Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [07.10.21]: Liekam likmes par nākošās nedēļas lokdaunu!?
Pirmais lokdauns un Maira cīņa nenotiek. Nākošnedēļ tas pats cīna bez skatītājiem!?

mjuniors, 6.oktobris 2021, 23:20Man liekas ka nākamo divu nedēļu laikā būs,cerams ka stingrākie ierobežojumi būs nevakcinētajiem,kaut gan sen viņiem vajadzēja stingrus ierobežojumus lai kaut kā pamudinātu aiziet pēc tās potes

Cerēsim, ka arī visus vakcinētos sabāzīs pa būriem, savādāk pārnēsā vīrusu netraucēti un aplipina citus. Vakar jau 404 vakcinētie saslimuši. Lūk nekaunības kalngals. Labklājības ministrs ar deputātu Feldmani šturmē Lidlu bez maskām. Kamēr valstī izsludināts kara stāvoklis veselības nozarē, tie brauc pakaļ banāniem. Kurš ir atcēlis maskas? Cerams, ka būs sods. Un šādi nekauņas vēl aicina citus vakcinēties.
7.oktobris 2021, 12:13 | links
 
Tautieši !!

Kas tur jūs biedē,ierobežo,lokdaune.....kādam te redz muļķu zemē Latvānija neļauj aizmigt !!!

Neviens jūs nekur neaiztiek...tas ir jūsu PRATS...kas bāž mutē visādus mēslus kas pagadās pa ceļam.

Nebaziet mute,prātā to ko jums ar spožām lietām piedāvā...
Izslēdzot ārā to kas jums traucē.. .( Parsledziet sev netikamos kanālus ) ij nebūs jāvelk līdz ar hernjam piekrautu verga rati.

Vecs teiciens...Pasmaidi,piemiedz aci ( kreiso ) ij pasaulē tev atsmaidis pretī :-)))

Jedem das Seine. Katram savs

mezadjadja, 7.oktobris 2021, 00:07


eu mežiniek, kas tā ir par valsti, kur tu dzīvo "te redz muļķu zemē Latvānija neļauj aizmigt"?

Un kāpēc tu uzskati, ka mums Latvijā te ir interesanti, kas notiek tavā muļķu zemē, kurā tu dzīvo?
7.oktobris 2021, 10:54 | links
 
Mjā, janvārī/februārī likās, ka šis ir grūtākais brīdis un tik traki vairs nebūs. Bet nekā - tagad būs vēl trakāk. Kaut kāds super talants mums Latvijā - sačakarēt visu, ko daudzi citi prātīgi bez lielām problēmām atrisina.
7.oktobris 2021, 10:51 | links
 
Liekam likmes par nākošās nedēļas lokdaunu!?
Pirmais lokdauns un Maira cīņa nenotiek. Nākošnedēļ tas pats cīna bez skatītājiem!?

mjuniors, 6.oktobris 2021, 23:20
Man liekas ka nākamo divu nedēļu laikā būs,cerams ka stingrākie ierobežojumi būs nevakcinētajiem,kaut gan sen viņiem vajadzēja stingrus ierobežojumus lai kaut kā pamudinātu aiziet pēc tās potes
7.oktobris 2021, 08:43 | links
 
Tautieti Abra !!!

Kas ir tā " krievu kultūra "...kas ir tās...krievs ???

Aizmirsts no 90 gadu " tudalin- tagadni " laikiem precīzs apzīmējums...
KRIEVVALODIGIE

Citiem riebee ķīnieši...lai arī nekad ne ar vienu ķīnieti nav runājuši.

Taga nelabie sātani ir kaimiņu Beljasu.

Krievija kaunuma top 3 aptaujas ir fasisti- latvieši ( taga top a iraid arī Gruzīnu )

90 gadu naidnieki Krievijai..vinciku ( čečeni ) taga ir labākie kaimiņi.

Vienīgi Igauņus piemirsusi...tiem ir dziļš PO, ko aiz žoga kaiminj suns rej...šie savu valsti būve,nezog...par tautu domā.

Tu esi tas ko tu redzi..vai arī tas...kas tavā vietā norij visādus draņķis ko tev piedāvā ar atlaidēm :-)))

Jedem das Seine. Katram savs
7.oktobris 2021, 00:27 | links
 
Es silti ieteiktu pārvērtēt sociālo portālu nozīmi reālajā dzīvē. Tā nākotne, kad sēdi un tev kremt par to, kā nu tā var izteikties, nav neko daudzsološa... :) Vecā patiesība - ja vajag cilvēku, piezvani!

abrakadabra, 6.oktobris 2021, 23:48

Jā- tieši tā arī sēžu un man 27/7 mega kremt tas, kā tur kāds izsakās)))))))) Vien dažreiz "uznāk"- nu, cik tad var tā, nu, nepatīk man, ka ķēzī, bet tas pavisam neilgi- ja kādam nav pašcieņas, tātad nav- nav taču spiesta lieta.
7.oktobris 2021, 00:19 | links
 
Tautieti Abra !!!

Viedi tavi vārdi viedi

Es te gadus trīs nebiju bijis iekš OHO ( apnika kaskigas tantes ),ij.....atnācu kā pie senā čoms ciemos :-)))

Ar sajūtu ka tik uz brītiņu biju izgājis aiz stūra pamiezt...nekas tur nemainās tajās " sapņu karaļvalstī "

Kas dzejo,tas dzejo,kas rakstīja rupjības...raksta,tantes kas meklē...īsto,vienīgo...tā arī meklē.

Cūka arī sacharas tuksnesī dubļus atradis :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.
7.oktobris 2021, 00:18 | links
 
Tautieši !!

Kas tur jūs biedē,ierobežo,lokdaune.....kādam te redz muļķu zemē Latvānija neļauj aizmigt !!!

Neviens jūs nekur neaiztiek...tas ir jūsu PRATS...kas bāž mutē visādus mēslus kas pagadās pa ceļam.

Nebaziet mute,prātā to ko jums ar spožām lietām piedāvā...
Izslēdzot ārā to kas jums traucē.. .( Parsledziet sev netikamos kanālus ) ij nebūs jāvelk līdz ar hernjam piekrautu verga rati.

Vecs teiciens...Pasmaidi,piemiedz aci ( kreiso ) ij pasaulē tev atsmaidis pretī :-)))

Jedem das Seine. Katram savs
7.oktobris 2021, 00:07 | links
 
Padalamies ar Banānu receptēm..
7.oktobris 2021, 00:02 | links
 
Es silti ieteiktu pārvērtēt sociālo portālu nozīmi reālajā dzīvē. Tā nākotne, kad sēdi un tev kremt par to, kā nu tā var izteikties, nav neko daudzsološa... :) Vecā patiesība - ja vajag cilvēku, piezvani!
6.oktobris 2021, 23:48 | links
 
Interesanti, kā formulēji? :))) Pasteigšos uz priekšu - neērts, nesaprotams, lieks viedoklis būtiski atšķirās no slima, pāri daroša viedokļa. Būs vien jāsadzīvo.

abrakadabra, 6.oktobris 2021, 22:30

gribētos sadzīvot normāli, nevis kā "komunalkā" bez variantiem. Bet, ja visu laiku apzināti kropļo Latvijas vārdu, tad ir kā tajā teicienā- "nevar aizliegt putniem lidot virs tevis, bet var neļaut tiem taisīt ligzdas uz tavas galvas".
6.oktobris 2021, 23:42 | links
 
Tikko redzēju virsrakstu plāno 40-60% ierobežot kustību.
6.oktobris 2021, 23:28 | links
 
Ja pārdegs veselības sistēma - būs lokdauns. Ja ne - nebūs. Neviens, kā var redzēt, uz priekšu savējos nežēlo. Nožēlojami, bet simptrocentīgi krievu kultūra.
6.oktobris 2021, 23:26 | links
 
Liekam likmes par nākošās nedēļas lokdaunu!?
Pirmais lokdauns un Maira cīņa nenotiek. Nākošnedēļ tas pats cīna bez skatītājiem!?
6.oktobris 2021, 23:20 | links
 
Šķiet, ka te viens nokopētdraudētājs vispār neuztver sarkasmu... Labāk būtu pats sev padraudējis par Latvijas vārda cūkāšanu.
6.oktobris 2021, 22:45 | links
 
Interesanti, kā formulēji? :))) Pasteigšos uz priekšu - neērts, nesaprotams, lieks viedoklis būtiski atšķirās no slima, pāri daroša viedokļa. Būs vien jāsadzīvo.
6.oktobris 2021, 22:30 | links
 
Neaiztiec tos nepieskaitāmos - šitādu garīgi defektīvo dēļ zem 50% vakcinēto un Gobzems parlamentā. Vismaz pāris te tādi, interesanti būtu saprast, kāpēc dzīve tik nežēlīgi ar viņiem apgājusies. Es gan tos murgus nelasu, bet tā neatlaidība vien par kaut ko liecina.

Principā es ziņoju adminam par šo vataino personāžu, kurš nepārtraukti izsakās nievājoši par Latviju. Mans nacionālais gars nespēj panest šādus personāžus.

mjuniors, 6.oktobris 2021, 22:13
6.oktobris 2021, 22:30 | links
 
Principā es ziņoju adminam par šo vataino personāžu, kurš nepārtraukti izsakās nievājoši par Latviju. Mans nacionālais gars nespēj panest šādus personāžus.
6.oktobris 2021, 22:13 | links
 
Tautieši !!! mieru...tikai mieru...elpojam dziļi.

Es tā aizdomājos ( domāju gan reti ), ja sitos jūsu BlaBlaBlasismus tā cmuki no šejienes nokope...ij iesniedz Tiesībsargam izvērtēšanai !!!!

Interesanti kāda būtu viņa birojā atbilde,šeit un tagad !!!!

p.s. Es jau slikta neatceros...tāpēc visu pierakstu :-)))

Ar dažādiem juridiskiem darbinieki es to maizīti dažkārt nopelnu,lai arī neaizraujos.

Uz Latvanijas likumiem pamatots iesniegums tiesībsargam...man aizņemtu apm pusstundas domāšanas.

Ja kāds atceras faktu...kriminālpolicijas 6. nodaļas priekšnieks (organizēta noziedzība ) V
Belkins " klicka "Naumovichs "kauc ka bija pateicis šķiet Neldasīpašniekam...apm " tu esi līķis " krieviski.

NeldOnkuls apvainojās,savāca labos,dārgos juristus...ij Belkins dabūja reāla cietuma,šķiet gadus piecus.

Tā kā....kas būs tālāk...bail pirms miega domāt :-))) Eurozopa odnako tovarisci.

Jedem das Seine. Katram savs.
6.oktobris 2021, 22:08 | links
 
Mieru tikai mieru Tautieši !!!

Jūs padomā ko jūs rakststat,ij kurā Eurozopa mēs visi dzīvojam.

Konclageri iekšā....pie sienas, visus citādi domājošos !!!!

Tā tak ir tīrāka " naida runa " un draudi kādam ( kurš tos arī reāli uztvers ).

Pacietieties vēl nedaudz...pavisam drīz par sitadus publisku izmuldesanos, būs smuks pants ar kriminālu piegarsu.

Mieru,tikai mieru,..mēs tak esam lieli,pieklājīgi zēni :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.
6.oktobris 2021, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager