Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
условно досрочно освобожденный733 -
viens no tiem, kas lepojas ar LV pieneņgalvu?
13.augusts 2021, 18:09 | links
 
tagad gobzems aicina 18.08 uz piketu,bļauj ka jāgāž valdība,bet kad pašam jautā kās jādara pandēmijas apturēšanai,tad tik skandina kariņs zog:)Un tak pāris tūkstoši idiotu arī aizies to idiotu atbalstīt
Bail pat iedomāties ko sabalsos nākamajās vēlēšanās:)

udens2, 13.augusts 2021, 09:45

Paskatisies cik mums te idiotu ir.Lai ietu ar Gobuzemi piketēt ir jābūt īpaši stulbam.
13.augusts 2021, 14:00 | links
 
daddy_j [13.08.21]: Bail pat iedomāties ko sabalsos nākamajās vēlēšanās:)

udens2, 13.augusts 2021, 09:45

Es pēc katrām vēlēšanām domāju, ka sliktāk būt vairs nevar, bet katrreiz pēc nākamajām pārliecinos, ka var gan būt!! :)
Paliec pa 4 gadiem vecāks, un zemes galu vari nepiedzīvot, varbūt tas tevi iepriecinās.
:)
13.augusts 2021, 12:42 | links
 
Domaataajs [Vakar]: Šis tā kā pagaidām neizskatās pēc sazvērestību teoriju radītas pārliecības. Cilvēku skaits pieaug, resursu daudzums samazinās tehnoloģiju ieviešana atstāj daudzus bez darba...
https://www.apollo.lv/7313616/petijums-atklaj-biedejosu-iespejamibu-ka-jau-20-gadu-laika-civilizacija-piedzivos-sabrukumuPrātā vājie nebeidz pārsteigt. Es savā dzīves laikā esmu tik daudz pareģotos pasaules galus pardzīvojis. Un cik vēl nav pareģoti pirms. Muļki jūs esat.

kkas, 12.augusts 2021, 12:07
Tu gudrs cilvēks būdams gribi apgalvot, ka resursu uz šīs planētas mazāk nekļūst? Vēlies apgalvot, ka visādu bezģeļņiku, kas pārtiek no pabalstiem kļūst arvien mazāk? Un visi raujas strādāt? Te kolēģi pareizi saka, ka agrāk ar vienu govi varēja iztikt, un cik tagad vajag? Un cik dabas ir izpostīts cilvēces attīstības vārdā? Esi dzirdējis vārdu savienojumu - klimata izmaiņas? Tā ir matemātika, tas ir pētījums, nevis kaut kāda tuftologa obsesīvo murgu šifrējums.

Domaataajs, 13.augusts 2021, 09:32



Papētiet zemes vēsturi un tad sapratīsiet, ka 99% no zemes pastāvēšanas laika Jūs tur neizdzīvotu, 99% dzīvojošo dzīvības formu ir izmirušas un tas arī būs ar mums, ne pirmā ne pēdejā globālā izmiršana. Kas Jums liek domāt, ka Jūs ietekmējiet globālos procesus (es nerunāju pilsētas, reģiona ietvaros ), jā varbūt paātriniet drusku, bet tas ir tā pat neizbēgami un ja tas ir neizbēgami tad tie ir 50 gadiem ātrāk vai vēlāk nav nozīmes.
13.augusts 2021, 10:40 | links
 
Bail pat iedomāties ko sabalsos nākamajās vēlēšanās:)

udens2, 13.augusts 2021, 09:45


Es pēc katrām vēlēšanām domāju, ka sliktāk būt vairs nevar, bet katrreiz pēc nākamajām pārliecinos, ka var gan būt!! :)
13.augusts 2021, 10:19 | links
 
tagad gobzems aicina 18.08 uz piketu,bļauj ka jāgāž valdība,bet kad pašam jautā kās jādara pandēmijas apturēšanai,tad tik skandina kariņs zog:)Un tak pāris tūkstoši idiotu arī aizies to idiotu atbalstīt
Bail pat iedomāties ko sabalsos nākamajās vēlēšanās:)
13.augusts 2021, 09:45 | links
 
Solīt var daudz ko, tikai skaidri jau redzams ko izdarīt nevar principā... Nu tīri, piemēram, minētais KPV...

zaraza, 12.augusts 2021, 22:07

Otra lieta, ka tauta pati nezin ko grib, vai šīs vēlmes ir pretrunīgas. Staķis & Co solīja attīstīt velo ifrastruktūru, jauki... (vajadzēja tak iedomāties, ka uz esošās uinfrastruktūras bāzes, ne jau tuneli raks)... dabūjām velojoslu uz Čakenes...

daddy_j, 13.augusts 2021, 08:43
Viena no problēmām ka cilvēki notic nereālajiem partiju solīumiem,nav savas galvas lai saprastu kas ir izpildāms kas ne,bet vidējais tupenis jau pavelkas uz populismu un tad nāk vilšanās,un tā ik pēc četriem gadiem
13.augusts 2021, 09:42 | links
 
Domaataajs [Vakar]: Šis tā kā pagaidām neizskatās pēc sazvērestību teoriju radītas pārliecības. Cilvēku skaits pieaug, resursu daudzums samazinās tehnoloģiju ieviešana atstāj daudzus bez darba...
https://www.apollo.lv/7313616/petijums-atklaj-biedejosu-iespejamibu-ka-jau-20-gadu-laika-civilizacija-piedzivos-sabrukumuPrātā vājie nebeidz pārsteigt. Es savā dzīves laikā esmu tik daudz pareģotos pasaules galus pardzīvojis. Un cik vēl nav pareģoti pirms. Muļki jūs esat.

kkas, 12.augusts 2021, 12:07

Tu gudrs cilvēks būdams gribi apgalvot, ka resursu uz šīs planētas mazāk nekļūst? Vēlies apgalvot, ka visādu bezģeļņiku, kas pārtiek no pabalstiem kļūst arvien mazāk? Un visi raujas strādāt? Te kolēģi pareizi saka, ka agrāk ar vienu govi varēja iztikt, un cik tagad vajag? Un cik dabas ir izpostīts cilvēces attīstības vārdā? Esi dzirdējis vārdu savienojumu - klimata izmaiņas? Tā ir matemātika, tas ir pētījums, nevis kaut kāda tuftologa obsesīvo murgu šifrējums.
13.augusts 2021, 09:32 | links
 
Solīt var daudz ko, tikai skaidri jau redzams ko izdarīt nevar principā... Nu tīri, piemēram, minētais KPV...

zaraza, 12.augusts 2021, 22:07


Otra lieta, ka tauta pati nezin ko grib, vai šīs vēlmes ir pretrunīgas. Staķis & Co solīja attīstīt velo ifrastruktūru, jauki... (vajadzēja tak iedomāties, ka uz esošās uinfrastruktūras bāzes, ne jau tuneli raks)... dabūjām velojoslu uz Čakenes...
13.augusts 2021, 08:43 | links
 
Piedod, Dāvi, slāpeklis tak ar pieder pie ķīmijas? Vai tomēr pie fizikas?? :)
Protams, ka lielsaimnieki savus laukus apmēslo ne jau ar kumeliņu kakām...

andreiko, 12.augusts 2021, 18:16


Protams ķīmija, bet ne sadzīves ķīmija.
12.augusts 2021, 22:29 | links
 
<
Guntar, Tu tāds prātīgs puika... Vai tad KPV rakstīja, ka Kaimiņš Saeimas sēdes filmēs? vai JKP par visu šo sviestu... programmas raksta pēc principa "kā var nesolīt", jau no JL laikiem, lasīt nav jēgas... :))


daddy_j, 12.augusts 2021, 21:52


solīt var daudz ko, tikai skaidri jau redzams ko izdarīt nevar principā... Nu tīri, piemēram, minētais KPV...

Da tur jau startā bija tāds sviests, ka pilnīgi skaidrs ka pat no tā ko viņi tur uzrakstīja principā praktiski neko izpildīt nevar... reku atradu vēsturi... uz visiem 13 viņu prioritārajiem punktiem lai Dies' nogrābstās, pusei uzreiz skaidrs ka nav un nebūs no kurienes piķi tam ņemt, vēl trešdaļas izpildei nepieciešama vienpartijas kontrole par parlamentu (utopija LV) un pārējie tipa "Reformēt VID" ir tk plasi traktējami ka zem tā var ziloņu baru pabāzt un vēl tankam būs vieta...

https://pietiek.com/raksti/_kpv_lv__saeimas_velesanu_4000_zimju_programma_programmu_mes_jums_neizklastisim,_ta_vieta_vienkarsi_uzrunasim/
12.augusts 2021, 22:07 | links
 
Latvijas problēma jau ir ka balso par kaut kādām "lokomotīvēm" un "sejām"... A partiju programmas vairums pat lasījuši nav, daudzi pat nesaprot kas tie tādi labie un kreisie, liberāļi un konservatīvie utt., par ekonomisko pusi i nerunājot...

zaraza, 12.augusts 2021, 21:45


Guntar, Tu tāds prātīgs puika... Vai tad KPV rakstīja, ka Kaimiņš Saeimas sēdes filmēs? vai JKP par visu šo sviestu... programmas raksta pēc principa "kā var nesolīt", jau no JL laikiem, lasīt nav jēgas... :))

Uz sejām gan ir vētrs paskatīties, šo to pastrīpot ārā... bet zlostnākās tāpat, kaut pa logu tiks iekšā... ja ne Saeimā beņķi deldēt, tad ministru kambarī. Piemēri nav tālu jāmeklē...
12.augusts 2021, 21:52 | links
 
Es smējos. Sākumā. Pēc tam nodomāju - lai tak bračkas būvē to partiju. Jo vismaz man liekas, ka lielākā daļa šī foruma lietotāju nezina, par ko balsos nākamgad septembrī. Skaidrs, ka ne par vienu no esošajām varas partijām. Un par Gobzemu vai Šleseru arī nē. Bet par ko tad?

andreiko, 12.augusts 2021, 18:13


Latvijas problēma jau ir ka balso par kaut kādām "lokomotīvēm" un "sejām"... A partiju programmas vairums pat lasījuši nav, daudzi pat nesaprot kas tie tādi labie un kreisie, liberāļi un konservatīvie utt., par ekonomisko pusi i nerunājot... A partiju programmās viss ir puslīdz skaidri uzrakstīts... Un vismaz populistisku un pilnīgi neizpildāmu bulšitu uzreiz var atfiltrēt... Vispār partijas programām butu ar likumu jānosaka - ja soli kaut ko uzreiz pretīo norādīt ciparus cik tas izmaksās un no kurienes finansējums :) O kā gaisa pilis sabruktu... A kas tur pa ģīmi uz izkārtnes pilnīgi pofig...

Tur jau kuriozi sanāk bieži... Kā Rīgā... Lai tik netiktu Saskaņa un Co. un citi vecie uz dullo visi sabalsoja un trāpīja "Progressīvie"... Un tagad šie pilnīgi godīgi pilda savu programmu, ko tiešā tekstā solījuši saviem velētājiem - prioritāte zaļām ekofetišistu un zili-rozā idejām - stabiņi, veloceliņi, praidi utt. Nez kāpēc tauta cepas ... :DDD
12.augusts 2021, 21:45 | links
 
Bjorgvinam
(.Jā,ar lūgšanos nebūs līdzēts.šitie ar labu nesaprot.un dauzīt bez juridiska pamatojuma nevar. Būs Cilvēktiesību tiesa Hāgā.Un tie ir lieli sūdi.)
Un ar to pašu var pielikt lielu,treknu punktu...nekādus administratīvos sodus neviens neizskatīs.Skaidrs ixs,ka bēgļi,( vai kas viņi tur īstenībā ir) kuij strādās.Bet kas viņiem īstenībā ,,aiz ādas" var tikai minēt.Dŗūmākajā scenārijā ( Draugi Nebūs Labi ),ja šamie pārpludinās Eirosavienību...citur cik saprotu šie nelien !
12.augusts 2021, 20:37 | links
 
andreiko [12.08.21]: Es vēlētos iesniegt sludinājumu (nesniedzu, saprotamu iemeslu dēļ). Kur var iegāties ierīci RPG 17 izskatā? Man te vienīgais poligons Baltijā drusku uz kreisās kājas uzkritis, nemitīgi liekas, ka sācies pasaules trešais karš. Šodien vismaz ceturto reizi. Ceru, ka tā nav slepena informācija un mani par to uz Daugavas sp nama rajonu pie kāķiem neaizvilks. ;);) :)
Pārāk glaunā rajonā dzīvo ja poligons traucē :)
Pirms kāda laika blonda kundze sūkstījās, ka nopirkusi īpašumu priežu ielokā, bet izrādās ar t.s. skaņas piesārņojumu. Ko Tu sabiedrības damai padarīsi.

Īsāk sakot, izbaudi brīvības skaņu, lai šāda veida skaņas nav jāklausās citos apstākļos, pie citiem nosacījumiem :)
12.augusts 2021, 20:30 | links
 
Lasu interviju ar Rinkeviču, kreisajā acī iekrita frāze:

"Bet mēs mācāmies no Lietuvas pieredzes, jo mūsu kaimiņvalstī ir dažāda veida stimuli, kā nelegālos atbraucējus tomēr pārliecināt atgriezties."

Kādreiz vēsturniekiem bija populārs jociņš. Kas ir stimuls?
Tas ir tas nosmainātais mietiņš, kas kaujas (sacensību) zirgu ratos duras rikšonim dibenā, kad šoferītis piespiež īpašu pedāli.

p.s. Par stimulu tuvāk neko nezinu, bet divreiz tajā faķī esmu mācījies.
12.augusts 2021, 18:47 | links
 
Es vēlētos iesniegt sludinājumu (nesniedzu, saprotamu iemeslu dēļ). Kur var iegāties ierīci RPG 17 izskatā? Man te vienīgais poligons Baltijā drusku uz kreisās kājas uzkritis, nemitīgi liekas, ka sācies pasaules trešais karš. Šodien vismaz ceturto reizi. Ceru, ka tā nav slepena informācija un mani par to uz Daugavas sp nama rajonu pie kāķiem neaizvilks. ;);) :)
12.augusts 2021, 18:24 | links
 
andreiko [10m]: Kārlim. Neesmu speciālists (jo dirsdams galvu grozu), bet par vaseriem viedokli taču drīkst izteikt?
Padomju laikā mazās upītes sabojāja meliorizācija. Un ķīmija. Un mazās upes aizauga (mēs visi aptuveni zinām, kas ir skābeklis)
Pašreiz lielākā draņķība ir sadzīves ķīmija (veļas mašīnās utt. beramā draņķība). Zvejnieki sūdzas - jūrjā vairs zivju nav. Tās sūda aļģes vairojas, apakšā nav skābeklīša, un zivju sīkbarība izbeidzas dabiskā kārtā.Nu aizaugšanu veicina arī lauksaimnieki ar slāpekli, paskataties kā lielupe mainijusies pie mežotnes 20+ gadu laikā.

Davis-Di, 12.augusts 2021, 18:09


Piedod, Dāvi, slāpeklis tak ar pieder pie ķīmijas? Vai tomēr pie fizikas?? :)
Protams, ka lielsaimnieki savus laukus apmēslo ne jau ar kumeliņu kakām...
12.augusts 2021, 18:16 | links
 
Lauksaimniecība skaists hobijs, sapņot var ilgi un laimīgi ravējot "nezāles". :))
Lab par politiku, šodien ziņās atkal jauna politiska partija veidojas- Ģirgenu.

mjuniors, 12.augusts 2021, 16:16


Es smējos. Sākumā. Pēc tam nodomāju - lai tak bračkas būvē to partiju. Jo vismaz man liekas, ka lielākā daļa šī foruma lietotāju nezina, par ko balsos nākamgad septembrī. Skaidrs, ka ne par vienu no esošajām varas partijām. Un par Gobzemu vai Šleseru arī nē. Bet par ko tad?
12.augusts 2021, 18:13 | links
 
andreiko [12.08.21]: Kārlim. Neesmu speciālists (jo dirsdams galvu grozu), bet par vaseriem viedokli taču drīkst izteikt?
Padomju laikā mazās upītes sabojāja meliorizācija. Un ķīmija. Un mazās upes aizauga (mēs visi aptuveni zinām, kas ir skābeklis)
Pašreiz lielākā draņķība ir sadzīves ķīmija (veļas mašīnās utt. beramā draņķība). Zvejnieki sūdzas - jūrjā vairs zivju nav. Tās sūda aļģes vairojas, apakšā nav skābeklīša, un zivju sīkbarība izbeidzas dabiskā kārtā.
Nu aizaugšanu veicina arī lauksaimnieki ar slāpekli, paskataties kā lielupe mainijusies pie mežotnes 20+ gadu laikā.
12.augusts 2021, 18:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager