Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bezsakarå veselu banku atdeva.Un tas bija daudz vairåk.
1.oktobris 2021, 22:49 | links
 
Tautieti Raihs !!!

Pundurvalsts ir tava iztēle,iedomas.

Pasaki Čehiem,Sweiciesiem,Suomiem,Holandiešiem,Daniem ka viņi ir pundurvalsts.!!!
Pēc cilvēku skaita,vai teritorijas varbūt ja....bet ne pēc pašapziņas.

Ein sklave tragt die Darbs seines Gluckes.

Vergs valka sava likteņa krāsas ( vāciski )

Garlība Merķeļa grāmatas " Latvieši " otrās nodaļas " Latviešu raksturojums " ievada vārdi.
1.oktobris 2021, 22:46 | links
 
BrunoL [21:03]: Jānīti, tā vatīgi spried!
https://www.facebook.com/100007265195401/posts/2891406874444791/Es spriežu ļoti pragmatiski! Un pēdējais, ko es gribētu, ir bezsakarā atdot žīdiem 40 ļamus! Tur nav vispār nekādas loģikas! Bet ja USA liks, iespējams, nāksies atdot... Skaidrs, ka viņi diktē te noteikumus...
Neapskaužu politiķus - ja neatdos, usa dusmosies, ja atdos- tauta dusmosies... Un ļoooti dusmosies. Un arī es dusmošos.

raihs, 1.oktobris 2021, 21:28
1.oktobris 2021, 22:45 | links
 
CopTautiesi !!!

Iepriekšējā turpinājums ( kauc kas...aizķeras )

Tauta- vēlētāji nevar likumīgi atsaukt tos kurus viņi ir ievēlējusi,pat tad ja viņi nepilda to darbu kuru tiem uzticējusi vēlētāji.

Nav tautas vēlēts prezidents,ne arī nekādu iespēju ierosināt pret to " impīčmenta " - atstādināšanu.

Tauta- balsstiesīgie vēlētāji ir pilnīgi bezspēcīgi pret notiekošo.

Mēs šeit varam tikai secināt ar savām emocijām notiekošo,bet...nekadigi nespējam to ietekmēt.

Augstāk minētais arī ir iemesls tam ka jau padsmit gadus nepiedalos cirka ko sauc par vēlēšanām.
Viņi ( tie nesam mēs ) tur labi iztiek bez manis.

Palasiet satversmi ( man ir pa rokai ) tur viss ir skaidri rakstīts par mūsu visu tiesībām....bet,tas vis ir dziļi,dziļi....kaut kur kur ozz pēc kakkam,ij saule neapspīd.

p.s. Sen,sen kad ar veco gājām uz vecā Dinamo kokeja spēlēm,tur onkuli krieviski skaļi,kori skandēja.

Atakuj...nje atakuj...vsjo ravno polucis...( pauze )...šaibu,šaibu...

Muļķu zeme viss pa vecam,viss kluss,visi muļķi duss.
1.oktobris 2021, 22:37 | links
 
mezadjadja [01.10.21]: copTautiesi !!!

Tajā visā kas notiek,un vēl notiks saulainajā muļķu zemē Latvānija nav ne ar kādu sapratu,loģiku vai gudrību izskaidrojams
Gribi lai noticam ka kaut kas tāds tev piemīt, ambiciozi.
:)
1.oktobris 2021, 22:29 | links
 
copTautiesi !!!

Tajā visā kas notiek,un vēl notiks saulainajā muļķu zemē Latvānija nav ne ar kādu sapratu,loģiku vai gudrību izskaidrojams
1.oktobris 2021, 22:24 | links
 
usis [01.10.21]: Ja pragmatiski jādusmojas, tad uz žīdiem, tad uz to uzpirktiem lobistiem, tad uz to lobistu vēlētājiem, tad.... Visulaik dusmigam jāstaigā.
:)
Nu ja, es jau arī esmu visu laiku dusmīgs
1.oktobris 2021, 21:35 | links
 
Ja pragmatiski jādusmojas, tad uz žīdiem, tad uz to uzpirktiem lobistiem, tad uz to lobistu vēlētājiem, tad.... Visulaik dusmigam jāstaigā.
:)
1.oktobris 2021, 21:34 | links
 
BrunoL [01.10.21]: Jānīti, tā vatīgi spried!
https://www.facebook.com/100007265195401/posts/2891406874444791/
Es spriežu ļoti pragmatiski! Un pēdējais, ko es gribētu, ir bezsakarā atdot žīdiem 40 ļamus! Tur nav vispār nekādas loģikas! Bet ja USA liks, iespējams, nāksies atdot... Skaidrs, ka viņi diktē te noteikumus...
Neapskaužu politiķus - ja neatdos, usa dusmosies, ja atdos- tauta dusmosies... Un ļoooti dusmosies. Un arī es dusmošos.
1.oktobris 2021, 21:28 | links
 
Jānīti, tā vatīgi spried!
https://www.facebook.com/100007265195401/posts/2891406874444791/
1.oktobris 2021, 21:03 | links
 
mjuniors [14:20]: Par tiem ebrejiem, ziņās skaidri pateica, pēc ASV rekomendācijām jāizmaksā viņiem..Nu tad nav variantu! Ja jau tikai pēc ASV rekomendācijām var aizklapēt vienu no lielākajām pašu kapitāla bankām LV, tad žīdiem tur kaut kādas s~da kapeikas izmaksāt no milzīgā valsts budžeta vispār neproblēma

Janis96, 1.oktobris 2021, 20:16
Nu parexu neaizklapēja pēc jeņķu ieteikuma,rezultātu mēs zinam
1.oktobris 2021, 20:54 | links
 
Janis96 [01.10.21]: mjuniors [14:20]: Par tiem ebrejiem, ziņās skaidri pateica, pēc ASV rekomendācijām jāizmaksā viņiem..Nu tad nav variantu! Ja jau tikai pēc ASV rekomendācijām var aizklapēt vienu no lielākajām pašu kapitāla bankām LV, tad žīdiem tur kaut kādas s~da kapeikas izmaksāt no milzīgā valsts budžeta vispār neproblēma
Nu neko darīt- mums kā pundurvalstij ir jāizvēlas, kam sūkāt - putinam vai Baidenam... Nesūkat nevienam nav variants, jo mums nsu naftas, ko sūkt...
1.oktobris 2021, 20:28 | links
 
mjuniors [01.10.21]: Par tiem ebrejiem, ziņās skaidri pateica, pēc ASV rekomendācijām jāizmaksā viņiem..
Nu tad nav variantu! Ja jau tikai pēc ASV rekomendācijām var aizklapēt vienu no lielākajām pašu kapitāla bankām LV, tad žīdiem tur kaut kādas s~da kapeikas izmaksāt no milzīgā valsts budžeta vispār neproblēma
1.oktobris 2021, 20:16 | links
 
Tautieti MJuniors.

Pie kuras manis minētās politiski psiholoģiskās tēmas tu vēlējies pievienot savu daudzdomigo textuslo traktātu !!!!

Atklāti sakot nesaprotu ( pagaidām ) par ko tu raksti.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.oktobris 2021, 19:55 | links
 
Kā uzpeld persona, kas mežā audzis gribās teikt tiekamies nākošnedēļ! :))
1.oktobris 2021, 19:49 | links
 
copTautiesi !!!

Vai jūs vēl patiesi izbrīnu tas kas notiek un notiks laimīgaja " muļķu zemē " Latvānija !!!

Nesenāk...kā var privatizēt !!! valsts nacionālo lepnumu Kolkas ragu !!!

Pavisam nesen Jūrkalnes novada " māja kuģis "

Rīgas stabini-stakisi !!!

Būvnieku kartelis !!!

p.s. Kas mums aborigēniem vainas :-))) mēs tik uzdzied,uzdanco..uz pasaules dārgākā " zelta tilta " vai 100 miljonu vērtajs Mežaparka estrādē.

Muļķu zemē viss pa vecam,viss kluss,visi muļķi duss.
1.oktobris 2021, 19:23 | links
 
kaputaarps [01.10.21]: Kungi, dikti vajadzētu to linku, kur krievu džeks stāsta par to potēšanos.....respektīvi, ka bez potēm cilvēce izvilktu labi ja līdz 25
To meklē turpat Varlamova kanālā jutūbē. Spied uz linku par Igauniju, tad jau gan atradīsi
1.oktobris 2021, 19:06 | links
 
Kungi, dikti vajadzētu to linku, kur krievu džeks stāsta par to potēšanos.....respektīvi, ka bez potēm cilvēce izvilktu labi ja līdz 25
1.oktobris 2021, 18:36 | links
 
Kaut kā nesaprotu, kā ir iespējams uzbūvēt nelegālu HESu. Galīgi bezkaunīgi palikuši.

https://www.tvnet.lv/7351565/aronas-upes-uzbuveta-nelegala-hidroelektrostacija
1.oktobris 2021, 16:15 | links
 
Mīļie žīīdLatviešu tautieši !!!!

A man... a man ... kauč gabaliņu man... no krietnā 40 miljonu tortes gabaliņa.

Apetīte rodas ēdot.......

Jūsu Haims no Šraienbushas.

p.s. Ja tā pa nopietnam.....pasen advkāts Grūtups iemantoja lielākā Latvijas antisemīta piegaršu.. jo krasi iestājās pret nepamatotu kompensāciju izmaksu kādai izņemuma grupai ( ar to domāta 'izredzētā tauta ")

Viņs bridināja neatvērt 'Pandoras lādi " bez ienesla, pamatojuma.
Kur paliek citi ... Lietuvieši, Poļi, Igauņi, Čigānji... galu galā tie paši latvieši ( tiem jau nevajaga, viņi tik uzdzied, uzdanco ;-))) )

Bītībā... arī var Baltvācieši, kuriem īpašums patiesi tika atņemts, uzticamā latviešu vadoņa Ul-Man vadībā 1938-1939 gadā, var sekmīgi tiesāties, balstoties uz šo, 'izredzētās tautas ' piemēru-juridisko kāzusu, vai sauciet ka vēlaties.

Grūtupa viedie vārdi.

Divas lietas ko nevar aiztikt, ar kurām nevar spēlēties.
Tautas vēsture.
Tautas pašapziņa.

p.s. Man te pārmeta ( šķiet uzticanais partijas biedrs NeLietotājs ) ka es sajūsminos par laimīgi zemi, Latvānijas karaļvalsti.
Šeit lūk tipisks piemērs, ar kompensācijām 'izredzētajai tautai '.... tas var motik tikai, laimīgajā zemē--Latvānijā.
Ar Europas valsti, tās tradīcijām, Latvijai šķiet te nelāda sakara nav

Jedem das Seine Katram savs.
1.oktobris 2021, 16:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager