Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Paturpinot pats sevi, sanāk idiotiska situācija. Latvijā joprojām ir labi, jo vate ietekmē garīgi, ne fiziski. ASV tevi nošaus, Stokholmas pievārtē visdrīzāk piekaus, Berlīnē nogrūdīs pa metro trepēm. Rodās jautājums, kā viņi panāca to vakcinēto procentu? Sanāk, tāda inteliģenti domājoši riebīga vate? Vai kas?
30.septembris 2021, 23:42 | links
 
Vai nav tā, ka mēs par daudz saceramies par to, ka "citur nav vates"? Zviedrijā taču ir rajoni, kur normāls cilvēks cauri nevar iziet. Pat Rīgā tādu nav. Kur nu vēl ASV. Vācijā arī taču grūtdieņi traucē būvēt normālu ikdienu.
30.septembris 2021, 23:29 | links
 
Tā kā CL ar visām savām dāsnajām subsīdijām no Zivju Fonda nav vīžojusi izlabot savu debīlo 20.gadsimta
linkošanas sistēmu, video ievietošanu, utt, tad piebildīšu, ka atbildi juniora komentāram:
Bezcers, totāls bezcers. Nevajag lolot ideju, ka esam gudra nācija! Mēs esam idioti, totāli idioti! It īpaši tas kļūst skarbi un aktuāli tagad, kad briest jauns lokdauns! Tā vietā, lai noņemtu pēdējos ierobežojumus, kā civilizētās Rietumeiropas valstīs!

raihs, 30.septembris 2021, 22:27

Piekrītu, diemžēl tā ir. Un skatos tagad uz viņiem (ES) tieši tā pat kā agrāk.. Aiz sētas, tur ir citādi, savādāk. Šodien ir iespēja pat atdarināt otrus nav jāizdomā jauns ritenis, bet nē. Nesanāk.
Es kā saka negribu vainot vienus kādus konkrēti, bet kā redzam stulbums mūsu sabiedrībā ir vēl lipīgāks par citām vērtībām. Mums tā evolūcija visos virzienos vēl ir augt un augt. Vienīgais pluss, kad paskaties uz lielo kaimiņu tur sabiedrība ir vēl tupāka. Tikai plus viņu, ka viņi visi tādi ir- vienotāki. Ja kurš vēl pretojas to ar steku izārstē.
30.septembris 2021, 23:21 | links
 
udens2 [30.09.21]: udens2 [20:03]: https://www.youtube.com/watch?v=SN_uKybUqxoLielisks video! Garš gan...

raihs, 30.septembris 2021, 21:07bet nu vate gan visur vienāda,vai igaunijā,vai te,vai krievijā,copy/paste
Te pat varētu teikt, ka vatei nav nācijas! Starp myms ir ĻOTI daudz vates, kaut vai tepat forumā! Kaur vai tas pats Lbruno, vai Llort, citus esmu piemirsis! Briesmīgi... Viņi ir tepat, līdzās, blakus...
30.septembris 2021, 22:41 | links
 
udens2 [30.09.21]: Nezinu, kā tur ar ekonomiku UK, un brexit ietekmi, bet ja es būtu anglis, noteikti atbalstītu to. Nu iedomājieties, ka Latvija ir bagāta valsts, un uz šejieni dzenas miljoniem tumsnēju ļautiņu no malu malām, un ja arī ne tumsnēju, tad diezgan tupu un neizglītotu kontingentu no Austrumeiropas... Puse no tiem reāli nestrādā, bet sēž uz pabalstiem... Nu nē, labāk neliela ekobomiskā lejupielāde, nekā tāds vājprāts, kuru juridiski apturēt nav iespējams EU likumu dēļ...

raihs, 30.septembris 2021, 20:37tam gan ar EU nav nekāda sakara,imigrācijas politika katra valsts var taisīt kādu grib
Nu nu... Ok, kūpinātos varbūt arī var nelsist, ja ja nāk iekšā EU valstu pilsoņi, tur nu neko nevar izdarīt. Pieļauju gan, ka UK variantā pie cainas ir viņu konservatīvā likumdošana, kas neļauj to ātri izmainīt, vadoties pēc situācijas. Nu kāda vella pēc katrs Austrumeiropas dīkdienis ir jānodrošina ar pabalstu??? Es to nesaprotu! Ja izmainītu likumdošanu un pateiktu, ka pabalstu piešķir tikai personām, kuras ir nostrādājušas UK piecus+ gadus, tad nebūtu nekādu problēmu.
30.septembris 2021, 22:34 | links
 
udens2 [20:03]: https://www.youtube.com/watch?v=SN_uKybUqxoLielisks video! Garš gan...

raihs, 30.septembris 2021, 21:07
bet nu vate gan visur vienāda,vai igaunijā,vai te,vai krievijā,copy/paste
30.septembris 2021, 22:32 | links
 
Reti precīzi trāpīts. Foruma informācijas tehnoloģiju iespējas un kopējā foruma vadīšana ir precīzi tādā pašā līmenī kā sabiedrības attīstības līmenis Latvijā. Tagad viss skaidrs un sakrīt.
30.septembris 2021, 22:30 | links
 
Tā kā CL ar visām savām dāsnajām subsīdijām no Zivju Fonda nav vīžojusi izlabot savu debīlo 20.gadsimta
linkošanas sistēmu, video ievietošanu, utt, tad piebildīšu, ka atbildi juniora komentāram:
Bezcers, totāls bezcers. Nevajag lolot ideju, ka esam gudra nācija! Mēs esam idioti, totāli idioti! It īpaši tas kļūst skarbi un aktuāli tagad, kad briest jauns lokdauns! Tā vietā, lai noņemtu pēdējos ierobežojumus, kā civilizētās Rietumeiropas valstīs!
30.septembris 2021, 22:27 | links
 
Nezinu, kā tur ar ekonomiku UK, un brexit ietekmi, bet ja es būtu anglis, noteikti atbalstītu to. Nu iedomājieties, ka Latvija ir bagāta valsts, un uz šejieni dzenas miljoniem tumsnēju ļautiņu no malu malām, un ja arī ne tumsnēju, tad diezgan tupu un neizglītotu kontingentu no Austrumeiropas... Puse no tiem reāli nestrādā, bet sēž uz pabalstiem... Nu nē, labāk neliela ekobomiskā lejupielāde, nekā tāds vājprāts, kuru juridiski apturēt nav iespējams EU likumu dēļ...

raihs, 30.septembris 2021, 20:37
tam gan ar EU nav nekāda sakara,imigrācijas politika katra valsts var taisīt kādu grib
30.septembris 2021, 22:24 | links
 
Taka akal nāk bada laiki, visiem iesaku noskatīties "Delicatessen". Filma ārpus laika, ārpus telpas, gandrīz vienmēr tieši laikā. Var teikt mana "S ļoghim parom". :)

https://www.imdb.com/title/tt0101700/
30.septembris 2021, 21:55 | links
 
Jā, man ar skauž... Protams, ja salīdzinām ar pārējo post sovjet ārea, tad viss neizskatās tik slikti, bet ja Baltijas mērogā, tad drausmīgs kauns... Personiski msn vairs nav ilūziju par latviešu tautu- 2trešdaļas idiotu, kā Liepnieks teica... 45% vakcinēto- tas vien ko nozīmē... Zviedrija, Dānija, UK atceļ ietobežojumus, mēs gatavojamies lokdaunam... Idiotu bars...

raihs, 30.septembris 2021, 21:19

Tieši tā, ņemot vērā, kad no tiem 45% ir pat bērni, tīņi, tātad pieaugušo vēl ir mazāk. Labi, var protestēt pret kaut kādiem ierobežojumiem, kas skar viņu nozari, neapmierinātībautt. Bet šodien, kad medicīna dod iespēju ko darīt.. Kā saka ir rīki, lai kaut ko darītu.
Kopumā skumīgi, paskatamies uz Zviedriju, kauns. Mēs pat enerģiskāk cīnamies par viņiem pret šo izveidojušos situāciju (upurējām ekonomiku), bet tur ņem tā easy. Ierobežojumi rekomendācijas līmenī. Un jau sapotējušies pāri 80%.
Nepatīk man vairs par to runāt, jo tas ir pa tukšo. Necenšos pat nevienu vairs pārliecināt.
Pazinu vienu cilvēku, jau no bērnības. Šonedēļ atstiepa kājas no covida. Augustā vēl plakātus atļāva līmēt uz sava veikala sienas, pret vakcinēšanos. Plus, mājās bērni palikuši vieni, muterīte vēl nav sazvanāma..Tēta vairs nav. Stulbi, kad cilvēks samaksā ar savu dzīvību ar maldīgiem uzskatiem, kurus droši vien smēlās interneta guru viedokļos ne mūsu medicīnas pārstāvjiem..
30.septembris 2021, 21:53 | links
 
Es kā rasists un nacists teiktu, ka labāk lai tās zemenes nopūst, nekā valstī ieparazitē deģenerāti no trešajām valstīm( te diemžēl es domāju arī latviešus, jo pazīstu pāris ģimenītes, kuras pārcēlušās uz UK...nedo dies, tā sacīt)
30.septembris 2021, 21:47 | links
 
Pie tā man otrs jautājums. Ko reāli dara tie, kuri potenciāli būtu tie zemeņu lasītāji vai šoferi no savas nācijas? Gan UK, gan Latvijā saimnieki saka, ka alga nebūt nav traģiska.
30.septembris 2021, 21:40 | links
 
Bet vai ir iespējama situācija, ka valsts izdara ko tādu, ka tas, kurš teica "es jau neko, manā vietā zemenes atbrauks lasīt citi" ir spiests celties un iet tādā darbā?
30.septembris 2021, 21:34 | links
 
mjuniors [30.09.21]: https://www.youtube.com/watch?v=SN_uKybUqxo

udens2, 30.septembris 2021, 20:03
Vienkārši neskatīšos aiz Latviskās skaudības. :)
Jā, man ar skauž... Protams, ja salīdzinām ar pārējo post sovjet ārea, tad viss neizskatās tik slikti, bet ja Baltijas mērogā, tad drausmīgs kauns... Personiski msn vairs nav ilūziju par latviešu tautu- 2trešdaļas idiotu, kā Liepnieks teica... 45% vakcinēto- tas vien ko nozīmē... Zviedrija, Dānija, UK atceļ ietobežojumus, mēs gatavojamies lokdaunam... Idiotu bars...
30.septembris 2021, 21:19 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=SN_uKybUqxo

udens2, 30.septembris 2021, 20:03

Vienkārši neskatīšos aiz Latviskās skaudības. :)
30.septembris 2021, 21:10 | links
 
udens2 [30.09.21]: https://www.youtube.com/watch?v=SN_uKybUqxo
Lielisks video! Garš gan...
30.septembris 2021, 21:07 | links
 
Nezinu, kā tur ar ekonomiku UK, un brexit ietekmi, bet ja es būtu anglis, noteikti atbalstītu to. Nu iedomājieties, ka Latvija ir bagāta valsts, un uz šejieni dzenas miljoniem tumsnēju ļautiņu no malu malām, un ja arī ne tumsnēju, tad diezgan tupu un neizglītotu kontingentu no Austrumeiropas... Puse no tiem reāli nestrādā, bet sēž uz pabalstiem... Nu nē, labāk neliela ekobomiskā lejupielāde, nekā tāds vājprāts, kuru juridiski apturēt nav iespējams EU likumu dēļ...
30.septembris 2021, 20:37 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=SN_uKybUqxo

udens2, 30.septembris 2021, 20:03

Kvalitatīvi!
30.septembris 2021, 20:35 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager