Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
AndrisABC [04.08.21]: Badapiicka, nezinu cik gadiņu esi šaisaulē, var būt maz saskares bijis ar līdzcilvēkiem. Diemžēl tas skaitļotājs cilvēkiem strādā ļoti dažādi. Dažiem es pat teiktu spēj veikt tikai pamatfunkciju un tad vēl ļoti lēnām. Ja gribi to saukt par "kastas", turpini sev iestāstīt ka tas ir sadalījums "kastās".
Nav nekāds noslēpums- manās bildēs seja netiek slēpta- aptuveni var saprast, cik man ir "gadiņi".
Ne jau es applaudēju kastām- tas jāadresē kreisajiem medijiem ar streipu priekšgalā.
4.augusts 2021, 14:51 | links
 
nu jūs šoreiz ļoti ražīgi.pa pusotru diennakti,kamēr es šajās izpriecās netiku,jūs esat nokomentējuši 5 lapas.tad,kad bija tas karstums,sadaļa bija galīgi panīkusi.var redzēt,ka iestājoties komfortākiem laika apstākļiem radošais spars ir atgriezies.tā kā tika pieminēta mana persona,es parasti atbildu uz komentāriem.gan pozitīviem,gan negatīviem.sāksim ar pozitīvo.paldies cibin par komentāru.tu esi vistuvāk patiesībai.es neesmu ne disidents,ne valsts varas noliedzējs.man nav neviena komentāra,kurā būtu noliedzis valsts pieņetos pasākumus cīņā pret covidu.neesmu nevienu kūdījis nevakcinēties.taisni otrādi - kad publika purkstēja par masku lietošanu,mans moto bija tāds-ja masku lietošana izglābs kaut viena cilvēka dzīvību,jau ir vērts to masku nēsāt.es nediskutēju par covid vai vakcinēšanos. tās ir nopietnas lietas.un ar tām lai nodarbojas profesionāļi.es vienkārši ironizēju par to ažiotāžu, kas ap to visu tiek sacelta.nu mums te sadaļā ir tik daudz profesoru virusologu ar tik gudriem traktātiem,ka vienkārši grūti ir nepateikt kādu jociņu.un valdība regulāri piespēlē kādu īpaši viltīgu lēmumu,ka nenokomentēt būtu grēks.kaut kā tā.tālāk par pozitīvo.teikšu atklāti - nu jūs zēni tādas gudras tēmas aizskārāt.priecē,ka forumā tik tiešām daudz izglītotu un domājošu cilvēku.nu mjunior tev ir iekšā.bija laikam iedvesma uznākusi.gan matemātiskā analīze,gan eksperimenta tīrums.man patika.es šoreiz bez ironijas.mans jaukākais oponents raihs.nu raih,es cereju,ka 2 bildītes uzdāvināsi.a tu nevienu. nožņaudzies,ja?es te tā prātoju - nu tu tāds kārtīgs partijas stingrās līnijas piekritējs.nodursties un viss.nav ko diskutēt.cita varianta nav.Dievs te neko nelemj.Dieva nav.elks ir Kariņš.un Pavļuts.un viss.tad sākas apbalvojumu izsniegšana.Bjorgvinam 2 bildītes,Brunim 1.Bjorgvins idiots,Brunis muļķis. ar to mākslinieciskais uzrāviens beidzas.iedvesma izsīka.zini raih,padomju armijā klīda tāda anekdote.par praporščiku un krokodiliem.ja ģenerālis teica,ka krokodili lido,tātad lido.zemu,bet lido.un nav ko uzdot muļķīgus jautājumus.tā,ka raih,tu esi izliets sovoku praporščiks.līmenis atbilstošs.tu baigi nesakreņķējies.praporščiks(vai tam līdzīga militārā pakāpe) jebkurā armijā ir personība un autoritāte.par zombiju grupiņu.es šoreiz pat nekomentēšu.visticamāk jūs tūlīt paši izleksiet.tad arī parunāsim.

Bjorgvins, 4.augusts 2021, 12:11


Kas tas par stilu teikumu sākt ar mazo burtu vai varbūt tā ir augstākā saprāta pazīme?
4.augusts 2021, 14:12 | links
 
Badapiicka, nezinu cik gadiņu esi šaisaulē, var būt maz saskares bijis ar līdzcilvēkiem. Diemžēl tas skaitļotājs cilvēkiem strādā ļoti dažādi. Dažiem es pat teiktu spēj veikt tikai pamatfunkciju un tad vēl ļoti lēnām. Ja gribi to saukt par "kastas", turpini sev iestāstīt ka tas ir sadalījums "kastās".
4.augusts 2021, 14:04 | links
 
Es tā skatos, ka daudziem smeķē streipa "esmu par kastu sistēmu" pieeja. Malači, malači...))

badapiicka, 4.augusts 2021, 12:34


nu idejiski kastu sistēmai nav ne vainas, ja tikai novērš tās ierobežojumus indivīdu vertikālai un horizontālai kustībai starp kastām...
Ja brīvi var mainīt kastu, pierādot (kaut vai ar testiem, eksāmeniem utml.), ka pietiek prāta, spēka, zināšanu utt., lai pietiktu kvalificēties konkrētās kastas locekļa statusam. Un, jā, kasta nedrīkst tikt mantota piedzimstot... Tas vispār pa lielam saucas meritokrātija...


Liela mūsdienu sabiedrības problēma jau ir tajā, ka cilvēki spriež un dara lietas par kurām īsti nav kompetences... Un vistrakāk tas izpaužas vēlēšanās, kur jebkurš, bez jebkādas medicīniskas un intelekta un loģiskās domāšanas pārbaudes var ietekmēt varas struktūru... Es kādiem 80% (sevi ieskaitot,) noteikti atņemtu vēlēšanu tiesības, atpakaļ tikai ar zvērīgām pārbaudēm un eksāmeniem :D
4.augusts 2021, 13:49 | links
 
Es tā skatos, ka daudziem smeķē streipa "esmu par kastu sistēmu" pieeja. Malači, malači...))
4.augusts 2021, 12:34 | links
 
nu jūs šoreiz ļoti ražīgi.pa pusotru diennakti,kamēr es šajās izpriecās netiku,jūs esat nokomentējuši 5 lapas.tad,kad bija tas karstums,sadaļa bija galīgi panīkusi.var redzēt,ka iestājoties komfortākiem laika apstākļiem radošais spars ir atgriezies.tā kā tika pieminēta mana persona,es parasti atbildu uz komentāriem.gan pozitīviem,gan negatīviem.sāksim ar pozitīvo.paldies cibin par komentāru.tu esi vistuvāk patiesībai.es neesmu ne disidents,ne valsts varas noliedzējs.man nav neviena komentāra,kurā būtu noliedzis valsts pieņetos pasākumus cīņā pret covidu.neesmu nevienu kūdījis nevakcinēties.taisni otrādi - kad publika purkstēja par masku lietošanu,mans moto bija tāds-ja masku lietošana izglābs kaut viena cilvēka dzīvību,jau ir vērts to masku nēsāt.es nediskutēju par covid vai vakcinēšanos. tās ir nopietnas lietas.un ar tām lai nodarbojas profesionāļi.es vienkārši ironizēju par to ažiotāžu, kas ap to visu tiek sacelta.nu mums te sadaļā ir tik daudz profesoru virusologu ar tik gudriem traktātiem,ka vienkārši grūti ir nepateikt kādu jociņu.un valdība regulāri piespēlē kādu īpaši viltīgu lēmumu,ka nenokomentēt būtu grēks.kaut kā tā.tālāk par pozitīvo.teikšu atklāti - nu jūs zēni tādas gudras tēmas aizskārāt.priecē,ka forumā tik tiešām daudz izglītotu un domājošu cilvēku.nu mjunior tev ir iekšā.bija laikam iedvesma uznākusi.gan matemātiskā analīze,gan eksperimenta tīrums.man patika.es šoreiz bez ironijas.mans jaukākais oponents raihs.nu raih,es cereju,ka 2 bildītes uzdāvināsi.a tu nevienu. nožņaudzies,ja?es te tā prātoju - nu tu tāds kārtīgs partijas stingrās līnijas piekritējs.nodursties un viss.nav ko diskutēt.cita varianta nav.Dievs te neko nelemj.Dieva nav.elks ir Kariņš.un Pavļuts.un viss.tad sākas apbalvojumu izsniegšana.Bjorgvinam 2 bildītes,Brunim 1.Bjorgvins idiots,Brunis muļķis. ar to mākslinieciskais uzrāviens beidzas.iedvesma izsīka.zini raih,padomju armijā klīda tāda anekdote.par praporščiku un krokodiliem.ja ģenerālis teica,ka krokodili lido,tātad lido.zemu,bet lido.un nav ko uzdot muļķīgus jautājumus.tā,ka raih,tu esi izliets sovoku praporščiks.līmenis atbilstošs.tu baigi nesakreņķējies.praporščiks(vai tam līdzīga militārā pakāpe) jebkurā armijā ir personība un autoritāte.par zombiju grupiņu.es šoreiz pat nekomentēšu.visticamāk jūs tūlīt paši izleksiet.tad arī parunāsim.
4.augusts 2021, 12:11 | links
 
Jau novakcinējos. Nekādu problēmu. Paziņām un kolēģiem ar nekas nav, kā vienīgi blakusefekti parastie (normālā reakcija) - nogurums un maza temperatūra.

Vai jūs vakcinēsities?

_______________________________
Advokatu birojs Piedava juridiskos pakalpojumus! https://ellex.legal/

advokats, 4.augusts 2021, 09:49
4.augusts 2021, 11:08 | links
 
J
Nez, man pats princips liekas stulbs - tā vietā, lai izskaidrotu, pārliecinātu svārstīgos, taisa loteriju...
daddy_j, 4.augusts 2021, 09:36

Izskaidrot un pārliecināt var cilvēkus kuri spēj domāt. Pārējiem ir ticības jautājums un te tava smukā runāšana par izskaidrošanu nedarbojas. Nav vienas receptes kā visus pārliecināt, izrādās pat tu to nespēj saprast.... Visas tās gudrās runas "netic valdībai", "vajag izskaidrot" ir muļķības, skaista parunāšana. Viss sen jau ir izskaidrots un izrunāts, kas spēj paši domāt jau vakcinējušies. Tālāk tiek iedarbinātas metodes darbam ar dažādām grupām kurām ar zināšanām un domāšanu ir savādāk. Viss kas palīdz kādu no šīm grupām pārliecināt vakcinēties ir labs un atbalstāms.
4.augusts 2021, 10:40 | links
 
Ja par matemātiku - es parēķināju, ka Latvijai ir lielākais rādītājs beach per capita, tāpēc mēs esam vienīgā valsts, kurai abas pludmales voleja komandas iet tālāk. JĒEE! :)
4.augusts 2021, 09:50 | links
 
Vai jūs vakcinēsities?

_______________________________
Advokatu birojs Piedava juridiskos pakalpojumus! https://ellex.legal/
4.augusts 2021, 09:49 | links
 
Ja redzētu caurskatāmu naudas izlietojumu, cik tās naudas aiziet organizatoriem, izmaksās u.t.t. varētu spriest vairāk. Tā nauda tiešām nav tik liela. Par to matemātiku - Tev laikam labāk zināms ;).

Cptoys, 4.augusts 2021, 09:25


Nez, man pats princips liekas stulbs - tā vietā, lai izskaidrotu, pārliecinātu svārstīgos, taisa loteriju...

Visticamāk, ka fokuss neizdosies, jo veselā saprāta druskas ir saglabājušās gan pozīcijas (JKP), gan opozīcijas deputātiem.

https://www.delfi.lv/news/national/politics/jkp-neatbalsta-vakcinacijas-loterijas-rikosanu.d?id=53452865

https://pietiek.com/raksti/jautajumi_pavlutam_un_karinam_par_obligatas_vakcinesanas_ieviesanu/
4.augusts 2021, 09:36 | links
 
daddy_j [04.08.21]: Katrā ziņā tā summa ir pietiekoši maza, lai varētu eksperimentēt. Ja nu nostrādā, no sērijas.

Cptoys, 4.augusts 2021, 09:05

"bagātnieki" ierunājās, kuri 1.2 miljonus tikai sapnīošos ir redzējuši, tāpēc neaptver, kas tas ir... :)

Summa ir liela, un tā ir mūsu visu nauda!! pie tam PUSMILJONS iekritīs "eksperimentētāju" kabatās... 700 000 sadalīs laimestos. Esat kādreiz loterijā vai kazino baigi vinnējuši?? HA-HA...

Cik % vai absolūtās galvās no antivakceriem ar šo kampaņu domājat pārliecināt?? Viņi rēķināšanā ir stiprāki par jums, un zina, ka laimesta iespēja ir null komā štrunts, salīdzinot ar "gandrīz drošām" blaknēm.

Par to naudiņu (pamatsummu 1.2 mio) tak varēja kādu medicīnisku aparātu nopirkt, kaut CT vai MR un gadā 1000 pacientu izmeklēt, lai nav 3 mēneši rindā jāstāv...
Ja redzētu caurskatāmu naudas izlietojumu, cik tās naudas aiziet organizatoriem, izmaksās u.t.t. varētu spriest vairāk. Tā nauda tiešām nav tik liela. Par to matemātiku - Tev laikam labāk zināms ;).
4.augusts 2021, 09:25 | links
 
daddy,antivakseri jau nu točna nav tie kas kaut ko rēķina,viņiem laimēt loterijā ir 50%,vai nu laimēs,vai nelaimēs:)
4.augusts 2021, 09:16 | links
 
Katrā ziņā tā summa ir pietiekoši maza, lai varētu eksperimentēt. Ja nu nostrādā, no sērijas.

Cptoys, 4.augusts 2021, 09:05


"bagātnieki" ierunājās, kuri 1.2 miljonus tikai sapnīošos ir redzējuši, tāpēc neaptver, kas tas ir... :)

Summa ir liela, un tā ir mūsu visu nauda!! pie tam PUSMILJONS iekritīs "eksperimentētāju" kabatās... 700 000 sadalīs laimestos. Esat kādreiz loterijā vai kazino baigi vinnējuši?? HA-HA...

Cik % vai absolūtās galvās no antivakceriem ar šo kampaņu domājat pārliecināt?? Viņi rēķināšanā ir stiprāki par jums, un zina, ka laimesta iespēja ir null komā štrunts, salīdzinot ar "gandrīz drošām" blaknēm.

Par to naudiņu (pamatsummu 1.2 mio) tak varēja kādu medicīnisku aparātu nopirkt, kaut CT vai MR un gadā 1000 pacientu izmeklēt, lai nav 3 mēneši rindā jāstāv...
4.augusts 2021, 09:14 | links
 
cibins [04.08.21]: Izmaksas jau absolūti nenozīmīgas uz vispārējā fona, bet idejiski, manuprāt, tas ir garām, un arī rezultāts nav prognozējams pozitīvs, tikai vēl lielāks bardaks un troksnis. Bezgalīga skaidrošana arī diezvai ko līdzēs, tā notiek pa kanāliem, kurus neklausās un kam neuzticas. Izskatās, ka rezultatīvi varētu būt tikai pamazām piežmiegt mūsu demokrātijā nedaudz apmulsušos līdzpilsoņus, t.i. bez nekāda obligātuma, bet arvien mazāk kur ļaut piedalīties (profesijas, veikali utjpr) bez vakcīnas vai testa un testi par savu naudu+ skaidrošanas darbu gk caur ģimenes ārstiem uc personiskākos veidos.
Piekrītu, uzskatu, ka dažādas represijas šajā gadījumā būtu visefektīvākās. Par loteriju - bija vērts vai nē, rādīs laiks. Katrā ziņā tā summa ir pietiekoši maza, lai varētu eksperimentēt. Ja nu nostrādā, no sērijas.
4.augusts 2021, 09:05 | links
 
Izmaksas jau absolūti nenozīmīgas uz vispārējā fona, bet idejiski, manuprāt, tas ir garām, un arī rezultāts nav prognozējams pozitīvs, tikai vēl lielāks bardaks un troksnis. Bezgalīga skaidrošana arī diezvai ko līdzēs, tā notiek pa kanāliem, kurus neklausās un kam neuzticas. Izskatās, ka rezultatīvi varētu būt tikai pamazām piežmiegt mūsu demokrātijā nedaudz apmulsušos līdzpilsoņus, t.i. bez nekāda obligātuma, bet arvien mazāk kur ļaut piedalīties (profesijas, veikali utjpr) bez vakcīnas vai testa un testi par savu naudu+ skaidrošanas darbu gk caur ģimenes ārstiem uc personiskākos veidos.
4.augusts 2021, 08:58 | links
 
jegersz [04.08.21]: Jūs tiešām domājat, ka "loterija" ir nepārdomāts pasākums?

abrakadabra, 4.augusts 2021, 01:42

Izmaksu ziņa noteikti.
Uz budžeta fona šīs izmaksas ir niecīgas, ja tiks sasniegts vēlamais rezultāts. Vai tiks novērots vakcinācijas tempa pieaugums, to laiks rādīs. Protams, stulbi, ka visiem kopīgi no budžeta līdzekļiem jāmotivē cilvēki, kuri negrib vakcinēties.
4.augusts 2021, 08:49 | links
 
Jūs tiešām domājat, ka "loterija" ir nepārdomāts pasākums?

abrakadabra, 4.augusts 2021, 01:42


Izmaksu ziņa noteikti.
4.augusts 2021, 08:44 | links
 
Jūs tiešām domājat, ka "loterija" ir nepārdomāts pasākums?
4.augusts 2021, 01:42 | links
 
Kārlis jau nav vienīgais, kurš visu labi zin un saprot, kuram ir vissakarīgākie pasaules uzskati un augsts IQ, saprāts ir vistaisnīgāk sadalītā lieta pasaulē, neviens nesūdzas par tā trūkumu:)
4.augusts 2021, 00:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager