīdz! :)
30.oktobris 2021, 22:59 | links
 
No Gulbenes tas ciems 2 min braucienā, no Rīgas centra lidz Bolderājai 20, kur ir nekuriene.
30.oktobris 2021, 22:57 | links
 
Tā kā nekādi neatrisinās futbola aģenta lieta (ciktur aizdomaš turomo, aš padsmitos jau aizgāja vai tuvu?), tad šis stāsts par Galgausku ir kā svaiga gaisa malks! 177 km no rīgas, Gulbenes novads, vientuļi lauku ceļi un nekuriene savā būtībā. Poliči apstādina un caur spraudziņu dabū tiesības un logs momentā aizverās. Gaisā gāzes smaka. Tad šķīliens un bams. Tādu gāzes koncentrāciju taču nevar dažās minūtēs panākt. Kā vispār var izdzīvot, ja tu salonā pašuzlaidies gaisā ar gāzes baloooonu? Un, kamēr poliči paši apdulluši, paspēt vēl izdomāt ielēkt policijas auto un provēt bēgt ar to? Tur jābūt ļoti neparastam alibi apakšā. Gaidīsim ziņās! :)
30.oktobris 2021, 22:49 | links
 
Un labi vien ir ka tādu neadekvātu pašnāvnieku laikus sašņorēja un neviens nevainīgs bojā neaizgāja, tāds varēja uzspridzināties arī kur ļaužu vairāk.
30.oktobris 2021, 21:57 | links
 
Vispār jau Galgauska nav nekāda Zolitūde vai Purciems.Tur stipri jāpapūlas ,lai kādu satiktuBraukāt pa nomaļiem lauku rajoniem kontrolējot mājsēdi nav ne mazāks ķīselis,kā uzraut to visu gaisā.
30.oktobris 2021, 20:12 | links
 
 
Pēdējā anekdote ir tad, kad antivakseris noķer kovid. Un ja līdz covid infekcijas lika un protestēja par to, ka covid nav, tad tagad jau četras dienas FB ir klusums.
mjuniors, 29.oktobris 2021, 23:58

Man no agrākajiem feisbuka draugiem, aktīviem antivaxeriem, kurus deletēju jau pirms gada (kopā ap 50), kovids savācis 3. Bet tas cik zinu, iespējams vēl vairāk.. Dažiem draugi, radinieki aizgājuši, un nu beidzot pie prāta nākuši, dezinformāciju vairs neizplata.

Karlis_K, 30.oktobris 2021, 14:43
ir daži bravurīgie antivaxeri kas izslimojuši,tie tagad blato ka viegli slimojuši divas nedēļas,un iesaka riktīgi maukt paracetamolu iekšā:D Redz vakcīna indīga,bet to ka no paracetamola var aknu sapist pamatīgi,viņus nebiedē
30.oktobris 2021, 16:24 | links
 

Te var aizdomāties, smieties vai raudāt!
30.oktobris 2021, 15:43 | links
 
Pēdējā anekdote ir tad, kad antivakseris noķer kovid. Un ja līdz covid infekcijas lika un protestēja par to, ka covid nav, tad tagad jau četras dienas FB ir klusums.
mjuniors, 29.oktobris 2021, 23:58


Man no agrākajiem feisbuka draugiem, aktīviem antivaxeriem, kurus deletēju jau pirms gada (kopā ap 50), kovids savācis 3. Bet tas cik zinu, iespējams vēl vairāk.. Dažiem draugi, radinieki aizgājuši, un nu beidzot pie prāta nākuši, dezinformāciju vairs neizplata.
30.oktobris 2021, 14:43 | links
 
Pēdējā anekdote ir tad, kad antivakseris noķer kovid. Un ja līdz covid infekcijas lika un protestēja par to, ka covid nav, tad tagad jau četras dienas FB ir klusums.

mjuniors, 29.oktobris 2021, 23:58


Medicīnas centrā, kurā manai sievai ir prakses telpas, bija laba, sakarīga psihiatre vēl pirms 3 nedēļām sieva māsasdēlu veda pie viņas. Ārste laba, bet antivaksere un aizrāvās ar homeopātiju,
Tagad jau 3 dienas, ka ārstes vairs nav...
30.oktobris 2021, 03:00 | links
 
Pēdējā anekdote ir tad, kad antivakseris noķer kovid. Un ja līdz covid infekcijas lika un protestēja par to, ka covid nav, tad tagad jau četras dienas FB ir klusums.
29.oktobris 2021, 23:58 | links
 
Ļeģ, ar to komentāru hiperaktīvo dzēšanu bikiņ tākā būtu jāapdomājas, ne, kungsi?
Bebrs un Udo sajutās, ka nav smieklīga anekdote. Šiem izcilajiem jautrā garastāvokļa garantētājiem, man liekās, būtu tīri forši uzprasīt, lai paši pastāsta kādu savu pēdējā laika favorītu! Čill out, veči!
29.oktobris 2021, 23:29 | links
 
Nu koa, anekdošu specjālisti, laipni lūdzām studijā! :)
29.oktobris 2021, 21:47 | links
 
 
Precizēsim kad 9 maijā.
29.oktobris 2021, 20:20 | links
 
Brauc jaunietis autobusā. Autobus piestūķēts, jaunietis sēž beņķī. Aktīvs pencis negaida un močī:
- Klau, jaunieti, es diemžēl 41. kāju pazaudēju, varbūt saņemies...?
Jaunietis:
- Hmmm... es tikko ar 41. braucu, tur tavas kājas nebija... :)

abrakadabra, 29.oktobris 2021, 19:22
Tā anekdote varbūit bija aktuāla gadus 40 atpakaļ, tagad praktiski ir tikai tie, kas apkārušies ar "suņu izstādes medaļām" kaut kādā maijā vazājas pa kaut kādu parku

Bebrs, 29.oktobris 2021, 20:06

Ha ha. Šis bija labi teikts. +10
29.oktobris 2021, 20:19 | links
 
Brauc jaunietis autobusā. Autobus piestūķēts, jaunietis sēž beņķī. Aktīvs pencis negaida un močī:
- Klau, jaunieti, es diemžēl 41. kāju pazaudēju, varbūt saņemies...?
Jaunietis:
- Hmmm... es tikko ar 41. braucu, tur tavas kājas nebija... :)

abrakadabra, 29.oktobris 2021, 19:22

Tā anekdote varbūit bija aktuāla gadus 40 atpakaļ, tagad praktiski ir tikai tie, kas apkārušies ar "suņu izstādes medaļām" kaut kādā maijā vazājas pa kaut kādu parku
29.oktobris 2021, 20:06 | links
 

.
29.oktobris 2021, 19:48 | links
 
Brauc jaunietis autobusā. Autobus piestūķēts, jaunietis sēž beņķī. Aktīvs pencis negaida un močī:
- Klau, jaunieti, es diemžēl 41. kāju pazaudēju, varbūt saņemies...?
Jaunietis:
- Hmmm... es tikko ar 41. braucu, tur tavas kājas nebija... :)
29.oktobris 2021, 19:22 | links
 
udens2 [12:30]: Mani biedē tas ":DDDD"... Tikai ne to...

raihs, 29.oktobris 2021, 10:26Es jau domāju ka nosprādzis:(Drīzāk "es jau cerēju"...

raihs, 29.oktobris 2021, 15:26
arī:D
29.oktobris 2021, 17:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager