Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Neej spēlēt volejbolu, ja nemāki!
6.augusts 2021, 10:52 | links
 
Es gan tik skarbi (pakāsa) neteiktu par mūsu lieliskajām meičām, smagās cīņās izcīnīja augsto 4. vietu, malaces!
6.augusts 2021, 10:34 | links
 
Tā... Rīts sācies ar vienu pakāstu bronzu, ibio...
6.augusts 2021, 09:17 | links
 
Skatos rimties nevari, paldies kad uzskaitīji manu CV: ir izglītība, ir darbs- hobijs, aizraušanās, kas vēl pietrūka.. ilgi un laimīgi. Vēl divu dēlu tēvs, Latvijas patriots. Tas ir tavā izpratnē kaut kas nosodāms!? Tiešām man nav izprotama tava negācija un nicinājums. It sevišķi atsauces forma.

mjuniors, 5.augusts 2021, 23:15

man ir prieks par Tevi!!!
5.augusts 2021, 23:18 | links
 
Skatos rimties nevari, paldies kad uzskaitīji manu CV: ir izglītība, ir darbs- hobijs, aizraušanās, kas vēl pietrūka.. ilgi un laimīgi. Vēl divu dēlu tēvs, Latvijas patriots. Tas ir tavā izpratnē kaut kas nosodāms!? Tiešām man nav izprotama tava negācija un nicinājums. It sevišķi atsauces forma.
5.augusts 2021, 23:15 | links
 
Mākam mērīt zemes pievilkšanās spēku, ir iemaņas kvantu fizikā, nano tehnoloģijas sen jau augstkolā ir apgūtas…. tikai realitātē jātirgo medus burciņas pieturās.

kaputaarps, 5.augusts 2021, 22:53



te nadaudz pāršāvu pār strīpu...i'm so fucking sorry, Junior!!!
5.augusts 2021, 23:12 | links
 
Mākam mērīt zemes pievilkšanās spēku, ir iemaņas kvantu fizikā, nano tehnoloģijas sen jau augstkolā ir apgūtas…. tikai realitātē jātirgo medus burciņas pieturās.
5.augusts 2021, 22:53 | links
 
īpašais juniors tā arī neprata izmantot linku, kur Izraēlā ir radušies daži secinājumi …
5.augusts 2021, 22:45 | links
 
usis [05.08.21]: Ko trinies, laiks sēņot.
Vēl jāpagaida lielāks lietus, mums te vēl pasauss. Ja neskatās kalendārā varētu domāt jau atvasara.
5.augusts 2021, 22:34 | links
 
Ko trinies, laiks sēņot.
5.augusts 2021, 22:32 | links
 
Nu, kas ir vīri, pozicionējiet gobzema elektorātu?! Izraujiet teikumu no konsteksta un taisiet kārtējo sensāciju? Nožēlojami.
Un nespējam atšķirt satīru no prasta tārpa tekstiem. Tur es neesmu vainīgs.
5.augusts 2021, 22:29 | links
 
Idiņu vakcinēt topiks, tā tam turpmāk jasaucas!!!
5.augusts 2021, 22:15 | links
 
Tārpiņ, kā ir .. man tu dikti iepatikies.. Vēlies dikti atsūkāt.. varbūt pat paņemsim tevi bariņā..

mjuniors, 5.augusts 2021, 00:18


Ar to arī viss pateikts,kas ir kas...Un itādi, te māca citus dzīvot.:),,Grupa" ibio.:)
5.augusts 2021, 17:16 | links
 
Ticīgie : Neticīgajiem=?
5.augusts 2021, 16:43 | links
 
Nu, biznesa dēļ var izdarīt jebko, tas skaidrs).
Ehh, beidzies tas jaukais laiks, kad varēja vienkārši piekrist viens otram nepiekrist. Tagad visur frontes - "sabiedrības intereses" vs "neapgaismotie idioti/ gaisa jaucēji"(es te pat nedomāju visādus pļaviņus&Co, tā ir jau cita šlaka).
5.augusts 2021, 14:19 | links
 
NA=ZZS. Nacionāļi ir lebja kabatas partija. (:
5.augusts 2021, 13:45 | links
 
Un nacionāļi ar cenšas neatpalikt, valsts intereses pie vienas vietas, ka tik pašus atkal ievēl Saimā.
5.augusts 2021, 11:47 | links
 
Tik mumste visādi tirliņi no JKP, ZZS nepārtraukti jauc gaisu
5.augusts 2021, 11:46 | links
 
Biju tiko pa Eiropu, Austrijā piemēram tu pat restorānā ieiet pačurāt bez QR nevari, palikt nevari nekur (viesnīca, apartamenti, kempings - citur nav atļauts)ja nav tests vai QR, ziņās bija ka Vācijā Minhenē un Austrijā Zaltsburgā tūristi uz ielām gulēja, jo bez QR nekur neņēma!
Tev QR prasa ieiet pilīs un citos spotos, tai skaitā kalnu takās.
Tur cilvēkiem ir cita domāšana no biznesa viedokļa un cita..., cik saprotu skola sākas ar augusta vidu un visiem kas ir vecāki par 12 gadiem jābūt potētiem, ja nav uz skolu nedrīkst iet un neviens to pat neuzskata par tiesību ierobežojumu, jo tās ir sabiedrības intereses.
Es pats redzēju kā sūtīja uz vienu vietu tos, kas nav vakcinēti vai bez testa, jo tie apdraud biznesu un pēc gada klusuma tu tūrists, kas esi vakcinēts ,esi laipni gaidīts.
5.augusts 2021, 01:28 | links
 
OK Kā jau minēju... vaļā būs tie veikali, kas nebūs ciet......

kaputaarps, 5.augusts 2021, 00:11



Junior, visu esi aizmirsis, .!!!
5.augusts 2021, 00:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager