Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
https://www.youtube.com/watch?v=X5HBWyr2maM

udens2, 23.oktobris 2021, 19:41

Kā te citām reizēm pieņemts,nedaudz žultes .:)Novēlu tev udens2 un tamlīdzigajiem ,nokļūt reiz pēc vajadzības pie tiem krievvalodīgajiem ārstiem un pirms viņi, jūs sāktu ārstēt,pastāstīt ko jūs domājat,runājat un rakstat par krievvalodīgajiem un kādos vārdos viņus saukājat.Pilnīgi piekristu, ja tie ārsti pēc dzirdētā pārkāptu hipokrāta zvērestu !

snipiens, 23.oktobris 2021, 21:57
nejauc pamuļķi,es nodiršu vateņus nevis krievus
23.oktobris 2021, 22:44 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=X5HBWyr2maM

udens2, 23.oktobris 2021, 19:41


Kā te citām reizēm pieņemts,nedaudz žultes .:)Novēlu tev udens2 un tamlīdzigajiem ,nokļūt reiz pēc vajadzības pie tiem krievvalodīgajiem ārstiem un pirms viņi, jūs sāktu ārstēt,pastāstīt ko jūs domājat,runājat un rakstat par krievvalodīgajiem un kādos vārdos viņus saukājat.Pilnīgi piekristu, ja tie ārsti pēc dzirdētā pārkāptu hipokrāta zvērestu !
23.oktobris 2021, 21:57 | links
 
abrakadabra.Tas ir ļoti mīļi,ka tu visu laiku domā par mani.Un pat modelē manas domas.Es gan tevi sapņos neredzu un palātā nelieku.Tiesa,mēs kaut kad esam par kaut ko diskutējuši/Un mēs nespēlējām uz vieniem vārtiem.Bet tas jau bija pasen.Vai tik tiešām es esmu atstājis tik dziļas brūces tavā jūtīgajā dvēselē?Atvaino.Nu tu tagad uzmeties par advokātu jegersz.jegersz var būt iedomīgs.Un paust jebkādus uzskatus.Un ja viņš to iemācīsies darit neapsaukājot un neaizskarot citus, tad būs pavisam jauki.
23.oktobris 2021, 08:19 | links
 

Bez bildes nu nekādi...
23.oktobris 2021, 08:05 | links
 
Shm_didzis [22.10.21]: https://nra.lv/latvija/361402-tv3-cimdaram-bijis-viltots-covid-19-sertifikats.htm?utm_source=lalv&;utm_medium=banner&utm_campaign=lalvBan300x500px

indi, 22.oktobris 2021, 20:50

Absolūti nav žēl. Jo cilvēks bija idiņš un izvēlējās iespēju nosprāgt, nevis dzīvot....
Iespējams, izplati viltus ziņas.
Tāpat iespējams, ka tādēļ valdībā ir tas kas ir, jo daļa sabiedrības ir tāda kāda tā ir... arī CVK priekšsēdētājs.
22.oktobris 2021, 22:28 | links
 
Labi, nu tīri "mākslīgā" intelekta tests... Saliksim vienā tvītā sekojošus atslēgas vārdus.

shiirants, shiirs, dirseejs, kursteevs, ceezars, nelietotaajs, abavnieks.

Visus viņus vieno liela vēlme pakārt Pravieti.

Ja šis tvīts pazūd, ņemsim pa vienam lietotāja vārdam nost un skatīsimies, kas notiek. :)
22.oktobris 2021, 22:00 | links
 
īsti nevaru saprast ko tad tas vīrus izplatās pa nakti kad parsvarā visi tā pat ir mājā.Dienā tak visi veikali un ielas tā pat pilnas ar cilvēkiem.Saprastu ja tā vel butu vasara kad cilvēki tusē pie dabas vel kaut kur.Ilgi šitādā laikā ārā nepatusēsi.

vienkars, 22.oktobris 2021, 21:29


gobzema, šlesera, cimdera fans?
22.oktobris 2021, 21:51 | links
 

īsti nevaru saprast ko tad tas vīrus izplatās pa nakti kad parsvarā visi tā pat ir mājā.Dienā tak visi veikali un ielas tā pat pilnas ar cilvēkiem.

vienkars, 22.oktobris 2021, 21:29


Jums ar galvu ir viss kārtībā,jūs te kaut kādu hu.ņu caurām dienāt dzenat.Tad jūs te visi esat ārsti,tad politiķi sazin vēl kas.Pieauguši veči ,bet uzvedaties kā lošaras.

vienkars, 20.oktobris 2021, 19:53
22.oktobris 2021, 21:42 | links
 
https://nra.lv/latvija/361402-tv3-cimdaram-bijis-viltots-covid-19-sertifikats.htm?utm_source=lalv&utm_medium=banner&utm_campaign=lalvBan300x500px

indi, 22.oktobris 2021, 20:50


Absolūti nav žēl. Jo cilvēks bija idiņš un izvēlējās iespēju nosprāgt, nevis dzīvot....
22.oktobris 2021, 21:31 | links
 
īsti nevaru saprast ko tad tas vīrus izplatās pa nakti kad parsvarā visi tā pat ir mājā.Dienā tak visi veikali un ielas tā pat pilnas ar cilvēkiem.Saprastu ja tā vel butu vasara kad cilvēki tusē pie dabas vel kaut kur.Ilgi šitādā laikā ārā nepatusēsi.
22.oktobris 2021, 21:29 | links
 
 
Es tagad domāju, kas tas bij te pārdien apakaļ, ka vairākos pamodās tas viens otra nolikšanas sindroms (redzētu kungi manu pastkasti, ibio) :))) Apkopojot antropoloģiskos datus, izrādās citur taspats.
Mana versija, ka paziņojums par "loķīti" tomēr pamatīgi iedeva pa zemapziņu. Beidzot pa īsto nav brīvība, atšķirībā no dažu depresīvo mūžam piesauktās "nebrīves" ikdienā.

abrakadabra, 22.oktobris 2021, 20:03


un tas pilnmēness pa virsu...
22.oktobris 2021, 20:08 | links
 
Es tagad domāju, kas tas bij te pārdien apakaļ, ka vairākos pamodās tas viens otra nolikšanas sindroms (redzētu kungi manu pastkasti, ibio) :))) Apkopojot antropoloģiskos datus, izrādās citur taspats.
Mana versija, ka paziņojums par "loķīti" tomēr pamatīgi iedeva pa zemapziņu. Beidzot pa īsto nav brīvība, atšķirībā no dažu depresīvo mūžam piesauktās "nebrīves" ikdienā.
22.oktobris 2021, 20:03 | links
 
Šie laikam būs tie gadījumi, kad saslimst vakcinētie
https://tautaruna.nra.lv/citi/361248-zurnaliste-viltus-covid-sertifikatu-ir-vairak-neka-spejam-iedomaties/

Domaataajs, 22.oktobris 2021, 17:43
Tad nu pārsteigums mūsu korumpētajā valstī
22.oktobris 2021, 17:59 | links
 
Kā sākumā un jau sen rakstīju, ka med. aprūpes sistēma nolaista līdz “kliņķim” Tik Tu visu laiku auro, ka viss bumbās.
Pacientu mirstība 2,5x reizes pārsniedz vidējo Eiropā, tikai jauno un moderno medikamentu nepieejamības dēļ. Lai sasniegtu Eiropas līmeni, finansējums būtu jāpalielina par 200mil., lai sasniegtu Baltijas līmeni 60mil.

BrunoL, 22.oktobris 2021, 17:18
Nu zajebis,medicīna nolaista lidz klinķim,tāpēc neiešu potēties,tak tāpēc vien ir jāskrien sapotēties,lai samazinātu risku pēc vajadzības izmantot to ''slikto'' medicīnu
22.oktobris 2021, 17:58 | links
 
Šie laikam būs tie gadījumi, kad saslimst vakcinētie
https://tautaruna.nra.lv/citi/361248-zurnaliste-viltus-covid-sertifikatu-ir-vairak-neka-spejam-iedomaties/
22.oktobris 2021, 17:43 | links
 
Statistika,protams,bēdīga.Un tas,ka mirst jauni cilvēki ir pavisam slikti.Bet ne par to.Kaut kā acs aizķērās pie citiem cipariem.Pie vecuma grupas 90- 99.Ļoti solīds vecums.Tā teikt ilgdzīvotāji.Jau 2 gadus covid retina cilvēku,īpaši senioru rindas.Un statistikā šī vecuma grupa figurē katru dienu.Un daļa noteikti izārstējas.Izrādās ilgdzīvotāju ir krietni vairāk nekā domāju.mjā,ja nebūtu tas nolāpītais covid.Izrādās ilgi nodzīvot iespējas tomēr bija.Tagad tās izredzes visticamāk samazinās.Sūnaini.
22.oktobris 2021, 17:19 | links
 
Kā sākumā un jau sen rakstīju, ka med. aprūpes sistēma nolaista līdz “kliņķim” Tik Tu visu laiku auro, ka viss bumbās.
Pacientu mirstība 2,5x reizes pārsniedz vidējo Eiropā, tikai jauno un moderno medikamentu nepieejamības dēļ. Lai sasniegtu Eiropas līmeni, finansējums būtu jāpalielina par 200mil., lai sasniegtu Baltijas līmeni 60mil.
22.oktobris 2021, 17:18 | links
 
BrunoL [53m]: Kūūū, puisīt, par savu naudu arī šobrīd nav problēmu. Apsveicu, ka labi pelni, esi pietiekoši turīgs un par ne pārāk sarežģitu med. manipulāciju spēj samaksāt vairākus tūkstošus.
Ja maksas, tad maksas, tā tad arī izmaiņas nodokļu sistēmā.Te jāpiekrīt brunim- cik esmu gājis uz izmeklējumiem, tikai par maksu. Ja pēc nosūtījuma - pēc pusgada-gada, utt. Un tas tā bijis vienmēr, arī pirms kovida. Dādos brīžos toč paliek "abidna"- a na*uja es maksāju nodokļus, ja man pat bērnam par izmeklējumien/procedūrām ir jāmaksā!? Turklāt summas nekad nav zemākas par 40-50€

raihs, 22.oktobris 2021, 16:13
Bļaviens,es par vienu,jūs par citu kaut ko:DEs tak rakstu ka rindas ir nejau dēļ tā ka medpersonāls noslogots,bet dēļ tā ka finansēšanas modelis ir tāds ka iedod kaut kādu naudas summu uz x laiku kuru uzreiz izķer un tad gaidi rindu uz nākamo laiku kad būs tas piķis,vai arī negaidi rindā uz to valsts naudu,bet ej pa savu naudu,un šo jau neatrisinātu ja LV būtu 10 slimnīcas vairāk
22.oktobris 2021, 17:01 | links
 
Sieva nupat no slimnīcas- gultas jau tiek liktas koridoros... Un baigi smagie tie slimnieki tagad esot...
22.oktobris 2021, 16:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager