Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
adminim, protams prozīt

https://youtu.be/NxSd2dYv6aM (jāklausās līdz galam, jo tikai pašās beigās ir sadzirdamas pionieru balsis)
8.oktobris 2021, 11:23 | links
 
Šīs tiešām ir labas ziņas. Adminam prozit.
8.oktobris 2021, 10:20 | links
 
:) /nočiepts internetā/
8.oktobris 2021, 10:03 | links
 
daddy_j [08.10.21]: – Ja gribēsi bērēs runāt, atceries, ka par nelaiķi vai nu neko vai tikai labu!
– Jā, nomira mūsu mezadjadja. Nu nekas! Tas ir pat labi!
Tēvoc! Pērle.
8.oktobris 2021, 10:02 | links
 
– Ja gribēsi bērēs runāt, atceries, ka par nelaiķi vai nu neko vai tikai labu!
– Jā, nomira mūsu mezadjadja. Nu nekas! Tas ir pat labi!
8.oktobris 2021, 09:56 | links
 
mazaisdedis....tev vel nav apnicis
8.oktobris 2021, 07:39 | links
 
Uz šito muļķi daži arī pavelkas.
7.oktobris 2021, 23:30 | links
 
Mana šīs sadaļas pārskatīšanas metode- parullēju, palasu, ko ļaudis raksta, tad ļoti ātri pārrullēju tos murgainos vervelējumus, tad atkal palasu. Atpazināt arī savus paradumus, vai ne? :))
7.oktobris 2021, 23:30 | links
 
Latvieti Didzis !!!

Kā tu šitā.....ne pa velti mēs Latvānija jūs saucam...nevis par bremzēm...bet par " lēnajām gāzēm " :-)))

Lab...pateikšu tev nedaudz priekšā.. kā jau īstam Latvietim..tas ir 25 oktobris...ij saistāms ar A.Caku...( taga Latvijā ir .Čaka mēnesis )

Saņemiet Latvieti !!!

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 23:09


jefiņ, parādi savu ierakstu, kur tu jautāji kaut ko par 25. oktobri. Izskatās, ka tavā Latvānijā vieni pajoļi dzīvo, tevi ieskaitot...
7.oktobris 2021, 23:16 | links
 
Tautieti Didzis !!!

Ja jau tu esi tāds brasais Latvju zemes dēls...īsts Latvietis !!!

Paskaidro man, pufaikvecim no laimīgas Latvanijas....ar ko zīmīgi Latvijai ir tuvais 2? oktobris

Šajā dienā īsti pufaikvecim dodas uz ... lai...

p.s. Tos kam pasē rakstīts Latvietis...bet no Latviskā maz ko saprot..mūsu ciema sauc par. " Tudalin-Tadaliniem " pseidoLatviesiem.

Ja latviskā prātā ir paIsi...vari pameditet Google...iesaku wikapedia

Ar atbildi gan pasteidzies...savādāk būsi ierindots kategorijā...ram tai,ramtai rīsi,rallala :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 22:48


Tici man, man ir pilnīgi pajāt, kādā kategorijā mani ierindo kaut kāds tirliņš, kas nespēj divus sakarīgus teikumus uzrakstīt.

P.S. Utainie 2. oktobri izsauca LV ārlietu ministru un pieprasīja izvietot šeit savas utaino bāzes...
7.oktobris 2021, 23:02 | links
 
Tautieti Jurcihs !!!

Njisaprotu....par ko jūs tur runājam....kas ir vakseri...un kas ir negantie AntiVakseri,ar ko viņi atšķiras...

Kura Atlantīda viņi mitinājās...vēl trīs gadus atpakaļ, no kurienes viņi taga parādījusies !!!

Tie ir kādi seksa anti sākti ?
Ij kā viņus uz ielas atšķirt !! Kam trīs galvas....piecas kājas....paskaidro,nesaprotu

Jedem das Saine. Katram savs.

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 22:40


Latvijā ceturtā augstākā saslimstība un mirstība ar Covid-19 ES un EEZ valstu vidū – mēs šaja jomā esam stabili augšgalā :)
7.oktobris 2021, 22:45 | links
 
Vēl man vienmēr gribas antivakseriem pajautāt - jūs nemulsina lielais mirušo skaits no šī vīrusa? Ja katru dienu ziņās saka - šodien miruši tik un tik cilvēki - jums tas šķiet kaut kāds joks vai?
7.oktobris 2021, 22:22 | links
 
Slikti būt antivaksera radiniekam/draugam/paziņam/utt, liels risks, ka būs dažādas problēmas
7.oktobris 2021, 22:08 | links
 
Tautieti Didzis !!!

Par 5 sudraba lati stundā...es tev visu pastāstīšu,ij vēl pankokus izcepsu....

Šajā chata lētie bebri nedzīvo :-)))

Jeden das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 21:55


P.S. Vēlreiz saku, tu man neesi tautietis, tu dzīvo kaut kādā Latvānijā, es dzīvoju Latvijā, tautieši mēs nekādi nesanākam...
7.oktobris 2021, 22:02 | links
 
Tautieti Didzis !!!

Par 5 sudraba lati stundā...es tev visu pastāstīšu,ij vēl pankokus izcepsu....

Šajā chata lētie bebri nedzīvo :-)))

Jeden das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 21:55


Paga, paga – tu jau sevi te pozicionē kā "viedo visszini" – kur problēma tev mūs "tumsoņas" noinformēt, kas notiks pēc 5 gadiem?
Patiesība jau ir tād, ka tu ne sūda nezini, kas notiks pēc 5 gadiem, tāpēc arī tāda tizla izlocīšanās no tavas puses...
7.oktobris 2021, 22:01 | links
 
Viedi tavi vārdi viedi KarlOnkul !!!

Mūsdienu rietumu pasaules lumpenPulsonis gaida " brinvakcinas " vai nemirstības atkaribas izraisošas tabletes,pēc kā stāv garās rindās aptieka.

Kustināt vajag savas privātās pakaļas, piedomāt pie tā ko,cik daudz ēd...kā guļ,atpusas.
Tāpat ir svarīgi piekopt PPU, Pozitiva Pasaules Uztvere.

Un nekā nav jauna šajā pasaulē...
Kas tur un kā ar to moderno kovid gripu,to mēs redzēsim pēc un gadiem pieciem.

Jedem das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 21:41


Pastāsti lūdzu vispār normāliem, saliktiem, sakārtotiem teikumiem, ko mēs tieši redzēsim pēc gadiem pieciem?
7.oktobris 2021, 21:52 | links
 
Septembrī paziņam atklāja trombu kājā, pēc pirmās Phizer vakcīnas devas. Tāpat pagājušomēness darba kolēģim, kas bija saņēmis pilnu vakcinācijas kursu konstatēja miokardiju, šobrīd ārstējas. Šodien uzzināju, ka labs paziņa, kas vakcinējies jau gada sākumā ar 2 potēm, šobrīd guļ smagā stāvoklī ar kovid infekciju. Gribiet ticiet, gribiet neticiet. Bet troļļiem shmidzim un udens 2, gan labāk ejiet pa gabalu.

godaviirs, 7.oktobris 2021, 20:47



Iznāca eksperts :):).
Jā, manas sieva ĢĀ praksē arī nomira pilnībā vakcinēts cilvēks – tikai nianse, kā viņam 52 gados svars bija 150kg!!!, cukura diabēts, utt. visi mēsli, kas nāk līdzi šādam svaram un attiecīgi mazkustīgam dzīves veidam.

Tu iedod 100 000 cilvēkiem mēneša laikā glāzi ūdens, tāpat būs pa to laiku gan nāves, gan infarkti un viss kaut kas cits.
7.oktobris 2021, 21:18 | links
 
Daži laikam iedomājušies ka kovid vakcīnām turpmāk jāpasargā no jebkuras kaites un jānodrošina mūžīgu dzīvošanu :)) Ignorējot faktu ka daudziem veselība iedragāta līdz kliņķim pašu izlaidības un atkarību dēļ. Tā kā novakcinēti jau kāda puse visu cilvēciņu uz Zemes, tad saprotams arī vakcinētie slimos ne tikai ar trombiem un infarktiem, bet arī triperi, smaganu iekaisumiem, šizofrēniju, ūdeni celī, kataraktu un vēzi u.t.t. Un mirs gan no slimībām gan vecuma tieši tik pat daudz kā nevakcinētie.
7.oktobris 2021, 21:08 | links
 
Septembrī paziņam atklāja trombu kājā, pēc pirmās Phizer vakcīnas devas. Tāpat pagājušomēness darba kolēģim, kas bija saņēmis pilnu vakcinācijas kursu konstatēja miokardiju, šobrīd ārstējas. Šodien uzzināju, ka labs paziņa, kas vakcinējies jau gada sākumā ar 2 potēm, šobrīd guļ smagā stāvoklī ar kovid infekciju. Gribiet ticiet, gribiet neticiet. Bet troļļiem shmidzim un udens 2, gan labāk ejiet pa gabalu.

godaviirs, 7.oktobris 2021, 20:47
tev noteikti ticam,tieši tāpat kā krumujancim
7.oktobris 2021, 21:06 | links
 
https://www.facebook.com/100001949881805/posts/6163537027054566/
Tā strādā mūsu ministri!!!
7.oktobris 2021, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager