Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tautiesi !!!!!!!

Ka vesta senajais izteiciens... Pirms noradi uz svesinieka netirajiem pirkstiem....sakuma apskati savas apaksbikses.

Ko juste muldaties.. ka butu, ja butu.... ir tā kā ir.

Vai sieviešu kontracepcija nav "velna izgudrojums ' kas iejaucas dabas noteiktaja kārtībā.
Es vairāk domāju par ķimiju kas nonāk sievietes organismā, nevis par izsargāšanos kā tādu.

Nemaz tik tālu senatnē, mūszemē.... 6-8 bērni latviešu ģimenē.. tas bija normāli.. izdzīvoja 5 gab. karš, mēri, citas nāves.. palika reāli 2-3 bērni.

Nerunāšim nemaz par 'staroveriem '- vecticībniekiem Latgalē... 10 un vairāk bērnu.. tā bija pilnīgi pašaprotama lieta.

Ķīna ar savu ilgadīgo 'viena bērna politiku "!!!

Pasaulē, visumā, dabā valda absilūta harmonija, tikai pie cilvēkiem ir absolūts haoss.

Tautieši.. tas vis ir normāli un pašaprotami.. tas vis SEKAS , nekas cits. Cilvēka neprāta sekas

Sekas tam ka cilvēks, kas pats sevi bez Mammas Dabas, Dieva, atļaujas, ir kronējis sevi par 'radības kroni ", un iejaucies DABĪGAJĀ pasaules kārtībā.

Dieva ( sauciet kā gribat.. augstākā, absolūtā enerģija ij t.t ) acīs, ir vienāda nozīme skudrai, moluskam vai cilvēkam.

p.s. Vienkārši palasiet pasaules vēsturi, cilvēces vēsturi ( pierakstītā ir nieka 5000 gadu).. jūs nekur neatradīsiet tās šausmu lietas kas notiek tagad....ar vārdu "tagad" es domāju pēdējos apm. 150 gadus..

Kas cilvēkiem atļāva lietot elektrību.. kas rada rūpnīcas, atomieročus, ij citus draņķus ko Dievs nebija devis cilvēkiem lietošanā.

Cilvēce sen zināja par tādām lietām... vienkārši....tām netika dota pieeja 'plašākai publikai "
Nikola Teslas brinumainie elektro darbi.
SenIndiešu lidojošās pilsētas-cietokšņi-vimanas.
Atomkara apraksti senindiešu vēdās, Biblejiskie apraksti.
Mūsdienās atraktās pilsētas austrumos... ka sir gājušas bojā.. mērķtiecīga, tēmēta atom ieroču pielietojuma rezultātā.
Ij t.t, un tā bez gaala.

Vis kas notiek pašlaik ar civilizāciju.. ir tikai viņas RITŪALA pašnāvība, kuru vada cilvēku naids, alkatība, naudas kāre un citi grēki, netikumi.
Visa tajā mēs.. varam tikai nolūkoties no malas, Bībelē tā ir apokalipse, senajās vēdās ļlaunuma laikmeta-Kali jūga gals.

Tas ir labi ka cilvēki kaaut ko raksta, to nevar noliegt.. bet.. tie ir tikai CILVĒKI,mirstīgi, kašķīgi, tādi paši kā mēs. cilvēki kas raksta, dzīvo atbilstoši savam laikam, pieredzei.

Ko es gribu teikt ar šo savu garstāstu ( rakstu no pilnvērtīgas QWERTY klavieratūras )

Atveriet acis, dvēseles, apskatieties apkārt, apstājieties, padomājiet.

Patiesība nav kauč kur arā, tālumā, gudrās zvaigznēs, biezāas grāmatās, cilvēku celtos mūros ( baznīcās ) kur nedzīvo Dievs.. tur mitinās priesteri.

Jūs pats esat Dievs ( nēsmu Niches pārcilvēka teorija sludinātājs )... Dieva bērns, jūs paši visu to saprotat.. jums nav vajadzīgs akli sekot mācītājam, kādam guru.
Jums ir tikai kā mazam akmentiņaam kas izsauc lavīnu Dabā jāaizkustas.

Jedem das Seine Katram savs

Finita veritatas Patiesības gals.
10.septembris 2021, 17:53 | links
 
Namajūna idejas ir dzīvas!
10.septembris 2021, 17:40 | links
 
Es kopumā par faktu. Palasot to tēmu, pasaules pārvalditājus vienmēr ir nodarbinājusi šī cilvēces pieauguma problēma.
Kā to, kas risina, nav atrodama nekāda radikāla metode uz šodienu, vienīgi dzimstības ierobežošana.
Vienā gāmatā, laikam šinī (CONSPIRATORS'
HIERARCHY:
THE STORY OF
THE COMMITTEE
OF 300
Dr. John Coleman) gan bija teikts, ka teiks iznīcināti cilvēki no rietumeiropas līdz Ziemeļamarikai, ka uz zemes tiks atstāti 2 miljardi, no tiem 500 mijoni japāņi un ķīnieši kā pklausīgākās nācijas.
10.septembris 2021, 17:04 | links
 
vieni pasaules valdnieki galina liekos nost, citi valdnieki glābj, trešie pūlas apgaismot pasaules tumšākos pŗātus vienlaicīgi nesakaitinot sanitārus.
jeee , piektdienaaaaaa
10.septembris 2021, 16:55 | links
 
Nu bet vai tad tas nav loģiski? 8 miljardi, ibio, astoņi!!! Vairojas kā truši! Bet ne jau Eiropā, un ne jau nu ar kovidu to visu risinātu...
10.septembris 2021, 16:47 | links
 
https://www.facebook.com/100001025900688/posts/4642789025765248/

BrunoL, 9.septembris 2021, 13:01

Kārtējais soc. tīklu fake sūds uz kuru pajolīši uzķeras :):).
Tici man, es vakarā piesēsto un pa kādām 4-5 stundām tādus desmitiem tev sataisītu.

Shm_didzis, 9.septembris 2021, 14:22


Nu...teikšu tā, tie kas pārvalda pasauli, vienmēr ir risinājuši civēces skaita ierobežošanu.

Viena no grāmatām kur to palasīt: Merchants of Despair: Radical Environmentalists, Criminal Pseudo-Scientists, and the Fatal Cult of Antihumanism

--- This is the ideology of antihumanism: the belief that the human race is a horde of vermin whose unconstrained aspirations and appetites endanger the natural order, and that tyrannical measures are necessary to constrain humanity. The founding prophet of modern antihumanism is Thomas Malthus (1766-1)----
10.septembris 2021, 16:32 | links
 
abrakadabra [10.09.21]: Daudz redzējis - nenozīmē vienmēr vieds. Tas bij par Toni.
Daudz rakstījis - nenozīmē vienmēr interesants (rakstnieks). Tas bij par Andreiko.
Daudz lasījis - nenozīmē vienmēr interesants (stāstnieks). Tas būs par Tevi.
Daudz uzbūvējis slepenus energoventilatorus - nenozīmē, ka vari liet tukšu kā Krumujancis. :)
Lieliski pateikts! :)
10.septembris 2021, 07:21 | links
 
Tautieti AbraKasDaras !!!

Piedod...neesi ievērojis ka es nekad pilnvērtīgi nesarunajos ar " lakonisma " ģēnijiem,kas visu savu dziļo domu
..spēj ietvert pāris teikumus.

Allaž domāju....vai šie īstenie " spartieši " tā sarunājas arī ikdienā !!!

Jedem das Seine. Katram savs.
10.septembris 2021, 02:09 | links
 
Tautieti Didzis !!!

Es tak esmu no mūsu mīļā,tautiskā ciema....Sraienbushas.

Ko tu tur muldies ar tādiem rupjiem vārdiem...geimeris,starpenes,kas vēl tur....

Es jau īsti dzīvē nezinu kas tie tādi...nav no tās " pidaru " organizācijas :-)))

Lai būtu skaidrāka par kuru laiku tu runā...( es par apm.1982- 1988 kad jau biju nosacīti pastāvīgs ( drīzāk ap 1989 ) strādāju,ij laikā vairs evergelibam un copei īsti nebija laika.

Kā jau minēju,esmu 1972 gada izlaiduma....." saulainais laiks " man ir līdz 1990tajam,kad sākās privatizācijas psihoze un valsts sabrukums.

Nebija nekādu žiguļi,Volgu, mūsu ciema noteikti,
Tevis minētais laiks var būt " mežonīgā kapitālisma " ziedu laiki,no apm 1988-1990 un uz augsu,bet tas tikai kooperatīviem kas bija " uz pareizā viļņa "

Skarbs laiks,man viens tāds nosacīti pazīstams ( pēc gadiem vecāks ) tajos laikos ," ļoti krūts " kooperatīvs " pazuda bez vēsts ar visu krūti 9to žiguļi.

Atrada šo pēc laika.....nošautu mašīna...dziļi mežā.

Pirmais tēvzeme " privātais taksists " ko nogalināja ( bija tāda mode zulikiem,nogalināt dēļ naudas privātos taksistus) bija mans kaimiņš,ko gan personīgi nepazina,gadu starpība bija paliela.

Tā kā Talais tautieti...par kuru laiku tu īsti runā,kurš gada tu pats esi izlaiduma.

p.s. Ar patiesu baudu nosacīti nesen noskatījos leģendāro Podnieks filmu " Vai viegli būt jaunam " tas par apm 1986 gadu ( biju nedaudz pa jaunu ),un
" Vai viegli būt jaunam,pēc 10 gadiem " tas 1997 gads,reālas atmiņas kas redzamas filma :-))) senCilvekiem iesaku noskatīties.

Jedem das Seine. Katram savs.
10.septembris 2021, 02:01 | links
 
Kungs taču apātiski grib, lai Tu viņu citē, ko arī dari. :)
10.septembris 2021, 01:20 | links
 
Mežavecis atkal murgo.
"p.s. Ja agrāk " krūts džeks " bija huligānisms mačo tips,kas varēja reāli iedot " pa rīkli " ar izaicinošu cigareti zobos...
Tagad tas varētu būt savāks brilainitis uzvalcina,ar jaunu,dārgu auto.Darbibas joma- zaglīgs diplomēts valsts ierednitis..."

Varbūt laukos vai Maskačkā padomju kruts džeks "bija huligānisks mačo", bet piemēram Rīgā tāpat kruts džeks bijas tas, kas varēja tikt pie importa šmotkām, tikt bez rindas krogos, kurma bija nauda un vismaz žigulis, ja ne Volga.

Un par tagadni arī atpalikuša peņdžas spriedums, parunā ar jaunatni vairāk, par ko viņi grib kļūt un kas skaitās kruts, pirms raksti glupības. Par zaglīgu ierēdni diez vai dzirdēsi atbildēs. grib kļūt par krutu sportistu, geimeri, atpazīstamu blogeri, programmētāju, mūziķi, dīdzēju, startaperi, nodibināt savu uzņēmumu, utt. Tas ir kruta, nevis ierēdņa amats.
10.septembris 2021, 01:16 | links
 
Daudz redzējis - nenozīmē vienmēr vieds. Tas bij par Toni.
Daudz rakstījis - nenozīmē vienmēr interesants (rakstnieks). Tas bij par Andreiko.
Daudz lasījis - nenozīmē vienmēr interesants (stāstnieks). Tas būs par Tevi.
Daudz uzbūvējis slepenus energoventilatorus - nenozīmē, ka vari liet tukšu kā Krumujancis. :)
10.septembris 2021, 00:24 | links
 
Tautieti Bebrs.

Rīga ļoti plašs jēdziens,arī no copes viedokļa.

Mangaļsalas,Bolderājas moli,Daugava pie Rumbulas,Juglas ezers,Ķīšezers,Vecdaugava....tas viss ir Rīga.

Jedem das Seine. Katram savs.
9.septembris 2021, 22:46 | links
 
Tautieši Raihs und Snipiens.

Tā nu man ar japalielas :-)))

Mūsu ciema arī taga ir EUropa ( ikdienā gan vairāk izskatās ka EUzopa )
Brasa pie cietuma uzbūvēts liels " spēļu laukums " kur īsti neesmu bijis.
Turpat " sporta laukums "

Nedaudz uz Mežaparka pusi...arī " sporta laukums "
Viss izcili...bet....ar to laukumu apmeklēšanu ir...ļoti,ļoti, švaki.
Jaunatnei kas ir tās lietas lielākais dzinējspēks,tas neinteresē ( maigi sakot )

Gadus piecus atpakaļ dzīvojis netālu no Grīziņkalna,no Vērto gaumes.
Pie ģimnāzijas Lauku iela,ir lielisks futbola,basketbola laukums,tur neko labāku nevar vēlēties.
Bet....trīs !!!!! gadu laikā,tur regulāri " dauzot bumbu " es nesastaptu nevienu !!! vīriešu kompāniju,kas tur spēlētu futbolu.
Nju " sīkie " neskaitās,ar tiem futbolu nopietni neuzspelesi....nav tā komplekcija.
Futbols nav balets,īsta kontakta spēle.
Pie tam...jāsecina,kā tie daži kurus es sastapu ar bumbu....lāgā īsti nemāk spēlēt futbolu kas ir kolektīvs sporta veids.
Spardit bumbu,un spēlēt futbolu...tas ir nedaudz dažādas lietas.
Bet...ja ir vēlēšanās...viss pārējais nāks laika gaitā.

Katrā ziņā....mainās laiki,prasības,uzvedības noteikumi.
Kā teikuši senajiem Grieki " ak laiki,ak tikumi "

p.s. Ja agrāk " krūts džeks " bija huligānisms mačo tips,kas varēja reāli iedot " pa rīkli " ar izaicinošu cigareti zobos...
Tagad tas varētu būt savāks brilainitis uzvalcina,ar jaunu,dārgu auto.Darbibas joma- zaglīgs diplomēts valsts ierednitis.

Jedem das Seine. Katram savs
9.septembris 2021, 22:41 | links
 
Es kādu gadu Rīgaā neesmu bijis, un cerams ka vēl vismaz 5cus nebūs jābrauc :D
9.septembris 2021, 22:36 | links
 
Vakar izbraucu pa Čakeni. Velojoslas svītas izgrebtas ar "miesu" - ar vismaz 1cm jaunā asfalta, ko uzklāja pirms gada, un par ko priecājos, jo izskatījās tīri kvalitatīvi viss sadarīts... Tagad paskats briesmīgs- neglīta, dziļa rieva... Ja reiz tās fakin velojoslas bija eksperiments(kā tagad tiek bazūnēts), tad kāda velka pēc netika uzklata arī pagaidu sadalošā baltā svītra- tāda, kuru var notīrīt bez mehāniskas iejaukšanās? Visiem taču bija skaidrs(laikam izņemot Staķi un Pulku), ka tas Čakielas projekts ir absurds! Kaut kā es baigi sacepjos no tāda veida idiotisma...
9.septembris 2021, 21:06 | links
 
badapiicka [Vakar]: Tagad neviens superpuperūber kāts man nesniegtu to kaifu,ko sniedza trīsposmu bambusene,jo tas bija bērnības laiks.

snipiens, 8.septembris 2021, 20:58
Tieši tā- atslēgas vārds> BĒRNĪBA. Nav jēgas to visu salīdzināt- tās ir psiholoģijas īpatnības. 80.gadu zemenes nebija saldākas par šodienas(pavasarī lielveikalos dabūjamās briesmones bez smaržas un garšas te nav attiecināmas) un zāle nebija zaļāka. Ķērām ar lazdām un bambusiem, nekāda vaina, puikiem bambusene pludā bija tops!!- bet, ja tad būtu bijis grafīts, ķertu ar to un arī teiktu, ka kaifīgāka nav. Ar tām jaunībslietām tas pats- kad nekas nesāp, stāv viss, kam jāstāv un "jūra līdz ceļiem"- tad ir labi, pat ja daudz kas ir sūdīgi- bet, kad savi 50...60...nolauzti, tad jūra nereti ir kļuvusi krietni dziļāka un daudzi ik pa laiciņam izspiež nopūtu par visādiem gostiem, "stabilitātēm", plombīriem un tamlīdzīgu mitoloģiju. Tas nav nekas jauns, gan jau ka šodienas pusaudži/jaunieši savos 50 arī teiks, ka aifona glaudīšana bija superīgāka, nekā tās smadzenēs iestrādātās nano-šmano kādas nu tur būs sakaru tehnoloģijas). Katram sava sāpe, par ko paskumt)))Pirmkārt jau tas, ka cik tad tev tajā bērnībā saprašanas par tādām lietām kā politika, neatkarība, demokrātija, utt. Pie *irsas tas viss, ka tik končas kabatās un futenei komandas biedru pietiek. No šī aspekta raugoties arī teicu, ka ar savu bērnību esmu ļoti apmierināts... Un visāda veida visādu preču deficīts toties deva baigo prieku, to deficītu beidzot iegūstot, vai tās būtu džinsenes, botas, košļenes vai multiaugļu sula...

raihs, 8.septembris 2021, 23:30


Šodien pat sanāca braukt Rīgā caur Purčiku .Pa lielam viss apbūvēts,kur sīki skraidījām,spēlējām ,,čiku" ( https://spoki.lv/spele/Speleja-reiz-puikas-ciku/841416 ),spēlējām futeni,pret skolas sienu mīnusus ( tagad žogs riņķī,jo no visa un visiem jābaidās ):) ,basīša grozi arī pāris vietās bija...vairs nav,jo arī apbūvēts.
Doma kāda...cerams ka nākamajos laikos varēs teikt :,,Cik tagad ir forši,ne tā kā 2020mitajos bija !":)
9.septembris 2021, 20:22 | links
 
Domāts....Jankam ( brigadieris ) paprasi....
9.septembris 2021, 18:56 | links
 
Tautieti old Dady !!!

Kādi vēl likumi,kādas vēl taciņas...
Puspiecos stroika nomazgā muti,izvelc tīrus trusikus.....ja kam trūkst,paprasi Bankām pārdesmit EUrozopiesi rubļu....ij laimīgs teci mājas....

Uz brīviem putniem debesīs.....rāpuļu likumi neattiecas :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.
9.septembris 2021, 18:55 | links
 
djadja, Tu esi laimīgs cilvēks savā nezināšanā, kā uz Tevi likumi, MK, pašvaldības u.c. noteikumi attiecas :)

patiesībā tā ir šaura, līkumota un kalnaina taciņa pa kuru jāiet, lai izdzīvotu šais likumu dzungļos...
9.septembris 2021, 17:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager