Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.

Bebrs, 18.augusts 2021, 21:05
nez viņi paši zin pret ko piketē,itkā pret obligātu vakcināciju,kura nav obligāta:DDD
18.augusts 2021, 23:54 | links
 
Nū gan līmenis - par cilvēku, kaut oponentu, pēc fotogrāfijas spriest! :)
18.augusts 2021, 23:45 | links
 
Atvainojos, Andrejs Ērglis! :) uz vietas klusie telefoni..
18.augusts 2021, 23:31 | links
 
 
Andris Ērglis atbild: Trombi sākotnēji tika saistīti ar Covid-19 vakcīnas blakusparādībām. Vai ir iespējams izdarīt analīzes vai izmeklējumus pirms vakcinācijas, lai noskaidrotu, vai trombu risks nav augsts?

Tas ir iespējams, bet tad nepieciešams ir konsultēties ar ārstu. Viens ir pilnīgi skaidrs, ka trombožu risks īsti nav saistāms ar vakcīnu, nav tādu datu, ka tā varētu pastiprināt trombožu risku.

Ja nav zināma kāda unikāla asins saslimšana, tad atbilde ir tāda, ka vakcinācija nepalielina trombožu risku.

Ir jāsaprot, ka trombozes vai mazi trombiņi veidojas visiem. Vislabākais "trombolītiķis" ir asins plūsma. Jo labāka asins plūsma, jo labāk tā veidojas.
18.augusts 2021, 23:30 | links
 
smalkā elks izskatās jau pēc normāla narkomāna, nav brīnums ka sieva pameta!

18.augusts 2021, 23:29 | links
 
mjuniors [18.08.21]: Principā bildi studijā, šodien vēl nav bijusi..
:))
18.augusts 2021, 23:23 | links
 
Tādas lietas kā "nedrīkst pirk foliju, drīkst cepampaīru" nosaka pašvaldības visā pasaulē. Kopējo sapratni par vīrusa spēku nosaka zinātnieki. Būtu tā kā jāmāk izšķirt, ja ir vismaz pilngadība.
18.augusts 2021, 23:16 | links
 
Principā bildi studijā, šodien vēl nav bijusi..
18.augusts 2021, 23:15 | links
 
Tu esi riktīgs varas apmuļķots un piemānīts indivīds, īstenībā man tevis ļoti žēl. :( Tici, ka vakcīna tevi glābs no vīrusa un ierobežojumiem? Maldies! Tikai īslaicīgi, ASV jau parādās jaunas tendences, "vakseri"(sapotētie) , kas cīnās un protestē pret ierobežojumiem, jo saprot, ka pote nepasargā, slimo un pārnēsā tāpat, maskas jāvelk un potētos arī ierobežo. Cilvēki arvien vairāk sāk saprast, ka vīruss IR, BET tas ir tikai instruments, lai ieviestu kaut ko vairāk, jaunu dzīves modeli, tas ir kā apmāns, kas izmainīs mūsu visu dzīves uz visiem laikiem. Precīzāk sakot, viņi mums mēģina ieskaidrot, ka vīrusam "ir" lineāls, lai izmērītu 2 metrus, citās valstīs 1,5 metru, bet citur vispār nav distances. Ka vīrusam "ir" pulkstenis un pēc 22:00 vakarā tas sāk izplatīties agresīvāk, tāpēc vajag komendantstundu, bet citās valstīs tas gaida pulkstens 00:00. Viņi mums mēģināja iestāstīt, ka sēžot bārā pie viena galdiņa viņš neizplatās, bet turpat dejojot gan tas ir lipīgs. Privātajā automašīnā ir karantīnas zona, bet pārbāztā autobusā droši var braukt. Ziemā uz folija viņš nebija atrodams, bet cepampapīrs gan bija toksisks, tāpat kā zeķes, cimdi un lāpstas, bet šmigu gan ņem cik gribi. Ka žurnālistu darbs ir kritiski bīstams covid laikā un piešķiramas fantastiskas piemaksas, bet teiksim autobusu šoferu darbs nav covid bīstams. Cik debīlam jābūt, lai šo visu neredzētu un neieslēgtu loģisko domāšanu, ka vīruss ir tikai acu aizmālēšanai, pavisam citiem mērķiem, ko jūs tuvākos gados redzēsiet.
P.s. un starp citu, kolēģim pēc pirmās potes trombs, ārstējas tagad. Domājiet. Arlabunakti.

smalkais, 18.augusts 2021, 23:04


Šis nu gan intelektuāļa komentārs. Cienītais Jūs tak neredziet pat pus soli uz priekšu, kur nu vēl likumsakarības, jo pat neesiet izlasījis pamatojumus lēmumiem kāpēc!
Cik saprotu Jūs uz pušumu arī liekat plāksteri tikai uz 1/3 vai nelieciet vispār, lai tak asiņo!
18.augusts 2021, 23:15 | links
 
Smalkais, vai tu pats saproti, ka savilki kopā liriskus faktus, nevis zinātniskus? Zinātnieki pirmajā dienā pateica - pilnīga noslēgšanās ir vislabākais risinājums, taču nezkāpēc proletariātam tas likās nepieņemami. :)
18.augusts 2021, 23:10 | links
 
Ak šie debīlie folijgalvas, govzema&pļaviņa sekotāji, ko tik nesamurgos..
18.augusts 2021, 23:10 | links
 
raihs [18.08.21]: Trimmeris [21:25]: raihs [46m]: Bebrs [18m]: Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.A tur ko spriedelēt, follijgalvu tusiņš, vienlaikus lielisks sabiedrības idiotisma līmeņa indikators.Teica Latvijas lepnums, kas 100% švakcinējies dēļ slimības kurai mirstība latvijā ir 0.12 procenti..... 2020.gadā uz auto nelaimes gadījumis gājuši bojā 10 bērni.... Cik no šmovid91? Nožēloju,ka neaizbraucu....Protams, ka esmu vakcinējies! JO!
1)Es gribu braukt uz ārzemēm
2)Es gribu iet uz restorāniem
3)Es gribu, lai man nav pašam jāmāca savi bērni
4)Man apriebies valkāt to uzpurni
5)Es gribu sajust ēdiena un dzēriena (īpaši jau dzēriena) smaržu un garšu(draugs pēc covid nejūt jau pusgadu)
6)Es gribu iet uz sporta zāli.
Es neuzskatu, ka vakcīna ir panaceja, bet esmu parliecinats, ka citas izejas šobrīd nav! Un ja vajag, iešu revakcinēties kaut katru mēnesi, pofig, kaut katru nedēļu!
Es saprotu, ka lietotājam ar tik zīmīgu niku "trimmeris" augstākminētās lietas ir mazsvarīgas, jo tālāk par vietējo Latiņu nekur nav jāiet, bet tev ir jāsaprot, ka tavs ķermenis šobrīd ir nevis tikai tavs īpašums, bet arī infekcijas perēklis, kurš var aplipināt mani un manus ģimenes locekļus!
Un ja es būtu pie varas, tad 100% nosūtītu mentu un mediķu brigādes, lai visus tos mītiņotājus izķer turpat uz ielas, neitralizē ar trankvilizatoriem un sašpricē, kamēr nekustās! Verstehen?
Tu esi riktīgs varas apmuļķots un piemānīts indivīds, īstenībā man tevis ļoti žēl. :( Tici, ka vakcīna tevi glābs no vīrusa un ierobežojumiem? Maldies! Tikai īslaicīgi, ASV jau parādās jaunas tendences, "vakseri"(sapotētie) , kas cīnās un protestē pret ierobežojumiem, jo saprot, ka pote nepasargā, slimo un pārnēsā tāpat, maskas jāvelk un potētos arī ierobežo. Cilvēki arvien vairāk sāk saprast, ka vīruss IR, BET tas ir tikai instruments, lai ieviestu kaut ko vairāk, jaunu dzīves modeli, tas ir kā apmāns, kas izmainīs mūsu visu dzīves uz visiem laikiem. Precīzāk sakot, viņi mums mēģina ieskaidrot, ka vīrusam "ir" lineāls, lai izmērītu 2 metrus, citās valstīs 1,5 metru, bet citur vispār nav distances. Ka vīrusam "ir" pulkstenis un pēc 22:00 vakarā tas sāk izplatīties agresīvāk, tāpēc vajag komendantstundu, bet citās valstīs tas gaida pulkstens 00:00. Viņi mums mēģināja iestāstīt, ka sēžot bārā pie viena galdiņa viņš neizplatās, bet turpat dejojot gan tas ir lipīgs. Privātajā automašīnā ir karantīnas zona, bet pārbāztā autobusā droši var braukt. Ziemā uz folija viņš nebija atrodams, bet cepampapīrs gan bija toksisks, tāpat kā zeķes, cimdi un lāpstas, bet šmigu gan ņem cik gribi. Ka žurnālistu darbs ir kritiski bīstams covid laikā un piešķiramas fantastiskas piemaksas, bet teiksim autobusu šoferu darbs nav covid bīstams. Cik debīlam jābūt, lai šo visu neredzētu un neieslēgtu loģisko domāšanu, ka vīruss ir tikai acu aizmālēšanai, pavisam citiem mērķiem, ko jūs tuvākos gados redzēsiet.
P.s. un starp citu, kolēģim pēc pirmās potes trombs, ārstējas tagad. Domājiet. Arlabunakti.
18.augusts 2021, 23:04 | links
 
Trimmeris [18.08.21]: raihs [46m]: Bebrs [18m]: Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.A tur ko spriedelēt, follijgalvu tusiņš, vienlaikus lielisks sabiedrības idiotisma līmeņa indikators.Teica Latvijas lepnums, kas 100% švakcinējies dēļ slimības kurai mirstība latvijā ir 0.12 procenti..... 2020.gadā uz auto nelaimes gadījumis gājuši bojā 10 bērni.... Cik no šmovid91? Nožēloju,ka neaizbraucu....
Protams, ka esmu vakcinējies! JO!
1)Es gribu braukt uz ārzemēm
2)Es gribu iet uz restorāniem
3)Es gribu, lai man nav pašam jāmāca savi bērni
4)Man apriebies valkāt to uzpurni
5)Es gribu sajust ēdiena un dzēriena (īpaši jau dzēriena) smaržu un garšu(draugs pēc covid nejūt jau pusgadu)
6)Es gribu iet uz sporta zāli.
Es neuzskatu, ka vakcīna ir panaceja, bet esmu parliecinats, ka citas izejas šobrīd nav! Un ja vajag, iešu revakcinēties kaut katru mēnesi, pofig, kaut katru nedēļu!
Es saprotu, ka lietotājam ar tik zīmīgu niku "trimmeris" augstākminētās lietas ir mazsvarīgas, jo tālāk par vietējo Latiņu nekur nav jāiet, bet tev ir jāsaprot, ka tavs ķermenis šobrīd ir nevis tikai tavs īpašums, bet arī infekcijas perēklis, kurš var aplipināt mani un manus ģimenes locekļus!
Un ja es būtu pie varas, tad 100% nosūtītu mentu un mediķu brigādes, lai visus tos mītiņotājus izķer turpat uz ielas, neitralizē ar trankvilizatoriem un sašpricē, kamēr nekustās! Verstehen?
18.augusts 2021, 22:15 | links
 
Pilnmēness.. Baigi gribās ko iedrukāt! :)
Par sajūtām ko redzu, kas notiek Rīgā. Ļoti dīvaini apzināties, kas cilvēku galvās ikdienā darās. Iepriekš domāju tādi ir ap 30%. Izrādās tie ir pat 60%.
Agrāk domāju kur nevedās kopīga saruna, bet šekur rekur. Es teiktu šādus cilvēkus labāk pat nevakcinēt ne ar ko!! Dabā taču tā ir iekārtots!
18.augusts 2021, 22:04 | links
 
Pēc būtības es ar esmu par to, lai ir izvēlē brīvprātīgi vakcinēties. Protams, tas salašņu(TVF u,c,) bars, kas cešas uzsist savas akcijas uz šito pasākumu, lai iet labi tālu, dotajā brīdī varētu šos iesaukt afgāņos :)
18.augusts 2021, 21:28 | links
 
raihs [18.08.21]: Bebrs [18m]: Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.A tur ko spriedelēt, follijgalvu tusiņš, vienlaikus lielisks sabiedrības idiotisma līmeņa indikators.
Teica Latvijas lepnums, kas 100% švakcinējies dēļ slimības kurai mirstība latvijā ir 0.12 procenti..... 2020.gadā uz auto nelaimes gadījumis gājuši bojā 10 bērni.... Cik no šmovid91? Nožēloju,ka neaizbraucu....
18.augusts 2021, 21:25 | links
 
Bebrs [18.08.21]: Bebrs [12m]: Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.A tur ko spriedelēt, follijgalvu tusiņš, vienlaikus lielisks sabiedrības idiotisma līmeņa indikators.

raihs, 18.augusts 2021, 21:14
Nav tik vienozīmīgi.
Man ir, esmu diezgan "tainlīnijains" cilvēks (прямолинейный)
18.augusts 2021, 21:22 | links
 
Bebrs [12m]: Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.A tur ko spriedelēt, follijgalvu tusiņš, vienlaikus lielisks sabiedrības idiotisma līmeņa indikators.

raihs, 18.augusts 2021, 21:14

Nav tik vienozīmīgi.
18.augusts 2021, 21:19 | links
 
Bebrs [18.08.21]: Pa Rīgu piketē lielas ļaužu masas, bet te tik par Baltkrieviju un Afganistānu. Daļēji jāpiekrīt vienam personāžam, kas nez cik reize nobanots.
A tur ko spriedelēt, follijgalvu tusiņš, vienlaikus lielisks sabiedrības idiotisma līmeņa indikators.
18.augusts 2021, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager