Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Mankurtu dvēseles ierunājušās. Principā man ir gaišreģa spējas un varu apgalvot nākamajos desmit gados būs uz komentāriem kriminālpanti par dezinformāciju, jeb reģistrēti lietotāji, šaurs loks komentēs, speciālist savas nozares pārstāvji. Citādi šis neaptēstais interneta komentētājs muld par visu, pārraksta visu pa savam. Nu piedodiet, "vārda brīvība", antivakseri utt. Stulbumam nav robežu un viņš vienkārši kā visums izplešās.
Es protams nav tas labakais piemērs, bet nu idiotam ir jāpasaka, kas viņš ir.
23.augusts 2021, 20:08 | links
 
Tautu badā ar picku !!!

Bibliotēkas ir pieejama izcila grāmata ," Latvijas stāsti " autors Klimovičs ( izcils " karsto punktu " žurnālists,tagad muhamedani par stāvus Latvijā,diemžēl,vai divaini, viņa vienīgā pieejamā grāmata )
Grāmata ir Latvijas visdažādāko cilvēku dzīvesstāsti kas auga,gāja skolā Latvijas brīvvalstī,tad krievu,vācu okupācija,kam leģions,padumju armija,kam mezabralosanas,kam ekskursija uz Sibīriju.

Tad grāmata savas atmiņas rakstā izbijis politiķis,žurnālists,ziids Grigorijs Krupnikovs )
Latvijas brīvvalsts laikā nebija ebreju...bija ziidu,ziidu veikali skolas ij t.t. tad jau jasadedzina visas Blaumaņa " skroderdienas Silmačos " grāmatas kur ir spilgts tēls,ziids Joske ar dēlu Ābramu.
Tā lūk Krupnikovs savas atmiņas stāsta,kā viņš nekur citur Eiropā nezināja tādu vietu kā Latvijā..kur skolēns pēc izvēles varēja mācīties 8nas lielāko mazākumtautību skolās,viņš laikam mācījās vācu skolā,bet pēc 1939 vācu aizbraukšanas uz faterlandi,savas tautības,ziidu skolā.
Par ko tad mēs runājam par Latvijas tautu !!!
Kādi vēl latvieši.

Vēl krievu cariene Katrīna pasludināja Latvijas teritorijā ticības brīvību.
Ij krievu vecticībnieki bēgot no vajāšanas Krievija,ar plostiem devās lejup pa Daugavu,un apmetās Daugavas krastos,brivciemos " Slobodas "

Jeden das Seine. Katram savs

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci :-)))
23.augusts 2021, 19:24 | links
 

Vēl viens. Cīši loģiski te jautajumi pasprukuši.
23.augusts 2021, 19:12 | links
 
Junior, tad parādi tos savus pareizos ,,latvju vaibstus,, lai visi zin kā īstam letiņam jāizskatās. Nerunājot par valodu, lašara
23.augusts 2021, 19:05 | links
 
mezadjadja [23.08.21]: Tautieti Bads ar picku :-))) vai kā tur pareizi.

Kāda vēl Latvijas TAUTA...

Es allaž sāku ka šeit Latvijā dzīvo....pa krieviski labāk skan
LATVIJCI....
Jūs paši paskatat savus gēnus,radu rakstus,kas tik tur nav.
Man latviesam piemēram vecvecmama ir suomiete,pa tev līniju vecāmāte ir ortodoksālā polietes ( savā ģimenē runājuši tikai poļu valodā,ij omamai daudz pārmests ka viņa apprecējusi manu opi,latvieti ).

Tad pajautasam sev...kas ir tā Latvijas TAUTA....vai tas ka es esmu " cistijs latvietis " ar nekaitīgu nacionālismu, nozīmē arī to ka es pēc biedra Stirlica raksturojuma ( īsts arietis ), esmu ISTS latvietis!!!

Visi tie teksti...tauta
..latvietis..ij t.t. manuprāt piestāv tiem 100 zagligajiem pajoliniem Saeimas nama.

Piem. pirms bēgļiem, tevzemiesi blāva....krievi nāk...,kur tā viņi nāk,kā viņi šeit dzīvo blakus jau tūkstošiem gadu!!!

Jeden das Seine Katram savs.

Za ponjimanije i ribalku tovarisci.
Neviens ne par kādiem āriskajiem gēniem te nerunā...
Nav nekādas "Latvijas tautas", ir latviešu, leišu, poļu, ukraiņu, žīdu(u.c.) tautas. Tas nav nekāds noslēpums- visi ir vairāk vai mazāk jaukti, un?
"Latvijieši" (politiskā nācija, nevis tauta) kādreiz piestāvēja interfrontsmeniem, tagad- viņu šodienas mantiniekiem- kosmopolītiem un globālistiem)
"Tautu draudzība" par katru cenu- paldies, nē)))
23.augusts 2021, 19:03 | links
 
Jau kuro dienu krievs aizdzēries, stastīs kas mēs esam.
23.augusts 2021, 18:59 | links
 
Lašara, kādi nav Latvieši te? Mentalitāte, valoda, sejas vaibsti viss ir citādi. gadu tūkstūšiem te dzivojuši mūsu šenci šeit. Mums ir identitate. Un atrodas te viens putinasoss, kas kultivē utaino propogandu... pis no kurienes atnāci.
23.augusts 2021, 18:57 | links
 
Tautieti Bads ar picku :-))) vai kā tur pareizi.

Kāda vēl Latvijas TAUTA...

Es allaž sāku ka šeit Latvijā dzīvo....pa krieviski labāk skan
LATVIJCI....
Jūs paši paskatat savus gēnus,radu rakstus,kas tik tur nav.
Man latviesam piemēram vecvecmama ir suomiete,pa tev līniju vecāmāte ir ortodoksālā polietes ( savā ģimenē runājuši tikai poļu valodā,ij omamai daudz pārmests ka viņa apprecējusi manu opi,latvieti ).

Tad pajautasam sev...kas ir tā Latvijas TAUTA....vai tas ka es esmu " cistijs latvietis " ar nekaitīgu nacionālismu, nozīmē arī to ka es pēc biedra Stirlica raksturojuma ( īsts arietis ), esmu ISTS latvietis!!!

Visi tie teksti...tauta
..latvietis..ij t.t. manuprāt piestāv tiem 100 zagligajiem pajoliniem Saeimas nama.

Piem. pirms bēgļiem, tevzemiesi blāva....krievi nāk...,kur tā viņi nāk,kā viņi šeit dzīvo blakus jau tūkstošiem gadu!!!

Jeden das Seine Katram savs.

Za ponjimanije i ribalku tovarisci.

mezadjadja, 23.augusts 2021, 18:46

Ko tu lieto?
23.augusts 2021, 18:54 | links
 
Tautieti Bads ar picku :-))) vai kā tur pareizi.

Kāda vēl Latvijas TAUTA...

Es allaž sāku ka šeit Latvijā dzīvo....pa krieviski labāk skan
LATVIJCI....
Jūs paši paskatat savus gēnus,radu rakstus,kas tik tur nav.
Man latviesam piemēram vecvecmama ir suomiete,pa tev līniju vecāmāte ir ortodoksālā polietes ( savā ģimenē runājuši tikai poļu valodā,ij omamai daudz pārmests ka viņa apprecējusi manu opi,latvieti ).

Tad pajautasam sev...kas ir tā Latvijas TAUTA....vai tas ka es esmu " cistijs latvietis " ar nekaitīgu nacionālismu, nozīmē arī to ka es pēc biedra Stirlica raksturojuma ( īsts arietis ), esmu ISTS latvietis!!!

Visi tie teksti...tauta
..latvietis..ij t.t. manuprāt piestāv tiem 100 zagligajiem pajoliniem Saeimas nama.

Piem. pirms bēgļiem, tevzemiesi blāva....krievi nāk...,kur tā viņi nāk,kā viņi šeit dzīvo blakus jau tūkstošiem gadu!!!

Jeden das Seine Katram savs.

Za ponjimanije i ribalku tovarisci.
23.augusts 2021, 18:46 | links
 
Biedri BjornVagen !!!

Viedi,viedi tavi vārdi tautieti:-)))
Par sevi varu pastāstīt....
Koroce...es nav ne sekseris,vskseris,vai kas vēl tur.
Vienkārši, man ir Dieva, ģints,dabas dots spēcīgs organisms,ij man nav nekādas vajadzības ko vēl tur sevī gāzt iekšā kauc kādas nepārbaudītās ķīmijas- vakcīnas.
Vai tāpēc es esmu antiVakseris,nje tak...prasts " latvānis vulgaris " ( vulgaris nav nekas vulgārs,po latīniski " parastais " )
Kāpēc...tocno tas covida ir goc pendel pilnīgākais izdomājums.
Es kā alkoholiķis, esmu pēdējā pusotra gada laikā,no viena kakliņa " po pacanski " gasejis dažāds kalibra un stipruma dzērienus kopā ar vismaz 100 ( ja ne vairāk ) pudelbralu,protams bez jebkādām distancēm un ierobežojumiem.

Tags dzirdēju lauzto kāju pusgultas režīmā ( tāpēc arī tie mani naher nevienam nevajadzīgie gartexti ).
Ij tēma par ko....mani ieved traumas,es dienas 3-4 guļu,ēdu,cirsmu "pīle" ij tikai tad....man uztaisa to covid testu ( izskatās kā atskaites pēc, " dlja galocki "
Tā šausmas tautieši,a ja es izrādītos tas slimais kovidists ( tas vis ka minēju, pēc dienām 3-4 ),tur tak būtu jāizolē visā tā slimnīcā:-))) a tos 4 vai 5 palātas biedrus pa taisno būtu jāsūta uz krematoriju.

Sen Romas pestītājs Virgilijs ir teicis.
Briesmigak par karu...ir GAIDIT karu.
Po latviski " bailēm lielas acis "
Tā kā tautieši..vakseris,vakcinas,antiVakseris ir ļoti liela, izvērsta tēma,par kuru varēs pilnvērtīgi spriest pēc gadiem vismaz 10mit.

Jeden das Seine. Katram savs.

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci bolnije :-)))
23.augusts 2021, 18:30 | links
 
mezadjadja [23.08.21]: Paskaidro....njisaprotu...
Kur te redzi kādu tautu...
Kur tu redzi valstī....
Kur tu redzi " barbaru " impēriju "

Par ko tu runā....apskaidro...njisaprotu.
Nu, nu))))) mānīties nav smuki!
23.augusts 2021, 18:26 | links
 
Pirms laiciņa te latvju zēni gudri sprieda par Afganistānu, kas un kā...:)
Tad nu lūk atļaušos ielikt te ,,viģiku" ar cilvēka domām,kurš šo to jēdz vairāk par mumsīm.:)

https://www.youtube.com/watch?v=bWqdATQmPfw

snipiens, 22.augusts 2021, 17:35

Россия 24 - nopietni?

jegersz, 22.augusts 2021, 20:58

Jūtubs - nenopietni ?:)

snipiens, 22.augusts 2021, 21:11

Šis youtube kanāls kā reizi priekš tevis laikam tad:
https://www.youtube.com/channel/UCfS9S3OjUId0OsE2bsY5wXg

jegersz, 22.augusts 2021, 22:57


Lielum,lielais paldies !:)Ta ta beidzot ir atklāsmes brīdis pienācis,no kurienes jūsamējie visu zin un galvenais ka tikai un vienīgi to pareizo.:)
23.augusts 2021, 17:15 | links
 
Bjorgvin, avīzēs raksta, ka pēc potes pupi pastiprināti briestot! Kā Tev?
23.augusts 2021, 15:38 | links
 
udens2.Nu ko tu tā peries ar antivakseriem.Pirmkārt tas termins nav īsti pareizs. Kā jau viens gudrs cilvēks šeit forumā norādīja termins antivakseris vairāk būtu piemērots cilvēkam kurš nelieto metodi vaksācija.Nu ir tāda medote,kad ar kaut kādas līmlentas palīdzību noņem lieko ķermeņa apmatojumu.tas vairāk sievietēm.dikti grib būt smukas.Tas ir labi.Tā kā es šo metodi nepielietoju un visticamāk nepielietošu,mani var uzskatīt par antivakseri.Kas attiecas uz cilvēkiem,kuri nevēlas vakcinēties nāksies izdomāt precīzāku terminu.Lai nebūtu visādu divdomību.udens2 un vēl daži viņa domu biedri,jūs visu laiku izceļat to,ka esat vakcinējušies.Nu un?varētu domāt,ka esat veikuši varoņdarbu un jums tagad pienākas ordenis.Es arī esmu vakcinējies.Nu un.Es taču nestaigāju bļaudams,ka esmu vakcinēts.Un galvenais neuzbrūku cilvēkiem,kuri vēl nav paspējuši to izdarīt,gatavojas to izdarīt,vai kādu personīgu iemeslu dēļ vēl nav nobrieduši to izdarīt.Jūsu drausmā agresivitāte un naids izraisa pārdomas un secinājumus.Nu piemēram.Lielāka daļa cilvēces ir tradicionāli seksuāli orientēti. Vismaz pagaidām.Nu zinātniski sakot heteroseksuāļi.Klusi un mierīgi vairojās,nepievēršot citu uzmanību.Un ir cilvēces daļa,kura visādos veidos izceļ savu netradicionālo seksualitāti.Skaļi un agresīvi izrāda to apkārtējiem.Rīko visādus gājienus,festivālus,praidus.Mēgina savās izdarībās iesaistīt jaunatni un bērnus.Karojošie vakseri,jūsu uzvedība ir stipri līdzīga.udens2 un kompānija,vai tik jūsu mīļakais karogs nav varavīksnes krāsās?
23.augusts 2021, 14:07 | links
 
23.augusts 2021, 09:54 | links
 
Biedri Matroži !!!

Paskaidro....njisaprotu...
Kur te redzi kādu tautu...
Kur tu redzi valstī....
Kur tu redzi " barbaru " impēriju "

Par ko tu runā....apskaidro...njisaprotu.

p.s. Vai tā jāatgriežas pie Edika ( Vaidenbauma )
Ij katrs pats sev tuvākais,ij vēders Dievs vis augstākais....tik līdz,kā izsalcis.

Za ponjimanije,Za ribalku,tovarisci.
23.augusts 2021, 05:26 | links
 
Biedri Matroži !!!

Ij kāds mums ( dziļi inviduali ) sakars...ar visu to,tevis minēto hernju!!!
Paskaidro....njisaprotu.

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
23.augusts 2021, 05:19 | links
 
mjuniors [22.08.21]: Retorisks jautājums, internetā redzu komentāros ltv programmas ir uzpirktas un nepatiesa info.
Kura tad šiem šķiet tā īstā uzticamā informācijas nesēja?!
- junioram < Atbildu- uz jautājumu skaidrībai tiem cilvēkiem, kuri ir neziņā un apjukuši no redzētā, dzirdētā dažu populāru "sludinātāju", "buldozeru" saorganizētajās ievēlēšanas kampaņās. Cilvēki, domājiet- kas aiz šiem grupējumiem stāv.Tiem, kas cenšas apmelot Latvijas Radio un Latvijas TV- tiem ir savs ziņu avots un uzticamības personas- Moskovskij Pervij kanal un tamlīdzīgi propogandas mediji un iestādes kremlī. Izvēle ir mūsu rokās- kam ticēt.
Pandēmijas faktors tagad tiek veiksmīgi likts lietā, lai radītu haosu, gāztu valdību un pie varas izrautos prokremliskās partijas un varētu realizēt mērķi- pagriezt stūri atpakaļ uz sovjetu barbaru impēriju, kas ir iznīcinoši mūsu tautai, valstij.
23.augusts 2021, 00:50 | links
 
Pirms laiciņa te latvju zēni gudri sprieda par Afganistānu, kas un kā...:)
Tad nu lūk atļaušos ielikt te ,,viģiku" ar cilvēka domām,kurš šo to jēdz vairāk par mumsīm.:)

https://www.youtube.com/watch?v=bWqdATQmPfw

snipiens, 22.augusts 2021, 17:35

Россия 24 - nopietni?

jegersz, 22.augusts 2021, 20:58

Jūtubs - nenopietni ?:)

snipiens, 22.augusts 2021, 21:11


Šis youtube kanāls kā reizi priekš tevis laikam tad:
https://www.youtube.com/channel/UCfS9S3OjUId0OsE2bsY5wXg
22.augusts 2021, 22:57 | links
 
Man jau gribējās dzirdēt, šeit ir tā īstā vieta kur iegūt patieso info. :)
22.augusts 2021, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager