Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
snipiens.Cienījamais snipien.Jautājums pēc būtības. Atbildu.Jā,ar lūgšanos nebūs līdzēts.šitie ar labu nesaprot.un dauzīt bez juridiska pamatojuma nevar. Būs Cilvēktiesību tiesa Hāgā.Un tie ir lieli sūdi.Bet ir viena jauka lieta.Pat likumdošanas bāze nav jāmaina.viss jau ir.Nelikumīga valsts robežas pārkāpšana ir nopietns likumpārkāpums.Par to ir paredzēta vesela virkne sodu.Ieskaitot reālu brīvības atņemšanu.ir tāds sods - piespiedu sabiedriskie darbi.patasti tie ir ielu slaucīšana un ateju mazgāšana.ir dzirdēts par nopietnākiem darbiem - bērnu dārza remonts un citu municipālo ēku remonts.Būvgružu aizvākšana.Nu lūk,tiesa piespriež robežu pārkāpējam 800 stundas piespiedu darba.tas nav daudz.tas nav arī ne tuvu skarbākais sods.neviena cilvēktiesību aizsardzības organizācija pat neiekunkstēsies. 800 stundas ir 100 darbdienas.Un lūdzu - bēglis stāv ar lāpstu pie austrumu robežas.protams,viņam var ienākt prātā sačkot. Jā,tā viņš var stāvēt cik grib.kamēr pašu negulda zemes klēpī.Jo ieskaita jau tikai nostrādātās stundas.Agri vai vēlu viņš sapratīs,ka tikt prom no šīs nelaimīgās vietas var tikai 800 stundas ražīgi rokot.un viss.nevajag ne lūgties ne piekaut. Viss likuma robežās.snipiens,es ceru,ka atbildēju izsmeļoši.Ja vēl ko vēlies uzzināt - laipni lūdzu.
12.augusts 2021, 09:59 | links
 
Vispār šim piedāvājumam ir precendents.2.Pasaules kara laikā vācieši atļāva disciplinētākajiem karagūstekņiem strādāt pie latviešu zemniekiem.I zemniekiem labi - darba rokas,i gūsteknis uz brīvākām kājām.Un noteikti paēdis labāk.karagūstekņu nometne nav sanatorija.

Bjorgvins, 12.augusts 2021, 09:18


Diemžēl dēļ minētā precedenta un dažiem uzrakstiem uz vieniem otriem vārtiem, nekas nesanāks, tāpēc manis iepriekšminēto lūdzu uztvert kā joku.

Tomēr katrā jokā ir daļa patiesības. Ja es, Bjorgvin, ierastos Tavās mājās kā bēglis (teiksim, sieva izdzina), es sagaidītu, ka Tu mani pabaro, nomazgā, čarku ielej, lai vieglāk aizmigt...savukārt es par to gribētu Tev ko palīdzēt, kaut kā atdarīt Tavu viesmīlību.

Tas protams, gadījumā, ja es būtu īsts bēglis... Ja es būtu laimes meklētājs, tad rauktu degunu - ko Tu man lej lēto šņabi, bet pats loc konjaku...mēģinātu pavest Tavu sievu vai meitu... un vispār žēlotos, ko Tu mani te turi, es vispār pie Bruno esmu ceļā...

tādi pīrādziņi...
12.augusts 2021, 09:32 | links
 
daddy.Atvaino,es nevienā komentārā neesmu sevi atdalījis no Latvijas valsts.Es,tāpat kā tu esmu par MĒS.Tavs piedāvājums ir jauks un konstruktīvs. Tikai visam šitam jāpakārto likumdošanas bāze. Citādi Eiropa nesapratīs.Vispār šim piedāvājumam ir precendents.2.Pasaules kara laikā vācieši atļāva disciplinētākajiem karagūstekņiem strādāt pie latviešu zemniekiem.I zemniekiem labi - darba rokas,i gūsteknis uz brīvākām kājām.Un noteikti paēdis labāk.karagūstekņu nometne nav sanatorija.
12.augusts 2021, 09:18 | links
 
Sagribējās uzpīpot, bet ieraudzīju šitādu verveli:

https://www.delfi.lv/news/national/politics/spriedze-pierobeza-robezsardze-sola-nepaklaut-mazakaizsargatas-personas-dzivibas-briesmam.d?id=53480125


Kas ir vairāk aizsargātas personas pierobežā?
11.augusts 2021, 23:20 | links
 
Un vai tu zini, ka izslavētais Cicerons, kura slavenākais teiciens ir iegravēts virs ieejas mūsu MK zālē, bija pēdējais krāpnieks un blēdis?
11.augusts 2021, 23:00 | links
 
Man vienmēr ir taisnība.
11.augusts 2021, 22:55 | links
 
Man gandrīz vai sāk iepatikties tā vienkāršā un raupjā dzīves vadmala, kurā tu aud cilvēkus. Tas - idiots, tas tur - alkāns, un šitas vispār bomzis.
Vai tev vienīgajam pasaulē ir taisnība?

Buda, Jēzus vai pāvests Pēteris? ;::))
11.augusts 2021, 22:46 | links
 
Protams, ka tev taisnība. Gēni vai kaut kas cits, mūsu klases biedru sanākšanās katrs džeks nāca līdzi ar 0,5. Un nekad jau nepietika, allaž tika štukots nākamais (-ie).
11.augusts 2021, 22:35 | links
 
andreiko [11.08.21]: andreiko [12:21]: Lato, protams, pazīstu, sen neesam redzējušies. Viņš reizi nedēļā dodas arī uz copi, bet nav baigais entuziasts. Un viņš nav nekāds provokators, vienkārši vienīgais žurnālistikas izmeklēšanas talants.Bet! Toties viņš neprot caurām naktīm pārkrāmēt jutūbes klipus ar lētām dziesmiņām!!!

raihs, 11.augusts 2021, 12:36

Jāni, reizēm pacietībai pienāk gals. Tas nav par tevi.Patiesībā ļoti tevi cienu gan par arodu, gan rakstura krepkumu, bet man mājās drusku savādāk. Jādzīvo vienā istabā ar cilvēku, kurš devīto gadu insultnieks. Plus māmuļai arī kāja čupā. A es te viens, un viss uz maniem maniem kuslajiem pleciņiem. Viss jau kārtībā (pēdējais darbs bija par 1.2 m paugstināt žogu, lai suņuks nelektu pāri. Vienam pašam grūši.
Un aiziet arī nevaru, jo māmuļa un Gauja pie sirds pielipusi. Kāpēc, kad kaut kāds prāta orgāns plīst pušu, es nevaru piepiļīties?
Būsim godīgi, andreiko- tu reāli kodi arī pirms tā liktenīgā deviņu gadu sliekšņa. Iemeslu varam, protams, uztvert kā attaisnojumu, bet tas nu noteikti nav iemesls... Tu vienkarši esi alkāns. Tas nav domāts kā apvainojums, vienkarši mums katram ir savi gēni, citam pateicīgāki, citam ne tik... Es dzeru katru vakaru nu jau laikam 20 gadus, bet es nekad nenodzeros tik tālu, lai naktīs te pārpostētu TĀDUS jūtūba mēslus... Tev vienkārši brauc širmis ciet... Gēni...
11.augusts 2021, 22:22 | links
 
Junioram PM
11.augusts 2021, 22:00 | links
 
Andreiko, turies!
11.augusts 2021, 21:03 | links
 
andreiko [12:21]: Lato, protams, pazīstu, sen neesam redzējušies. Viņš reizi nedēļā dodas arī uz copi, bet nav baigais entuziasts. Un viņš nav nekāds provokators, vienkārši vienīgais žurnālistikas izmeklēšanas talants.Bet! Toties viņš neprot caurām naktīm pārkrāmēt jutūbes klipus ar lētām dziesmiņām!!!

raihs, 11.augusts 2021, 12:36


Jāni, reizēm pacietībai pienāk gals. Tas nav par tevi.Patiesībā ļoti tevi cienu gan par arodu, gan rakstura krepkumu, bet man mājās drusku savādāk. Jādzīvo vienā istabā ar cilvēku, kurš devīto gadu insultnieks. Plus māmuļai arī kāja čupā. A es te viens, un viss uz maniem maniem kuslajiem pleciņiem. Viss jau kārtībā (pēdējais darbs bija par 1.2 m paugstināt žogu, lai suņuks nelektu pāri. Vienam pašam grūši.
Un aiziet arī nevaru, jo māmuļa un Gauja pie sirds pielipusi. Kāpēc, kad kaut kāds prāta orgāns plīst pušu, es nevaru piepiļīties?
11.augusts 2021, 20:46 | links
 
To Bjorgvins
tāpat var likt pie darba bēgļus.šim pasākumam būs arī audzinošs raksturs. Kurš bus racis tranšejas Latgales mālainajā zemē,otrreiz caur Latviju nebēgs

Tīri intereses pēc...un kā viņus dabūt pie darba !?Palūgt vai kā savādāk?Jebšu ar valdības atļauju ,izmantojot fizisku spēku?
11.augusts 2021, 19:43 | links
 
Tas glumais melnā piāra princītis neprot arī neko kritisku izteikties par sasmakas centru. Visus šos ilgos gadus, kad ausaiņa banda vārīja sūdus Rīgā, no šamā nebija dzirdams pilnīgi nekas kritisks viņu virzienā. Domāju katram skaidrs kādiem spēkiem kalpo.

Karlis_K, 11.augusts 2021, 15:22


Jā. Tiem spēkiem, kuriem izdevīgi parādīt LV kā "neizdevušos valsti".
11.augusts 2021, 18:09 | links
 
Lato Lapsam ar žurnālistu ļoti maz kas kopīgs, ja nu tas, ka kaut ko publicē.
11.augusts 2021, 16:08 | links
 
Tas glumais melnā piāra princītis neprot arī neko kritisku izteikties par sasmakas centru. Visus šos ilgos gadus, kad ausaiņa banda vārīja sūdus Rīgā, no šamā nebija dzirdams pilnīgi nekas kritisks viņu virzienā. Domāju katram skaidrs kādiem spēkiem kalpo.
11.augusts 2021, 15:22 | links
 
bruņa elks paliek apcietinājumā,cerams ka tur arī nosprāgs https://www.delfi.lv/news/national/criminal/tiesa-patur-apcietinajuma-spiegosana-aizdomas-tureto-adamsonu.d?id=53478759
11.augusts 2021, 13:24 | links
 
andreiko [11.08.21]: Lato, protams, pazīstu, sen neesam redzējušies. Viņš reizi nedēļā dodas arī uz copi, bet nav baigais entuziasts. Un viņš nav nekāds provokators, vienkārši vienīgais žurnālistikas izmeklēšanas talants.
Bet! Toties viņš neprot caurām naktīm pārkrāmēt jutūbes klipus ar lētām dziesmiņām!!!
11.augusts 2021, 12:36 | links
 
 
Lato, protams, pazīstu, sen neesam redzējušies. Viņš reizi nedēļā dodas arī uz copi, bet nav baigais entuziasts. Un viņš nav nekāds provokators, vienkārši vienīgais žurnālistikas izmeklēšanas talants.
11.augusts 2021, 12:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager