Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Incanti, vai meža tēvocim ir arī pase? (un kas viņam to izsniedzis, ja ir?)

https://youtu.be/gdnMdN5y5Tw
23.septembris 2021, 21:45 | links
 

Šedevrāli! :)))
23.septembris 2021, 20:05 | links
 
Koroce.....kā jūs tur...no telefona...vienteikumRakstitaji.....

Koroce...kam tur kas. ZB,JB....vai citas diagnozes :-)))

Mani garteksti nav domāti nevienam dižajam ES personīgi.

Tie ir kvalitatīvi ( bieži ātruma neapstrādāti ) texti no pilnvērtīgas QWERTY klavieraturas ( saredzat atšķirību textu kvalitāte )

Mani garaki-nopietnaki textu tiek ievietoti saturīgas diskusijas,kur sarunājas zinoši ļaudis ( tikai tiem NeVakcinetajiem,ka man....ir zems prāta limenis,statistika)

Šie mani raksti ir attiecīgai publikai pārdomu,diskusiju vērti,un balstās uz patiesu,visiem pieejamu informāciju.

Uzrakstītas domas tiek pavairotas ar elementāri copy-paste...un galīgi nav radītas dziļi intelektuālajām copesLietu publikai.

Tā kā....kam te kas....niez,kaskjejas,apsaukajas...tā būtu to cilvēku ( ar lielo ES ) darīšana.

Jeden das Seine. Katram savs.

p.s.Allaz domāju...vai tie izteikumu telefonu bakstitaji....ar tik pat Spartiski lakoniski ir ikdiena,sarunas ar lidzpilsonirm ( tas ja vispār māk runāt :-))). )

Joo,jee,ZB,cool,facking disco...apmēram tā :-)))

Nekā personīga,neker kreņķi tautieti...elpo dziļi.

mezadjadja, 23.septembris 2021, 18:48


Mežaveci, izskatās, ka tu vienīgais pats "rauj ķepā" no saviem bezjēdzīgajiem penteriem.
Krieviem ir tāds teiciens: "Будь проще и народ к тебе потянется". Ja tu gribi kaut cik sakarīgu diskusiju, beidz murgot un sāc rakstīt normālus paplašinātus teikumus nevis savus murgus. Varbūt tev liekas, ka tu esi super-puper ekstravagants, bet realitātē tas viss ir sūda vērts.
23.septembris 2021, 19:28 | links
 
šim kadram prasās banāns nupat,zb jau

udens2, 23.septembris 2021, 18:08

Demokrātija, nu, lai jau izpaužas - ne pirmais tāds, ne pēdējais. Galvenais, ka pašam prieks)
23.septembris 2021, 19:11 | links
 
Koroce.....kā jūs tur...no telefona...vienteikumRakstitaji.....

Koroce...kam tur kas. ZB,JB....vai citas diagnozes :-)))

Mani garteksti nav domāti nevienam dižajam ES personīgi.

Tie ir kvalitatīvi ( bieži ātruma neapstrādāti ) texti no pilnvērtīgas QWERTY klavieraturas ( saredzat atšķirību textu kvalitāte )

Mani garaki-nopietnaki textu tiek ievietoti saturīgas diskusijas,kur sarunājas zinoši ļaudis ( tikai tiem NeVakcinetajiem,ka man....ir zems prāta limenis,statistika)

Šie mani raksti ir attiecīgai publikai pārdomu,diskusiju vērti,un balstās uz patiesu,visiem pieejamu informāciju.

Uzrakstītas domas tiek pavairotas ar elementāri copy-paste...un galīgi nav radītas dziļi intelektuālajām copesLietu publikai.

Tā kā....kam te kas....niez,kaskjejas,apsaukajas...tā būtu to cilvēku ( ar lielo ES ) darīšana.

Jeden das Seine. Katram savs.

p.s.Allaz domāju...vai tie izteikumu telefonu bakstitaji....ar tik pat Spartiski lakoniski ir ikdiena,sarunas ar lidzpilsonirm ( tas ja vispār māk runāt :-))). )

Joo,jee,ZB,cool,facking disco...apmēram tā :-)))

Nekā personīga,neker kreņķi tautieti...elpo dziļi.
23.septembris 2021, 18:48 | links
 
šim kadram prasās banāns nupat,zb jau
23.septembris 2021, 18:08 | links
 

Bez bildes diemžēl nu nekādi...
23.septembris 2021, 17:59 | links
 
Labvakar talie, IzVirtuālās "pasaku valstības " Tautieši , ij Tautietes ;-))))

ija, ka rietumu patiesā Brīvība sala.

Nēsmu ZIŅkārīgs ( nez ko kaimiņi guļamistabā dara !!! ), bet ZINĀTkārs ( ar plašu interešu loku ), tāpēc īsti nepievērsu man zinošu, cienijamu ļaužu ieteikto..... palasies kas patiesi notiek Polijā.

Sākotnēji tam nepievērsu nekādu uzmanību, jo apkārt pietiek muļķīgu, nevērtīgu ziņu ( tā piem. mani patiesi sajūsminaja, iekš youtube noskatīta īsta ( ļoti labi uzfilmēta ) telepātiska intervija ar 'īstu "tūkstošgadīgu NLO pārstāvi-lielo zaļo )

Tātad.... nedaudz vairāk paskatoties palasot Polijas ziņas.... mani patiesi pārsteidza tas kas tur tieši pašlaik notiek... tautas masveida protesti pret perversiju kultu, obligāto vakcinēšanos, un t.t.

Dīvainākais tas.. ka mūsu pieejamos mēdijos par to nekas nekur netiek minēts.

Vienīgais izņēmums šodien Latvija radio 1 , ziņās pl 13, garāmejošs teksts, ka Europa, nosodot atsevišķu Polijas reģionu rīcību, kas sevi pasludinājušas par brīvu teritoriju no geju-lezbiešu perversijām, ir oficiāli PIEDRAUDĒJUSI...... ( sankcijas, sankcijas ), ka ja Poļi nemīlēs pedarastu ( medicīnisks jēdziens ) "cilvēkmīlestību"... EU Polijai noņems finansiālu palīdzību... naudu.

Tautieši.. kas īsti notiek pasaulē, vecajā,labjā, slimajā Europā ???

Sīkāk lasiet,pētiet paši. Dīvaini ka labajā (manuprāt ) latvijas radio 1, nedēļas politikasapskatā 'Divas puslodes ' , šodien pl 15 par to kas notiek Polijā, netika pieminēts nekas....

Mums ir nedaudz, būtībā divas-trīs kustības kas sevi propogandē, ļoti agresīvā veidā.

Pedarastu-izvirtuļu kustība.

Pseido dzīvnieku aizstāvju-vegānu kustība.

Lasiet, domājiet seciniet.

Jedem das Seine Katram savs.

p.s. Viss sabiedrisko mēdiju arhīvs ( radio, TV ) ar atkārtojumiem pieejams www.lsm.lv
23.septembris 2021, 17:35 | links
 
Nu ar vēlēšanām šim farsam nav nekāda sakara.

udo733, 22.septembris 2021, 21:37
Ko tu tur murgo..

mjuniors, 22.septembris 2021, 23:07

Putinasoss?
23.septembris 2021, 10:37 | links
 
mezadjadja [23.09.21]: Tautieti Jānis !!!

Strunts par to robežu,tas man talu" moja hata s krāju "....es gan netālu no mājām, savā ciema esmu jau sev noskatījis 23,5 " stakisus " ( ceļā stabiņus ) vot...tos kopsu un milesu,arī smuka kapeicina sanāks :-)))

Mjaaaa....laikam viedi tavi vārdi Jonj...jaslepo uz robežas pusi....kuuligs tev padomā startaps...

Kas to robežu kops,
Kas baros,
Kas to robežas dzelonus asinas.

Kas cits....ja ne ES ( lielais ES ),kad...ja ne tagad.

p.s. Kad tēvu zemei grūti laiki...īstiem tautas dēliem jāiet palīgā...
Ul-Man,God-Man,taga,Leviju cilts dēls pie sprices....

Gan ar man Rabinovicham kāds kriksitis atradīsies.

Jedem das Seine. Katram savs.
Za to neierobežotas biznesa iespējas, kā vairāki te uzsver. Pat visaugstākajos ešelonos...
Nu laikam jau tur tā augstākā izglītība nepieciešama...ā un vēl nodokļu maksātāji
23.septembris 2021, 00:42 | links
 
Tautieti Jānis !!!

Strunts par to robežu,tas man talu" moja hata s krāju "....es gan netālu no mājām, savā ciema esmu jau sev noskatījis 23,5 " stakisus " ( ceļā stabiņus ) vot...tos kopsu un milesu,arī smuka kapeicina sanāks :-)))

Mjaaaa....laikam viedi tavi vārdi Jonj...jaslepo uz robežas pusi....kuuligs tev padomā startaps...

Kas to robežu kops,
Kas baros,
Kas to robežas dzelonus asinas.

Kas cits....ja ne ES ( lielais ES ),kad...ja ne tagad.

p.s. Kad tēvu zemei grūti laiki...īstiem tautas dēliem jāiet palīgā...
Ul-Man,God-Man,taga,Leviju cilts dēls pie sprices....

Gan ar man Rabinovicham kāds kriksitis atradīsies.

Jedem das Seine. Katram savs.
23.septembris 2021, 00:25 | links
 
mezadjadja [22.09.21]: copTautiesi!!!

Jums citām lietām laikam nav ka dīvāna sēžot,gudri spriedelet par Batjkas jauno ūsu sakartojumu...vēlēšanām Suunu ciema.....ļoti ( ar uzsvaru uz LOTI ) zemo nenospriceto intelekta līmeni....nez kur tos datus ravusi !!!

Pajautajiet sev...kāds MAN ( lielais ES ) ar to visu sakars.

Interesantāka lieta man šķiet ir PAGAIDU dzeloņstieplēm, uz varenās EU ārējās robežas ar Beljasu valsti,kas izmaksās...cik tur miljonus ( kā tā bez miljoniem Latvānija,ekonomēt nji,nji )

Kāpēc tas PAGAIDU siets būs tikai cik tur 30 un vairāk km. garumā....
Kur tā tas viss pārējais,ja tā robeža ir ap 100 km !!!

Kur ir tā jēga aiztaisīt caurumu zoga,pa kuru caur žogu , kaiminj peles nāk ciema...ja pa citu galu,lāči netraucēti nāk mūsu medu noesties !!!

Garstāsts mans kāpēc....caurā ROBEZA,pareizāk sakot..robežas neesamība,tas tieši attiecas uz MUMS,uz mūsu bērnu,līdzcilvēku drošību.

Par šo dārgo,nez kāpēc mazo robežas gabaliņu būs cmuki nodokļos jāmaksā MUMS,nevis Batjkas ūsām,vai Suunu ciema kongresam.

Vai nevaram pajautāt savām viedajam dīvānam,experta viedokli..

Kā nošķirt,jēdzienus VINIEM.....( uz mani neattiecas )
No jēdzieniem MAN,MUMS...( jāmaksā nodokļos būs konkrēti MAN.

Jedem das Seine. Katram savs.

p.s.Garstasta mīklas pareizā atbilde ir....KONTROBANDA, vai uzminejat :-)))
Uz pārējo apjomu budžets neatļaus reglamentētās apkopes. Noziedos kāda attīstīta valsts tos drāšu pinumus. Pa ES līdzfinansējumu uzstādīs. Bet kur ņemt naudu dzeloņu asināšanai, stiepļu spriegošanai, stabu mazgāšanai un citām preventīvām darbībām?! Par maz tos nodokļus maksā, dīvānsēdi! ;)
23.septembris 2021, 00:12 | links
 
andreiko [22.09.21]: Mārim Oltem tik atbildīgā brīdī būs jāmaina kļička. Turpmāk viņš vairs nebūs Knābis (un arī ne Dirsa, tas saskaņā ar vecu partizānu anekdoti), bet vienkārši sivēntiņš Ņuh - Ņuhs. :)
Marčikam dziesmu neuzliksi?
23.septembris 2021, 00:02 | links
 
copTautiesi!!!

Jums citām lietām laikam nav ka dīvāna sēžot,gudri spriedelet par Batjkas jauno ūsu sakartojumu...vēlēšanām Suunu ciema.....ļoti ( ar uzsvaru uz LOTI ) zemo nenospriceto intelekta līmeni....nez kur tos datus ravusi !!!

Pajautajiet sev...kāds MAN ( lielais ES ) ar to visu sakars.

Interesantāka lieta man šķiet ir PAGAIDU dzeloņstieplēm, uz varenās EU ārējās robežas ar Beljasu valsti,kas izmaksās...cik tur miljonus ( kā tā bez miljoniem Latvānija,ekonomēt nji,nji )

Kāpēc tas PAGAIDU siets būs tikai cik tur 30 un vairāk km. garumā....
Kur tā tas viss pārējais,ja tā robeža ir ap 100 km !!!

Kur ir tā jēga aiztaisīt caurumu zoga,pa kuru caur žogu , kaiminj peles nāk ciema...ja pa citu galu,lāči netraucēti nāk mūsu medu noesties !!!

Garstāsts mans kāpēc....caurā ROBEZA,pareizāk sakot..robežas neesamība,tas tieši attiecas uz MUMS,uz mūsu bērnu,līdzcilvēku drošību.

Par šo dārgo,nez kāpēc mazo robežas gabaliņu būs cmuki nodokļos jāmaksā MUMS,nevis Batjkas ūsām,vai Suunu ciema kongresam.

Vai nevaram pajautāt savām viedajam dīvānam,experta viedokli..

Kā nošķirt,jēdzienus VINIEM.....( uz mani neattiecas )
No jēdzieniem MAN,MUMS...( jāmaksā nodokļos būs konkrēti MAN.

Jedem das Seine. Katram savs.

p.s.Garstasta mīklas pareizā atbilde ir....KONTROBANDA, vai uzminejat :-)))
22.septembris 2021, 23:33 | links
 
Nu ar vēlēšanām šim farsam nav nekāda sakara.

udo733, 22.septembris 2021, 21:37

Ko tu tur murgo..
22.septembris 2021, 23:07 | links
 
FB pilns ar Krievijā notikušo balsošanu, kā aizklāj novērošanas kameras, kā dzen novērotājus laukā. Pat pildspalvas ar tinti kas pazūd, dzēšamas.
Dzirdēju šādu viedokli, cik labi krievijā, jo viss pa vecam.

mjuniors, 22.septembris 2021, 21:03

Nu ar vēlēšanām šim farsam nav nekāda sakara.
22.septembris 2021, 21:37 | links
 
Nesatraucaties par lietām, kura neesat spējīgi ietekmēt! Kaķa lāsti debesīs nekāpj, vēsta sena tautas paruna.

BrunoL, 22.septembris 2021, 21:18

Bruni, es sev jau sen pareģa spējas esmu piešķīris. Un kāpēc nepareklamēt šeit sevi par nākotnes vīziju!? :D
Sens ticējums, ja izstāstīsi otram savu slikto sapnīti tās nepiepildīsies. Un tu uzreiz tā.. fuj Tev!
22.septembris 2021, 21:21 | links
 
Nesatraucaties par lietām, kura neesat spējīgi ietekmēt! Kaķa lāsti debesīs nekāpj, vēsta sena tautas paruna.
22.septembris 2021, 21:18 | links
 
Baltkrievija viennozīmīgi būs pievienota šajā desmitgadē. Neticās par Lukaša brīvprātīgo atkāpšanos. Sekas, viss pazaudēts, pēctečiem ar cietums, to viņš nepieļaus. Un krievijas sastāvā grēkāziem viss tiks nodzēsts.
22.septembris 2021, 21:15 | links
 
Pievienos Baltkrieviju, balsos atkal par brāļu tautas glābšanu no imperiālistu tīkojumiem.
22.septembris 2021, 21:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager