Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja rīt kāds iet uz piketu tad vismaz ziniet ar ko un par ko:

17.septembris 2021, 20:35 | links
 
Headhunter [17.09.21]: Taxfrijā nopērc un stiep. Iepako Tev kuļķenē kopā ar čeku :)
Tieši tā.
17.septembris 2021, 15:33 | links
 
Taxfrijā nopērc un stiep. Iepako Tev kuļķenē kopā ar čeku :)
17.septembris 2021, 15:06 | links
 
Vai tad samoļotā kaut ko var iestiept? Pēdējoreiz, kad lidinājos, dabūju pat zobupastu iemiskastot, jo neko nevarēja līdzi paņemt.
Ja nu vienīgi pēc padomju armijas tradīcijām - buteli paslēpt zābakā...
Tikai kāpt boeingā kerzačos (mums gan bija ādinieki, kā jau VVS) - bišķiņ dīvaina sajūta rastos. :)
17.septembris 2021, 14:52 | links
 
Es pat nedzeru! Riebjas slēpt glāzītes/pudeles ik reizi, kas stjuarte tuvojas. Deviņdesmito gadu urlu līmenis, uz ģīmjiem paskatoties, jau to var redzēt! Un tiešām- ko viņi rašā meklē? Mācās, kā pareizi sadalīt nodokļus? Un par mūsu naudu!

raihs, 17.septembris 2021, 11:00


:)) man i prātā neienāca, ka kāds vēl tā dara... jau jau biļetei sakasīji, tad pāris DžekDanieļiem vai Camusiem, pa 6eur čarka arī vajadzētu pietikt... :)

Bet par to rašas apmeklējumu - fuj, fuj, fuj...
17.septembris 2021, 11:06 | links
 
daddy_j [17.09.21]: M*uku kantoris tas VID, nekas vairāk

fisherman71, 17.septembris 2021, 10:06

Ģenerālis būs kādam sariebis... pasakiet kurš lidenē nedzer vai neguļ?? Nu redzēs, kāda būs VID reakcija... vispār jau dīvaini, ka mūsējie uz RU un BY braukā "mācīties"...
Es pat nedzeru! Riebjas slēpt glāzītes/pudeles ik reizi, kas stjuarte tuvojas. Deviņdesmito gadu urlu līmenis, uz ģīmjiem paskatoties, jau to var redzēt! Un tiešām- ko viņi rašā meklē? Mācās, kā pareizi sadalīt nodokļus? Un par mūsu naudu!
17.septembris 2021, 11:00 | links
 
Ģenerālis būs kādam sariebis... pasakiet kurš lidenē nedzer vai neguļ?? Nu redzēs, kāda būs VID reakcija... vispār jau dīvaini, ka mūsējie uz RU un BY braukā "mācīties"...

daddy_j, 17.septembris 2021, 10:50


Es jau ar mazāk par to dzeršanu, bet faktu par RU un BY, pie tam VID amatpersonas...
17.septembris 2021, 10:58 | links
 
M*uku kantoris tas VID, nekas vairāk

fisherman71, 17.septembris 2021, 10:06


Ģenerālis būs kādam sariebis... pasakiet kurš lidenē nedzer vai neguļ?? Nu redzēs, kāda būs VID reakcija... vispār jau dīvaini, ka mūsējie uz RU un BY braukā "mācīties"...
17.septembris 2021, 10:50 | links
 
Lūk vienīgais iespējamais risinājums arī Latvijai:
https://www.tvnet.lv/7340075/italija-covid-19-sertifikatus-nosaka-par-obligatiem-visiem-stradajosajiem
17.septembris 2021, 10:38 | links
 
 
Tautieti Usis !!!

Laikam ar tām desām ir tāpat kā grāmatām...ražot,piegādāt,tirgot un pirkt vienlaicīgi ir grūti....panest grūti :-)))

Jāizvēlas kauc kas viens...vai rakstīt ( grāmatas ) vai...ēst ( desas )

Jedem das Seine. Katram savs.
16.septembris 2021, 23:24 | links
 
raihs [16.09.21]: Es teiktu tā, ka ja grāmatu lasīšana beigu galā noved pie šāda veida "erudīcijas" izpausmēm, tad noteikti labāk nelasīt neko!
Njā. Man bērnībā lika daudz grāmatas lasīt. Es domāju, ka šo te visu parādītu un atslābtu mož :D
16.septembris 2021, 23:23 | links
 
Ražo desas, vai raksta grāmatas, bizness tas ir. Tā pret to arī jāattiecas.
16.septembris 2021, 23:15 | links
 
Tautieti Andreiko !!!

Pastāsti vairāk ( te visi savejie,sievai nenostucis )

Par kādām tieši Lato Lapsas grāmatām tu tieši runā ???
Kas tev tieši viņas patīk !!!
Kas tev tieši viņa grāmatas nepatīk !!!

Kāpēc tev patīk..
Kāpēc nepatīk...

Vai arī....tu vēlies par to parunāt ???

p.s. Nesen izlasīju labu teicienu "Sieva man ir tikmēr...kamēr redzams mājas skurstenis " :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.
16.septembris 2021, 23:07 | links
 
Tautieti Snipiens !!! vēl tautietis Abra.

Tu tāds unikāls pilsonis mums izdevies :-)))

Kā tā tu Nelasot esi iemācījies lasīt,rēķināt !!!

Kauc ka tak jāatšķir uzraksti veikalos. " sieviešu apakšveļa " vai " bubliku tirgotava "

Ij kā tu Talais tautieti...atšķir ciparus spidometrs!!! 20 vai 90 !!!

Bet saprotu...ir tak žestu valoda...un mīmika ( kā pertikiem )
Bet....kā mums māca kama-sutra !!!! Bezizejas situāciju nav....izglītoties var arī lasot....komiksus...japāniešu iraid labi...saucas " Mangas "

Lab tautieši inteliģenti...sāksies vēl te apbizoties....lamaties :-)))

Kā Jesua ( Jēzus īstais vārds ) teicis,un es jums saku....

Jeden das Seine. Katram savs.
16.septembris 2021, 22:57 | links
 
Piedevām pilns ar slaveniem personāžiem. Esmu pamanījis Bonapartu, Nīčši, Pietuka Krustiņu, Neredzīgo Indriķi, ēzelīti Iā- Iā un arī prātā jukošo Emmu, kas nolēca no deviņstāvu mājas jumta. :)
16.septembris 2021, 21:51 | links
 
Relīze ir pavisam vienkārša, vienā vārdā - trakonams. :)
16.septembris 2021, 21:45 | links
 
Paldies es atsakos, bet asistēju es Tevi, Tev ir jāveic CL.LV politiskās sadaļas relīze un jāpublicējas tur. Būs labs!!
16.septembris 2021, 20:57 | links
 
Lato Lapsa nekad man nav paticis. Tādēļ viņa rakstus neuzsūcu ar tik lielu sajūsmu.
Īsumā. Piesaukts viss, atsauces nelasīju. Uzskatu nav tik vienkārša modelēšana par tekošo situāciju, lai varētu atsaukties uz notikumu kopumu. Nepiekrītu viņa apgalvojumiem par Asv un Afganistānu.
Vienīgais kur esmu vienisprāt pasaule mainās un strauji.
Nobeigumā, sliktos laikos top stipri gudri cilvēki.Ļoti labos laikos top vāji un dumji. Šobrīd ir plaukuma laiki, tā ka cilvēku neprasme vadīt valsti, vai izpratne otrā flangā ir vāja.

mjuniors, 16.septembris 2021, 14:55


Kāds te sakars ar Lato Lapsu? Pie viņa portālā tak drukājas katrs, kam nav slinkums. Vari arī tu, uzraksti, aizsūti, nopublicēs.
16.septembris 2021, 20:51 | links
 
...

https://www.youtube.com/watch?v=DDdM0DqN1Ls
16.septembris 2021, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager