Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Zinu šo eksperimentu. Es gan vairāk ticu ka bija daudz mēģinājumi un mums parādīja to kurš "aizgāja", jo ne visi ir tādi pakļāvīgi ambāļi. Mani neviens nepiedabūtu celties kājas pēc signāla bez kāda iemesla ;)

Karlis_K, 3.augusts 2021, 01:56

Šeit vēl viens ar citu raksturu...
https://www.youtube.com/watch?v=TYIh4MkcfJA&ab_channel=eqivideos
3.augusts 2021, 01:58 | links
 
Zinu šo eksperimentu. Es gan vairāk ticu ka bija daudz mēģinājumi un mums parādīja to kurš "aizgāja", jo ne visi ir tādi pakļāvīgi ambāļi. Mani neviens nepiedabūtu celties kājas pēc signāla bez kāda iemesla ;)
3.augusts 2021, 01:56 | links
 
Tā, skatos man te jau tekstā rodas error. viss jābeidz, nakts dara savu..
3.augusts 2021, 01:51 | links
 
Es to video neskatīšos (paskatījos 30 sek.), jo tāda jau ir jēga info sērgai. Taču, kad biju students - braucu vilcienā un aktīvi kasīju degunu. Ko domājies - kādā ceturtajā stacijā lielāka daļa vagona arī sāka kasīt degunu.... :)))

abrakadabra, 3.augusts 2021, 01:43

Eksperimenta beigās bija tā, kad viņa palika telpā viena un turpināja iesākto,, un ienāca telpā vēl viens svešs cilvēks un viņa iemācija viņam darīt to pašu...
3.augusts 2021, 01:49 | links
 
Skaidrs tad jau 30s pietika lai tu ar pieceltos kājās :D

jegersz, 3.augusts 2021, 01:44

:DD Šis ir labs, ātri pielec.
3.augusts 2021, 01:47 | links
 
Cilvēkam esot spoguļneironi, kas nosaka so fenomenu un sāk kopēt citus. Tādēļ, kad ar kādu sarunājies un sāc kopēt otra manieres, tu sāc vairāk iepatikties viņam. Fakts ;) Un kā tur eksperimenta beigās teica, negribēju sociāli izcelties uz cita fona neatdrinot citus. :) ja gimenē vecāki ir idioti, tad kādi būs bērni, pēcteči!? :))
3.augusts 2021, 01:47 | links
 
Šis principa jautājums. Ja mēs iebilstam pret senīlo postētiem sviestiem (paldies dievam, sen nav bijis, izņemot Andreiko dziesmas). Nav īsti pareizi ķert katru ķipa "adekvāto" postus un iet lūrēt.
3.augusts 2021, 01:46 | links
 
Es to video neskatīšos (paskatījos 30 sek.), jo tāda jau ir jēga info sērgai. Taču, kad biju students - braucu vilcienā un aktīvi kasīju degunu. Ko domājies - kādā ceturtajā stacijā lielāka daļa vagona arī sāka kasīt degunu.... :)))

abrakadabra, 3.augusts 2021, 01:43


Skaidrs tad jau 30s pietika lai tu ar pieceltos kājās :D
3.augusts 2021, 01:44 | links
 
Es to video neskatīšos (paskatījos 30 sek.), jo tāda jau ir jēga info sērgai. Taču, kad biju students - braucu vilcienā un aktīvi kasīju degunu. Ko domājies - kādā ceturtajā stacijā lielāka daļa vagona arī sāka kasīt degunu.... :)))
3.augusts 2021, 01:43 | links
 
Divas lietas ir bezgalīgas: Visums un cilvēka stulbums, bet par pirmo vēl varētu pastrīdēties!
3.augusts 2021, 01:43 | links
 
Kā patika video eksperiments??? Kā redzam idiotismu var nodot tālāk :D
3.augusts 2021, 01:38 | links
 
Lūk šeit socials eksperiments....
https://www.youtube.com/watch?v=o8BkzvP19v4&ab_channel=MohamedSqualli
3.augusts 2021, 01:35 | links
 
Pirmais jau jāsaprot, kad mums nav savu domu. Mēs atgremojam kaut kur iegūto informāciju.
Un anti vakseru galvenais informācijas avot ir FB.. Bet vai viņi zin, kad tur FB strādā algorits, kas piedāvā biežāk to informāciju, kuru tu meklē, laiko!? Un jo biežāk redzi uzlecam to info, jo vairķ arī pārliecinies par savu taisnību!!!
Ir nenormāli daudz eksperimentu veikti, kur cilvēku iemāca debīlu, neraksturīgu cilvēka uzvedību.
3.augusts 2021, 01:32 | links
 
Nu ja 40% skolotāju nevakcinējas tad saproti, kas māca/ija mūsu bērnus.

jegersz, 3.augusts 2021, 01:17
šis fakts mani pārsteidza visvairāk.. Tur viss ir pateikts..

mjuniors, 3.augusts 2021, 01:20


Šeit galvenais neapmaldīdies. Lai vai cik anti vakseris ir ķīmijas učuks - parasti viņš ķīmijas stundās nemočīs citu disciplīnu zināšanas (nezināšanas)...
3.augusts 2021, 01:27 | links
 
Es par lielo skolotāju anti-nostāju pētītu psiholoģisko pusi šai lietai. Varbūt nodzīti līdz izmisumam ar smieklīgajām algām, ka iestājās suicidāla nostāja?
3.augusts 2021, 01:23 | links
 
Principā šī covidlieta visa, būs nenormāli daudz analīžu datu ko pētīt vismaz 40 gadiem. Kā ietekmējās ekonomika, sektori, cilvēku uzvedības, antivakseru parliecināšana utt. Te pētīt un pētīt..
3.augusts 2021, 01:23 | links
 
Es matemātikas noderīgumu "līdz galam" sapratu tikai augstskolā, kad lekcijā vienojāmies, ka integrālis visnoderīgākais ir, ja vējš cepuri iepūš kanālā - paņem ar "S" formā (integrāļa formā) izlocītu štruntu un aizķeksē un izvelc! :)))

abrakadabra, 3.augusts 2021, 01:16


Matemātika, ģeometrija, algebra, augstāka matemātika ir vajadzīga, lai attīstītu loģiku.
Izvelc vidējo statistisko atzīmēm no šiem priekšmetiem un sapratīsi cik apveltīta sabiedrība mums apkārt - man intervējot potenciālos darbiniekus ir nācies secināt ka 9/10 loģika kā suga nepiemīt.
3.augusts 2021, 01:21 | links
 
Nu ja 40% skolotāju nevakcinējas tad saproti, kas māca/ija mūsu bērnus.

jegersz, 3.augusts 2021, 01:17

šis fakts mani pārsteidza visvairāk.. Tur viss ir pateikts..
3.augusts 2021, 01:20 | links
 
Bet nē, vajag man tagad vienos naktī par to runāt :D, vienkārši laikam jāapzinās cik daudz nalfabētu apkārt, vai otrādi teikt, cik tupa ir izglītības sistēma, kas nav mācējusi iemācīt ko nozīmē vakcīna, datu analīze utt. Un pārējo huijņu.. :D

mjuniors, 3.augusts 2021, 01:15


Nu ja 40% skolotāju nevakcinējas tad saproti, kas māca/ija mūsu bērnus.
3.augusts 2021, 01:17 | links
 
Es matemātikas noderīgumu "līdz galam" sapratu tikai augstskolā, kad lekcijā vienojāmies, ka integrālis visnoderīgākais ir, ja vējš cepuri iepūš kanālā - paņem ar "S" formā (integrāļa formā) izlocītu štruntu un aizķeksē un izvelc! :)))
3.augusts 2021, 01:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager