Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pēdējās laikā šajā foruma dīķī aktīvi puto diskusijas par to, kas ir debīls un, kas nav. Vieni bļau, ka debīli ir debīliķi! Nākošie, ka forums kopumā ir palicis debīls. Trešie, ka nedrīkst jaukt "p" ar "P". Ceturtie, ka mēs paši esam debīli un tā tāļāk... Šādās daudzajās uztveres šķautnēs kāds cits, kas vēl nav paspējies noenkuroties, var apjukt. Tādēļ ir veselīgi paņemt bildīti un iztīt šurpu turpu.

Lūdzu, vienkārši Jurģa Liepnieka salikums par nesenu vēstures posmu, kas sniedzās ne vairāk, kā pārsimts gadus atpakaļ...

Liepnieka vārsmas

15.septembris 2021, 21:04 | links
 
...un vēl te palasīt pirms miega

https://childrenshealthdefense.org/defender/bill-gates-neo-feudalism-farmer-bill/
15.septembris 2021, 20:40 | links
 
Bišķi nākotnei...

https://www.youtube.com/watch?v=tDjQ8ivwbCU
15.septembris 2021, 19:41 | links
 
Lūk, es takš saku - nav argumentu! :)

abrakadabra, 15.septembris 2021, 14:24


Vismaz es neiedziļinos ko saka gobzemi, sleseri, plaviņi, vai citi "gudrīši".
15.septembris 2021, 16:09 | links
 
Lūk, es takš saku - nav argumentu! :)
15.septembris 2021, 14:24 | links
 
Šeit viedokļi ļoti bieži ir izaicinoši un nesakrītoši. Visdrīzāk tava problēma ir mācēšanā argumentēt. "Es dzirdēju" vai "Tastur teica" nav arguments.

abrakadabra, 15.septembris 2021, 13:11


Ne par to iet runa.
15.septembris 2021, 14:09 | links
 
Šeit viedokļi ļoti bieži ir izaicinoši un nesakrītoši. Visdrīzāk tava problēma ir mācēšanā argumentēt. "Es dzirdēju" vai "Tastur teica" nav arguments.
15.septembris 2021, 13:11 | links
 
Djadja garīgi slims cilvēks, vienkāršāk vnk nepievērst uzmanību.

Cptoys, 15.septembris 2021, 11:15



nē nē , IT programmētājs
sex_drugs- unix
live free or die
www.unix.oreg
15.septembris 2021, 12:28 | links
 
Djadja garīgi slims cilvēks, vienkāršāk vnk nepievērst uzmanību.
15.septembris 2021, 11:15 | links
 
djadja....no kuras trakomājas izbēgi!
15.septembris 2021, 10:36 | links
 
Tautieti neLietotajs !!!

Nedaudz ko tev mēģināšu paskaidrot no sava mazā,nenovērtēta ES ( ar lielo burtu )

Par copTautiesu izrunāšanu !!!

Saki man lugtum !!! vai visas šīs izVirtualas pasaules iesaukas " krieviski...klickas... " ir kauc jaudīgi patentētas,ar būs,nu,nu,nu ( pa rīkli,ij cietuma iekšā )
Ja ne....kur tad ir kāda saskarsmes problēma," virtuālā pasaku valstībā " !!!
Ja kāds manis teikto neuztver ar man piemītošo nedaudz cinisko humora devu...tad nju gan...kā sacīt,jāsaka...atvainojos dziļā neizpratnē...par ko !!!

Par to copes būšanu mana... ( atkal mans lielais ES :-))). ) pilsoniskajā izpratne.

Varbūt es dzīvoju vēl agrākos laikos,atmiņas par to kas bija..par to kas vairs nebūs....bet

Zivju vienkārši nav ( drīzāk ļoti maz )

Īsteno mūsu ciema senCopes guru,no kā daudz mācījos klātienē,arī nav ( vecums,dzīves dārdzība, ij tas ko minēju...zivju nav ( salīdzinoši )

Tāpēc uz copi ka ilgi procesu, ņemu lidz

kā agrāk ( milzīgs ekipējums,teltis,katli,visādi " pribambasi ," ar principu " drošs paliek nedrošs, gan jau noderēs, NEEJU.

Piekopēji " tūrisma " tipa excursijas uz dzimta ciema sentēvu copes vietām.

Ja kāds jautā " pocemu tu bez udicek " ??? kāpēc tu bez kātiem???, es allaž sāku....kam man kāti ja es eju snaps dzerti ar copes guru. Vai tā jums nav gana daudz kātu...???

Par atskaitēm...ko tur atskaitīties,..guru saķer kauc kādus plenderus " pusbreksi"..
Fainak ir viņu senajos stāstos pie ugunskura klausīties....Vo blin...bija...atceries Andrjuha...siltajā kanāla to trako copes nakti,man trīs lielākās karpas,14-12-11 kg ( mazākas neskaitīja ) lūk tas....manuprāt ir interesantāk.

Kā piemērs...kas te kur te,tikko rakstīja,laikam atskaites.....ziviga vieta..saskatīta 1 !!! laiva.

Laiki mainās,viss plūst,viss mainās.
Drīz bārda būs līdz " pupiem " varēšu jauniešiem ko stāstīt,kā reiz bija...,es arī tur biju klāt.. " ja būs kas klausās :-))) ),bet šie domas....ko tas dullais vecis mums te " gruzijas "
:-)))

Garstāsta beigās...koroce tautieši...bez obid :-)))

Kā teica multene par Maugli....mēs esam vienu asiņu.

Jedem das Seine. Katram savs.
14.septembris 2021, 22:53 | links
 
mezadjadja [14.09.21]: Tautieti NekoNelietotajs !!!

Lai mēs normāli,abpusēji sakarīgi sarunāties,paskaidro man nezinātājam,zaimotajam...

Kas ir Mores kaujas.
Kas ir " Kurzemes placdarma " lieljaudas.
Kurā Latgales nostūrī atrodas Lestene
Ij t.t.

Ij viedi tā i vārdi,viedi !!! Vecie vīri ( pamata ) brauc uz Mori lai putras saestos piemiņas vieta pie ozola,akmens.

Pilla klausīties saldās visādu pseidoSvabriku uzrunas...ij t.t.

Varu tevi nomierināt...nav vairs dzīvo leģionāru,vecums,nāve nāk ar izkapti.

Viņu ( leģionāru ) iesaukuma vecums wermaht'a 1927 gads un kara gaitā uz leju.
Rēķini patc....tas ir vismaz 95 !!! gadi ( jaunākajiem,izdzīvojušajiem )

Tā kā tautieti....var neko nelietot..bet biski japalieto galvā :-)))

p.s. Un esi tik laipns...lūdzu neapsaukajies ar dzili philosophijam daudzdomibam....tā mūsu ciema nav pieņemts :-))

Jedem das Seine. Katram savs.
Tautieti djadja bez meža!:)

Vai tad tā ir apsaukāšanās!? Es jau tik no tevis mācos. Tev tak tas liekas ok, ne? "NekoNelietotājs"; "ceļš pie brekšiem", "Bums no BaMa"; "ūdeņu Ūdens" utttttt! Tev šķiet, ka tu esi oriģināls izkropļojot citu čaļu profila nikus? Pašam gan tā īsti pie sirds neiet, kad tevi pašu pavelk uz zoba, ne?
Ok. Lai tev veicas. Žēl tik ka par copi tu neko un nemaz. Ne atskaites, ne bildes, ne kā. Tik platforma ūdens liešanai priekš tevis.

לכל אחד יש את שלו. Katram savs!
14.septembris 2021, 20:03 | links
 
Tautieti NekoNelietotajs !!!

Lai mēs normāli,abpusēji sakarīgi sarunāties,paskaidro man nezinātājam,zaimotajam...

Kas ir Mores kaujas.
Kas ir " Kurzemes placdarma " lieljaudas.
Kurā Latgales nostūrī atrodas Lestene
Ij t.t.

Ij viedi tā i vārdi,viedi !!! Vecie vīri ( pamata ) brauc uz Mori lai putras saestos piemiņas vieta pie ozola,akmens.

Pilla klausīties saldās visādu pseidoSvabriku uzrunas...ij t.t.

Varu tevi nomierināt...nav vairs dzīvo leģionāru,vecums,nāve nāk ar izkapti.

Viņu ( leģionāru ) iesaukuma vecums wermaht'a 1927 gads un kara gaitā uz leju.
Rēķini patc....tas ir vismaz 95 !!! gadi ( jaunākajiem,izdzīvojušajiem )

Tā kā tautieti....var neko nelietot..bet biski japalieto galvā :-)))

p.s. Un esi tik laipns...lūdzu neapsaukajies ar dzili philosophijam daudzdomibam....tā mūsu ciema nav pieņemts :-))

Jedem das Seine. Katram savs.
14.septembris 2021, 19:21 | links
 
mezadjadja [14.09.21]: Tautieti neko Nelietotājs.

Lasi un domā uzmanīgāk vai līdzīgi kā, es ( mans lielais, dižais, neatkārtojamais ES ;-))) )

Uz Mori neiet kājām... tas ir vēl aiz Siguldas, uz Mālpils pusi.

Uz Mori brauc.. ar Latviešu karaavīru biedrības sarūpēto busu.
Brauc lustīgi dziedādaami ( īpaši atpakaļcelā, kad visi jau ugunskura putras paēduši, ij ko grādīgu iesmēluši drosmei )

Tā kā tālais tautieti.. manuprāt,... NELIETOT neko, un NESAPRAST neko... ir nedaudz dažādas
lietas.

Za ribalku, za ponimanije tovarisci ;-)))
Tautieti sūnu ciema meža djadja!:)

Es nelietoju nedz alkoholiskos dzērienus nedz aizliegtās pīpes, tāpēc domāt līdzīgi kā Tu, man nebūs lemts!:)
Un, cik var saprast no Tevis rakstītā, tad pieminēt kritušos karavīrus jūs braucat lai pieēstos putras un piesmeltos!:)
Nu nezinu, vai tā ir cieņas izrādīšana pret puišiem kas krituši kaujās!
14.septembris 2021, 17:33 | links
 
Tautieti neko Nelietotājs.

Lasi un domā uzmanīgāk vai līdzīgi kā, es ( mans lielais, dižais, neatkārtojamais ES ;-))) )

Uz Mori neiet kājām... tas ir vēl aiz Siguldas, uz Mālpils pusi.

Uz Mori brauc.. ar Latviešu karaavīru biedrības sarūpēto busu.
Brauc lustīgi dziedādaami ( īpaši atpakaļcelā, kad visi jau ugunskura putras paēduši, ij ko grādīgu iesmēluši drosmei )

Tā kā tālais tautieti.. manuprāt,... NELIETOT neko, un NESAPRAST neko... ir nedaudz dažādas
lietas.

Za ribalku, za ponimanije tovarisci ;-)))
14.septembris 2021, 17:22 | links
 
igauniši ar iebraukšot, nav peldējuši Balvu ezerā, mēģināšot forsēt.

usis, 14.septembris 2021, 10:45


Svētdien braucu garām Balvu ezeram... viena laiva tik bija, forsēja garenvirzienā...
14.septembris 2021, 11:05 | links
 
usis [14.09.21]: igauniši ar iebraukšot, nav peldējuši Balvu ezerā, mēģināšot forsēt.
Jap, igauņi ar būšot. Usi, tu pārāk daudz zini.. :))
14.septembris 2021, 11:00 | links
 
daddy_j [14.09.21]: pastāsti, kā Tu viņus pierunāji??! Hmm, zemīšiem haubices?? aizdomīgi...

skaties, ja ir M109, tad tie ir mūsējie, ja D-30, tad "zaļie cilvēciņi"...
Piezvanīja paziņa un apjautājās par īpašumiem, kam kas pieder. Netālu izvēlētam viņu mērķim bij arī mans zemes gabals, piedāvāju savu, lai brauc.
Domāju, vari uzzvanīt uz zemīšiem un noskaidrot vai tavā tuvumā paredzētas mācības, jo šobrīd viņi apzina zemes īpašniekus, kur sējumi utt.
14.septembris 2021, 10:59 | links
 
igauniši ar iebraukšot, nav peldējuši Balvu ezerā, mēģināšot forsēt.
14.septembris 2021, 10:45 | links
 
Šodien zemīši pieteicās pa maniem īpašumiem pabraukāt, Haubicas ar būšot.

mjuniors, 14.septembris 2021, 10:28


pastāsti, kā Tu viņus pierunāji??! Hmm, zemīšiem haubices?? aizdomīgi...

skaties, ja ir M109, tad tie ir mūsējie, ja D-30, tad "zaļie cilvēciņi"...
14.septembris 2021, 10:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager