Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
rel="nofollow">https://youtu.be/feRopbv7l_APie manis nevar pierakstīties, es dzeru vienatnē :)

raihs, 31.augusts 2021, 21:33[/quote]


Japāņu vecmāmiņa, vienam laikam grūši. Vēl viena dziesma Jānim. Autors - Valdis Atāls, ļoti labs čomaks. Tagad viņam švaki ar veselību, ērce iekoda kulē copējot. un Laims klāt.
Dungā Elitas māšele un Anta.

https://youtu.be/cWyyOsl2hwk
1.septembris 2021, 06:49 | links
 
Tautieti Abra !!!

Kam raudu tu....ak Talais AbraKadabra :-)))

Kāda visām te nozīmē !!!

Te tak nav nekā īsta, pasaku- neReala pasaulē
Izrāde kas agri vai vēlu beidzas :-)))

Intereses pēc aizstāvis,reģistrējies iekš OHO.lv ( it kā iepazīšanās portāls ) tur viss kas interesants skatāms.

Es gribu ar to teikt ka tur...ir ļoti daudz ļaužu ( pamata dažāda kalibra tantes ) kam tā īsti, ar daudzu gadu stāžu patiesā realitāte ap mums ir pārklājušies ar " sapņu pasauli "

Līdzīgi,parfrazejot,kā saka par narkomaniem.

Narkotikas beidz lietot visi,bez izņēmuma,bet....tikai retais savas dzīves laikā.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 00:53 | links
 
Jau likās kā dzēsīs komentāru. Tātad, vēlreiz, protams, neatkārtošos.
Es teiktu, ka personības degradācija jebšu citiem vārdiem palikšana par vecu un nedomājošu (laikam jau tas var notikt arī trīsdesmitajos) var raksturot sekojošiem punktiem:
Piesieties par stilu, nevis saturu?
Piedāvāt visiem būt vienādiem, nosodīt izcelšanos, nosodīt ikdienai raksturīgu izpausmes stilu?
Nosodīt to, ka cilvēks raksta gari?
KAS PAR LIETU?
Tas Misters Ārprāts (vai vairāki čaļi) kopumā kļūdās labi ja vienā no desmit izteikumiem. Otrkārt, vai tiešām nav nekādas cieņas pret makšķernieku stāstiem, kur šis tas, var būt neprecīzs? Tiešām?
Forumus ir jāmāk vadīt! :)
1.septembris 2021, 00:39 | links
 
Tautieti Raihs.

Nekardini :-)))

Echh....es ar no mīļa prāta nesteidzoties savā " slimības gultā " iz... ( Izlaktu...nedzeraju termins ), kādu "null ziiben" tilpumu ugundziras,....bet...slimība,slimība,ij vēl vājais alkoholiķis raksturs.
Cūka pat sacharas tuksnesī dubļus atradis :-)))
p.s. Vadoties pēc senas tuksnešu beduīnu ziemas copes gudrības....ES ( ak šis mūsu EGO :-))). )
Ziemas copes medības izejot,vairāk par " kociņu" blaske līdz nenjemu,labi zinot ka pēc " dosus minimalis " jebkādā interese par copi zūd ka nebijušas,ok smagiem soļiem jaietas mājup,pēc kārtējās devās.

Nju ekskursija,komunikācijas nolūkos ar ziemas copes līdzīgi urbjosajiem ( mūsu ciema izmirušie cilts ) ir cits pasaciens...bez " pricendaliem " slēpēm ( dazkart apSlepoju nolemtos uz ledus :-))) ),bet ar lielāku tilpumu kabatā
Tāpēc gan ziemu,vasaru mūsu ciema copes guru,dēvē par....ekskursantu....

Jeden das Seine. Katram savs.
31.augusts 2021, 21:52 | links
 
andreiko [31.08.21]: Andreiko, tev tie intervāli starp kodieniem paliek arvien īsāki. ..

raihs, 30.augusts 2021, 11:37

Janka, ja nerēķina vienu gadījumu (uz pekas uzvēlās 1,2 gramīga virpa), tad pie ārsta neesmu bijis kopš 1986. gada. Es visu saprotu, laikam vajadzīga palīdzība. Kad pie tevis drīkst pierakstīties??? :)

https://youtu.be/feRopbv7l_A
Pie manis nevar pierakstīties, es dzeru vienatnē :)
31.augusts 2021, 21:33 | links
 
Tautieti BjornVagen,ij citi neRealas,izVirtuala pasaules atkarīgie :-)))

Ko jūs te nematies,matus skaldīt,apsaukaties,pie vārdiem piesieties !!!

Vai tad jūsu prātus nodarbina šādas muļķības.
Cilvēki no Gobu ielas.
Izdomāts ( cilvēku prātos,un ar masīvu mediju kampaņu ) meeris.
Pašnāvnieku sindroms,sevi indejot ar nezināmu vielu kuras sekas mēs varēsim ( izdzīvojušie ) saprast pēc gadiem 10mit gadiem.
Vaksācijas piekritēji.

Un bezgala daudz fignju.

Tautieši....vai jūs kā mazi bērni ticat visam ko jums bāž mutē.

p.s.
Ar patiesu sajūsmu iekš youtube noskatos telepatiskas intervijas ar citplanetiesiem- NLO.
Brīnišķīgas ainas no planētas " mēnes" kur tiek apsekoti miljoniem gadu gulējusi,avarējusi NLO.
Tikšanās ar zudušo civilizāciju pārstāvjiem,talantiem,lemuriem.

Ak jel.....jeb tautiski sākot " pratin nāc mājās "

Jeden das Seine. Katram savs.
31.augusts 2021, 21:26 | links
 
b https://youtu.be/bIj9vizWM0c
31.augusts 2021, 20:25 | links
 
Speciāli Jānim L.
Mūzikas un vārdu autori man ir draugi, diemžēl Pēcis ir citā saulē.

https://youtu.be/sVxVT7F-i_s
31.augusts 2021, 20:00 | links
 
Andreiko, tev tie intervāli starp kodieniem paliek arvien īsāki. ..

raihs, 30.augusts 2021, 11:37


Janka, ja nerēķina vienu gadījumu (uz pekas uzvēlās 1,2 gramīga virpa), tad pie ārsta neesmu bijis kopš 1986. gada. Es visu saprotu, laikam vajadzīga palīdzība. Kad pie tevis drīkst pierakstīties??? :)

https://youtu.be/feRopbv7l_A
31.augusts 2021, 17:49 | links
 
mjuniors [31.08.21]: No vēstures: Šlesera afēras pēc tika atlaista visa saima. Šodien viņš aicina visus sadoties rokās.
Otrs, Šlesers dibina partiju, lai varētu atgūt valstij nesamaksātos nodokļu no pirmās partijas.
Un šodien viņš ir antivakseru vadonis..
Antivakseru vadonis gan vairāk ir Gobzems. Viņš salasīja daudz lielāku aunu baru uz mītiņu, nekā Šlesers.
Bet puiki malači. Uzķēra kur var balsis izrakt!:)
31.augusts 2021, 17:33 | links
 
Mežaonkuli.Diemžēl tu ļoti neuzmanīgi lasi tekstu. es tikai nokomentēju vienu aspektu no milzīgās tēmas par kariem.Nosauc manā komentārā kaut vienu vārdu,ar kuru es tevi aicinu mīēt karu vai dedzināt šķūnīšus.Tās ir tikai tavas seksuālās fantāzijas.Tos nodrāztos tekstiņus,ko tu tur sarakstīji,vari man nerakstīt.Es to visu zinu.Un zinu vēl daudz ko.Starp citu Pavļiks Morozovs nav no kara tēmas.Tur tie sūdi ar to puišeli notika citā laikā un citā kontekstā.Nevajag bāzt visu,ko pa ausu galam esi dzirdējis bāzt vienā maisā.

Bjorgvins, 31.augusts 2021, 09:33

Par karu tu zini tikai to kīseli ko tev psrs skolā mācija.
31.augusts 2021, 17:30 | links
 
No vēstures: Šlesera afēras pēc tika atlaista visa saima. Šodien viņš aicina visus sadoties rokās.
Otrs, Šlesers dibina partiju, lai varētu atgūt valstij nesamaksātos nodokļu no pirmās partijas.
Un šodien viņš ir antivakseru vadonis..
31.augusts 2021, 17:14 | links
 
Mežaonkuli.Diemžēl tu ļoti neuzmanīgi lasi tekstu. es tikai nokomentēju vienu aspektu no milzīgās tēmas par kariem.Nosauc manā komentārā kaut vienu vārdu,ar kuru es tevi aicinu mīēt karu vai dedzināt šķūnīšus.Tās ir tikai tavas seksuālās fantāzijas.Tos nodrāztos tekstiņus,ko tu tur sarakstīji,vari man nerakstīt.Es to visu zinu.Un zinu vēl daudz ko.Starp citu Pavļiks Morozovs nav no kara tēmas.Tur tie sūdi ar to puišeli notika citā laikā un citā kontekstā.Nevajag bāzt visu,ko pa ausu galam esi dzirdējis bāzt vienā maisā.
31.augusts 2021, 09:33 | links
 
Tautieti BjornVagen !!!

Karu mīl tas kas tajā nav kritis,vai sakropļots.
Romiešu parunā.

Tu vēlies teikt....ka tu kauc kādu meslainu " technikas progresu " maini pret postu un ļoti daudzu cilvēku dzīvībām !!!

Kad iznāca Spīlberga ( juuds ) filma par " ziidMili " " Šindlera saraksts " filmas varoņa,Šindlera vēl dzīva māsa publiski paziņoja pasaulei.

" Tas viss ir muļķības un blēņas,kas filmā parādīts, Šindlera nebija nekāds " ziidGlabejd,humānists ij t.t.
Viņš bija vienkāršs uzņēmējs,tirgonis,kas it kā...uzglabātos juudus savas rūpnīcas izmantoja kā vergus " bezmaksas darba spēku "

Tā kā.....

p.s. Piemini vēl kara laikā varoņus,tēva nodevēju Paliku Morozova.

Zemnieku siena šķūnī dedzinātāju ( tie šo noķēra paši,atdeva vāciešiem tiesai )
Zoju Kosmedijansku.

Mūsu pašu teroristu Imantu Sudmali,kas tautas sapulcē ar savu bandit brāļi Džemu Bankovskis,Domā laukums uzspridzināja 3 civilos
Par to vācieši šos noķēra un publiski pakāra.

Jeden das Seine. Katram savs.
30.augusts 2021, 23:01 | links
 
Headhunter [12:34]: Cilvēks cenšās panākt tevi :):):)Te viss labi paskaidrots:
https://youtu.be/NApG0LoruEk

raihs, 30.augusts 2021, 14:23
tur pirmais komentārs labs ))))

badapiicka, 30.augusts 2021, 15:01
Un paties
30.augusts 2021, 18:49 | links
 
Lai nu kā ar tiem kariem nebūtu,viena lieta ir konkrēta.Tieši kara laikā ir visstraujākais tehniskais progress.Zinātnieki un konstruktori darbojas intensīvāk.Dzīve piespiež.Starpkaru periodos viss notiek lēnāk.Piemēram,2.pasaules kara laikā tika izgudrotas daudz interesantas lietiņas.Un karam beidzoties tika pielāgotas civilistu vajadzībām.Liela daļa sadzīves tehnikas tika izgudrotas vai sāktas ražot militāristu vajadzībām.Visvairāk šajā jomā izcēlās Vacija un ASV.Nu PSrS protams tautai vēl ilgi nācās dragāt ar kapli un cirvi.Arī latviešiem.Visi tie tehniskie labumi atnāca ar lielu novēlošanos.
30.augusts 2021, 18:39 | links
 
Headhunter [12:34]: Cilvēks cenšās panākt tevi :):):)Te viss labi paskaidrots:
https://youtu.be/NApG0LoruEk

raihs, 30.augusts 2021, 14:23

tur pirmais komentārs labs ))))
30.augusts 2021, 15:01 | links
 
Un laikam jau jāiet gulēt ar izkompostrētiem mozgiem, jo izrādās Latvijas žurnālisti karu apraksta ar vārdiem 'smādēt' un 'mode'. Drīz būs kā Bērziņam jāsaka, sen šauti neesat! :)

abrakadabra, 30.augusts 2021, 01:26

Ej nu ej, kas ta' vainas vārdam "smādēt"?)) Manā skatījumā tas ir daaaudz labāks un piemērotāks mūsu mēlei nekā visi tie "mobingi", "koučingi" un "randomi"- neciešu tos tikpat ļoti, kā "votus", ķipas" un "davajus")
30.augusts 2021, 14:55 | links
 
Headhunter [30.08.21]: Cilvēks cenšās panākt tevi :):):)
Te viss labi paskaidrots:
https://youtu.be/NApG0LoruEk
30.augusts 2021, 14:23 | links
 
Cilvēks cenšās panākt tevi :):):)
30.augusts 2021, 12:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager