Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kungi, man prieks par Jūsu prieku un prieks kā uztverat un pasniedzat sarkasmu. Diemžēl, mūsu jaunuļiem, kuri sevi prezentā kā labi izglītoti un intelekta apdāvināti, kaut kāda aizķere.
22.oktobris 2021, 11:09 | links
 
Tu maz zini, kas ir e=mc2 un ko no šīs formulas izsaka?

jegersz, 21.oktobris 2021, 23:58


Kas tad to nezina?? :)

Energy=Milk x Coffe 2... ikviens var viegli pārbaudīt...
22.oktobris 2021, 10:53 | links
 
jegersz.Šī formula nozīmē tikai to,ka tas ir vienīgais ,ko tu varbūt zini.Bet ar to ir nedaudz par maz lai 2/3 Latvijas iedzīvotāju nosauktu par muļķiem.Tev čuras briesmīgi ir sakāpušas galvā.Sen jau vēroju,kā tu popularizē savu pārcilvēka personību un noniecini pārējos.Izteikta lielummānija un Napoleona sindroms.Runa ir par Napoleonu,kurš dzīvoja vienā palatā ar prokuroru.
22.oktobris 2021, 09:59 | links
 
jegersz [22.10.21]: Psc, šovakar paskatījos on-hock ceļojumus uz malvidām, citām salām un arī klusa okeāna salām un CL reklāmās ir sieviešu peldkostīmi, izskatās google jau nevis reklamē pa tiešo, bet motivē...
Jā, šobrīd kaut kur aizceļot aptuveni uz mēnesi būtu pats prātīgākais variants.
22.oktobris 2021, 06:53 | links
 
Psc, šovakar paskatījos on-hock ceļojumus uz malvidām, citām salām un arī klusa okeāna salām un CL reklāmās ir sieviešu peldkostīmi, izskatās google jau nevis reklamē pa tiešo, bet motivē...
22.oktobris 2021, 00:02 | links
 
Drausma lieta tā relativitātes teorija.Einšteinam tomēr vajadzētu pa purnu.Tikai tagad mēs atskāršam,ka labākie laiki latvju tautai bija kad Kivičs gulēja vannā.Piedzēries.

Bjorgvins, 21.oktobris 2021, 23:50


Šī ir normāla 2/3 Lavījās iedzīvotāju pazīme, kad muļķi mēģina izmantot pazīstamu tēzi bez tās saprašanas! Tu maz zini, kas ir e=mc2 un ko no šīs formulas izsaka?

Pieļauju, ka gribēji izmantot Darvina evolūcijas teoriju!
21.oktobris 2021, 23:58 | links
 
Atklāti runājot es domāju,ka labākie laiki bija kad es gulēju vannā piedzēries.Bet tas bija baigi sen.Nevaru atcerēties pie kuras politiski-ekonomiskās sistēmas tas notika.
21.oktobris 2021, 23:56 | links
 
Drausma lieta tā relativitātes teorija.Einšteinam tomēr vajadzētu pa purnu.Tikai tagad mēs atskāršam,ka labākie laiki latvju tautai bija kad Kivičs gulēja vannā.Piedzēries.
21.oktobris 2021, 23:50 | links
 
21.oktobris 2021, 20:53 | links
 
Jau no 20.00 lokdauns. Kādas vēsmas, kas jaunāks?! Ielas izslaucītas vai gobzem elektorāts protestē.
Principā šai sadaļai vajadzētu uzplaukt pēc 20.00.

mjuniors, 21.oktobris 2021, 20:36


Aizgāju pēc gurķīšiem uz pagrabu(10 m no mājās), neviens nenoķēra. Koku lapas un nakstārpi lido pa vējam.
21.oktobris 2021, 20:40 | links
 
Jau no 20.00 lokdauns. Kādas vēsmas, kas jaunāks?! Ielas izslaucītas vai gobzem elektorāts protestē.
Principā šai sadaļai vajadzētu uzplaukt pēc 20.00.
21.oktobris 2021, 20:36 | links
 
abrakadabra [21.10.21]: Man tas nelietotājs atgādina deputātu valaini. Nu, sorī, par tādu rupjību, bet nevarēju noturēties. ;)
P.S. Arī man gandē nervus neloģismi, bet nu būtu tākā jāprot tos menedžet. Ja nav talanta, tad nav.
Tu gan ar savu "talantu" spīdi visās dimensijās!:)))
Ok, puiši. Lai jums veicas savās strojkās! Duriki jūs esat protams, abi ar mežaveci, bet man makšķerēšana tomēr tuvāka, bet jums tik pairst.
Veiksmi!
21.oktobris 2021, 20:35 | links
 
Man tas nelietotājs atgādina deputātu valaini. Nu, sorī, par tādu rupjību, bet nevarēju noturēties. ;)
P.S. Arī man gandē nervus neloģismi, bet nu būtu tākā jāprot tos menedžet. Ja nav talanta, tad nav.
21.oktobris 2021, 20:08 | links
 
Un tad atnāca viedais biedrs neLietotajs....ij iecuraja šajā skaistajā vietā :-)))
21.oktobris 2021, 19:34 | links
 
Tev, veci, biežāk vajadzētu klausīties gudros un kompetentos cilvēkos, nevis tajos, no gobu ielas sūnu ciema mežā! Tad var būt mazāk muļķības rakstīsi.
21.oktobris 2021, 18:24 | links
 
Cilvēki kļuvuši uzņēmīgi pret muļķībām par vakcināciju un slimībām, jo viņiem trūkst bioloģijas, ķīmijas, matemātikas zināšanu - šie ir tie mācību priekšmeti, ko pēc izglītības reformas drīkstot arī īpaši neapgūt vidusskolā, apgalvoja Kalviņš.
21.oktobris 2021, 18:07 | links
 
 
Vai vispār ir atļauts makšķerēt tagad? Nekur likumos neatradu, ka ir aizliegts, bet pārliecināts arī neesmu. Negribu tač maksāt 2000 eiro sodu :D

Arr0wLV, 21.oktobris 2021, 16:06


Ne kur nav teikts, ka nedrīkst makšķerēt! Vienīgais nosacījums ir, ka laika posmā no 20:00 līdz 05:00 tev ir jāatrodas savā dzīvesvietā!
21.oktobris 2021, 16:16 | links
 
Vai vispār ir atļauts makšķerēt tagad? Nekur likumos neatradu, ka ir aizliegts, bet pārliecināts arī neesmu. Negribu tač maksāt 2000 eiro sodu :D
21.oktobris 2021, 16:06 | links
 
Labrīt copes biedri! īsti neesmu pārliecināts vai uz brīvdienām pēc jaunajiem ierobežojumiem no vienas laivas varēs divatā copēt ja nav no vienas mājsaimiecības? Aizbraukt uzrauties uz nepatikšanām lai noskaidrot kaut kā negribās :D Varbūt ir kāds lietas kursā kā nu tagad būs, jo sākas lielo līdaku laiks, kuru gribētos atrasties uz ūdeņiem.

maris99, 21.oktobris 2021, 08:40

Laiva nav definēta, bet ja pielīdzina transporta līdzeklim, kā automašīnā, tad var pa vienam no divām mājsaimniecībām.

Cits jautājums ir par laivu bāzēm, manā skatījumā tur ir 50:50, ar nosliekšanos, ja gribēs izdrāzt, tad izdrāzīs, bet atzīšos tik sīki neesmu pētījis.

Davis-Di, 21.oktobris 2021, 09:58

Paldies par secinājumiem.
Šeit jautājums par to lai nepiešuj pulcēšanos, jo laiva lokāla vieta grozi kā gribi, nejauši (nesarunājot) divi cilvēki no dažādām mājsaimniecībām nu nekādi nenonāks vienā laivā :D
21.oktobris 2021, 13:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager