Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
badapiickai
Jā es uz lietām skatos vienkārši un vispārinati.Dzīvoju šodienai un uz priekšu...nesarežģījot.Naida kurināšana...ja tas, kā te citāmreizēm tiek apsaukāti un vainoti visos pasaules grēkos, šeit dzimušie cittauttībnieki ir normāli...ok lai tā būtu,tikai aizdomājoties, ja nu kas notiktos...kurā pusē viņi nostātos !?
( Tavs redzējums- "mir, družba, žvačka" par katru cenu, politiskā nācija "latvijieši", vairākas valsts valodas u.c.- pareizi sapratu? )Nepareizi saprati vai izdomāji...valsts valoda viena,bet ja saprotas,tad runā kādā valodā gribi.Jā esmu neadekvāts:)un neko nesalīdzinu,vienkārši priecājos, ka cilvēki var dzīvot mierā un saticībā!Pēc tā, ko amerikāņi izdarīja svešā zemē uzmetot ātombumbas,negaužās,bet dzīvo tālāk.Te mēs esam iestiguši izsūtīšanas laikos.

snipiens, 7.augusts 2021, 12:09
Kurā pusē nostātos?- jāteic, šis ir diezgan neveiksmīgs mēģinājums vainot mūs- sak, redziet, kā jūs viņus "apbižojāt" un tāpēc viņi būs pret mums) "Vainot visos pasaules grēkos"- te nu pats labi saproti, ka pārcenties ar pārspīlēšanu)) Par apsaukāšanu neko daudz nevaru teikt- es to parasti nedaru, pat neskatoties uz to, ko par viņiem varbūt domāju(un es pat neesmu pret krieviem kā tādiem, bet pret t.s. "Krievu Pasauli"- tas gan 100%). Bet, ja runa ir par Krievijas ielīšanu tur, kur viņai nevajadzētu līst un attiecīgi kāds viņus nosauc par okupantiem, tad tā nav nekāda apsaukāšana, bet gan fakta konstatācija.
Paga, paga- par to "iestigšanu"- maķenīt mānies, teikdams, ka nepareizi sapratu- ja reiz esam tā "iestiguši", tātad sanāk, ka "iestigšanas" vietā būtu jābūt "miram, družbai žvačkai")) Re, nu...

Protams, ka japāņi dzīvo mierā un saticībā- jo japāņi ar japāņiem!))))) MONOnacionāla valsts ar pavisam citu vēsturi. Tur nav 30% amerikāņu, kuriem ik pa brītiņam uznāk ilgas pēc ASV varenuma un "Bumbošanas dienas" svinēšana arī nenotiek. Nesalīdzināmi.
Mums tiek uztiepts "S čistovo ļista", kas pēc būtības ir "Vispirms ēdīsim tavu torti un tad katrs savu" pieeja, kurai es kategoriski nepiekrītu. Tā vietā būtu jāsaved lietas kārtībā atbilstoši starptautiskajām normām, gluži tāpat, kā ķirurgs vispirms visu iztīra, sakārto, nevis uzreiz šuj tik ciet, ka tikai izskatītos "jauki un saticīgi". Ja ļoti gribas man pārmest revanšismu, "fašismu" vai ko tamlīdzīgu- velti, šis nav tas gadījums)

badapiicka, 7.augusts 2021, 22:55


"Vainot visos pasaules grēkos"- te nu pats labi saproti, ka pārcenties ar pārspīlēšanu))
Neko nepārspīlēju...tas vienkārši ir tāds teiciens !:)

Par Krieviju.
Man piemēram galīgi nesip tas,kas notiek Krievijā,bet nez kāpēc daudzus tas skar vairāk,kā paša pagalms.

ja reiz esam tā "iestiguši", tātad sanāk, ka "iestigšanas" vietā būtu jābūt "miram, družbai žvačkai"))
Nekam nav jābūt...vienkārši var dzīvot bez tā un justies daudz labāk...tā ir pagātne.

Pa prosto...kāda ixsa pēc Jums visa tā kuijņa ir vajadzīga !?Ko gribat panākt ?Kam, ko gribat pierādīt?Ar ko jūtaties pārāki par citiem?
8.augusts 2021, 21:50 | links
 
Vispār jau stāsts ir par to, ka pats plātījies, ka dzīvo ar māti. Ķipa esot žurnālists. Redakcijā gan jau arī gaida rakstu, bet droši vien uzmetīsi. Un par šo "kopsummu" diez vai ir nožēlojamāks skats. Jūtūbītes, saproties sagribējās paskatīties...
8.augusts 2021, 20:40 | links
 
Šis labais! :D

Vakara cēliens, kā saka.
8.augusts 2021, 20:03 | links
 
snipiens [07.08.21]: snipiens [18:34]: snipiens [13:33]: Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17

...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)Vai lietpratējs ieteiks, kā draudzīgāk būtu uz 9.maija bezmaksas salūtu doties? Ar Iosifa Visarionoviča plakātu vai prievīti uzsiet? Nu tā tīri teorētiski...varbūt kādam noderēs

Janis96, 7.augusts 2021, 18:15
Lietpratējs neesmu,to Tu man piešuj:),bet ja man gribētos paskatīties ,,haļavnuju",jebšu bezmaksas salūtu es vienkārši aizietu un noskatītos,tāpat kā 18.novembra salūtu,kurš cik zinu arī ir bezmaksas.Es nesietu ne prievīti,ne autu pastalas,ne vilktu ,,kerzačus",ne ņemtu kāda ģīmetni līdz ( ne Staļina,ne Ulmaņa )...es vienkārši aizietu paskatīties salūtu.Vai interesē ,kādās krāsās apenes un ,,sieriņus" es vilktu !?:)Ceru ka noderēs !Nu ļoti laba taktika! Gan jau varētu būt noderīgi. Nedaudz riskanti gan.

Janis96, 7.augusts 2021, 19:28

Mūžu dzīvo,mūžu mācies puis !Un neņem neko aubē,ko Tev ,,grupas" te grib ieborēt.Dzīvo dzīvē dzīvu dzīvi,dzīvam dzīvē dzīva dzīve !( sorry autoru nezinu ):)
Kā Andreičiks apmēram. Izmētā pa dziesmai, kam vien var iedomāties...gluži kā tāds hipijs puķu pļavā izjūt sevi šajā grupā vissmalkākajās niansēs
8.augusts 2021, 00:26 | links
 
badapiickai
Jā es uz lietām skatos vienkārši un vispārinati.Dzīvoju šodienai un uz priekšu...nesarežģījot.Naida kurināšana...ja tas, kā te citāmreizēm tiek apsaukāti un vainoti visos pasaules grēkos, šeit dzimušie cittauttībnieki ir normāli...ok lai tā būtu,tikai aizdomājoties, ja nu kas notiktos...kurā pusē viņi nostātos !?
( Tavs redzējums- "mir, družba, žvačka" par katru cenu, politiskā nācija "latvijieši", vairākas valsts valodas u.c.- pareizi sapratu? )Nepareizi saprati vai izdomāji...valsts valoda viena,bet ja saprotas,tad runā kādā valodā gribi.Jā esmu neadekvāts:)un neko nesalīdzinu,vienkārši priecājos, ka cilvēki var dzīvot mierā un saticībā!Pēc tā, ko amerikāņi izdarīja svešā zemē uzmetot ātombumbas,negaužās,bet dzīvo tālāk.Te mēs esam iestiguši izsūtīšanas laikos.

snipiens, 7.augusts 2021, 12:09

Kurā pusē nostātos?- jāteic, šis ir diezgan neveiksmīgs mēģinājums vainot mūs- sak, redziet, kā jūs viņus "apbižojāt" un tāpēc viņi būs pret mums) "Vainot visos pasaules grēkos"- te nu pats labi saproti, ka pārcenties ar pārspīlēšanu)) Par apsaukāšanu neko daudz nevaru teikt- es to parasti nedaru, pat neskatoties uz to, ko par viņiem varbūt domāju(un es pat neesmu pret krieviem kā tādiem, bet pret t.s. "Krievu Pasauli"- tas gan 100%). Bet, ja runa ir par Krievijas ielīšanu tur, kur viņai nevajadzētu līst un attiecīgi kāds viņus nosauc par okupantiem, tad tā nav nekāda apsaukāšana, bet gan fakta konstatācija.
Paga, paga- par to "iestigšanu"- maķenīt mānies, teikdams, ka nepareizi sapratu- ja reiz esam tā "iestiguši", tātad sanāk, ka "iestigšanas" vietā būtu jābūt "miram, družbai žvačkai")) Re, nu...

Protams, ka japāņi dzīvo mierā un saticībā- jo japāņi ar japāņiem!))))) MONOnacionāla valsts ar pavisam citu vēsturi. Tur nav 30% amerikāņu, kuriem ik pa brītiņam uznāk ilgas pēc ASV varenuma un "Bumbošanas dienas" svinēšana arī nenotiek. Nesalīdzināmi.
Mums tiek uztiepts "S čistovo ļista", kas pēc būtības ir "Vispirms ēdīsim tavu torti un tad katrs savu" pieeja, kurai es kategoriski nepiekrītu. Tā vietā būtu jāsaved lietas kārtībā atbilstoši starptautiskajām normām, gluži tāpat, kā ķirurgs vispirms visu iztīra, sakārto, nevis uzreiz šuj tik ciet, ka tikai izskatītos "jauki un saticīgi". Ja ļoti gribas man pārmest revanšismu, "fašismu" vai ko tamlīdzīgu- velti, šis nav tas gadījums)
7.augusts 2021, 22:55 | links
 
snipiens [18:34]: snipiens [13:33]: Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17

...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)Vai lietpratējs ieteiks, kā draudzīgāk būtu uz 9.maija bezmaksas salūtu doties? Ar Iosifa Visarionoviča plakātu vai prievīti uzsiet? Nu tā tīri teorētiski...varbūt kādam noderēs

Janis96, 7.augusts 2021, 18:15
Lietpratējs neesmu,to Tu man piešuj:),bet ja man gribētos paskatīties ,,haļavnuju",jebšu bezmaksas salūtu es vienkārši aizietu un noskatītos,tāpat kā 18.novembra salūtu,kurš cik zinu arī ir bezmaksas.Es nesietu ne prievīti,ne autu pastalas,ne vilktu ,,kerzačus",ne ņemtu kāda ģīmetni līdz ( ne Staļina,ne Ulmaņa )...es vienkārši aizietu paskatīties salūtu.Vai interesē ,kādās krāsās apenes un ,,sieriņus" es vilktu !?:)Ceru ka noderēs !Nu ļoti laba taktika! Gan jau varētu būt noderīgi. Nedaudz riskanti gan.

Janis96, 7.augusts 2021, 19:28


Mūžu dzīvo,mūžu mācies puis !Un neņem neko aubē,ko Tev ,,grupas" te grib ieborēt.Dzīvo dzīvē dzīvu dzīvi,dzīvam dzīvē dzīva dzīve !( sorry autoru nezinu ):)
7.augusts 2021, 19:42 | links
 
snipiens [07.08.21]: snipiens [13:33]: Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17

...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)Vai lietpratējs ieteiks, kā draudzīgāk būtu uz 9.maija bezmaksas salūtu doties? Ar Iosifa Visarionoviča plakātu vai prievīti uzsiet? Nu tā tīri teorētiski...varbūt kādam noderēs

Janis96, 7.augusts 2021, 18:15
Lietpratējs neesmu,to Tu man piešuj:),bet ja man gribētos paskatīties ,,haļavnuju",jebšu bezmaksas salūtu es vienkārši aizietu un noskatītos,tāpat kā 18.novembra salūtu,kurš cik zinu arī ir bezmaksas.Es nesietu ne prievīti,ne autu pastalas,ne vilktu ,,kerzačus",ne ņemtu kāda ģīmetni līdz ( ne Staļina,ne Ulmaņa )...es vienkārši aizietu paskatīties salūtu.Vai interesē ,kādās krāsās apenes un ,,sieriņus" es vilktu !?:)Ceru ka noderēs !
Nu ļoti laba taktika! Gan jau varētu būt noderīgi. Nedaudz riskanti gan.
7.augusts 2021, 19:28 | links
 
snipiens [13:33]: Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17

...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)Vai lietpratējs ieteiks, kā draudzīgāk būtu uz 9.maija bezmaksas salūtu doties? Ar Iosifa Visarionoviča plakātu vai prievīti uzsiet? Nu tā tīri teorētiski...varbūt kādam noderēs

Janis96, 7.augusts 2021, 18:15

Lietpratējs neesmu,to Tu man piešuj:),bet ja man gribētos paskatīties ,,haļavnuju",jebšu bezmaksas salūtu es vienkārši aizietu un noskatītos,tāpat kā 18.novembra salūtu,kurš cik zinu arī ir bezmaksas.Es nesietu ne prievīti,ne autu pastalas,ne vilktu ,,kerzačus",ne ņemtu kāda ģīmetni līdz ( ne Staļina,ne Ulmaņa )...es vienkārši aizietu paskatīties salūtu.Vai interesē ,kādās krāsās apenes un ,,sieriņus" es vilktu !?:)Ceru ka noderēs !
7.augusts 2021, 18:34 | links
 
snipiens [07.08.21]: Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17

...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)
Vai lietpratējs ieteiks, kā draudzīgāk būtu uz 9.maija bezmaksas salūtu doties? Ar Iosifa Visarionoviča plakātu vai prievīti uzsiet? Nu tā tīri teorētiski...varbūt kādam noderēs
7.augusts 2021, 18:15 | links
 
snipiens [07.08.21]: Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17

...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)
KĀDA PAGĀTNE, ibio? KĀDA? TĀ IR TAGADNE! Un tāda būs arī nākotne! Jo tā valsts 1000 gadus tāda ir bijusi un būs! Un nekad ne savadāka! Līdz ar to domāt kategorijās "kas bijis bijis" attiecībā uz krieviju un krieviem ir absurdi! Mirklis atelpas Jeļcina laikos, un atkal viss aiziet utopiskas impērijas delīrija murgos...
7.augusts 2021, 14:20 | links
 
Es domāju mūsu ir vairāk kādi 4-5... Un viņi ir čipoti.
7.augusts 2021, 14:10 | links
 
Snipien, gaidi vēl vismaz 3-4 pareizās domāšanas pārstāvju komentārus par Tavu nepareizo viedokli, viens jau pamodies, pārējie drīz būs
7.augusts 2021, 13:51 | links
 
Mankurti joprojām existē..
7.augusts 2021, 13:45 | links
 
Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...

raihs, 7.augusts 2021, 13:17


...:) Nu re...primer na ļico, te tiek dzīvots pagātnē ar visām iespējamajām obidām.Ko dara ar abiženijiem...gan jau būsiet dzirdējuši.Es aiziešu pa*irst,bet tu raih aizej labāk nošaujies,citādi grūta tev tā dzīve.:)
7.augusts 2021, 13:33 | links
 
Atradis ko salīdzināt -USu ar Vatastānu! :))) Mēs ar būtu draudzīgi dzīvojuši ar krieviju(un Jeļcina lsikos mēs jau bijām tuvu tam) , ja šie tur atņirgtiem zobiem neklabinātus savus sarūsējušos dzelžus un neokupētu kaimiņu teritorijas. Kaut kā neatceros, ka USA būtu atņēmusi Japānai vai kādai no Centrālamerikas valstīm kādu teritoriju vai salu... Un ja mūsu mīļie "cittautieši" 2014ajā neparādītu savu patieso seju, jau gatavojot kolorado karogus zaļo cilvēciņu gaidās šeit, Baltijā. Tā ka ej tak tu ar savu draudzību *irst...
7.augusts 2021, 13:17 | links
 
badapiickai
Jā es uz lietām skatos vienkārši un vispārinati.Dzīvoju šodienai un uz priekšu...nesarežģījot.Naida kurināšana...ja tas, kā te citāmreizēm tiek apsaukāti un vainoti visos pasaules grēkos, šeit dzimušie cittauttībnieki ir normāli...ok lai tā būtu,tikai aizdomājoties, ja nu kas notiktos...kurā pusē viņi nostātos !?
( Tavs redzējums- "mir, družba, žvačka" par katru cenu, politiskā nācija "latvijieši", vairākas valsts valodas u.c.- pareizi sapratu? )Nepareizi saprati vai izdomāji...valsts valoda viena,bet ja saprotas,tad runā kādā valodā gribi.Jā esmu neadekvāts:)un neko nesalīdzinu,vienkārši priecājos, ka cilvēki var dzīvot mierā un saticībā!Pēc tā, ko amerikāņi izdarīja svešā zemē uzmetot ātombumbas,negaužās,bet dzīvo tālāk.Te mēs esam iestiguši izsūtīšanas laikos.
7.augusts 2021, 12:09 | links
 
Tā... Jau otrs rīts pēc kārtas sākas sūdīgi...
7.augusts 2021, 07:06 | links
 
Kopš atmodas laikiem neviens mums nav liedzis iet uz ,,saulaino nākotni",bet esam izvēlējušies vieglāko ceļu...vainot visās latviešu nelaimēs citus,kurināt nacionālo naidu un ,,ēsties" vienam ar otru,ar putām uz lūpām uzspiest otriem, savu vienīgo patiesību,utt.


snipiens, 6.augusts 2021, 20:16

Dikti vienkāršots un vispārināts skatījums uz sarežģītām lietām. Kādu laiciņu nebiju saskrējies ar "kurināt nacionālo naidu"))) Tavs redzējums- "mir, družba, žvačka" par katru cenu, politiskā nācija "latvijieši", vairākas valsts valodas u.c.- pareizi sapratu?
Par japāņiem- jā, interesanti, ir šis-tas, ko būtu vērts pamācīties, bet nav adekvāti salīdzināt valsti ar tik ļoti atsķirīgu mentalitāti, ilgstošu vēsturi, mononacionālu iedzīvotāju sastāvu ar Latviju. Tad jau labāk Igaunija - Latvija.
7.augusts 2021, 00:32 | links
 
Re, ku' labs lakmusa papīriņš. Tu - pilsoni - sēro par šito, vai nē?
7.augusts 2021, 00:12 | links
 
Derētu Liepājai kādus 100 uzbeku viesstrādniekus.

usis, 6.augusts 2021, 22:43


A ko...paši vairs nevīžojam strādāt !?Esam iejutušies KUNGU lomā,kad Eiropas,bet ne pašu nopelnītā nauda plūst straumēm.:)
6.augusts 2021, 22:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager