Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
daddy_j [14.09.21]: Lasu rakstus par to duru, kura ar mazu bērnu līda mācību epicentrā pie aizsardzības ministrijas... video esot tiražēts pa Krievijas medijiem... nu, Austrumu frontē bez pārmaiņām (ģāģa - Remarks, nevis Hemingvejs), hibrīdkarš turpinās...

Es tā padomāju - a nevar pieteikties, lai manā īpašumā mācības sarīko, ir pļavas- var desantēties, meži, slīkšņas, grāvji, kur kādu ābramu iesēdināt... nav mājlopu, kas no blīkšķiem baidās... tukšās čaulītes salasīsim...
Šodien zemīši pieteicās pa maniem īpašumiem pabraukāt, Haubicas ar būšot.
14.septembris 2021, 10:28 | links
 
Lasu rakstus par to duru, kura ar mazu bērnu līda mācību epicentrā pie aizsardzības ministrijas... video esot tiražēts pa Krievijas medijiem... nu, Austrumu frontē bez pārmaiņām (ģāģa - Remarks, nevis Hemingvejs), hibrīdkarš turpinās...

Es tā padomāju - a nevar pieteikties, lai manā īpašumā mācības sarīko, ir pļavas- var desantēties, meži, slīkšņas, grāvji, kur kādu ābramu iesēdināt... nav mājlopu, kas no blīkšķiem baidās... tukšās čaulītes salasīsim...

daddy_j, 14.septembris 2021, 09:19


Tauta internātā šo izlasījusi, bruņosies ar groziņiem, spannīšiem, nazīšiem dosies šturmēt Tavu mežu.
14.septembris 2021, 10:10 | links
 
Gan jau ka var. Nosūti aizsardzības ministrijai piedāvājumu Tavas mājas šturmēšanai.:)) Bet Tev nav daudzstāvu graustu pa kuriem skraidīt un rīkot apšaudes. Līdzena pļava - nav intereanti.

breksucels, 14.septembris 2021, 10:02


man ir akmeņu čupa, kuru var saspridzināt! tanku ceļus mežā ierīkot...es varētu arī drusku piemaksāt... :)
14.septembris 2021, 10:04 | links
 
Lasu rakstus par to duru, kura ar mazu bērnu līda mācību epicentrā pie aizsardzības ministrijas... video esot tiražēts pa Krievijas medijiem... nu, Austrumu frontē bez pārmaiņām (ģāģa - Remarks, nevis Hemingvejs), hibrīdkarš turpinās...

Es tā padomāju - a nevar pieteikties, lai manā īpašumā mācības sarīko, ir pļavas- var desantēties, meži, slīkšņas, grāvji, kur kādu ābramu iesēdināt... nav mājlopu, kas no blīkšķiem baidās... tukšās čaulītes salasīsim...

daddy_j, 14.septembris 2021, 09:19


Gan jau ka var. Nosūti aizsardzības ministrijai piedāvājumu Tavas mājas šturmēšanai.:)) Bet Tev nav daudzstāvu graustu pa kuriem skraidīt un rīkot apšaudes. Līdzena pļava - nav intereanti.
14.septembris 2021, 10:02 | links
 
Lasu rakstus par to duru, kura ar mazu bērnu līda mācību epicentrā pie aizsardzības ministrijas... video esot tiražēts pa Krievijas medijiem... nu, Austrumu frontē bez pārmaiņām (ģāģa - Remarks, nevis Hemingvejs), hibrīdkarš turpinās...

Es tā padomāju - a nevar pieteikties, lai manā īpašumā mācības sarīko, ir pļavas- var desantēties, meži, slīkšņas, grāvji, kur kādu ābramu iesēdināt... nav mājlopu, kas no blīkšķiem baidās... tukšās čaulītes salasīsim...
14.septembris 2021, 09:19 | links
 
 
mezadjadja [13.09.21]: Tieši drīz 25.zeptemberi ar īstiem seniem patriotiem jābrauc pieminēt Mores kaujas .....
Tautieti djadja no Tvaiku ielas meža!:)

Tiko tu vēl raksti, ka esi kustību ierobežots, bet nu jau skriesi pieminēt kritušos...
Kaut kas tavos rakstos neiet kopā!:)

"p.s. Mani garstāstu tāpēc ka esmu nosacīti ierobežots kustības ( pectraumas, ilgais " othodnjaks " :-))) ) ar kustību ar staiguli, Max 300-500 metrus no gultas,vai ledusskapja."
14.septembris 2021, 07:16 | links
 
Tautieti Abra...

Es tak par sevi reāli runāju ( mans lielais Es ) nevis kā tur klājas Bobam Dilanam,
Vudstokas massu pjanka.

Latviešu paruna vēsta...Ja visur uzvarētu stiprākais....tad govs...noskrietu zaķi :-))

Jedem das Seine. Katram savs.

p.s. Daudz esmu runājis ar jau neesošiem vecViriem..
Kāds kara krīt no pirmās lodes,kāds visu karu iziet bez skrambas.

Tieši drīz 25.zeptemberi ar īstiem seniem patriotiem jābrauc pieminēt Mores kaujas ( no Siguldas uz Mālpils pusi ) " Siguldas aizsardzības līnija " 2 kara.

Latviešu leģionāru " augstākā pilotāžas " ar maziem spēkiem noturēt padumju trieciendiviziju ( gvarde ) kas ļauj vermahtam aiziet no Rīgas pāri Daugavai ( bez kaujām ), un vēlāk ieslēgties " Kurzemes placdarma "...ko saukt par " Kurzemes katlu " ir nepareizi.

Kas tas ir...skatieties i- netā, Mores kaujas,un leģendārais rotas komandieris ( miris nosacīti nesen ) Rolands Kovtunenko.

Statistika vairāk kā pārsteidzoša....viens leģionārs pret padsmit padumju " atbrīvotājiem " pamata daudz tuvcīņu.

Tas tā....lai smadzenes " kacajas ".....miesu " uzkacat " nav liela lieta :-)))
13.septembris 2021, 23:15 | links
 
Var arī citiem vārdiem. Man bij paziņa, pensionējies augstas raudzes Latvenergo šefs, kurš regulāri lēja, ka nekad neslimojot. Nu, tā, lai citiem, kas lieto dajebādus preventīvas drapes vai vakcīnas, neērti būtu. Nu neko - atstiepa pekas pagājušajā gadā no gripas parastās. Pēc situācijas analīzes sapratām - vienkārši tā gudrā muldēšana bija no tā, ka cilvēks maz gāja ārpus mājas un praktiski nesatikās ar citiem - maksimums zivju pārdevējas centrāltirgū. Vot!
13.septembris 2021, 23:00 | links
 
Nu, te tā, mazai zināšanai. Vīrusus saķer sarokojoties, ieelpojot cita izelpoto, paņemot nesen cita kārtīgi apgrābstītu lietu, nevis guļot pie atvērta loga kaut vai mīnus piecdesmit grādos. Tie, kas aktīvi slēpo zemās temperatūrās kalnu kūrortos nedēļu no vietas, to būs sapratuši. :)
13.septembris 2021, 22:54 | links
 
Tautieti Nelietotajs.

Ko tu baidi tautiešus ( kā saka....sievieti ar pim.i nenobaidusi :-))) krieviski skan cmukaka )

Nez kā es dzīvoju šos nožēlojamos 49 gadus pirms tam....viena vienīga " bezkovid " murga :-)))

Kritu,gazos,ceļos,vēlos ( pamata gan sporta,vai pārmērīga " paalli " ) ziemā peldejos pa fiksam nesagatavojies.

Pa mežiem dzīvojis līdz apnīk...
Visādas pozitīvas dullibas darīju. Taga vecums,slinkums...bet tas evolūcija normāli.

Allaž sāku. Jedem das Seine. Katram savs.

p.s. Viena no japāniešu dzen- budisms domām ir...

Nav koka divu vienādu lapu,zaru....tāpat nav divu vienādu cilvēku.

Jedem das Seine. Katram savs

Sargi sevi...tad Dievs tevi sargās.

Taga tā aizdomājos...perno ziemu..ar visiem - 25 grādiem noguleju pie atvērta loga...dīvaini...pat klasiskie Punki,klepus nebija.
Vot kustīgais kovid laiks :-)))
13.septembris 2021, 22:38 | links
 
mezadjadja [13.09.21]: Tautieši !!!

Kāda atšķirība....potets-nepotets,dzīvs vai nedzīvs ???
Visa tā būšana ir gana nejēdzīga lai par to runātu,mūs nav tik daudz lai vel skalditos sikumos.

Mans personīgs notikums iz dzīves.

Kāpēc man ( lielais ES ) esot veseli veselīgam kas nekad neslimo,neapmeklē aptiekās ir labprātīgi jāgāž iekšā kauc kas ķīmisks,nepārbaudīts???

Kas ir kas,kādas ir tā...sekas mūsu dzīvē, to mēs redzēsim,sapratīsim pēc daudz,daudz gadiem.

Jeden das Seine. Katram savs.
Lai Tev tas kugs dod veselību nesaslimt ar šo sērgu. Bet, ņemot vērā to, ka vis ticamāk izslimosim mēs katrs viens, lai tas kungs dod tev iespēju izķepuroties vai izslimot daudz maz vieglā formā.
Zinu vairākus šādus pašpārliecinātus, veselīgi veselīgus gudriniekus, kuri nez kāpēc mainīja savus uzskatus pēc tam, kad pagulēja slimnīcā zem skābekļa maskas un sekas izjūt vēl šodien vai arī "vieglā" formā divas nedēļas ar 39-40 tmp mājās, kad spēka līdz podam nebija aiziet, bet uz slimnīcu neņēma jo sākās jau šķirošana. Diem žēl ir vairāki arī tādi, kuri neizķepurojās.
Tālūk.... katram savs!
13.septembris 2021, 22:24 | links
 
Jā, jā! Desu sastāvs taču ir vispārzināms un pietiekoši kvalitatīvs, lai nesačakarētu veselību. Maucam tik! Kur nu vēl šņabis - dieva eliksīra formula! Cīgāri vispār - kā bez nikotīna vispār noturēt normālu stāvokli? :)
13.septembris 2021, 22:16 | links
 
Tautieši !!!

Kāda atšķirība....potets-nepotets,dzīvs vai nedzīvs ???
Visa tā būšana ir gana nejēdzīga lai par to runātu,mūs nav tik daudz lai vel skalditos sikumos.

Mans personīgs notikums iz dzīves.

Kāpēc man ( lielais ES ) esot veseli veselīgam kas nekad neslimo,neapmeklē aptiekās ir labprātīgi jāgāž iekšā kauc kas ķīmisks,nepārbaudīts???

Kas ir kas,kādas ir tā...sekas mūsu dzīvē, to mēs redzēsim,sapratīsim pēc daudz,daudz gadiem.

Jeden das Seine. Katram savs.
13.septembris 2021, 22:04 | links
 
Tai pašā laikā virkne valstu atceļ ierobežojumus, jo vakcineti virs 75%, toties nevakcinētie lietuvieši izdzīti no lielveikaliem, interesanti.
13.septembris 2021, 21:35 | links
 
usis [13.09.21]: Raih, par RAKUS korekts skaidrojums, bij sastrēgums, pa nedēļu stabilizējās, i atcēla.
Lasīju, lasīju, protams. Man gan nelikās parliecinoši... kad vēra ciet, neviens par slimojošajiem ārstiem nerunāja...
13.septembris 2021, 20:39 | links
 
Raih, par RAKUS korekts skaidrojums, bij sastrēgums, pa nedēļu stabilizējās, i atcēla.
13.septembris 2021, 19:51 | links
 
Tautieši !!!!

Ij kā mums ( lielais MES ) patīk mācīt citus... aizmirstot kas mēs paši esam ( plikadidas,bez savas zemes ( īpašuma ) bez savas naudas ( Briseles euroKaposti ), bez savām valsts robežām ( mīļo bēgļi....velkomets mūsu Latvānija,nac par tacinai ciemos :-)). )

Ko mēs varam spriest Afgāņu senajām paražām,ZiemelKorejas " pelmena " atomspelmantam,Papuasu cilvekesanas tradīcijām !!!
S svinēja biblij v cuzuju cerkovj nje hodjat.
Ar savu Bībeli sveša baznīca neiet.

p.s. Kompadre Hitlers,
USaino Tramps.
Tie visi ir likumīgi tautas ( atkal lielais MES ) IEVELETI cilvēki.
Un arī tie kas tur ko daras s a e i m a ( sirdsapziņa neļauj rakstīt ar lielo burtu,piedod CakstOnkul ),ir
MUSU ( pašu ievēlēti cilvēki,katrs ar savu ES.

Tā kā tautieši....tas kur mēs esam,uz kurieni ejam,kāpēc ir tā ka ir...tas jums jājautā savam izcilajam,neatkārtojamajam ES.

Jedem das Seine.

p.s Katrai tautai ir tāda valdība kādu viņa ir pelnījusi.

Pats nebalsoja,nepiedalos tajā cirka jau gadus padsmit....un ...izskatās ka tur ( cirka ) bez manis ļoti labi iztiek.

Finita veritas. Patiesības gals
13.septembris 2021, 19:39 | links
 
mežaonkuli.Tu tik vālē.Bet atmiņa tev iet baķī. Tavs draugs Repše neteica - kā var nemelot.Viņš teica - kā var nesolīt.
13.septembris 2021, 19:37 | links
 

Diezgan dīvaini, ne? :))
13.septembris 2021, 19:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager