Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
OK Kā jau minēju... vaļā būs tie veikali, kas nebūs ciet......
5.augusts 2021, 00:11 | links
 
Kungi, ja neko vairàk, tad vismaz angļu valodu pamācamies..
4.augusts 2021, 23:51 | links
 
Ja nevar turēt, diez vai vajag dzert, ne Junior?

kaputaarps, 4.augusts 2021, 23:46

Tādēļ ļoti reti dzeru..
4.augusts 2021, 23:48 | links
 
Valsts var vienīgi piespiest valsts darba iestādēs. Leišu variantu nevaru iztēloties, kas pie veikala ieejas pārbaudīs vakcinēt vai nē.. Armija lasīs kovid pases QR codu!?
Alkaholiķiem par braucienu dzērumā liek iet agresivitātes kursus!? Nu antivakseri, lai iziet kursus, praksi slimnīcā.. Un tad, lai apdomā..
4.augusts 2021, 23:47 | links
 
Ja nevar turēt, diez vai vajag dzert, ne Junior?
4.augusts 2021, 23:46 | links
 
usis [18:02]: Lietuvā baigi neauklēsies, no 13.septembra nevakcinētiem būšot interesanta dzīve.Ļoti pareizi. Varētu iet vēl tālāk- aizliegt izmantot sab transportu, neizmaksāt algas un pensijas, utt. Karā visi līdzekļi labi, turklāt ja jākaro ir ar idiotiem...
https://www.delfi.lv/bizness/pasaule/lietuvas-valdiba-plano-atlaut-nevakcinetajiem-un-covid-19-neparslimojusajiem-iepirkties-tikai-nelielos-veikalos.d?id=53456957

raihs, 4.augusts 2021, 19:16

Nezināju, ka algas un pensijas jāmaksā par vakcinēšanos, līdz šim biju domājis, ka algas ir jāmaksā tāpēc, ka darbinieks veic darba līgumā noteiktos pienākumus. Ja "žeļeznoi rukoi zagonim ļudei v ščastje" stila piekritēji izbīdīs tādus likumus, tad, protams, visi jautājumi atkritīs, varēsiet maksāt vai nemaksāt ko un kā kam vēlaties.
4.augusts 2021, 23:43 | links
 
Tārps, divas dienas kodis un uz čoma radziņa pasēdējis. Bravūrīg citus vīrus par puišeļiem ņemas saukt. Saprotu, zaudēt vairs nav ko. Parasti urlēni kā tuvojas 9.maijs tā lien no visiem kaktiem un tik komentē cik vareni dzedi. Te tārps atkal atklājas savā ampluā un nāk no skapja, jo gājiens praida kā nekā tuvojas .. Ar čomu jāsadzer, varonis jātēlo..
Bērnudārzs!!!
4.augusts 2021, 23:42 | links
 
Vēl zelta pērle.. Kādēļ man veselam vakcinēties!? Jo slimo jau slimi.. :D

mjuniors, 4.augusts 2021, 23:25


Tev, puišel, cik atceros, bij problēmas saprast, gejs, tas ir sliki, vai OK...

kaputaarps, 4.augusts 2021, 23:28


"Puišel" :):) – Puišelim būt ir simtreiz labāk kā vecam perdukam, kuram acis vairs sāk nerādīt, p*mpis vairs sāk nestāvēt, demencīte, u.c. vecumam raksturīgās ligas nāk virsū un ir atlicis dzīvot, cik nu dieviņš devis.
4.augusts 2021, 23:41 | links
 
mjuniors [04.08.21]: Tev, puišel, cik atceros, bij problēmas saprast, gejs, tas ir sliki, vai OK...

kaputaarps, 4.augusts 2021, 23:28
Tu tārp, cik saprotu jau zini, ka gejs ir forši.. Es tomēr apšaubu to.
Kāpostzupiņ diez vai iekļaus ēdienkartē
:)
4.augusts 2021, 23:40 | links
 
Kā jau teicu, izdzīvos tie, kas nebūs nomiruši..
4.augusts 2021, 23:39 | links
 
Tev, puišel, cik atceros, bij problēmas saprast, gejs, tas ir sliki, vai OK...

kaputaarps, 4.augusts 2021, 23:28

Tu tārp, cik saprotu jau zini, ka gejs ir forši.. Es tomēr apšaubu to.
4.augusts 2021, 23:35 | links
 
iz personīgiem arhīviem.....2 dienas kopā af Covid inficēto, dzèrām no vienas pudeles,div reiz pa 20 h nu tuvāk tak nemēdz būt....

kaputaarps, 4.augusts 2021, 22:18

Kas man tev duraciņam ko skaidrot, no mēra vidudlaikos arī visi nenomira. Varbūt tu biji inficēts, tikai bez simptomiem, satiki kādu citu, tam nodevi vīrusiņu, vīņš tālāk saviem vecākiem un kāds no tiem nomira.

Shm_didzis, 4.augusts 2021, 23:10

Parasti neatbildu, bet nu lai būtu.....pliekani!!!!

kaputaarps, 4.augusts 2021, 23:17


Tici man, man ir pilnīgi pajāt un pie bernes, vai man tāds tirliņš atbild vai neatbild.
Manas sievas ĢĀ praksē bija tāds bravūrīgais krieviņš, kuru nekas neņemot, covid ir feiks, utt. standarta komplekts, pagulēja pusotru nedēļu slimnīcā, kamēr viņa sieva samīzusies zvanīja ik pāris dienas, pēc tam kļuva zemāks par zemi un pat teica, ka tagad saviem draugiem un radiem rekomendējot vakcinēties.
4.augusts 2021, 23:32 | links
 
Es kā saka gribu būt neitrāls, lai izveidotos kaut kāda vismaz diskusija. Es cilvēks, kas ir vakcinējies, noteikti aicinu darīt to pašu.. Es protams nevaru apgalvot par efektivitāti, blaknēm ja tādas vispār ir, jo varu runāt tikai par sevi un man ir ok.. Bet darīt neko ar nav risinājums. Un delta variants izskatās būs pavisam cita pandēmija.. Ceru nebūs vēl citu paveidu, jo kopīgi apturēsim.. Bet ja ne tik drīz, tad noteikti cīņa ievilksies vēl uz pāris ziemām, kamēr vīruss apskries apkārt. Un kā tālāk, varam šodien tik fantazēt, vērosim rudeni, ko saka vakcīnas un statistika.
4.augusts 2021, 23:32 | links
 
Vēl zelta pērle.. Kādēļ man veselam vakcinēties!? Jo slimo jau slimi.. :D

mjuniors, 4.augusts 2021, 23:25



Tev, puišel, cik atceros, bij problēmas saprast, gejs, tas ir sliki, vai OK...
4.augusts 2021, 23:28 | links
 
Vēl zelta pērle.. Kādēļ man veselam vakcinēties!? Jo slimo jau slimi.. :D
4.augusts 2021, 23:25 | links
 
iz personīgiem arhīviem.....2 dienas kopā af Covid inficēto, dzèrām no vienas pudeles,div reiz pa 20 h nu tuvāk tak nemēdz būt....

kaputaarps, 4.augusts 2021, 22:18

Kas man tev duraciņam ko skaidrot, no mēra vidudlaikos arī visi nenomira. Varbūt tu biji inficēts, tikai bez simptomiem, satiki kādu citu, tam nodevi vīrusiņu, vīņš tālāk saviem vecākiem un kāds no tiem nomira.

Shm_didzis, 4.augusts 2021, 23:10


Parasti neatbildu, bet nu lai būtu.....pliekani!!!!
4.augusts 2021, 23:17 | links
 
iz personīgiem arhīviem.....2 dienas kopā af Covid inficēto, dzèrām no vienas pudeles,div reiz pa 20 h nu tuvāk tak nemēdz būt....

kaputaarps, 4.augusts 2021, 22:18


Kas man tev duraciņam ko skaidrot, no mēra vidudlaikos arī visi nenomira. Varbūt tu biji inficēts, tikai bez simptomiem, satiki kādu citu, tam nodevi vīrusiņu, vīņš tālāk saviem vecākiem un kāds no tiem nomira.
4.augusts 2021, 23:10 | links
 
Jūs turaties un skataties....
4.augusts 2021, 22:32 | links
 
tūlīt man epidemiologs ūdens un virusologs smidzis izskaidros un parādīs, kā vajag....
4.augusts 2021, 22:29 | links
 
ja Tu neesi no Rīgas, tad Tu neesi rīdzinieks....
4.augusts 2021, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager