Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
par ko neraksta rietumu propaganda

Zviedrijas policists: "mēs vairs nevaram pasargāt savas ģimenes un uzņēmējus"

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/vast/polisen-bryter-ihop-under-intervjun-kanner-mig-helt-maktlos
27.jūnijs 2021, 13:14 | links
 
Pēdējo reizi lūsi redzēju 2 gadus atpakaļ, 2 reiz ir bijis "stobra galā", bet nenospiedu, smuks zvērs. Saprāta robežās lūsis ir jāmedī, viņu paliek vairāk.
27.jūnijs 2021, 10:18 | links
 
Tas ir tikai laika jautājums kad aizliegs pie mums lūšu medības, un labi vien būs. Lūsi nudien grūti dabā pamanīt, man izdevies tikai vienu reiz pirms gandrīz 20 gadiem, dažu desmit metru attālumā redzēju kā šis ātri pārbrien/pārlec upi pa braslu, viens mirklis, pat sāku šaubīties vai esmu to redzējis, vai nebij stirna :) bet pēdu nospiedumi uz sēres apliecinaja ka bija gan. Bet tā pēdu nospiedumus gana daudz esmu sastapis, īpaši Vidzemē pie vienas upes, tur šie daudz.
27.jūnijs 2021, 09:24 | links
 
Andreiko parunāsim mazliet tālāk par dzivnieku tiesībām. Latvijas likumā ar ir noteikts nedrīkst paņemt, pieradināt savvaļas dzīvniekus. Bet uz tevi šis likums taču neattiecas, jo kaķis un suns vairs nav savvaļas, jo jau mūsu priekšteči ir padarījuši savu atņēmuši viņiem savu dabisko vidi. Esi līdzatbildīgs par to ko esi pieradinājis. Kaķis un suns brīvā dabā nav spējīgs eksistēt (par dingo nerunāsim) Jeb daba ir zaudējusi šo fenomenu. Bet ir apmierinājusi cilveka ego. Un šis cilvēks vēl regulē kaķu skaitu mammai atņemot un noslīcinot viņas bērnus. Vai vēl labāk liegt pāroties ar ko grib, bet saimnieks noliks priekšā. Vai tomēr izkastrēsim, sterilizēsim... Vai tomēr čipu aiz ādas pabāzīsim. Diezgan humāni.. Nu tādās galējības ir. Pilsētnieks regulē pilsētā dzīvnieku skaitu. Mednieki regulē savvaļas dzīvnieku skaitu. Loģiski.
Esmu ar mieru pārtraukt medīt lūšus, ja tu šajā gadījumā atteiksies no sava ego, jeb atgriezīsi dabai to,ko esi paņēmis. Kaķi, suni.. nu labi vienu dzīvnieku vismaz sākumam..
Manuprat, tas būtu godīg..
27.jūnijs 2021, 03:59 | links
 
Un skumjākā ziņa ir tā, tiklīdz dzīvnieku paliek daudz uznāk zvēriem slimibas un dabas stihijas. Un atkal viss sākas no gala. Un ja kādam zvēram iztrukst kāda kēdīte pārtikā viņu skaits ar. Un var bļaut uz medniekiem cik grib.. zveru no ta vairāk vienkārši diemžēl nepaliks. Daba beigās visu saliek pa savam tāpat.
27.jūnijs 2021, 01:35 | links
 
Es bebrus, stirnas vairs nešauju.. briežus vēl, ragu pēc, un interesantā medību procesa..
Teikšu godīgi pirmos trīs gadus vasarā gāju 5x nedēļā medībās. Tagad 5x gadā. Tā, ka variet jus but mierigi, zvēru paliek ar vien vairāk. Jeb mašīnām būs ko notriekt, mežā postījumu vairāk, upēs bebru, lūšu īsta savanna. P.s. lūsi meža neieraudzīsi. Nebūs ta, ka iesi pa zoo dārzu un priecēsi acis. Nebus. Jums tikai info pienāk pateicoties medniekiem, jo viņi ilgi pavada laiku mežā.
27.jūnijs 2021, 01:31 | links
 
Varu tev pačukstēt, pēc šitā skandāla mednieki vairs neliek tādas bildes internetos. Mēs ar gudrāki paliekam. Jeb lūsenus liekam mierā! Cilvēks parastais nesapratīs.. un nav jāsaprot.
27.jūnijs 2021, 01:24 | links
 
andreiko [27.06.21]: Junior, tu man liecies gaužām lādzīgs zellis. Saimniecisks, uzņēmīgs un copmanis ar'.
Vai drīkst šajā konkrētajā jautājumā palikt pie sava viedokļa? Es ar tevi negribu strīdēties, vēl jau vairāk tapēc, ka, kā pats atzinies, nekāds lūšu šāvējs neesi. Šaujiet stirnas, briežus, opusumus, hiēnas un čupakabras, lieciet mieru lūsēniem! :)
Bet tu nojaut, cik gruti ir saglabat vecās tradīcijas??
Man nekas nav pretī, ko tu domā, tik kā saka nemaisies citu lietas, kur īsti pat nav izprotams process lidz galam. Jo tu runā tikai par dzīvnieka izskatu un patikas, piesaucot aplamus, bet it kā tajā pašā redzamus faktus. Bet pats zini, foreles un laši dzivo konkrēta vide savu iemeslu pēc. Un mednieki dzīvo savā vide un dara to, kas vienam ir nepienemami. Bet ir jaapzinas, bez medniekiem kā tādiem nu nekā. Bet ar šiem nomelnojošiem rakstiem, kur ir tikai puspatiesība vienkārši kā sugu medniekus noēd. Nav medniekiem viegli, līgumus neslēdz, zākā televīzijās, zurnālos. Jaunā paaudze aug tādā virtuālā sabiedrībā un tikai. Arī mums valsti armiju nevajag.. utt..
27.jūnijs 2021, 01:22 | links
 
https://youtu.be/IISi3Kuj7lI
27.jūnijs 2021, 01:15 | links
 
Junior, tu man liecies gaužām lādzīgs zellis. Saimniecisks, uzņēmīgs un copmanis ar'.
Vai drīkst šajā konkrētajā jautājumā palikt pie sava viedokļa? Es ar tevi negribu strīdēties, vēl jau vairāk tapēc, ka, kā pats atzinies, nekāds lūšu šāvējs neesi. Šaujiet stirnas, briežus, opusumus, hiēnas un čupakabras, lieciet mieru lūsēniem! :)
27.jūnijs 2021, 01:13 | links
 
Es to zivju bučotaju morāli ar neizprotu, bet tāpēc neklupšu virsu attiecībā no bučotāja..
Medībās tas pats. Un mednieks nešauj visu kas kust. Un vēl pie tam iemācies zvēru atrast..
Kad es braucu pie stures vienā mašīnā ar nemednieku, es uzskaitīšu un ieraudzīšu zvēru 10x vairāk kā nemednieks un pat vairāk.. Un tas ir fakts!!!
27.jūnijs 2021, 01:12 | links
 
andreiko [27.06.21]: Nošautu lūsi atdzīvināt un palaist vaļā nevar.
Tātad tā ir tikai stulba plātīšanās un krāniņa rādīšana (cik man dižs un pūkains) pat tad, ja to dara stulba bāba un mežzine.
Vienkārša atbilde nešauj! Un lai nošautu vēl ir jasaskaņo ar mežniecību utt. Nu nav tā padarīšana tik vienkārša.
Un viņa neplātās, mēs mednieki dalāmies savās grupās ar savuedīju, ar savu prieku, bet ir idioti zalie, kas izkopē, jeb nozog bildi un pasniedz kā plātīšanos. Jejbogu te katru dienu plātas ar zivim. Bet cik zinu te bildes ar pārstājuši likt, jo ir kādam ne pa prātam.
Mednieki sāka likt bildes fb, ar lāčiem ar domu, lai sabiedrība redz vinju pie mums jau ir daudz vajadzētu regulēt skaitu. Bet izskatās panāca pretejo, ko tie mednieki salikuši mežā barotavas utt. Ko viņi pievilina te tos lācus. Varetu padomāt agrak medniekiem barotavu nebija.
Dabā viss ir vilnveidigs, vai nu tu izmanto to
Vai nē.
27.jūnijs 2021, 01:06 | links
 
https://youtu.be/VP-4OXH9TU8
27.jūnijs 2021, 01:01 | links
 
andreiko [27.06.21]: Lūsi tu nevari apēst (tas taču ir galvenais ieguvums medības un copē). Man, ja pieķeras mežene vai sapals, pēc cīniņa es saudzīgi to zivtiņu laižu vaļā. Jo uz pannas viņu likt negrasos, nobučoju, saku paldies par cīņu, un laižu viņu vaļā. Nošautu lūsi atdzīvināt un palaist vaļā nevar.
Tātad tā ir tikai stulba plātīšanās un krāniņa rādīšana (cik man dižs un pūkains) pat tad, ja to dara stulba bāba un mežzine.
Kur tu rāvi, kad nevar lūsi apēst? Vilkus nēed jā, bet lūsis ēdams. Lūsis ir trofeja, viltīgs dzīvnieks, jeb grūti nomedit. Medības nesastāv vien no ēdams vai needams. Notiek visadi sagatavošanās procesi. Medijums tiek ielenkts, jeb tiek apiets apkārt mežiem vairāki kilometri, pētits domāts kuru pusi dzit, viņš mēdz uzskriet koka, paslepties, aplenc mežu zvērs izgājis. Darbs vējā. Nu nav tik vienkarši. Es lusi lāga redzējis dzinējos neesmu redzejis. Nevis tapec, ka nav viņu..
27.jūnijs 2021, 01:00 | links
 
https://youtu.be/2NTBLF1L1VQ
27.jūnijs 2021, 01:00 | links
 
Andreiko, labāk iekrāmē kādu vidjiku, to trulumu riebj lasīt.
27.jūnijs 2021, 00:56 | links
 
Lūsi tu nevari apēst (tas taču ir galvenais ieguvums medības un copē). Man, ja pieķeras mežene vai sapals, pēc cīniņa es saudzīgi to zivtiņu laižu vaļā. Jo uz pannas viņu likt negrasos, nobučoju, saku paldies par cīņu, un laižu viņu vaļā. Nošautu lūsi atdzīvināt un palaist vaļā nevar.
Tātad tā ir tikai stulba plātīšanās un krāniņa rādīšana (cik man dižs un pūkains) pat tad, ja to dara stulba bāba un mežzine.
27.jūnijs 2021, 00:55 | links
 
Aizliegt, aizliegt un vēl aizliegt..
27.jūnijs 2021, 00:47 | links
 
andreiko [27.06.21]: Junior, man vienkārši kaķi un suņi patīk daudz vairāk nekā cilvēki. Tāpēc aicinājumu šaut lūšus lielos daudzumos uztveru diezgan personiski.
Mednieki lūšus nešauj vairāk!!!! Un neaicina šaut vēl vairāk, tie nav nedz tūkstoši. Simts +, un atkārtošos, ja tu dzirdi mani, medību procesā dzīvnieku populācija nav samazinājusies.....
Lai kā tev nepatiktu, bet dabā ja vide ir piemērota zvēri vairojas paši, neatkarīgi no mūsu centības. Bet stulbi ir liegt apsaimniekošanas iespējas, kadas mums te ir Latvijā.
Medni, slokas, jau atņēma, jeb notrulinās viss.. foreles un lašus ar vairs paturet nedrrikst, tagad vēl lielas lidakas ar...
27.jūnijs 2021, 00:45 | links
 
andreiko [27.06.21]: Un lūsis briedi nespēj pievarēt, ja nu vienīgi mazuli. Lūsis pilnīgi netraucē cilvēkam dzīvot. Nezin kāpēc lūšu medības Eiropā ir atļautas tikai Latvijā, Igaunījā un Zviedrijā (iespējams, vēl kādā skandināvu valstī). Visur šo skaisto kaķi saudzē, bet Latvietim Vulgarim vajag bliezt nost un ielikt bildīti feisbukā. Goda vārds, pēc tā gājiena es to MEŽZINI Bābu varētu pats mierīgi nomedīt un noskalpēt, kaut arī neesmu asinskārs.
Nu ko tu melo, mežā pat cauna sturnai virsū uzbrūk, un briežu mazulis nav briedis?
Kā eiropā viņi var medit ja viņu tur nav. Gluži tas pats, cepties par to, kāpēc spānijā nenotiek zemledus makšķerēšana.
Un izlasi pēdējo savu aizstāvēšanas tekstu, pats esi gatavs nogalināt cilvēku. Mednieks, nekad otram cilvēkam neko tādu neteiktu, bet dzīvnieku aizstāvji, paši neizprotot procesu, bļauj visskaļāk un gatavi līdzcilveku nogalināt. Tu vēl runā par morāli.
Par medībām lai runā mednieki, par makšķerēšanu, lai runā makšķernieki, par potešanos, lai runā mediki.
27.jūnijs 2021, 00:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager