Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tautieši.

Ribkas vajag ķert,nevis skatīties kā ķer.

Tā kā pēdējos gados zivju nevis NAV,bet galīgi NAV....es kā agrāk uz copi neemu līdz daudz( milzīgs ekipējums,teltis,ij t.t. uz dienām 3 minimums )

Taga es paņēmu daudz ugundziras,gaļas,zaceni,kādu tentu,paklāju lai pie uguns pagulētu,sapakoju sava uzticamaja" comandos " mugursoma,ij aizeju nakšņot pie vietējiem madzohediem...viņiem uz deguna

ir vismaz 3 atļautie kati.

Snaps viņi dzer pamatīgi,bet..gods,kam gods,velk arī pamatīgi.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 22:54 | links
 
Par grāmatām..turpat arī ekonomika.

Man pa rokai stāv islāma Ahmadiesu kustibas izdota grāmata krieviski.

ISUS v INDIJ.

Izdota,papildināta līdz apm.1962 gadam.
Man viņu iedeva ka lielisku lidzekli- palīgu diskusijas ar " allelujam " ortodoksaliem kristiešiem.

No Korāna viedokļa vairāk kā pamatoti,argumentēti sagrauj pamatu uz kura turas kristietība " Jēzus augšāmcelšanos no nāves pie krusta".

Ļoti palīdz ( vismaz man )
Pie tam musulmaņi nenoliedz Jēzu,bet godina viņu kā lielo pravieti,bet....vienu no LIELAJIEM praviešiem.

Jākacaa ir ne tikai miesa,bet arī prāts kuru uztrenet ir daudz grūtāk.

Jeden das Seine. Katram savs.

p.s.Jezus vārdi. " Nebarstiet pērles ( zinības ) priekšā cuukam ( nekam neticīgajiem ) viņi tas ( perles-zinibas ) sabradāts,atgriezīsies un iznīcinās jūs. ( Džordano Bruno piemērs,kuru nepilnu 600 gadu atpakaļ,kā profesoru,teologu, dzīvu sadedzināja par to ka viņš apgalvoja ka zeme griežas ap sauli,nevis otrādi.

Vai tas pēdējās raganas Kurzeme,sadedzināja nepilnus 300 gadus atpakaļ.
Par kādu cilvēka attīstību mēs varam runāt ???
1.septembris 2021, 22:41 | links
 
Tautieši !!!!

Jūs bijāt Jakutijā !!!

Dzīve esat ar kādu Jakutu runājuši !!!

Vismaz karte varat parādīt kur ir tā teiksmainā Jakutijā.

p.s. ZiemelKoreja pavisam cabīgi ietas.....diena katram zem 200 grami maizes tiek,nabadziņu:-(((

Tik nez kā tā viņu 2 miljonu armija kustas,ij jaunākie atomieroči attīstās kas var USaino bāzes Havaju salās sasniegt.
Ij viņu raķetes pārlido pāri Japānai,kur USaino bāzes nespēj viņas parkert.
Kauc ka tas vis saprātīgām cilvēkam nelaimējās kopā.

SenGriekiski " Mega biblos,mega kaķis "
Lielā grāmata,liels ļaunums "

Jeden das Seine. Katram savs

mezadjadja, 1.septembris 2021, 22:20


Paskaties zaļo cilvēciņu vietā ito ,,keksu":)
Клёвая рыбалка / Hot fishing - YouTube
1.septembris 2021, 22:28 | links
 
Tautieši !!!!

Jūs bijāt Jakutijā !!!

Dzīve esat ar kādu Jakutu runājuši !!!

Vismaz karte varat parādīt kur ir tā teiksmainā Jakutijā.

p.s. ZiemelKoreja pavisam cabīgi ietas.....diena katram zem 200 grami maizes tiek,nabadziņu:-(((

Tik nez kā tā viņu 2 miljonu armija kustas,ij jaunākie atomieroči attīstās kas var USaino bāzes Havaju salās sasniegt.
Ij viņu raķetes pārlido pāri Japānai,kur USaino bāzes nespēj viņas parkert.
Kauc ka tas vis saprātīgām cilvēkam nelaimējās kopā.

SenGriekiski " Mega biblos,mega kaķis "
Lielā grāmata,liels ļaunums "

Jeden das Seine. Katram savs
1.septembris 2021, 22:20 | links
 
udo733 [01.09.21]: 18 000 000 !!! hektāri! Joptva

https://vatastan.com/2021/09/01/sibirija-pilnigi-izdegusi-jakutija-2021-fotovideo/

fisherman71, 1.septembris 2021, 10:10

Kāds youtubē bija ielicis kartes, ka ap šo pgablu tiek plānots veidot jaunu valsti - Novorusija. Tika ietverti visi tie reģioni kur pašlaik ir visvairāk derīgo izrakteņu, nafta un gāze.

breksucels, 1.septembris 2021, 12:08kāpēc jāizdedzina meži??Agrāk mežš netraucēja iegūt derīgos izrakteņus

udens2, 1.septembris 2021, 12:34

Manuprāt meži pasaulē pēdējā laikā tiek speciāli dedzināti, tur ir kaut kas cits zem tā visa. Pastāv iespēja ka tie paši kliedzēji par globālo sasilšanu, lai it kā vairāk pierādītu pasaulei ka ir pi...ets

breksucels, 1.septembris 2021, 12:51viss ir pavisam vienkārši,tie meži tiek pamatigi izcirsti nelikumīgi,dedzinot var norakstīt to visu

udens2, 1.septembris 2021, 13:33
Nodedzina lai ķīniešiem netiek.-D
Tautieti Snipiens.

Kāpēc tu runā daudzskaitlī !!! " grāmatas "
Piem es pa naktīm ar sajūsmu iekš youtube skatos intervijas ar NLO mazajiem zaļajiem.

Ir tādas cmukas grāmatas kur autors ( smuks uzvārds,latvisks :-))) Muldasevs Ernests ciemojas pie seno civilizāciju Talantiem,Lemuriem ) smuki,interesanti.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 22:13 | links
 
nesanāks man itā...

padiskutesim,ja tas ir saprātīgi un rosinoši protams.

Es sen vairs grāmatas nelasu,jo tā vietā lāpu slinkumu .:)Tai pat laikā neuzskatu,ka vienīgi un tikai grāmatās ir tā patiesība,bet protams,ka katram savs ...uzsvars uz savs...neuzspiežot citiem savu.:)
1.septembris 2021, 22:06 | links
 
Tautieti Snipiens.

Kāds pamats tev būtu apšaubīt manis minēto, polittehnologijas tevu Makjavelli!!!
Kāds iemesls man tur ko apšaubīt !!!
Vai leģendāro," slikto zēnu " ( no vācieši viedokļa ) Garlību Merķeļi ( ir tāda iela Rīga gar cirku iet )
Pamato ja vari...kas,kāpēc,kāpēc tev ir tāds viedoklis.

Iesaki kādu tēmu ( smagajās-eksaktajas,zinātnes gan esmu zemāks par nulli )
padiskutesim,ja tas ir saprātīgi un rosinoši protams.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 21:48 | links
 
Tautieti -Coptautieti- mezadjadja!Tu matus skaldot gribi teikt,ka ,,kņižkās" rakstītais ir vienmēr taisnība un tikai ?Ka tas ir kā klintī cirsts,jebšu tomēr reizēm ir spēkā teiciens par to,ka papīrs pacieš visu ?:)
1.septembris 2021, 21:12 | links
 
Tautieti Usis!!!

Paskaidro....ko tu šobrīd lasi !!! Ja vien lasīt māki!!!

Man te Garlībs Merķelis stāv pie gultas ( reāls vācu pacans 18 gadsimta ),vēl tur lielā kaudzē,Budisms,Latvietības,Afganistana,Kristietība.

Pie kādas lasīšanas stilā tu pieturzīmes,kirlica,glagiluca,hindu,herioglifi,alu petroglifi ( tas tev būtu piemērotāks...vienkārši ij saprotami )

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 20:31 | links
 
Teiksmu vīriņš.
:)
1.septembris 2021, 20:18 | links
 
Tautieti Usis !!!

Kāds te sakars kvantitāti ( daudzumam ) ar kvalitāti ( labumu )

Cik bija Latviešu strēlnieku ( saukti sarkanie ) kas iznīcināja visus cara armijas gvardus savā ceļā !!!!!
Apm 12 000 lauku zēni,kara rūdītu.

Cik bija pusabgerbti Latviešu karaviru,kas sagrāva Bermonta laupitaju- algotņu varžu,ar visu neuzvaramo vācu Dzelzsdivīzija !!!

Cik bija to Talibu Afganistānā pret pasaules stiprāko USaino armiju,ar interjeriem 20 gadu garumā 2 triljoniem !!! zaļo Dubuļu !!!!

Cik bija spartiešu pie Termopilam kas apturēja uz laiku milzīgo Kira persiešu armiju,
Tikai...vai...300 simti.

Ij kāpēc viss tas.. tāpēc ka viņi bija īsti savas zemes dēli....
Kas ir algotņi....palasies mūsdienu polittehnologijas tēvu..Makjavelli ( pieejama bibliotēkas ) grāmatu " Valdnieks " kurā rakstīts...valdnieks kas uzticas algotņu armijai,ir agrāk,vai vēlāk lemts sāka ei.

Labs lozungs...

Valsts,kas nevari savu armiju,drīz baros svešu.

Mazs cinītis gāž lielu vezumu ( Dāvids pret Goliātu )

Tā kā...tautieši....viss tas ir ļoti nosacīti..

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 20:04 | links
 
Kāds nu tur domātājs, kkads pizdjuks. Nācijas lielumu nosaka sabiedrības efektivitāte, nevis sagrābto purvu hektāri.
1.septembris 2021, 19:47 | links
 
Tautieti Caddy !!!!

Kauc kur pasen labu domu dzirdēju no kauc kāda Krievijas domātāja intervijas.

Viņam jautāja,kā jūs domājat...kāpēc lielajām nācijām,kā Krieviem ir tāda Po attieksme dabu,tas resursiem.
Bet mazam nācijām,kā Suomi.Latviesi,nerujot par Japaniesiem,pret dabu ir cita,gandrīz pielūgsmes attieksme !!!

Viņš atbildēja vienkārši un ļoti saprotami.

Lielajām nācijām uz dabu,resursiem ir pilnīgs PO...jo viņiem tā ir vairāk kā vajag...daskuja.

Mazam nācijām resursu ir maz,tāpēc arī attieksme godbijība.
O
Paldies senajos...Jaunsudrabiņa,Lāču Vili,Upīti,laukos,pie mājas katrai tacinai,strautiņš ir savs milvardins,senču mantots.

Kā piemērs....milzumdaudziem pasaulē jura....ir kauc kas exklusivs...a piemēram man....

Nju ko man jūrā....12 minūtes līdz stacijai " Brasa "... vilciens Vecāki 20 min,kājām līdz Mangaļu molam nedaudz virs stundas.Atpakal 24 autobusu,līdz Skanstes ielai 40 min.
Būtībā....man jūrai nav liela vērība,kā plikais sievai gultā blakus..pastiepa roku,ij paņem:-)))

Uz jūru braucu skatīties vētru...kad ūdens reāli gāžas pār mīlu ar milzīgu viļņi.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 19:30 | links
 
CopTautiesi !!!

Ko jūs tur nematies,matus skaldīt,tak biski reāli apdomāties,kas reāli bija senāk,bet kas ir mūsdienās ( pie TV sēžot,maigi glastot telefonu )

Senajos laikos nebija citas iespējas kā " līst līdumi " tas ir sākotnēji viņu izdedzinot,atkarojot no mežiem.

Tika izmantota " divu " lauku sistēma ( retāk trīs ),vienu lauku apsēju,otrs atpūšas,kas ir pilnīgi loģiski un saprotami. Tautas tradīcijas :-))) ar dziesmu fona Bondu M ritmos. " Kuul,tu dedzin kuul " meklējiet youtube.

Vegānisms,veģetārisms...kā, kā,reāli sencilveks varēja izdzīvot piem. mūsu klimaksa apstākļos !!! zaļi graužot...nekā.

Piem. vislabāk Europa izpētīta sencilveku apmetne " Zvejnieki " brasla,Salacas izteka no " sirmā "-Burtnieku ezera.
Zivis ( lielas ) un meža lopi tika ēsti.
Nebija sencilvekam pa rokai netālais lielveikals,kur var nopirkt veganisko speķi,un bezalkoholisko snaps :-)))

Tautieši....esat tak reāli domājoši !!!

Sastajamies aplītī,sadodamies rociņas,pieskilam sentēvu spickas....ij ritma dziedam ' Kuul,tu dedzin kuul"

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
1.septembris 2021, 18:37 | links
 
udo733.Tas ir viss uz ko esi spējīgs?Mjā,īpaši apdāvināts palīgskolas audzēknis.Vispār jau tev ir viena laba īpašība -tevi nav iespējams nogalināt ar kontrolšāvienu galvā.Šauj cik gribi,smadzenītes paliek neskartas.

Bjorgvins, 1.septembris 2021, 17:29

Tev gan teksti kā čekistam.Senču mantojums?
1.septembris 2021, 17:58 | links
 
udo733.Tas ir viss uz ko esi spējīgs?Mjā,īpaši apdāvināts palīgskolas audzēknis.Vispār jau tev ir viena laba īpašība -tevi nav iespējams nogalināt ar kontrolšāvienu galvā.Šauj cik gribi,smadzenītes paliek neskartas.
1.septembris 2021, 17:29 | links
 
viss ir pavisam vienkārši,tie meži tiek pamatigi izcirsti nelikumīgi,dedzinot var norakstīt to visu

udens2, 1.septembris 2021, 13:33

Domā, ka izcirstā mežā ir baigi daudz kam degt?? Pie manis pēdējās cirsmās ir tā, ka pat malkai nav ko ielasīs sprungulīšus... nu RU (un īpaši zogot) varbūt savādāk, paņem pirmo baļķi un viss, pārējam uguni klāt!

daddy_j, 1.septembris 2021, 16:59nu kā izpiļi 1000 ha,nodedzini 10x vairāk,uz papīra zaudējumi ir no izdegšanas,ja vēl kādam iemet kukulīti...

udens2, 1.septembris 2021, 17:06


taisnība. nemāku domāt kā žuļiks :(
1.septembris 2021, 17:17 | links
 
viss ir pavisam vienkārši,tie meži tiek pamatigi izcirsti nelikumīgi,dedzinot var norakstīt to visu

udens2, 1.septembris 2021, 13:33

Domā, ka izcirstā mežā ir baigi daudz kam degt?? Pie manis pēdējās cirsmās ir tā, ka pat malkai nav ko ielasīs sprungulīšus... nu RU (un īpaši zogot) varbūt savādāk, paņem pirmo baļķi un viss, pārējam uguni klāt!

daddy_j, 1.septembris 2021, 16:59
nu kā izpiļi 1000 ha,nodedzini 10x vairāk,uz papīra zaudējumi ir no izdegšanas,ja vēl kādam iemet kukulīti...
1.septembris 2021, 17:06 | links
 
Tautiesi izdomata kovid atkarigie !!!

Ko jus tur nematies ka "divana eksperti "... Eu Mairi.. kas sist nemaki, a kreiso vajag, ar kreiso..

Prkopcuka tu ko.. skriet nemaki, netais kaunu nacijai......

Biatlonisti,skeletonisti.. kas jus galigi lohi esat !!!

Eu siev.. atnes man vel kadu alinu.. slinkums man jau paris stundas uz divana sezot augsa celtis.

Kas ir Knarins, kovins saka par kovidu ....

Sodienas RADIO 1 ( FM 90,7 ) TIESA knarina intervija tiesraide..... pl 13-00 raidijums 'Krustpunkta "liela Tresdienas intervija.

Viss sabiedrisko mediju archivs ( radio, TV ) pieejams www.lsm.lv

Za ponjimanije, za ribalku tovarisci.
1.septembris 2021, 17:03 | links
 
viss ir pavisam vienkārši,tie meži tiek pamatigi izcirsti nelikumīgi,dedzinot var norakstīt to visu

udens2, 1.septembris 2021, 13:33


Domā, ka izcirstā mežā ir baigi daudz kam degt?? Pie manis pēdējās cirsmās ir tā, ka pat malkai nav ko ielasīs sprungulīšus... nu RU (un īpaši zogot) varbūt savādāk, paņem pirmo baļķi un viss, pārējam uguni klāt!
1.septembris 2021, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager