Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Preses konferencē to tik vien dzirdu- "lūdzu, lūdzu, mīļie nevakcinētie, ejiet lūdzu vakcinēties"... Tā vietā, lai jau vasarā pateiktu, ka no tāda un tāda datuma jūs nebrauksiet sab transportā, netiksiet veikalos, nedrīkstēsiet strādāt un saņemt algas,utt. Un viss būtu ok! Kā var nesaprast, ka ar idiotiem citādi nevar!
18.oktobris 2021, 23:12 | links
 
Djadja....Nepin dievu iekšā! Diemžēl manā zemē zābaku ir daudz mantots... Veinotības mums nekad nebūs(Sputniku gaida). Kak nekormi, tāpat uz austrumiem skatās!
18.oktobris 2021, 23:11 | links
 
Būt man burvji,
Skauž man skauģi,
Neko nevar nodarīt,
Dieviņš taisa dzelžu sētu,
Ap to manu copesLiet.

p.s.Vienkarsa,senā Lettu psihoEnergetiska aizsardzība,tautas dziesmas.
18.oktobris 2021, 23:06 | links
 
Skatos nerimstas un nerimstas aptaurētais pošmīzis. Skanēs arī tavs zvans, pacietību.
18.oktobris 2021, 23:03 | links
 
Biedri Seedo !!!

Nekā personīga.

Kam tev tautības !!!

Dieva priekšā visi cilvēki vienadi.

p.s. Ja velies tautību jautājumu diskutēt...vēlu vakarā pastaigajies " Maskavas " vai ciemojies pie draudzīgākiem bēgļiem Muceniekos.

Tevis tur uzrunatie, ( drīzāk otrādi )dos tev konkrētākas atbildes uz tev neskaidriem jautajumiem

Jedem das Seine. Katram savs.
18.oktobris 2021, 22:56 | links
 
Biedri Jurik !!!

Ko tu tur spricejies.. tā būtu tava darīšana..citiem ar to neuzbazies,kā tev neko nebaz virsū ( pagaidām )

Tu tici ka eksistē ZiemasSvetku vecītis !!!
Ja tici..tad klausies tālāk viņa kovidHisterijas pasakas.

Veselam cilvekam nevajag ne ārstus,aptiekas,brinumsprices...un solījumus par mūžīgo dzīvi paradīze pēc nāves.

Jedem das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 18.oktobris 2021, 22:47


Tikai viena problēma šie "veselie" gāž nost medicīnisko sistēmu, kad vairs nav veseli.
Un tagad dēļ šiem nevakcinētajiem veselajiem, mums visiem jāsēž mājās, daļa biznesa praktiski jāapstādina. Negaidiet no manis toleranci, ja persona nav vakcinēta, viņš/ņa ir sabiedrības ienaidnieks un viss!
18.oktobris 2021, 22:53 | links
 
Par C-19. Man interesētu tieši šobrīd, kādas tautības pārstāvji pārsvarā ir aizpildījuši gultas krustā. Varbūt kādam ir informācija no drošiem avotiem.
18.oktobris 2021, 22:50 | links
 
Biedri Jurik !!!

Ko tu tur spricejies.. tā būtu tava darīšana..citiem ar to neuzbazies,kā tev neko nebaz virsū ( pagaidām )

Tu tici ka eksistē ZiemasSvetku vecītis !!!
Ja tici..tad klausies tālāk viņa kovidHisterijas pasakas.

Veselam cilvekam nevajag ne ārstus,aptiekas,brinumsprices...un solījumus par mūžīgo dzīvi paradīze pēc nāves.

Jedem das Seine. Katram savs.
18.oktobris 2021, 22:47 | links
 
nu ko.. Panāksim ka djadja tiks vakcinēts (nevis vakcinēsies). Kaut vai ar Sputniku un klizmu.

Stipri pieturos pie viedokļa, ka vakcinēšanās ir katra brīva vīra brīva griba (lūdzu nesaskatīt genderismu vai kā to tur sauc), bet publisks aicinājums nevakcinēties ir apdraudējums valsts drošībai, mēģinājums cilvēku novest līdz pašnāvībai nu un tālāk jau saraksts ar morāli ētiskām lietām, par kurām šādiem personāžiem nav nojausmas..
18.oktobris 2021, 22:29 | links
 
Biedri Didzis.

Japamekle netā,nirēju pēdējie vārdi...interesanti.

Viena,tuva cilvēka nāve,tā ir traģēdija...daudzu nāve,statistika.

Biedrs Staļins.
18.oktobris 2021, 22:23 | links
 
Te vēl ļoti pieklājīgi...citur daudz rupjāk.

Biedri Jurik...kas tevi tur jeb..." opredelisj " vai meklē mediķu palidzibu.

p.s.Sita agresivitāte laikam tiem kas nospricejusies...vanckariem.

Tiko ziņas teica,no kovid miris vecais USaino ģenerālis,neg..,gandrīz izspruka...tumsadainais Pauels.....kurš bija

POTEJIES pret kovid gripu.

Ij kur šeit saprātīga loģika..biedri vanckari un antiVanckari !!!

mezadjadja, 18.oktobris 2021, 21:05


Tas, ko mediķi saka:
"Strādājot C19 nodaļās, arvien biežāk no pacientiem dzirdu “ja būtu zinājis, ka būs šādi, tad vakcinēties skrietu pirmais”".
Uzprasi Raiham, viņa sieva tev to pašu pateiks.
18.oktobris 2021, 22:03 | links
 
Moš kungam nevaig palīdzēt izslēgt autokorektoru un pagriežās dzīve par procentu labāk?
18.oktobris 2021, 21:50 | links
 
Darzeni---texta redaktora pārveidotais...sarpeji...Japānas kaujas suņi.

Pie mums ļoti reti..pa gadiem esmu redzējis divus.
18.oktobris 2021, 21:33 | links
 

Atdošu jauku sunīti!:)
18.oktobris 2021, 21:31 | links
 
Izīrēju suni, pa vakariem,
mājsēdes laikā
-10 eur stundā.
Dāvanā-viens maisiņš savākšanai aiz suņa.

mjuniors, 18.oktobris 2021, 20:54

Holms, kas tur tik briesmīgi gaudo?
Vatson, tas ir Bāskervilu suns, šodien viņu jau 20-to reizi ved pastaigāties.
18.oktobris 2021, 21:27 | links
 
Tu man prasi tos 150, bet man nāk prātā Čelentano: Man tādas sīknaudas nav līdz. :)
18.oktobris 2021, 21:26 | links
 
mjuniors [18.10.21]: Usi, vai tad Tu nezini kā mazā ciemā notiekas.. Savējiem neviens neuzticās, bet tur tālāk gan ir labie.. :)
Mums mazpilsētā gan visi draugi, kamēr naudu neaizdod
18.oktobris 2021, 21:24 | links
 
Usi, vai tad Tu nezini kā mazā ciemā notiekas.. Savējiem neviens neuzticās, bet tur tālāk gan ir labie.. :)
18.oktobris 2021, 21:21 | links
 
mjuniors [18.10.21]: Bāc, vajadzēja klēpja sunītit iepirkt jau vasarā... :)))

abrakadabra, 18.oktobris 2021, 21:06
Fig tu nopirksi! Es pāris dienas iepriekš ss.lv apskatīju sludinājumus joka pēc, puikām kā saka kucēnu nopirkt. Tur cenas sākas ar 500-800 eiriki. Un krančus nemaz neatrast, suņu bizness tur ne pa jokam.
Tev blakus tirgo pa 70, esot jauki un jaukti, atliek man 150 par info ieskaitīt
:)
18.oktobris 2021, 21:18 | links
 
Biedri NeLietotajs.

Kāds tur sakars,ar kruķi staigā vai bez.

Vienkārši ar to pašu kruķi,vai citu mieru...nogaz uzmācīgi rupekli no kājām...tālāk jau pēc fantāzijas :-))

Ceļo bruņinieku,samuraju turnīru laiku uz ielām sen ir pagājuši.

p.s. Nedari otram to..ko negribi lai izdara tev.
18.oktobris 2021, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager