Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
...https://www.youtube.com/watch?v=DDdM0DqN1Ls
16.septembris 2021, 20:19 | links
 
Un ko teiksiet par šo...

https://jauns.lv/raksts/arzemes/462402-nakama-pandemija-bus-vel-briesmigaka-glabins-no-tas-bus-tikai-viens-bridina-bils-geitss ?

Vai nu Bils ir iejuties Vangas lomā , vai tas viss tā arī tiek gatavots.Tikai ko tie bagātnieki paši darīs,kad būs tā 10mit kārtīgā pandēmija...jebšu viņiem automātiski ir ,,pretindes".Tas tāpat kā karot bagātie, nekad nav gājuši!

snipiens, 16.septembris 2021, 19:59pandēmijas ir nākušas un gājušas jau tūkstošiem gadu,cilvēks vienkārši saprot ka tas ir ciklisks process,tāpēc jau nevajag sākt meklēt kārtējo sazvērestību:)

udens2, 16.septembris 2021, 20:07


Tāds cilvēks ko tādu pasaka...viņš tak neies blablablasismot .:)
16.septembris 2021, 20:18 | links
 
Un ko teiksiet par šo...

https://jauns.lv/raksts/arzemes/462402-nakama-pandemija-bus-vel-briesmigaka-glabins-no-tas-bus-tikai-viens-bridina-bils-geitss ?

Vai nu Bils ir iejuties Vangas lomā , vai tas viss tā arī tiek gatavots.Tikai ko tie bagātnieki paši darīs,kad būs tā 10mit kārtīgā pandēmija...jebšu viņiem automātiski ir ,,pretindes".Tas tāpat kā karot bagātie, nekad nav gājuši!

snipiens, 16.septembris 2021, 19:59
pandēmijas ir nākušas un gājušas jau tūkstošiem gadu,cilvēks vienkārši saprot ka tas ir ciklisks process,tāpēc jau nevajag sākt meklēt kārtējo sazvērestību:)
16.septembris 2021, 20:07 | links
 
Un ko teiksiet par šo...

https://jauns.lv/raksts/arzemes/462402-nakama-pandemija-bus-vel-briesmigaka-glabins-no-tas-bus-tikai-viens-bridina-bils-geitss ?

Vai nu Bils ir iejuties Vangas lomā , vai tas viss tā arī tiek gatavots.Tikai ko tie bagātnieki paši darīs,kad būs tā 10mit kārtīgā pandēmija...jebšu viņiem automātiski ir ,,pretindes".Tas tāpat kā karot bagātie, nekad nav gājuši!
16.septembris 2021, 19:59 | links
 
Precīzs jautājums skanēja "Tu grāmats las?" Visas un visus tas sadzina tādā pozitīvā samulsumā, ka bija laiks apdomāties un izteikt piedāvājumu... Iespējams kādam noder?! :)))
16.septembris 2021, 19:52 | links
 
Oj, labi rūkts! :))) Tajā jautājumā tomēr ir kautkāda maģija. Mēs disenēs šito gan vecenēm jautājām, gan pirms eventuāliem konfliktiem. Kautkā vienmēr viss forši beidzās...
16.septembris 2021, 19:45 | links
 
Es teiktu tā, ka ja grāmatu lasīšana beigu galā noved pie šāda veida "erudīcijas" izpausmēm, tad noteikti labāk nelasīt neko!
16.septembris 2021, 19:34 | links
 
mezadjadja
Kādos ,,debesu rakstos" ir rakstīts,ka visiem kaut kas ir jālasa !?:)Vai nedrīkst dzīvot ,nelasot grāmatas !?:)Nu tā pa vienkāršo...celies ej uz šanci,nostrādā brauc uz ēkām,gribi vakarā ko dari,negribi nedari:),ja sanāk ej uz copi,ja nesanāk vai nav iekāriena neej,utt.utjp.:)
16.septembris 2021, 19:32 | links
 
Tautieti Didzis.

Vienkārši vajag lasīt, secināt ( ar to es nedomāju i-neta lapeles kuras par noteiktu tēmu ir īss apraksts, ar lielum lielu bildi )

Katrā ziņa.... kaut ko NEZINĀT,tas nav nekas traks, to var labot. Bet...... ( Godmanisks žests ) ja cilvēks NEGRIB zināt..... tas manuprāt ir slikti.

p.s. Labāk man tautieti pastāsti... ko tu lasi patlaban.. vai drīzāk.. ko tu esi lasijis no grāmatām pēdjos piecus gadus .

Jedem das Seine Katram savs.
16.septembris 2021, 17:54 | links
 
citāts no Ivans Vasiļjevičs... ko Tev sunim vajag??!
https://www.youtube.com/watch?v=eI-3Ij1coU0
16.septembris 2021, 17:46 | links
 
nepatīk Lapsa -nebučo...baigi vajag "stipro cilvēku" a ļa Staļinu, Hitleru, Ulmani... mēs paši gudri, ja?
16.septembris 2021, 17:42 | links
 
Lato Lapsa nekad man nav paticis. Tādēļ viņa rakstus neuzsūcu ar tik lielu sajūsmu.
Īsumā. Piesaukts viss, atsauces nelasīju. Uzskatu nav tik vienkārša modelēšana par tekošo situāciju, lai varētu atsaukties uz notikumu kopumu. Nepiekrītu viņa apgalvojumiem par Asv un Afganistānu.
Vienīgais kur esmu vienisprāt pasaule mainās un strauji.
Nobeigumā, sliktos laikos top stipri gudri cilvēki.Ļoti labos laikos top vāji un dumji. Šobrīd ir plaukuma laiki, tā ka cilvēku neprasme vadīt valsti, vai izpratne otrā flangā ir vāja.
16.septembris 2021, 14:55 | links
 
Vakara uzdrukāšu.
16.septembris 2021, 14:33 | links
 
Savukārt pirmais šī autora darbs vairāk jau smeķēs Gunčam:

"Bordāna menti staigā pa mājām, iebiedējot opozīciju, Spriņģe neguļ naktis banojot un stučījot, Satversme tiek piesmieta, bet prezidents performē kā plānprātiņš pie baznīcas vārtiem."

https://pietiek.com/raksti/30_gadi_uz_beigta_zirga,_jeb_ka_dzivot_talak_no_sliedem_noskrejusa_pasaule
16.septembris 2021, 14:16 | links
 
 
copTautiesi !!!

Skaldīt un valdi...senais Romas princips uz balstījās milzīga impērija.

Pilsoņi un nepilsoņi
Latvieši un krievi ( pareizāk teikt krievvalodīgie )

Disidenti ( savādāk domājošie ) un komunisti ( taisnVirziena domāšana )

Komunistiskie darbaļaudis un budzi ," kulaki " ( tie kas ar savu darbu spēja nodrošināt labāku dzīvi )

Partijiskie labie un kreisie.

Gaļēdāji ( lopu slepkavas ) un vegāni ( trusveidigie
zālēdāji )

Sekseri un celibatisti

Vakseri ( labprātīgi saindētie) un pretVakseri ( nepārbaudītās indes pretinieki )

Kas TAS viss ir Tautieši !!!

Mūžīgā laba ( Dievs mūsu pasakas ) un slikta ( muļķis spēkā mitrikis Velns ) cīņa ???

Tā ir bijis un būs,tā iekārtota pasaule un cilvēks,ja ir diena,tad ir nakts,ja ir sākums...tad ir beigas, ij t.t. līdz bezgalībai....

Par ko mēs te visi burbulojam!!! Ij kāds no tādas burbulosanas reāla jēga ( pašlabuma,garīgs,materiāls )
Atbilde....NEKADA...prasts tuksplerkskesana, " beztolksowa " BlaBlaBlasisms.

Izrādās....kā dabā ir arī citas krāsas...ne tikai balta vai melna ( melnā krāsā dabā nepastāv,pat ogles ir tumši,tumši zilas laikam )

Tu Esi Tas....ko Tu redzi.

Garstāsta beigās..punkc.

Jedem das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 15.septembris 2021, 22:01


Skatoties uz taviem bezjēdzīgajiem palagiem – tu esi olimpiskais čempions "BlaBlaBlasismā"...
16.septembris 2021, 13:27 | links
 
copTautiesi !!!!

Vēlīnā pasaciņa pirms miedziņa....par to....kā,

Tu Esi Tas Ko TU redzi.

Domas virziens tajā tīri austrumnieciskā, bet pielāgota mūsu rietumu domāšanai.

Sēž divi,uz mūžu notiesātie cietuma kamerā.
Pirmais. Jautā...otrajam,ko tu redzi !!!
Otrais atbild.Es redzu tumšus netīrus,smagus cietuma griestus,kas mani nospiedis līdz mūža beigām.

Pirmais sāka....Es gan redzu sauli,jūru,pludmali,tālumā skaistas jaunas sievietes peldas....blakus auksts,putojoss alus,es smaidu,pasaulē visa ap mani priecājas,es tai līdz.

Tad...Tu Esi Tas Ko TU Redzi.

Jedem das Seine. Katram savs.
15.septembris 2021, 22:22 | links
 
copTautiesi !!!

Skaldīt un valdi...senais Romas princips uz balstījās milzīga impērija.

Pilsoņi un nepilsoņi
Latvieši un krievi ( pareizāk teikt krievvalodīgie )

Disidenti ( savādāk domājošie ) un komunisti ( taisnVirziena domāšana )

Komunistiskie darbaļaudis un budzi ," kulaki " ( tie kas ar savu darbu spēja nodrošināt labāku dzīvi )

Partijiskie labie un kreisie.

Gaļēdāji ( lopu slepkavas ) un vegāni ( trusveidigie
zālēdāji )

Sekseri un celibatisti

Vakseri ( labprātīgi saindētie) un pretVakseri ( nepārbaudītās indes pretinieki )

Kas TAS viss ir Tautieši !!!

Mūžīgā laba ( Dievs mūsu pasakas ) un slikta ( muļķis spēkā mitrikis Velns ) cīņa ???

Tā ir bijis un būs,tā iekārtota pasaule un cilvēks,ja ir diena,tad ir nakts,ja ir sākums...tad ir beigas, ij t.t. līdz bezgalībai....

Par ko mēs te visi burbulojam!!! Ij kāds no tādas burbulosanas reāla jēga ( pašlabuma,garīgs,materiāls )
Atbilde....NEKADA...prasts tuksplerkskesana, " beztolksowa " BlaBlaBlasisms.

Izrādās....kā dabā ir arī citas krāsas...ne tikai balta vai melna ( melnā krāsā dabā nepastāv,pat ogles ir tumši,tumši zilas laikam )

Tu Esi Tas....ko Tu redzi.

Garstāsta beigās..punkc.

Jedem das Seine. Katram savs.
15.septembris 2021, 22:01 | links
 
...pasaule taču iet "sviestā"...tā ka skaties, lai nepavelk līdzi :)
15.septembris 2021, 21:20 | links
 
Mēģinam vēlreiz:
Točno Liepnieka vārsmas
15.septembris 2021, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager